Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu:   PostWysłany: 17-08-2003 - 00:31
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

W sumie najwiekszym problemem w Boginkach jest to, ze to, co mialo sie stac juz sie stalo: pocalowali sie, wyznali sobie milosc (na seks chyba nie ma co liczyc) i nagle udajemy, ze wcale nie. Niestety okazuje sie, ze trzeba wiedziec kiedy skonczyc, ale moze autor nie ma pomyslu na nowa serie i na zaden spektakularny final, wiec wlacza do akcji nieokreslone wieloryby itd. W koncu zastopuje go wydawca...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-08-2003 - 11:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Prawie jak telenowela... Twisted Evil
Tylko ze Fujishima sie zagapil i dal im sobie wszystko wyjasnic a to w telnoweli niedopuszczalne... Twisted Evil
a teraz udaje ze nic sie nie stalo...
gdyby OMG robil CLAMP wprowadziliby DarkBell ktora np. porwalaby K1 twierdzac ze on nie jest "somebody only for myself" Twisted Evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-08-2003 - 12:25
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Jestes okrutny :PPPPPP Nie lubisz Chobits???

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
idiotka
Temat postu:   PostWysłany: 19-08-2003 - 15:12
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 23-02-2003

Skąd: cori celesti

khemm... na pierwszej stronie padlo chyba pytanie o okladke 26 tomu? znajduje sie ona tutaj: http://gateway.cjb.net, mozna tam rowniez znalezc link do stronki ze skanami omg (potrzebny bedzie BitTorrent)

Mnie sie 21 tom bardzo podobal, pewnie glownie dlatego, ze lubie Urd a Hild to taka Urd do kwadratu. :P W kazdym razie z niecierplwoscia czekam na kolejny tomik. ;] Po kilku bardzo marnych tomach (od wieloryba do poprzedniego) Fujishima imo ponownie zaczyna wymyslac cos ciekawszego. ;]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2003 - 22:56
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Spokś....

Hild jest świetna, sam złapałem się na tym, iż czytam tylko ostatni rozdział i gapię się tylko na nią....z drugiej strony, ciekawi mnie ile ona ma lat, bo wygląda jak siostra Urd (żadnych zmarszczek....wklepuje se AVON Very Happy )

BTW, Idiotka >> Witaj, cieszę się że przybyłaś i tu Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2003 - 11:43
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Szczerze mówiąc to gdyby moja moc była tak wielka że przy moim pojawieniu sie na swiecie miasta wylatywaly w powietrze (jak mowi sama Hild w tomie 21 - i kto tu mowi ze ja czytam niedokladnie?) to uroda to najmniejszy chyba problem... Razz
Ja sie zastanawaim nad czyms innym...
skoro poznalismy rodzicielke Urd to moze poznamy i Ojca (który jest jeden dla wszystkich boginek - samolub! Razz ) sama Hild stwierdza ze Urd jest podobna do Niego bardziej niz do niej (w sumie po mamusi Urdusienka ma włoski... i charakterek Twisted Evil )

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ralfiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-08-2003 - 09:01
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 30-08-2003

Skąd: Stąd!

Status: Offline
IggI napisał/a:
gdyby OMG robil CLAMP wprowadziliby DarkBell ktora np. porwalaby K1 twierdzac ze on nie jest "somebody only for myself" Twisted Evil

Moim zdaniem Chobits jest bardzo fajne (tylko troszkę zboczone... Ale tylko troszkę Very Happy )!
chobit napisał/a:
[Hild] wygląda jak siostra Urd

Gdyby wyglądała jak siostra Urd musiałaby być młodsza lub starsza jakieś 9 miesięcy + okres przejściowy (no chyba że bliźnięta). Według mnie Hild wygląda na dawną rówieśniczkę z przedszkola Urd...

_________________
felicitas cum amicis communicata est tristitia est communis dolor cum omnibus amicis per aspera vita beata est causa vivendi omnibus
invenire credere magni momenti amoris virtutis speique fores aperiendi tempus est mundus tibi ridebit
certe
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits