Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
kateOffline
Temat postu:   PostWys³any: 18-01-2016 - 20:36
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 25-12-2005



Status: Offline
Ja widziałam Smile byłam w tą sobotę Very Happy i powiem, że w niektórych momentach łezka się w oku zakręciła od wspomnień. Jak napisała Dehira - super było znów zobaczyć stare twarze/sprzęty Smile
Cały czas była jakaś akcja więc nie można się było nudzić Smile
ALE
sorki, ale mi nowy Vader - Kylo totalnie nie podszedł...
Póki nosił hełm, dało radę przeżyć, ale jak już go ściągnął... to po prostu wszystko się posypało.............i jego napady złości były takie.... dziecinne... Nie wiem czy to był zamysł reżysera, jeśli tak, to zagrał to świetnie... jeśli jednak nie, no to ciężko widzę jego występ w dalszych częściach....
Generalnie, nie spodziewałam się czegoś dobrego, więc miło, że się zawiodłam Smile

_________________
taaaa....moje życie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWys³any: 18-01-2016 - 22:18
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 26-08-2002



Status: Offline
Wydaje mi się, że Kylo właśnie taki miał być - duży ale jeszcze nie dorosły Smile Czytałam, że trwa casting na młodego Hana Solo! Jestem pewna, że będzie się działo i znów wyląduję w kinie z wiaderkiem popkornu i wielkim bananem na twarzy.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWys³any: 25-01-2016 - 09:00
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 29-11-2002



Status: Offline
Wybrałem się w końcu do kina wczoraj i mam ogólnie pozytywne wrażenia. Nie podobało mi się wyrzucenie do kosza starego kanonu i odgrzanie fabuły z Nowej Nadziei, a nowa superbroń to moim zdaniem jakieś nieporozumienie, wymagające znacznie większego zawieszenia niewiary niż jestem skłonny dać nawet Gwiezdnym Wojnom i pasująca do tego świata jak pięść do nosa. Do tego samego wora wrzucam kilka scen, które były ewidentnie nieprzemyślane i można je było zrobić lepiej (Finn z mieczem, wszechwiedzące centrum dowodzenia Rebeliantów).

Mam mieszane uczucia odnośnie 3D- było kilka fajnych efektów (gwiezdny niszczyciel wystający z ekranu wyglądał naprawdę fajnie) ale ogólnie było nieco rozczarowujące.

Rozczulił mnie Mark Hamill - rola życia, bez dwóch zdań Very Happy

Jestem za to zachwycony produkcją - bardzo podobało mi się oszczędne korzystanie z CGI oraz praca kamery, zwłaszcza podczas scen walk. Użycie kostiumów, rekwizytów i statystów sprawiło, że wszystko stało się nieco bardziej wiarygodne, nawet jeśli nie jest takie śliczne i błyszczące jak w ep. 1-3.

Słyszałem opinie o słabej grze aktorskiej, ale mnie nie raziła (może z wyjątkiem oficera First Order, który trochę za bardzo moim zdaniem się ekscytował podczas przemówienia do zebranych żołnierzy - ale on pewnie miał taki być) i nie mam w tym temacie żadnych uwag.

Podeszło mi również poczucie humoru, w szczególności szturmowcy, którzy na widok szalejącego Kylo stwierdzili, że pójdą patrolować gdzie indziej Very Happy

Sam Kylo irytował mnie przez cały film, ale im bardziej o tym myślę tym bardziej stwierdzam, że był świetnie napisany i zagrany. Mam też wrażenie, że był prztyczkiem w nos Lucasa za zupełnie nieprzekonujący upadek Anakina.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWys³any: 02-02-2016 - 20:08
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 25-12-2005



Status: Offline
Cytat:

Rozczulił mnie Mark Hamill - rola życia, bez dwóch zdań Very Happy



A zwróciłeś uwagę, że w napisach końcowych był na drugim miejscu? Very Happy

Co do sceny przemówienia do zebranych żołnierzy - czy tylko ja miałam skojarzenia z Rzeszą? Gra aktorska mnie nie raziła, ale ta scena już mnie rozłożyła na łopatki bo była taka..... nijaka - 'Yayyy, jesteśmy tacy mega i osom i wszyscy będą się nas bać! Patrzcie na nasz promień! Kabooom Buhahahaha'.... i tyle....podziw, że kamery nie zapluł..
Jakkolwiek, w pracy oświecili mnie że to jeden z rudych Weasley'ów Very Happy Paaa, nie poznałam Very Happy Czyli chyba zagrał dobrze Very Happy
Kylo Ren... no cóż, jestem ciekawa jak ta postać się rozwinie, ale na razie mnie nie przekonała...
Polecam za to filmik na youtube zatytułowany "Star Wars Undercover Boss: Starkiller Base - SNL" Ja się poryczałam ze śmiechu Very Happy

Swoją drogą, czytaliście internety i te wszystkie pseudo-teorie na temat Rey? Niektóre boki zrywać, ale niektóre mają sens Smile

A prequel prequelów...no cóż, jak doić to do końca.... Ale jak zastąpić aktora sprzed 40 lat, który grał wtedy młodzieńca i wszyscy go pamiętają, innym aktorem, który ma go grać jako młodszego młodzieńca....ale nie odbiegającego znacznie wiekiem?
Inną opcją mogłoby być zastosowanie sztuczki z "Niezwykłego przypadku Benjamina Buttona" - szacun, bo film choć długi i miejscami nudny, to Brada udało im się odmłodzić Smile Może na Harrisona też by zadziałało?

_________________
taaaa....moje życie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWys³any: 03-02-2016 - 09:14
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 29-11-2002



Status: Offline
Cytat:
Co do sceny przemówienia do zebranych żołnierzy - czy tylko ja miałam skojarzenia z Rzeszą?


Imperium od początku było wzorowane na totalitarnym reżimie.

Inna sprawa, że każda armia w historii zebrana w jednym miejscu będzie tak wyglądać.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits