Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
VegOffline
Temat postu: Anime+  PostWysłany: 11-03-2005 - 15:50
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Wracam sobie dzisiaj z budy, patrze - kiosk. Jako ze dostalam olsnienia ze jest piatek, a przypadkowo mam lekki nadmiar kasy - wlazlam i kupilam Anime+. Teraz troszke wrazen ;P

- okladka jak dla mnie to jedno wielkie paskudztwo xD Nie dosyc ze czerwien, to jeszcze dziwczynka z GG - a dziewczynek z bronia od czasu Noir nie toleruje ;P Niemniej jednak nie ocenia sie ksiazki po okladce.
- newsy jak newsy, wiecej imho nie potrzeba - krotko zwiezle i na temat, to nic ze niektore troszke przeterminowane ;P
- troche wkurzaly mnie calostronicowe reklamy - poza ta z Hellsingiem rzecz jasna, zastanawialam sie nad wyjeciem i powieszeniem :P
- plakaty - a juz mialam nadzieje ze nastapi powrot do normalnego formatu plakatow, a nie ciagle ten pinupy. Przynajmniej na obrazki na nich nie narzekam, moga byc. (edit po przeczytaniu newsa na Kasumi - ufff, czyli beda normalne plakaty? ^^)
- Priest - po tych kilku stronach nie wiem, czy mi sie calosc spodoba, czy raczej nie. Z jednej strony lubie te klimaty, z drugiej - jak widze ujecia rodem z Hellsinga ;) to opadam. Spojscie na te zombiaki z poczatku, na to jak gina w ogniu strzalow - jak z Hellsinga przrysowane. Ze o kapeluszu Ivana nie wspomne ;P Mam nadzieje, ze bedzie ciekawe. Rysunki i sposob kadrowania - moim zdaniem super. Pomysl zadrukowania na czarno obwodek stron bylby niezly, gdyby nie fakt, ze NICZYM sie w zyciu tak nie poplamilam xD A 2 strony to wogole jeszcze mialam mokre od farby drukarskiej ;P Wiec mozecie sobie wyobrazic moje palce. I jeszcze jedna kwestia techniczna - skoro strony sa w ten sposob rozmieszczone, chyba powinny byc ulozone w jednym kierunku, a nie symetrycznie. Strasznie niewygodnie sie czyta, majdalam ta plachta az sie rodzinka zdziwila :P
- mam nadzieje ze bedzie cos ciekawego w dziale o DDRze, na razie krotkie wprowadzenie. Z drugiej strony sama nie wiem co by mogli w tym tmacie napisac zeby mnie zainteresowalo ;) Dzial pochwalam tak czy siak.
- pierwszy Head in Jar (notabene przemianowany na Headwired) ktory mi nie przypadl do gustu. Moze dlatego, ze czytalam dyskusje Michia z Yoghurtem na acepie i argumenty byly podobne? Fakt faktem, ciesze sie ze felietony wrocily i bede miala od czego zaczynac lekture ;P
- Japane Krejz Top Five? Uhhh...
- Japan Gaijin Gaido - 3 razy TAK! A nawet 4.
- dzial o gadzetach - mam mieszane uczucia co do sensownosci takowego dzialu w czasoposmie. Zdjecia figurek mozna sobie w necie poszukac, jesli sie potrzebuje - natomiast 4 sztuki wrzucone z opisem, troszke tak bz sensu. Chociaz na pewno jest to niezla forma reklamy :)
- Siedmiu Samurajow - lekki "zapychacz stron" - malo tekstu, wiecej zajmuje obrazek, ale przyjemnie sie czyta i moze zarowno zainteresowac dana seria, jak i wrecz przeciwnie. Wole ta forme recenzji od zwyklych artykulow, ktorych nie biore na powaznie, bo rzadko kiedy zgadzam sie z opinia w nich przedstawiona ;P
- strona "w przyszlym numerze" to chyba najwieksza makabra czasopisma ;P Nie ma to jak nic_niewnoszacy_obrazek_na_full_page ;P

Ogolnie rzecz biorac, nie jest zle, ale i super-extra tez nie. Na pewno kupie przyszly numer, jednakze z nadzieja iz bedzie lepiej.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu: Anime+  PostWysłany: 12-03-2005 - 22:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Dzisiaj specjalnie pojechałam do Empiku, żeby zaopatrzyć się w A+. Very Happy Moje wrażenia po przejrzeniu i przeczytaniu kilku artykułów:
- Szkoda, że artykuły są podpisane imieniem i nazwiskiem autora, bez podania nicka. To mi niewiele mówi.
- Co robi w środku gazety ten papier toaletowy? Nie mam nic przeciwko czarno – biało – róşowym stronom, poniewaĹź służą do opisywania mang. Tylko ten papier... Confused
- Komiks. Po tych kilku stronach trudno coś konkretnego powiedzieć. Jeśli chodzi o rozkład stron, zgadzam się z Veg. Wpadka. Do tego nie podoba mi się brak numerowania stron i nie przetłumaczone onomatopeje. Ciekawi mnie info, że wydawcą Priesta w Polsce jest Kasen. Czyżby to wydawnictwo planowało wydać tę manhwę w tomikach? Smile
+ Artykuł „Siedmiu samurajĂłw” bardzo przypadł mi do gustu. KrĂłtko treściwie i na temat. Very Happy

Odnośnie całostronicowych reklam mam swoją koncepcję. Twisted Evil Większość polskich wydawnictw mangowych czynnie włączyło się w promowanie nowego magazynu, umieszczając na swoich stronach internetowych stosowne informacje (JPF nawet wysłało info subskrybentom swojego newslettera). Wydawca A+ musiał się im jakoś odwdzięczyć. Na Kasumi pojawiło się kilka newsów o tej gazecie, stąd dodatkowo artykuł o Wild Rocku i wywiad z Raulem. Wink

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Anime+  PostWysłany: 12-03-2005 - 22:08
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
To akurat nie ma nic wspolnego - ja zamieszczam newsy bo taki jest cel stronki. A reklamy Wild Rocka nie ma?

A co do "Priesta" - tak, maja go wydać. A o ile wiem to oni onomatopei nie tlumacza wogole.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gotenks
Temat postu: Anime+  PostWysłany: 13-03-2005 - 12:38
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 10-03-2003

Skąd: NeoHell

Island i Wspomienia Demona mają tłumaczone onomatopeje, Les Bijoux już nie Wink
Nie wiem jak z innymi komiksami Kasenu.

_________________
LOVE & PEACE

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Anime+  PostWysłany: 13-03-2005 - 13:06
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
A to przepraszam. Widzialem tylko coś co nie miało tlumaczonych onomatopei.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu: Anime+  PostWysłany: 13-03-2005 - 22:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
W Ragnaroku onomatopeje też nie są tłumaczone. Grrry. #evil
Odnośnie A+. Już przeczytałam całość. Szybko mi to poszło, mimo że dawkowałam sobie po jednym, dwa artykuły. Szkoda... Sad Czy nie macie wrażenie, że autorzy tekstów nadużywają słowa fanserwis? Think Ciągle się na nie natykałam.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
michioOffline
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 14-03-2005 - 06:44
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 13-04-2002



Status: Offline
Dida napisał/a:
W Ragnaroku onomatopeje też nie są tłumaczone. Grrry. #evil
Odnośnie A+. Już przeczytałam całość. Szybko mi to poszło, mimo że dawkowałam sobie po jednym, dwa artykuły. Szkoda... Sad Czy nie macie wrażenie, że autorzy tekstów nadużywają słowa fanserwis? Think Ciągle się na nie natykałam.


Ja go wcale nie uĹźywam.

_________________
g.r.m.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MiraiOffline
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 15-03-2005 - 19:33
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-05-2004

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Dida napisał/a:
Czy nie macie wrażenie, że autorzy tekstów nadużywają słowa fanserwis? :-k Ciągle się na nie natykałam.


Hm, a możesz napisać gdzie tego jest aż tyle? :) Bo ja pamiętam ze dwa miejsca raptem :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 15-03-2005 - 20:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

zgadzam się z Diduś. papier jest straszny =,= ale ten pomysł z użyciem różu / fioletu był cudooffny *3*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DzeSiuOffline
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 15-03-2005 - 22:46
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 05-02-2005

Skąd: Jasło

Status: Offline
Abuuuu... a ja zgłaszam reklamację! Oblatałem dzisiaj pół Krakowa i ani śladu Anime+!! Twisted Evil Kto się za tym kryje?!
Trzeba będzie wszcząć śledztwo na własną rękę Razz ...

_________________
"Straying and howling like a wolf
'cause faith became naivety"...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 16-03-2005 - 08:38
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Hmmm... chyba najwyższy czas by przejść się do Empiku i obejżeć...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 16-03-2005 - 14:55
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Mirai napisał/a:
Hm, a możesz napisać gdzie tego jest aż tyle? Smile Bo ja pamiętam ze dwa miejsca raptem Smile


Na pewno są trzy (w opisie figurki Misato i w tekstach Mary z działu Siedmiu Samurajów o Girls Bravo! i o Mahoromatic). Mr. Green Niestety nie prowadziłam przy lekturze notatek i nie zapisałam sobie wszystkich miejsc występowania tego zwrotu... Crying or Very sad Wink

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 16-03-2005 - 15:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Mam, wybuliłam trochę kasy i się nawet nie zawiadłam, oprócz tego papieru- rany boski, nie dawajcie tej gazety nikomu bo gdy do was wróci na stronach będą odciski ich linni papilarych /co czasem może się przydać/.
Ogólnie jestem na tak, z mayłmi zastrzeżeniami ale jest dobrze.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 16-03-2005 - 15:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

to taki specjalny papier, żeby przymusić do zakupu wszystkich, którzy czytają pismo w Empiku

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu: Re: Anime+  PostWysłany: 16-03-2005 - 15:58
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
jak gazetka nie jest ruszana to jest dobrze, gorzej po przejrzeniu /wielokrotnym/

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits