Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-08-2003 - 09:23
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Zgadzam się z Anime Maniacem. Bywa bowiem tak Raul, jak mówisz, ale, wiem przynajmniej po sobie, że jak złapie jakieś zestawienie tego typu, to po prostu staram się przeglądać. Zwyczajnie, dlatego, ze to lubię, że lubię czytać o anime i co o tym sądzą inni, że lubię dowiadywać się o nowych tytułach lub takich, o których nie słyszałem, a warte są oglądnięcia. a pełne zestawienie ogólne w tym pomaga. choć istnieje jeszcze jedna mozliwość. Można na przykład pogrupować hasła literowe po trzy, cztery litery. Może to byłoby prostrze, niż zrobienie owego przesuwania w rubryce wszystkie, o którym wspominałem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 13-08-2003 - 09:38
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Raul>> Ja jestem za wstawieniem przesuwania i zostawieniem reszty tak jak jest, ale jeśli to za dużo roboty to zrób tak jak Ci wygodniej.
Kelly>> Ja też lubię tak przeglądać i czytać o anime które znam i o anime których nie znam. Zawsze można się dowiedzieć czegoś nowego.

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-08-2003 - 10:38
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Kelly napisał/a:
o nowych tytułach lub takich, o których nie słyszałem, a warte są oglądnięcia.

Jeśli tak uważacie. Mi się coś takiego chyba nie zdażyło .. Smile

Kelly napisał/a:

mozliwość. Można na przykład pogrupować hasła literowe po trzy, cztery litery. Może to byłoby prostrze, niż zrobienie owego przesuwania w rubryce wszystkie, o którym wspominałem.

Pomyślę nad przesuwaniem ... jeśli uda mi się coś wymyśleć to wam powiem i przetestujecie Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-08-2003 - 16:33
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Czy nie dałoby się na stronie kasumi zrobic jakiejs listy przebojów anime i mangi, na którą moznaby było automatycznie głosować? wiem, że zazwyczaj takie numery sa lubiane przez odwiedzajacych strony internetowe.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-08-2003 - 20:51
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Kelly napisał/a:
wiem, Ĺźe zazwyczaj takie numery sa lubiane przez odwiedzajacych strony internetowe.

Daloby sie. Własnie tłumaczę inny rodzaj ankiety gdzie można dopisywać własny tytuł. Ale najpierw musze wyzdrowiec bo z mojego kataru zrobiła mi sie angina i wolę nie ryzykować. Powinienem być na siłach w środę.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-09-2003 - 07:49
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Proponuję, by w owej ankiecie rozważyć:
1. Głosowano automatycznie na dwie listy: przebojów wszechczasów i aktualną (która automatycznie po miesiącu, czy kwartale by się zerowała). to pozwala pokazać, co jest klasyką w polsce (och, wiem, ze Dragonballe i inne dziadostwa, ale taka jest niestety prawda), oraz co jest na topie w danym czasie. Nie sądzę, by były jakies kłopoty w oprogramowaniu.
2. Podanie listę tytułów, na które się głosuje z mozliwością dopisania swoich. Dlaczego? Bo jesli zostawimy czytelnikom, by tylko wpisywali, to jeden wpiszetytuł angielski, inny polski, jeden ujmie całość cyklu, inny, jakąś serię etc. Jeżeli ludziom da sie możliwość zrobienia zamieszania, to na pewno je zrobią, a przecież nie chodzi o to, zeby Admin bawił się w poprawianie (a wszak niektórych rzeczy nawet nie da się poprawić, bo jeżeli na przykład ktoś wpisze: Kilmagure Orange Road, to co ma na myśli: serię TV, OaV, czy któryś z filmów?).
3. Mozna się zastanowić nad rozdziałem serii i filmów.



I jeszcze jedna rzecz. Dużą popularnością cieszą się testy typu: odpowiedz na pytania, a dowiesz się, którą z postaci anime byłbyś? algorytmy matematyczne tego typu testów sa banalne (nie wiem, jak z oprogramowaniem), a jak widać, to nawet uczestnicy forum lubią zaglądać na strony z tego typu bajerami. Przy czym zauważcie, że napisany pierwszy raz algorytm mozna potem duplikować w kompletnie nowyrz rzeczach.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-09-2003 - 18:30
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
>Anime_Maniac: Dodałem już te 4 OSTy.

Kelly napisał/a:

1. Głosowano automatycznie na dwie listy: przebojów wszechczasów i aktualną (która automatycznie po miesiącu, czy kwartale by się zerowała).

Prędzej kwartalne gdyz miesac moglby rozdzielic glosy tytulowi ktory sie ukze w polowie miesiaca i ktory nie mialby szans na pierwsze miejsce w zadnym z miesiecy.

Kelly napisał/a:

danym czasie. Nie sądzę, by były jakies kłopoty w oprogramowaniu.

A te głosy miałby się dodawać? Bo to bylby problem. Ktoś mogłby głosować wielokrotnie na ten sam tytul w obydwu ankietach (a przynajmniej tej kwartalnej).

2. Podanie listę tytułów, na które się głosuje z mozliwością dopisania swoich. Dlaczego? Bo jesli zostawimy czytelnikom, by tylko wpisywali, to jeden wpisze tytuł angielski, inny polski, jeden ujmie całość cyklu, inny, jakąś serię etc. Jeżeli ludziom da sie możliwość zrobienia zamieszania, to na pewno je zrobią, a przecież nie chodzi o to, zeby Admin bawił się w poprawianie (a wszak niektórych rzeczy nawet nie da się poprawić, bo jeżeli na przykład ktoś wpisze: Kilmagure Orange Road, to co ma na myśli: serię TV, OaV, czy któryś z filmów?).

Kelly napisał/a:

3. Mozna się zastanowić nad rozdziałem serii i filmów.

Filmy to swietny pomysł.
Serie gorzej bo ktoś może np. głosować na Dragon Balla tylko na ktorego? Smile A rozdzielic 3 serie Dragon Ball (i innych) to można miec 15 tytułow i 45 serii Smile

Kelly napisał/a:

na pytania, a dowiesz się, którą z postaci anime byłbyś? algorytmy matematyczne tego typu testów sa banalne (nie wiem, jak z oprogramowaniem)

Są gorzej niż banalne i dość łatwe w oprogramowaniu.
Tylko raz zdażyło mi się trafić bardzo ciekawie opracowaną "ankietke" tego typu która zaskoczyła mnie wynikiem. (Okazało się że wystarczy uwielbiac SuperStarDestroyery i cos tam jeszcze zeby zostac Darth Vaderem Very Happy).

Kelly napisał/a:

mozna potem duplikować w kompletnie nowyrz rzeczach.

Pomyślę nad czymś takim ale póki co ankieta jest ważniejsza.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-09-2003 - 21:01
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Raul, głosujesz w jednym okienku raz na anime. Po czym dodaje ci to twój głos i do jednej ankiety, stałej i do drugiej, kwartaklnej. różnica jest tylko taka, ze w kwartalnej głosy co kwartał są wszystkie kasowane. ao i cała filozofia.
Co do serii, trzeba chyba porozdzielać, zresztą w rególaminie ankiety trzeba prosić czytelników, żeby wybierali, a jesli nie ma w spisie, to sami wpisywali konkretne serie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-09-2003 - 00:29
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Przygotowałem juz moduł przepisów nie wiem tylko czy nadal są chętne panie (głownie myślę) do uzupełniania. Na pewno zapytam je na privie Smile

Teraz mogę się skupić na ankietach więc najpóźniej w tym tygodniu myślę że będzie gotowa.

Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 07-09-2003 - 03:14
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

raul napisał/a:
Teraz mogę się skupić na ankietach więc najpóźniej w tym tygodniu myślę że będzie gotowa.

Mówisz o tych ankietach o których mówiliśmy wcześniej, tak??

I jeszcze jedno małe pytanko: Masz w planach testy typu "którą z postaci anime byłbyś?" ?
Jeśli tak to mogę przesłać Ci jeden gotowy, gdzieś powinienem go mieć na kompie.

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 02-10-2003 - 17:31
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Wróciłem do pisania o OSTach Very Happy

Wysłałem Ci kilka nowych wpisów Very Happy

Są to:
1. Azumanga Daioh : Original Soundtrack Vol.1
2. CARDCAPTOR SAKURA Original Soundtrack 4
3. FLCL Kaizoku-ou Vol.2
4. Ghost in the Shell: Stand Alone Complex O.S.T.
5. Great Teacher Onizuka OST2
6. Inuyasha Soundtrack 2
7. Love Hina Vocal Best
8. Mononoke Hime Soundtrack
9. R.O.D - READ OR DIE
10. Sennen joyu (Millennium Actress) Original Soundtrack
11. Slayers Et Cetra 1
12. Witch Hunter ROBIN: ORIGINAL SOUND SCORE II

BTW: Czy mi się zdaje, czy ostatnio jakoś coraz mniej jest nowych wpisów???

BTW2: Ten quiz, o którym wcześniej rozmawialiśmy też wysłałem Very Happy

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 05-10-2003 - 18:34
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Mam kolejna dostawę Very Happy

1. .hack//Liminality - ORIGINAL SOUNDTRACK
2. .hack//SIGN ORIGINAL SOUND & SONG TRACK 2
3. AH! MY GODDESS Soundtrack Vol.1
4. Aquarian Age: Original Soundtrack
5. BUBBLEGUM CRISIS COLLECTERS FILE1999
6. BUBBLEGUM CRISIS Complete Vocal collection
7. BUBBLEGUM CRISIS TOKYO 2040 Original Soundtrack1
8. BUBBLEGUM CRISIS TOKYO 2040 Original Soundtrack2
9. CARDCAPTOR SAKURA
10. COWBOY BEBOP: FUTURE BLUES [Original Soundtrack]
11. COWBOY BEBOP Original Soundtrack
12. COWBOY BEBOP Original Soundtrack2 "NO DISC"
13. COWBOY BEBOP Original Soundtrack3 "BLUE"
14. FLCL (Furi Kuri) BGM
15. Heatguy J: Original Soundtrack -BURN-
16. Hikaru no Go ongakusen Haruka naru takami e
17. Hikaru no Go Original Soundtrack Album 2 "Hikaru no Go Ongakusen 2 Takaburu Omoi"
18. HUNTER X HUNTER GREED ISLAND Original Soundtrack
19. Kidou Tenshi Angelic Layer: Uta to Ongaku no Omoide section 1
20. Sakura Wars (Sakura-taisen) Zenkyoku-syu COMPLETE SONG BOX
21. Serial Experiments Lain Soundtrack
22. Shin Kimagure Orange Road: Soshite Ano Natsu no Hajimari
23. Vocal Album "GENSOMADEN SAIYUKI" Vol.2
24. Vocal Album "GENSOMADEN SAIYUKI" Vol.3
25. WOLF'S RAIN O.S.T.

Narazie to tyle Very Happy

Raul napisał/a:
Tak wiem, tylko ja mam teraz ręce po łokcie w mandze, pomocy przy Kawaii i wogóle. Najbliższy wolny termin w przyszłym roku Smile

Przecież to nie musi być na teraz Very Happy
Może być na za pół roku Very Happy
W końcu to na Twojej stronie to będzie, więc do Ciebie należy ostatnie słowo Very Happy

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-10-2003 - 22:44
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
raul napisał/a:
Przygotowałem juz moduł przepisów nie wiem tylko czy nadal są chętne panie (głownie myślę) do uzupełniania.

Ja nadal jestem chętna. Smile Ale szukałam tego modułu (choć szczerze pisząc średnio wiem, co to jest) i nie mogłam znaleźć. Confused Jak mam więc te przepisy podesłaćQuestion

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-10-2003 - 02:32
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dida napisał/a:
Ja nadal jestem chętna. Smile Ale szukałam tego modułu (choć szczerze pisząc średnio wiem, co to jest) i nie mogłam znaleźć. Confused Jak mam więc te przepisy podesłaćQuestion

Raduje się serce moje. Myslałem już , że nic z tego nie będzie. W takim razie zainstaluje moduł i umówimy się jakos na gadu to Ci powiem co i jak. Ok? Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-10-2003 - 19:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Modul z przepisami juz dziala Exclamation Very Happy Dodalam tam na razie 5 przepisow, ale to na pewno nie koniec. W ksiazce jest ich jeszcze sporo, i to rowniez z kuchni chinskiej, czy koreanskiej.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits