Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-01-2016 - 20:36
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 25-12-2005

Status: Offline
Ja widzia?am Smile by?am w t? sobot? Very Happy i powiem, ?e w niektórych momentach ?ezka si? w oku zakr?ci?a od wspomnie?. Jak napisa?a Dehira - super by?o znów zobaczy? stare twarze/sprz?ty Smile
Ca?y czas by?a jaka? akcja wi?c nie mo?na si? by?o nudzi? Smile
ALE
sorki, ale mi nowy Vader - Kylo totalnie nie podszed?...
Póki nosi? he?m, da?o rad? prze?y?, ale jak ju? go ?ci?gn??... to po prostu wszystko si? posypa?o.............i jego napady z?o?ci by?y takie.... dziecinne... Nie wiem czy to by? zamys? re?ysera, je?li tak, to zagra? to ?wietnie... je?li jednak nie, no to ci??ko widz? jego wyst?p w dalszych cz??ciach....
Generalnie, nie spodziewa?am si? czego? dobrego, wi?c mi?o, ?e si? zawiod?am Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-01-2016 - 22:18
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 26-08-2002

Wydaje mi si?, ?e Kylo w?a?nie taki mia? by? - du?y ale jeszcze nie doros?y Smile Czyta?am, ?e trwa casting na m?odego Hana Solo! Jestem pewna, ?e b?dzie si? dzia?o i znów wyl?duj? w kinie z wiaderkiem popkornu i wielkim bananem na twarzy.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2016 - 09:00
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 29-11-2002

Wybra?em si? w ko?cu do kina wczoraj i mam ogólnie pozytywne wra?enia. Nie podoba?o mi si? wyrzucenie do kosza starego kanonu i odgrzanie fabu?y z Nowej Nadziei, a nowa superbro? to moim zdaniem jakie? nieporozumienie, wymagaj?ce znacznie wi?kszego zawieszenia niewiary ni? jestem sk?onny da? nawet Gwiezdnym Wojnom i pasuj?ca do tego ?wiata jak pi??? do nosa. Do tego samego wora wrzucam kilka scen, które by?y ewidentnie nieprzemy?lane i mo?na je by?o zrobi? lepiej (Finn z mieczem, wszechwiedz?ce centrum dowodzenia Rebeliantów).

Mam mieszane uczucia odno?nie 3D- by?o kilka fajnych efektów (gwiezdny niszczyciel wystaj?cy z ekranu wygl?da? naprawd? fajnie) ale ogólnie by?o nieco rozczarowuj?ce.

Rozczuli? mnie Mark Hamill - rola ?ycia, bez dwóch zda? Very Happy

Jestem za to zachwycony produkcj? - bardzo podoba?o mi si? oszcz?dne korzystanie z CGI oraz praca kamery, zw?aszcza podczas scen walk. U?ycie kostiumów, rekwizytów i statystów sprawi?o, ?e wszystko sta?o si? nieco bardziej wiarygodne, nawet je?li nie jest takie ?liczne i b?yszcz?ce jak w ep. 1-3.

S?ysza?em opinie o s?abej grze aktorskiej, ale mnie nie razi?a (mo?e z wyj?tkiem oficera First Order, który troch? za bardzo moim zdaniem si? ekscytowa? podczas przemówienia do zebranych ?o?nierzy - ale on pewnie mia? taki by?) i nie mam w tym temacie ?adnych uwag.

Podesz?o mi równie? poczucie humoru, w szczególno?ci szturmowcy, którzy na widok szalej?cego Kylo stwierdzili, ?e pójd? patrolowa? gdzie indziej Very Happy

Sam Kylo irytowa? mnie przez ca?y film, ale im bardziej o tym my?l? tym bardziej stwierdzam, ?e by? ?wietnie napisany i zagrany. Mam te? wra?enie, ?e by? prztyczkiem w nos Lucasa za zupe?nie nieprzekonuj?cy upadek Anakina.

kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-02-2016 - 20:08
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 25-12-2005

Cytat:

Rozczuli? mnie Mark Hamill - rola ?ycia, bez dwóch zda? Very Happy

A zwróci?e? uwag?, ?e w napisach ko?cowych by? na drugim miejscu? Very Happy

Co do sceny przemówienia do zebranych ?o?nierzy - czy tylko ja mia?am skojarzenia z Rzesz?? Gra aktorska mnie nie razi?a, ale ta scena ju? mnie roz?o?y?a na ?opatki bo by?a taka..... nijaka - 'Yayyy, jeste?my tacy mega i osom i wszyscy b?d? si? nas ba?! Patrzcie na nasz promie?! Kabooom Buhahahaha'.... i tyle....podziw, ?e kamery nie zaplu?..
Jakkolwiek, w pracy o?wiecili mnie ?e to jeden z rudych Weasley'ów Very Happy Paaa, nie pozna?am Very Happy Czyli chyba zagra? dobrze Very Happy
Kylo Ren... no có?, jestem ciekawa jak ta posta? si? rozwinie, ale na razie mnie nie przekona?a...
Polecam za to filmik na youtube zatytu?owany "Star Wars Undercover Boss: Starkiller Base - SNL" Ja si? porycza?am ze ?miechu Very Happy

Swoj? drog?, czytali?cie internety i te wszystkie pseudo-teorie na temat Rey? Niektóre boki zrywa?, ale niektóre maj? sens Smile

A prequel prequelów...no có?, jak doi? to do ko?ca.... Ale jak zast?pi? aktora sprzed 40 lat, który gra? wtedy m?odzie?ca i wszyscy go pami?taj?, innym aktorem, który ma go gra? jako m?odszego m?odzie?ca....ale nie odbiegaj?cego znacznie wiekiem?
Inn? opcj? mog?oby by? zastosowanie sztuczki z "Niezwyk?ego przypadku Benjamina Buttona" - szacun, bo film cho? d?ugi i miejscami nudny, to Brada uda?o im si? odm?odzi? Smile Mo?e na Harrisona te? by zadzia?a?o?

SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-02-2016 - 09:14
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 29-11-2002

Cytat:
Co do sceny przemówienia do zebranych ?o?nierzy - czy tylko ja mia?am skojarzenia z Rzesz??

Imperium od pocz?tku by?o wzorowane na totalitarnym re?imie.

Inna sprawa, ?e ka?da armia w historii zebrana w jednym miejscu b?dzie tak wygl?da?.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat