Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu: pogadajmy o ciuchach XD  PostWysłany: 27-07-2003 - 11:31
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
wiem wiem XD
Yakumo, o litośc błagam, ale ten temat jakoś najbardziej i do tego działu mimo wszystko pasował ^^"

widzieliście katalogi "gothic lolita bible"? jak sie Wam podobaja ubranka tego typu?
Niedawno wpadły mi w łapki skany i ...... o rany.......chciałabym coś takiego miec XD Chodziłabym w tym po ulicach, a niech sie gapia, wcale by mi to nie przeszkadzało.
Cos pieknego: cześc to sukienki w "stylu Many", ale sa też stroje ściagniete zywcem z Lestata^__^
I te buty! Nigdzie u nas takich nie widziałam, i one własciwie wydają mi się największa przeszkodą.
Dobra, kończe sie zachwycac, ale ciekawa jestem Waszej opinii o modzie tego typu. Poprosze o komentarze^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-07-2003 - 12:02
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
hehe, spokojnie dobrze ze jeszcze ktos tu pisze o jrocku Smile

co do ciuchow to nie widzialem tego katalogu, ale a raczej... raczej na pewno nie ubralbym czegos takiego, no moze jakies skorzane spodnie i czarny plaszczyk to tak Very Happy

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-07-2003 - 12:15
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Ograniczam sie jak moge ^^;
Kiedy tylko usłysze coś nowego to mam ochote to skomentowac albo sie o cos spytac, ale i tak mi troche głupio tak zawalac dział. Poza tym......

Ciekawi mnie, czy po ludziach w naszym polandzie widać, ze słuchają np jrocka....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
harlock
Temat postu:   PostWysłany: 27-07-2003 - 12:16
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-06-2002



ja lubie ubrania projektowane przez alice auaa i h.NAOTO.

BTW, ja tu zagladam raz na pol roku.

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-07-2003 - 09:47
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
kolekcje h.NAOTO kojarza mi sie przede wszystkim z ubraniami wygladającymi jakby je tworzona za pomocą ciecia materiału żyletkami a potem zszywano, czesto na lewej stronie Laughing
A tak na powazniej, bardziej podobają mi się prostsze kroje i mniej rzucające się w oczy ubrania (mniej nie znaczy ze sie nie rzucaja, tylko ze mniej XD)
Tylko te białe/różowe/w kwiatki/pastelowe sukienki są okropne.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KuraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-08-2003 - 21:17
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 14-08-2003



Status: Offline
W sklepie Hon`Ya można zamówić Homemade Gothic & Lolita (taki magazyn). To tak jakby ktoś był zainteresowany.

Ko
:>[/url]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-08-2003 - 20:32
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Bardzo dziękuję za info^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NackaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-08-2003 - 13:46
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
ech jestem troche spozniona z tematem ><
http://mysite.freeserve.com/revesdelamort - 2 numery gothic & lolita bible + sporo wykrojow ubran i dodatkow : )~~ (jak narezie udalo mi sie tylko wydziergac krawat Wink niedlugo biore sie za genialna torbe-trumne Smile
http://www.blue-period.fsnet.co.uk/ - skany z 'bibli' ;]
Yakumo zlookaj te ciuchy Smile moze wpadnie Ci cos w oko Razz

dehira>> tez uwielbiam te ciuszki ^-^ ( moze poza tymi sukniami w kwiaty oraz duzymi bialmi kolniezykami xP Wink

Cytat:
I te buty! Nigdzie u nas takich nie widziałam, i one własciwie wydają mi się największa przeszkodą.

sa sa jak najbardziej ^^' w tych sesjach gl. modele/modelki chadzaja w platforamach od Buffalo, ktore w Sz-n mozna dostac bez problemu Wink osobiscie preferuje buty na obcasie z koturnem Smile (aczkolwiek w zimie sa zabojcze xP nie raz czlowiek o malo nie przeplacil tego zyciem jak pojawil snieg... ><)

Co do Homemade Gothic & Lolita .... 140zl za cos czego noramlanie cena oscyluje kolo 60-70 zl ^^' ekhem... Hon'Ya wysko sie ceni......
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2003 - 09:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
łaaaa, dzięki za info, znalazłam tam skany do 9 tomu ^0^
mana.........on naprawde jest ładniejszy od wieeeeeeelu kobiet XDDDDDD

co do własnorecznego dziergania, znalazłam już wczesniej te wykroje z 6 tomu, ale jakieś takie nieszczególne te modele....sama uszyłam tylko 1 spódniczke (asymetryczna, cześciowo plisowana, z zamkami) ale ponieważ to była moja pierwsza przygoda z maszyną do szycia to wyszła "troche" badziewnie XD well, nie poddaje sie.

Co do butków, najbardziej podobają mi się takie ciężkie, powyzej kostek, cos w stylu totchiego do myaku... a takich naprawde nie widziałam nigdzie ;_;

Nacka, musze spytac^^": czy ubrałabyś się w cały komplecik tego typu ciuchów, gdybyś je miała? I wyszła w tym na ulicę?????

ekhem, model na 74 stronie (i dalszych) z 9 tomu jest płci meskiej, prawda? ^^" ładnie temu czemuś w kieckach XD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NackaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2003 - 18:25
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
Cytat:
mana.........on naprawde jest ładniejszy od wieeeeeeelu kobiet XDDDDDD

hmm ladne nogi to on ma Wink aczkolwiek Tochi bije wszystkich w tej kategorii xD mimo wszystko wole go w wersji bez makijazu Wink

ja mam jeszcze 'wkladke' z wykrojami z bodajrze 4 tomu (jakbys byla zainteresowana Smile a do mojej wlasnej spodnicy to zamierzam zatrudnic rodzicielke xD narazie wole popatrzec na prace 'Mistrzyni' :> potem sama wejde do akcji Wink

jesli chodzi o te buty to takie powyzej kostek (zakladajac ze takowe sie znajdzie Wink kosztowalyby ok 400zl albo wiecej ^^; (skora - droga rzecz ..)
ja jak narazie zadowalam sie moimi wiazanymi przed kolano i drugimi krotszymi na zamek (aczkolwiek te drugie sie rozwalaja powoli :/

Cytat:
ekhem, model na 74 stronie (i dalszych) z 9 tomu jest płci meskiej, prawda? ^^" ładnie temu czemuś w kieckach XD

tak, to chlopak (niewstydzmy sie tego napisac duzymi literami Very Happy tez mialam rozkmine 'czy oby napewno to nie jest dziewczyna ;D

Cytat:
Nacka, musze spytac^^": czy ubrałabyś się w cały komplecik tego typu ciuchów, gdybyś je miała? I wyszła w tym na ulicę?????

definitywani: TAK %>~~~~ i to z metkami na wierchu coby wszystcy je widzieli Very Happy jak do tej pory nikt mnie nie zbil za ubior, to w ciuchach z np. h.NAOTO tez bym przezyla Very Happy
a jak jest w twoim wypadku Confused
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2003 - 20:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
Nacka napisał/a:

Yakumo zlookaj te ciuchy Smile moze wpadnie Ci cos w oko Razz


eee, no przyznaje ze niektore sa fajne ... znaczy fajnie wygladaja na kims (np. str 11 vol 9, po lewej ^_^ ma piersi wiec mam nadzieje ze to ONA hehe), co do reszty to hmm.... no, robia wrazenie Cool

ale szacunek za odwage w wyjsciu na ulice w czyms takim, Nacka mam rozumiec, ze teraz jak bede sie rozgladal na ulicy za jakimis podobnymi ciuchami to na 100% bedziesz to Ty ? Very Happy

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-09-2003 - 16:56
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Co do moich strojów...chciałabym tak chodzić ubrana, ale moja praca mnie ogranicza dość mocno w tej sprawie. Musze chodzić ubrana w określone typy ciuchów, i już. A poza pracą...well, mam wolne weekendy i wtedy jest czas na pokazanie sie w czymś innym ;P
Bardzo jestem zainteresowana wkładką z wykrojami z 4 tomu, jesli nawet mi się nie uda nic uszyć, to zawsze można zanieść to do krawca, wraz z fotą jaki ma być ostateczny efekt, i mozna wtedy liczyć na wiekszy sukces ^__________^ Hehe, w jakiej to masz formie?
.........A w 4 tomie było sporo ciekawych rzeczy.....co tam dają do samodzielnego uszycia????? oddam nerke za krój do takich spodni "ze spódnica i/lub związanymi kolanami" XDDD hyhy, pewnie wiecie o co chodzi^^"
Nogi Totchiego są najładniejsze z wszystkich!!!! takie dłuuugie i proste, poza tym fajnie czasami podczas koncertów łączy kolana ^0^
:}~~~~~~~~~~
Wolisz w wersji bez makijazu mane czy totchiego, bo nie załapałam? XD
Mana jest taki średniej urody, chyba ze widziałam niewłaściwe zdjecieXD
A co powiesz na pyszczek miyavi'ego????^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
harlock
Temat postu:   PostWysłany: 06-09-2003 - 17:13
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-06-2002



niestety, nie w polsce... :(
dehira napisał/a:
A co powiesz na pyszczek miyavi'ego????^^

coz... gdyby przestac patrzec na jego pyszczek okazaloby sie, ze jego muza jest cieniutka jak rabarbar...

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-09-2003 - 17:31
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
zgadzam się, zresztą są różne potrzeby: miyabi jest do obśliniania, a nie do słuchania. Gdyby dało się to połaczyć byłoby super, ale nic (poza ::wyciaga liste jrockersów "twarzowych" i utalentowanych:Smile nie jest doskonałe. Choc na pewno są ludzie, którym się jego muza podoba.

Po długiej nieobecności tak z nienacka wyskakujesz i to po kilku chwilach od posta w dziale, w ktorym sa zazwyczaj pustki tygodniami XDDD. Mozna dostac zawału! ;P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
harlock
Temat postu:   PostWysłany: 06-09-2003 - 17:44
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-06-2002



dehira napisał/a:
zgadzam się, zresztą są różne potrzeby: miyabi jest do obśliniania, a nie do słuchania. Gdyby dało się to połaczyć byłoby super, ale nic (poza ::wyciaga liste jrockersów "twarzowych" i utalentowanych::) nie jest doskonałe. Choc na pewno są ludzie, którym się jego muza podoba.

pewnie, ze sa. nawet ja lubie kilka jego numerow...
dehira napisał/a:
Po długiej nieobecności tak z nienacka wyskakujesz i to po kilku chwilach od posta w dziale, w ktorym sa zazwyczaj pustki tygodniami XDDD. Mozna dostac zawału! ;P

bo ja zagladam tylko do tego dzialu. mam zaznaczone, zeby mi powiadomienia o odpowiedziach w watkach, w ktorych sie udzielalem, na mejla przychodzily. ja na tym forum nie siedze...
a jest wiele innych miejsc gdzie mozna nieco czesciej na te tematy podyskutowac :>

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits