Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Lina_Inverse__Offline
Temat postu: Saga o Ludziach Lodu  PostWysłany: 19-06-2003 - 16:15
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-05-2003

Skąd: Olsztyn

Status: Offline
Saga o Ludziach Lodu.
<<<Dawno temu przed wieloma setkami lat Tengel Zly wyruszyl na dzikie pustkowia by zaprzedać duszę Diablu.
Pózniej Tengel stal się protoplasto rodu Ludzi Lodu.
Tengel uzyskal obietnicę ziemskiego powodzenia lecz w zamian za to co najmniej jeden z jego potomków w kazdym pokoleniu musial pozostawac w sluzbie Szatana i czynic zlo.Ich znakiem mialy byc zólte kocie oczy posiadac tez mieli zdolnosc czarowania.A kiedys w przyszlosci urodzic sie mial ktosrozporzodzajocy tako ponadnaturalno silo jakiej swiat jeszcze nie widzial.
Przekleństwo mialo ciozyc nad rodem dopóty dopóki nie zostanie odnalezione miejsce w którym Tengel Zly zakopal naczynie przeznaczone do gotowania czarodziejskiego wywaru posiadajocego moc przywolywania Księcia Ciemnosci.
Tak glosi legenda.
Jest to prawda ale nie do końca.
W istocie bowiem stalo się tak ze Tengel Zly odnalazl zródla zycia i napil się tam wody zla.Uzyskal obietnicę niesmiertelnosci i wladzy nad ludzmi a w zamian za to oddal swoje potomstwo we wladanie zlym mocom.Czasy jednak byly marne wobec czego Tengel zapadl w letarg w stan uspienia dopóki sytuacja na Ziemi się nie poprawi.Kociolek o którym mówiono byl w rzeczywistosci garnkiem zawierajocym wodę zla i zakopanym przez Tengela. Teraz Tengel z niecierpliwoscio oczekuje na sygnal będocy w stanie wyrwac go z uspienia.
Ale pewnego razu w szesnastym wieku w rodzie Ludzi Lodu przyszedl na swiat chlopiec obciozony dziedzictwem ktĂłry prĂłbowal odwrĂłcic zlo przemienic je w dobro i dlatego nazywano go Tengelem Dobrym.
Saga o Ludziach Lodu opowiada wlasnie o nim i o jego rodzinie.
Przedewszystkim jednak opowiada o kobietach z rodu Tengela...>>>


Czytal moze ktos z Was??? Fani jednoczmy sie ;PPP

_________________
We are We are on the cruise!
We are!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-06-2003 - 18:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Ja czytałam, a jakże. Czyż mój nick dobitnie o tym nie świadczy Question Very Happy
Zżera mię ciekawość, czy to Ty jesteś może tą Liną Inverse, która udzielała się kiedyś w Księdze Gości PIFFu Question

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lina_Inverse__Offline
Temat postu:   PostWysłany: 19-06-2003 - 19:08
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-05-2003

Skąd: Olsztyn

Status: Offline
Nyo to ta sama Lina_Inverse__ ^____^ hehe^^

_________________
We are We are on the cruise!
We are!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-06-2003 - 19:41
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Jaki ten świat mały Exclamation Razz
Twój ulubiony tom Question Twoja ulubiona postać Question Czyli podstawowe pytania na początek dyskusji. Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DragosiaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-06-2003 - 19:42
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 24-01-2003



Status: Offline
SoLL Power!!!!!
Przeczytałam wraz z mamą wszystkie tomy ^___^
Moja ulubiona postać: Cecylia! (to z postaci żeńskich, a z męskich Tarjei i taki jeden demonek z ogonkiem ^^).

_________________
Crying or Very sad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lina_Inverse__Offline
Temat postu:   PostWysłany: 20-06-2003 - 00:13
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-05-2003

Skąd: Olsztyn

Status: Offline
nyo wiec witaj Dido^^ maly swiat maly^^ ulubiony tom tio chyba Skrzydla Kruka^^ cudenko^^ postac zenska tio chyba jush wiesh ze Villemo^^ a meska...Kolgrim nyo^^ duzo tych meskich jest...Lucyfer^^ Tamlin tesh nyuuu^^ Witaj w klubie fanow SOLL Dragosiu^^

_________________
We are We are on the cruise!
We are!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-06-2003 - 12:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Moja ulubiona postać Ĺźeńska to Cecylia – kobieta energiczna, zdecydowana, ktĂłra do tego umiała dobrze grać w szachy i znaleźć sobie odpowiedniego męża Wink (bogaty, przystojny arystokrata, ja teĹź tak kcę Very Happy ). No i jeszcze Elisabet i Christa. Ulubiona postać męska. Confused Chwila zastanowienia. Heike i Linde Lou. Za to wyjątkowo nie cierpię Marco. Świętoszkowaty laluś. Dlaczego nie zginął w walce z Tengelem Złym Question Twisted Evil
Ulubiony tom to „Skrzydła kruka” – za klimat, pomysłową intrygę i zakończenie, ktĂłre zwaliło mnie z nĂłg, a pochlebiam sobie, Ĺźe niewiele jest wstanie mnie zaskoczyć. Very Happy Poza tym mam sentyment do „Ogrodu śmierci”, gdyĹź był to pierwszy tom LL, jaki przeczytałam. Lubię jeszcze „Magiczny księżyc” i „Dom upiorĂłw” za ciekawe wątki miłosne.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lina_Inverse__Offline
Temat postu:   PostWysłany: 21-06-2003 - 16:56
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-05-2003

Skąd: Olsztyn

Status: Offline
Dida Ballada o Linde Lou jest cudowna cio^^ Jak ja ryczalam przy tym...mazalam sie ze hej^___^ Jeszcze piekny byl Tom "Milosc Lucyfera" oraz wszystkie tomy z Villemo^^ Zreszta kazdy byl wyjatkowy,inny i niepowtarzalny^_______^ SOLL rulezzz^^

_________________
We are We are on the cruise!
We are!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2003 - 10:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Dokładnie tak. Święta racja.
http://www.sandemo.free.komrel.net/forum/ Oto adres forum o twórczości pani Sandemo założone przez Villemanna. Zarejestrowało się tam na razie 12 użytkowników i od jakiegoś czasu jest przestój, ale i tak zapraszam. Very Happy

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lina_Inverse__Offline
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2003 - 16:43
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-05-2003

Skąd: Olsztyn

Status: Offline
Okia Dida jeszcze dzisiaj sie tam zapisz^^ Obiecuje^^ Nyo tio trzeba ozywic to puste forum no nie;PPP Do roboty^^ *ale dopiero wieczorkiem* ^^ Pozdro^^Sayo^^

_________________
We are We are on the cruise!
We are!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-07-2003 - 12:01
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Jestem na zlocie Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Lodu (w skrócie PIFF) w Czuchowie, u Tobby. Oczekujemy wielu ludzi. Będziemy balować, rozmawiać, śpiewać, jeść, pić, grilować, grać w "Zgadnij kto to", jednym słowem, eeee wyrażeniem dobrze się bawić. Very Happy Może jest ktoś chętny żeby wstąpić do PIFFu Question Warunek: przeczytanie 47 tomów Sagi o LL. Laughing

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lina_Inverse__Offline
Temat postu:   PostWysłany: 04-07-2003 - 23:45
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-05-2003

Skąd: Olsztyn

Status: Offline
Milej zabawy Dida^^ Ja juz wyslalam zgloszenie...ufff...ale odpowiedzi jeszcze nie dostaalm;(

_________________
We are We are on the cruise!
We are!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-07-2003 - 14:01
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Dowiedziałam się od Tovy, że rekrutacja na razie jest zawieszona. W kolejce czeka zbyt wiele osób. Władza stwierdziła, że trudno to wszystko ogarnąć.
A jaką postać właściwie chciałaś zająć Question

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Lina_Inverse__Offline
Temat postu:   PostWysłany: 07-07-2003 - 17:50
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-05-2003

Skąd: Olsztyn

Status: Offline
Dida napisał/a:
Dowiedziałam się od Tovy, że rekrutacja na razie jest zawieszona. W kolejce czeka zbyt wiele osób. Władza stwierdziła, że trudno to wszystko ogarnąć.
A jaką postać właściwie chciałaś zająć Question


Nyo coz...jezeli mam byc szczera tio niezbyt wiele wolnych postaci zostalo...praktycznie same mniej znaczace...^^" Ale wybralam Laure z Ludzi Lodu^^ Dlatego bo zaczyna sie na literke L tak samo jak Lina^^
Nie bylo tego imienia w dziale CZLONKOWIE wiec mam nadzieje ze jest wolne^^

_________________
We are We are on the cruise!
We are!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-07-2003 - 13:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Muszę Cię zmartwić. Laura jest już zajęta. Osoba, która zajęła jej postać została właśnie zrekrutowana na zlocie u Tobby. Podobnie jak Hanna Volden. Ale ostatnio zwolniły się Hilda i Siska (ta druga z Sagi o Królestwie Światła). Jest jeszcze parę kobiet z czasów przed Tengelem Dobrym np. Eldrid. Ale faktycznie niewiele osób zostało. Taj żartuje, że zawsze można być Dzieckiem dotkniętym, martwo urodzonym. Very Happy

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits