Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 09-08-2006 - 01:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



ogląda, ogląda.

a dół też może być wniebobiorący...

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-08-2006 - 01:50
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 20-03-2004

Skąd: spod 69

Status: Offline
mnie co najwyzej wpedzi do loza wczesniej (co wyjdzie mi pewnie na dobre bo pobudka ~6am Very Happy)

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 10-10-2006 - 05:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



piękny koniec.

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kazujOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-02-2008 - 20:02
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 23-02-2008



Status: Offline
Pozwolę sobie wstawić recenzję bt me:) :

Czas trwania:
24×24 min 1 seria
12×23 min 2 seria
plus 2 odc. specialne

Co do ściagania, może być ciężko znaleść pierwszą serię, została zlicencjonowana (nie w Polsce oczywiście), linków, na razie nie daję, ponieważ nie wiem jak zinterpretować regulamin;]

Serial ten przypiąć można do gatunku, okruchy życia, komedia.

No cóż, nie ma w tym anime przemocy, hektolitrów krwi, mordowania dziewic, super mocy oraz wartkiej akcji, jest to jednocześnie pozycja raczej dla starszych widzów.

Dlaczego? (o nie, seksu teĹź nie ma;p)

Ano dlatego, że dla młodszych, szukających akcji, ta seria będzie.... nudna.

Honey and Clover jest opowieśćią, o grupie studentĂłw szkoły artystycznej, i ich przyjaciół. Bohaterowie, czyli m.in. Takemoto, Hagu, czy Morita to istny zbiĂłr osobliwych charakterĂłw, np. Morita, niezwykle uzdolniony dziwak, ktĂłry nie zaliczył roku, bo miał jedną godzinę obecności za mało, czy Hagu, wyglądająca jak dziecko (celowy zamysł twĂłrcĂłw), ktĂłra dopiero na studiach uczy się samodzielności, bowiem wcześniej Ĺźyła pod „kloszem”. Zapewniam, kaĹźdy znajdzie tu „kumpla”. Ale, o czym tak naprawdę to dzieło jest? O Ĺźyciu, czyli o niczym, co widać choćby po przedstawieniu fabuły. Ĺťycie bowiem jest monotonne, i mało jest sytuacji, ktĂłre zapamiętujemy, ktĂłre decydują o naszym dalszym Ĺźyciu. Dlatego teĹź akcja toczy się przez kilka lat, pokazując waĹźne chwile, często takie, ktĂłre nas czekają, na przykład odpowiedzenie sobie na pytanie, kim chcę być, co chcę robić w Ĺźyciu. H&C ma teĹź cechy typowej telenoweli, tzn. zawiłości miłosne typu "ja go kocham a on mnie nie". Zapewniam jednak, ze jest to wiarygodnie przedstawione i nie przeszkadza w odbiorze tej chmmm, komedii. Tak naprawdę, to ciężko tą pozycję zaliczyć do jednego gatunku, są świetne gagi i kilka smutnych momentĂłw.

Kreska, grafika, animacja i muzyka stoją w tej pozycji na najwyższym poziomie (chociaż niektórym nie przypasić może super face deformed typowy dla anime). Piękne tła, dobra gra aktorów podkładających głos, japońskie ballady w tle uprzyjemniają oglądanie i podkreślają daną scecę.

Moja ocena:
Grafika- 9
Audio- 9+
Fabuła- 8
Wrażenia po obejrzeniu całości- Bezcenne:D

Polecam!!


No cóż, recenzja jaka jest, każdy widzi, jestem początkującym pisarzem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits