Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 09-02-2006 - 16:54
Pisarz
Pisarz

Dołączył/a: 08-08-2004

Jak na razie to mo?emy zobaczy? skromny (bardzo) obraz Twojej pracy co do portalu, je?li za? chodzi o forum to wydaje mi si? ?e zosta?o zbudowane z niesmakiem. Takie forum o wszystkim i niczym. Ka?dy dzia? mo?na zast?pi? powa?nymi stronami/forami o tej tematyce. Nie posiadasz na stronce nic czego nie znalaz?bym w innych serwisach istniej?cych od lat. ?eby zaistnie? musisz wykaza? si? pomys?owo?ci? no i przede wszystkim pracowito?ci? co do strony. Jako ostatni gwó?d? do trumny wskaza?bym tu fatalna uk?ad i kolorystyk? wszystkiego. Skutkiem tego jest uniemo?liwienie stworzenia specyficznego klimatu. Podsumowuj?c moja ocena 1/10.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 09-02-2006 - 19:45
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 26-08-2002

takie wypowiedzi prosz? umieszczac na komentowanym forum albo wysy?ac privem

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Alex
Temat postu:   PostWysłany: 13-02-2006 - 07:33
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 14-02-2005

Raul napisał/a:
Nie ma co oceniac. na razie jest sobie zainstalowany tak jak standardowo kazdy.

Aha.
yasiu777 napisał/a:
Takie forum o wszystkim i niczym. Ka?dy dzia? mo?na zast?pi? powa?nymi stronami/forami o tej tematyce

Np.?

Je?li chodzi o to uogólnienie to to jest zamierzone, i to nie po to, aby ka?dy sie rejestrowa?, tylko dlatego, ?e chce aby o ró?nych rzeczach pisano. Kilka dzia?ów da?em z powodu ich popularno?ci, przyznaj?. Ale takie jak: "Anime & Manga", "Gry", "Strefa Fantastyki", "Muzyka" i "Filmy", to mnie naprawde interesuj?.

Mysl? nad dodaniem czego? do portalu, ale poprostu nie jestem dobrym grafikiem, czy informatykiem, wi?c jest to dla mnie zatrudne. Mimo tego intensywnie nadtym sie zastanawiam i kiedy? co? tam sie znajdzie.

Krytykujecie moje forum, i rozumiem to. Napewno wszystko co mówicie jest s?uszne, ale co ja zrobie skoro jestem niezbyt m?dry Razz (przynajmniej do czego? takiego).
Jakbyscie mi pomogli to mo?e by cos z tego wysz?o (chodzi mi o pomoc w sensie "Zarejestrujcie sie i piszcie"), moze nawet osi?gn?? bym taki sukces jak nasze znane i kochane forum... (zgadnijcie jakie?). Z tak? obsad? by?bym skazany na sukces Razz Smile (ale zemnie wazeliniarz, co nie? Razz).

IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-02-2006 - 00:15
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 30-09-2002

Status: Offline
Zaraz, Al, o co ci w sumie chodzi?
Zapraszasz ludzi zeby ocenili - dostajesz ocen? - niezbyt pochlebn? (no có?)
A jak chcesz przyci?gn?? u?ytkowników to zupe?nie inna kwestia.
Zgodz? si? z yasiem ze forum o wszystkim i niczym na raz jest bez sensu.
Zobacz jak to rozwi?za? Raul - stworzy? dzia? "niezwi?zane" i zawsze mo?na pogadac o czyms innym kiedy ju? ma sie M&A powy?ej uszu.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat