Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MagnusOffline
Temat postu: Star Wars  PostWysłany: 02-02-2005 - 23:06
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 21-10-2002

Status: Offline
No wiec chcia?em pogada? na temat Gwiezdnej Sagi...

z góry mówie ?e Fanatykiem nie jestem a raczej lekkim mi?osnikiem ograniczaj?cym sie raczej do filmów 4-6...

ale chcia?em poruszyc temat wydania DVD i to co oni tam zrobili... no wiec co s?dzicie o dodatkach jakie znalaz?y sie w filmie?? o ile dodanie jednostek w tle jest spoko, nowe rasy poprawione efekty to jednej ze scen NIEDARUJE ostatniej sceny z VI epka gdzie podmienili ducha Anakina na tego m?odego... normalnie JAK TAK MOGLI Wrrrr.... narazie widzia?em VI epizod z DVD ale podobno poprawili te? 4 i 5 wstawiaj?c tam aktorów z 1 i 2 epizodu.. mo?e to i dzieki temu jest spójne i ogó?em mi?e dla oka ale jednak twierdze ?e troche przegieli i cz??ci 1-3 powinne nie pokazywa? si? ... dobre star warsy to stare star warsy... 1 epizod mnie tak zrazi? ?e 2 nie oglada?em i s?dze ?e 3 te? nie zobacze chyba ?e u kogo? przypadkiem lub jak b?dzie mi sie naprawd? nudzi?o..

kto? widzia? t? "now?" wersje starych Gwiezdnych Wojen??

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Star Wars  PostWysłany: 03-02-2005 - 01:09
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 26-08-2002

ja widzia?am, cho? chyba tylko dwie cz??ci, ale nie pami?tam tam wklejanych aktorów z 1 i 2 ep... zreszt? czy ta podrasowana wersja nie wysz?a wcze?niej??
kocham Hana Solo - moja pierwsza wielka mi?o??. jako pierwsz? widzia?am ko?cówk? czy Powrót Jedi, bo ?winie nie chcieli mnie wpu?ci? do kina na Gwiezdne Wojny - nie mia?am sko?czonych 12 lat. taaa, w PRL takich rzeczy pilnowano. strasznie d?ugo nie mog?am zobaczy? Empire strikes back i jaka to by?a rado?? kiedy si? w ko?cu uda?o.
Gwiezdne Wojny to jedyny film, na którym by?am dwukrotnie w kinie - jako ma?a dziewczynka i jako osoba doros?a, kiedy puszczali wesj? specjaln?. plakat z tej wersji GW wisi u mnie nad ?ó?kiem ju? 8 lat (od 1997)
co co epów 1 i 2... to ju? nie to

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
MagnusOffline
Temat postu: Star Wars  PostWysłany: 03-02-2005 - 09:36
Moderator
Moderator

bo te wszystkie wklejenia sa w pakiecie DVD co teraz niedawno wyszed?... w poprzednich wersjach tego nie ma

SinnerOffline
Temat postu: Star Wars  PostWysłany: 03-02-2005 - 10:09
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 29-11-2002

Cytat:
No wiec chcia?em pogada? na temat Gwiezdnej Sagi...

A co chcesz wiedzie??

Grr, ta zamiana jest paskudna, w dodatku spieprzyli najwa?niejsz? scen? w serii...
Ale z drugiej strony wyobra? sobie, co by by?o, gdyby to jednak Leo gra? Anakina... brr...

A tu macie co? o prawdziwych manikach SW: http://tinyurl.com/6p7pm

Strasznie mroczne i Krieg.

MagnusOffline
Temat postu: Star Wars  PostWysłany: 03-02-2005 - 10:58
Moderator
Moderator

je?eli chodzi o ostatni? scena z Anakinem, Obim i Yod? i s?dze ?e powinna pozosta? tak jak by?o poniewa? mo?e Anakin by? m?ody jak przeszed? na Ciemn? Strone ale nawróci? si? jak by? ju? stary... wi?c duch móg? by? stary - wed?óg mnie...

MagnusOffline
Temat postu: Star Wars  PostWysłany: 03-02-2005 - 11:51
Moderator
Moderator

w?asnie obejrza?em ten filmek .... B?AHAHAHAHAHAHAHAA ostry jest Very Happy no i jak si? Vulkan pojawi? to oma?o co nie zlecia?em z krzes?a ze ?miechu Very Happy pojecha? po nich niesamowicie .... no i najlepszy tekst to ten jak krzyczy do Vadera ?e jest jego ojcem Wink

ale miecze by?y fajne Razz

chaos_spawnOffline
Temat postu: Star Wars  PostWysłany: 03-02-2005 - 17:59
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 29-05-2004

Zamiast marnowa? czas na usprawnianie czego? co by?o dobre nakr?ciliby trylogie Thrawna albo Mroczne Imperium... a tak to pewnie za naszego ?ycia nie dane nam bedzie ich zobaczy? na ekranie Sad

OdolOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 03-02-2005 - 20:21
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 04-08-2003

Sinner napisał/a:
Ale z drugiej strony wyobra? sobie, co by by?o, gdyby to jednak Leo gra? Anakina

Wtedy moment zdj?cia maski w TRotJ by?by najstraszniejsz? scen? w ca?ej sadze...

SinnerOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 03-02-2005 - 21:05
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 29-11-2002

Ca?y 2 epizod by?by straszny...

MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 04-02-2005 - 10:28
Moderator
Moderator

a ja szczerze mówi?c nie mam poj?cia po co w ogóle nakr?cili 1-3... je?eli ju? chcieli nakr?ci? Star Warsy to mogli by si? wzi??? za dalsze dzieje b?d? wcze?niejsze które nie maja a? ta zwi?zku z epizodami 4-6... mi sie to odrazu jako? kojarzy z tym ?e chcieli kase zarobi?... stawiam ?e obojetnie jak? historie ze ?wiata SW by ekranizowali to i tak by si? sprzeda?a i tak wiec po co sie bra? za co? jak trzeba b?dzie ingerowa? w orygina?... jeszcze spoko by by?o gdyby to by?a inger?cja po kilku latach ale nie prawie po 30... to tak jak by teraz dokr?cili wcze?niejsze odcinki Klossa i potem ingerowali w orygina?y Wink to te? by?o by nie wybaczalne Wink

kiyubiOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 04-02-2005 - 12:07
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, ?wiat kuli, droga mleczna, wszech?wiat, przestrze?, wi?cej przestrzeni....

SW s? fajne w swojej czystej postacii. Jedi, moc, lightsabers. Very Happy A w RPG SW te? zdarzy?o mi si? pogrywa?.
Ale to co ludzie wyprawiaj? ?eby wycisn?? z tego kas? to szczyt wszystkiego..Sad

,,He can shit his pants and no one can see it'' Very Happy XD........Sad
Jak dla mnie to ?enada, wy?miewa? si? z czyjego? hobby to ju? syf. Wiadomo co ?mieszy amerykan Wink

Brush
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 06-02-2005 - 19:03
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 11-10-2002

Ja te? bardzo lubi? SW. Ponagrywa?em wszystko co puszczali w TV i teraz szukam po necie 2 i 3 epizodu. Jednak w?a?nie dziwie si? czemu zacz?li od 4 cz??ci a nie od pocz?tku.

MagnusOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 06-02-2005 - 19:27
Moderator
Moderator

bo lukas lubi robic rzeczy od ?rodka Very Happy

Brush
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 06-02-2005 - 19:32
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 11-10-2002

No ale to jest do?? dziwne, aby nie powiedzie? g?upie. Kr?ci? seri? od ?rodka. To tak jakby zaczyna? czyta? ksi??k? od ?rodka. Historia si? ju? rozkr?ci?a, a tu nikt nie wie jak to si? zacz??o i dla czego jest tak a nie inaczej.

kiyubiOffline
Temat postu: Re: Star Wars  PostWysłany: 06-02-2005 - 20:05
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, ?wiat kuli, droga mleczna, wszech?wiat, przestrze?, wi?cej przestrzeni....

Jak moi rodzice poszli na SW jeszcze za czasów komuny to stwierdzili ?e cudowne w?adze pa?stwowe znowu co? zwaliy i puszczaj? seri? od ?rodka Wink

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat