Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-09-2003 - 17:55
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
jakie jego piosenki ci sie podobają?
^^" mi na razie jeszcze zadna nie wpadła w ucho, jakies takie........XD
Ale sesje zdjeciowe ma genialne! Jak zabronią rozpowszechniania zdjec rockersow na necie, to nasza rzecziwistosc okaze sie bardzo smutna.

A co do dyskutowania gdzieś indziej na temat jmuzy, pewnie ze mozna gdzies indziej, ale..jak by to powiedziec?^^" niektorzy (jak dehira) zbyt mało wiedza, by dyskutowac. A ciagłe pytanie jest wkurzajace, ne?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
harlock
Temat postu:   PostWysłany: 06-09-2003 - 18:11
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-06-2002



dehira napisał/a:
jakie jego piosenki ci sie podobają?
^^" mi na razie jeszcze zadna nie wpadła w ucho, jakies takie........XD

"Night in girl", "oresama shikou", "Girls be ambitious", "Onpu no tegami" i akustyczna wersja w jego wykonaniu "Dear from ...xxx".
tak wszystkie te utwory, ktore wymienilem sa z "gagaku". pozniejsze jego nagrania jednym uchem mi wpadaja a drugim wylatuja...
dehira napisał/a:

A co do dyskutowania gdzieś indziej na temat jmuzy, pewnie ze mozna gdzies indziej, ale..jak by to powiedziec?^^" niektorzy (jak dehira) zbyt mało wiedza, by dyskutowac. A ciagłe pytanie jest wkurzajace, ne?

wlasnie nie, bo kto pyta nie bladzi... ;)
a zawsze mozna sie czegos mniej lub bardziej ciekawego dowiedziec :>
wkurzajace sa tylko nagminne pytania: "skad sciagnac to... a to...".

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-09-2003 - 19:08
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Słyszałam ta akustyczna wersje o której mówiłeś, ale mi sie nie podobała. Z reszty musze sie doedukowac.

oh, chodziło mi raczej o pytania typu: kto to jest emiru, co sie stało z wokalista luna sea, czy remixy dega to jakaś osobna płyta, czy kyo spiewał z kims jeszcze (featuring), czy phobia naprawde sie rozpadła ;_;, czy eod ma cos wydanego (poza pojedynczymi utworami na plytach-omnibusach), jaki jest skład albumu Kuroki Hana no Sennenki ~ Saigoshou, made by noir fleurir, albo lepiej czy w ogóle mozna jeszcze gdzieś kupić ich płytki, czy takui ma cos wspolnego z hide, czy jest hide wydal jakas plytka razem z spread beaver, czy soft ballet to muzyka gothic, czy seikima to jakiś zespół? i tak dalej, i tym podobne, hehe
a to tylko kilka..............
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
harlock
Temat postu:   PostWysłany: 06-09-2003 - 19:49
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-06-2002



dehira napisał/a:
kyo spiewał z kims jeszcze (featuring)

ten temat jest teraz na tapecie. kyo spiewal w chorkach z Vasalla kilka lat temu :>

na reszte mam odpowiadac, czy znasz odpowiedzi? ;)

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-09-2003 - 20:50
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
odpowiedz, jeśli łaska i jesli masz takie info^^
a jeśli masz jeszcze jakąś fote z emiru, to tez byłabym wdzieczna^^
tyle o nim pisza w ficach, ze chce sie dowiedzieć kto to i czy rzeczywiscie tak wyglada jak pisza^^" (fice to fice ;P)

a reszty zwyczajnie nie wiem, ale uprzedzałam, ze jestem zielona^^"
Widziałam klipy hide & spread beaver - rocket drive i pink spider. Bardzo mi sie podobało. Ale hide jest z x-japan, ne? i był w tym zespole do konca? czy SP to cos wczesniejszego? ^^" ::dezorientacja::

o noir fleurir pytam dlatego, ze uwielbiam ich muzyke, ale mam problemy z identyfikacja albumów z których pochodzą piosenki. np niektóre są podpiosane jako pochodzace z Kuroki no Sennen Chou a niektóre Kuroki Hana no Sennenki ~ Saigoshou. problem polega na tym, ze to sa te same piosenki (identyczna wersja) ale z v1 mam np 1, 2 ,5 a z v2 mam 2,5,7^^" i nie wiem czy to te same albumy, czy coś innego. wydaje mi sie, ze dosc dobrze przeszukałam net w poszukiwaniu info, ale zadnej porzadnej i kompletnej dyskografii nie znalazłam.
Takui był w gothic lolita, ne? Razz czytałam o nim jakiegos fica, ale takie cos wymaga sprawdzenia XD
hehe, jesli jezcze nie padłeś z nudów/śmiechu to.....czy w składzie pleur jest kobieta? ;P
I czy sweet trance to jakis coroczny koncert?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-09-2003 - 20:55
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
aha, i przypomniało mi się, ze kiedyś mówiłeś o kaikou, jako jednej z naj piosenek eod. i znalazłam to, ale podpisane jest jako kozi - izayoi no tsuki. czy to też eod, czy jakaś solo koziego z miedzyczasu mm i eod?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
harlock
Temat postu:   PostWysłany: 06-09-2003 - 21:44
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-06-2002



ok, jakos sprobuje ci odpowiedziec na niektore pytania.

EMIRU, to jest basista LAREINE. wyglada tak:





ja ficow nie czytam, wiec nie wiem co o nim sadzic ;)

hide gral wraz ze Spread Beaver po odejsciu z X JAPAN. nagral z nimi kilka plyt. nie pamietam w tej chwili ile to bylo.

listy trackow Noir fleurir ci nie podam, bo nie mam tego albumu. mam tylko Millenium-kuroki hana no chinenki-. jest to mini album z 6 numerami. ten drugi Millenium, to ponoc dluzsza plyta. wiecej na ich temat musialbym pogrzebac. strasznie ciezko informacje na ich temat wyhaczyc.

Takui'ego ja nie slucham, wiec nie wiem. na JRM sa ludzie, ktorzy go sluchaja. nie pamietam, czy widzialem go na skanach, ktore ja mam.

w pleur nie ma kobiety.

sweet trance chyba jest corocznym koncertem dla telewizji.

soft ballet, sekima nie slucham i nie znam.

Ryuichi (ex LUNA SEA) gral jakis nedzny pop i gdzies o nim zapomnialem ;)

Deg wydali 2 lata temu album z remixami zatytulowany KAI. czesc remixow jest z singli, a czesc bylo nowych.

Phobia sie rozpadla.

EoD maja oficjalnie wydany 1 utwor na skladance, a reszte na cedekach z magazynow plus nieoficjalne promo cd.

kaikou to 10. utwor z albumu "izayoi no tsuki". jest to muzyczny projekt Koziego i niejakiej Mariko. jak wspominalem o tym na JRM, to chyba podalem date wydania, musialabys sprawdzic koncowke watku o koncercie EoD.

to tak z grubsza. zaznaczam, ze nie wiem wszystkiego bo nie jestem encyklopadia jrocka, tylko zwyklym fanem ;)
po to cie odsylam na czesciej uczeszczane forumy, bo im osob wiecej, tym wieksza szansa na odpowiedzi :D

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NackaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-09-2003 - 10:49
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
Cytat:
ale szacunek za odwage w wyjsciu na ulice w czyms takim, Nacka mam rozumiec, ze teraz jak bede sie rozgladal na ulicy za jakimis podobnymi ciuchami to na 100% bedziesz to Ty ?

na 100% to nie Wink troche wiecej ludzi sie ubiera w sh-n podobnie Very Happy (szukajta wieczorami i w wikendy Wink)
dehira>> coz ja tez do szkoly chodze 'noramlnie' ubrania Wink nie chcem ale muszem :> a jesli chodzi o wykroje to sa w formnie skanow (nawet nie zabardzo wiem co na nich jest ale chyba jakas kurtka i cos tam jeszcze...) slac na mejla?
spodnie "ze spódnica i/lub związanymi kolanami" toto chodzi CI o ten ciuszek w czerwona krate %>~~~???
Cytat:
Wolisz w wersji bez makijazu mane czy totchiego, bo nie załapałam? XD
Mana jest taki średniej urody, chyba ze widziałam niewłaściwe zdjecieXD
A co powiesz na pyszczek miyavi'ego????^^

chodzilo mi o Mane ^_^ Miyavi-sweet *.* zreaszta muzka tez mi sie podoba +/- Smile
Cytat:
zresztą są różne potrzeby: miyabi jest do obśliniania, a nie do słuchania

Very Happy do pierwszej czynnosci to warto dorzucic z jpopu np.V6 Smile popatrzec mozna(te uklady taneczne Wink ale jak do tej pory nie udalo mi sie przesluchac zadnego ich albumu do konca Wink

Cytat:
Takui był w gothic lolita, ne?

z tego co mi wiadomo to nie (raczej napewno nie Wink)

hide & spread beaver wlasciwie nagrali razem 1 CD "Ja zoo"(wydana juz po smierci hide)

Cytat:
co sie stało z wokalista luna sea

w glowe mu sie pomieszalo i teraz nie mozna nie niego ni patrzec ni sluchac.... spiewa jakas plaskate ballady z naduzyciem slow 'i love you + I need you + kiss me" T.T pikne lata z LS minely ....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-09-2003 - 13:40
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Z lareine? A to już kojarze. Słyszałam ten zespół......hje hje, i w tych ficach wcale nie koloryzowali. Jemu naprawde tylko dodać wstążki do włosów ;P.....
thx harlock, wiem ze nie ma chodzacych encyklopedii, ale poniewaz nalezysz do ludzi, którzy interesuja sie tematem dłużej niz ja to zawsze była szansa, ze wiesz wiecej, ...no i wiesz.
Kurcze, szkoda mi luna sea. Sugi sie jakos odnalazł, i spiewa, i nawet przyzwoicie. Moze i sie "troche" zesłodził, ale i tak jest bardzo dobrze. A wokalista LS był niezły.

Chyba nigdy nie zrozumiem, czego takie zespoły jak noir fleurir czy phobia kończa działalność. Znudziło im się, czy co? a tak dobrze grali!

Takui> to chyba pomyliłam magazyny, ale gdzies go widziałam XD Moze w kerze? A własnie, czy kera to jest mag o ciuchach, jak glbible?

Co to jest nieoficjalny promo cd? mozna to kupic, czy nie?

Nacka>> ślij te wykroje ^0^ bede naprawde wdzieczna, i spróbuje po raz kolejny swoich sił. A spodnie - w glb 7 jest sporo ciekawych modeli, ale jest jedna strona tylko ze spodniami. luknij na modela^0^ ma na sobie czarno - niebieskie spodnie w kratke! i to jest to. Wyżej jest jeszcze model spodni w delikatniejszą czerwona....
Obslinianie jpopowców jest ok^^ Np Fairy Fore tez sie super do tego nadaje ^^ wokalista jest tak słodki, ze od samego patrzenia mozna dostac próchnicy. Ale kto by się przejmował! kjuuuuutie ^___^

V6? chyba nie słyszałam o tym, ale sie rozejrze^.^ układy taneczne? uhahaha, jeśli sa w stylu gitarzysty i perkusisty z plc, to zabawa gwarantowana XD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
harlock
Temat postu:   PostWysłany: 07-09-2003 - 16:38
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-06-2002



dehira napisał/a:
Chyba nigdy nie zrozumiem, czego takie zespoły jak noir fleurir czy phobia kończa działalność. Znudziło im się, czy co?

najczesciej tak sie wlasnie dzieje.
dehira napisał/a:

Co to jest nieoficjalny promo cd? mozna to kupic, czy nie?

nie, nie mozna tego nigdzie kupic. zespol takie rzeczy rozdaje za darmo wybrancom (wytworniom, stacjom radiowym, etc....)

Nacka>> hej hej, kope lat :>

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NackaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-09-2003 - 17:33
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
harloczek >>joł men Cool no moze nie lat Wink

Cytat:
A własnie, czy kera to jest mag o ciuchach, jak glbible?

prawie :S wiecej tam street fashion (z tego co widzilam ) niz typowych gothicowych ciuchow jak u many :S wogole takei 'normalniejsze' te ciuszki ^^ (BTW jesli masz sklep 'troll' gdzies tam u siebie radze sie wybrac Very Happy maja teraz nie zla kolekcje: lancuchy, czern, skarpety w czaszki itp xD goth is hot Wink

i juz sle wykroje ^-^ (sorki ze tak pozno XP)

Cytat:
A wokalista LS był niezły

z mocnym zakcentownaiwem byl .....[/b]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-09-2003 - 21:59
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
hugs & kisses ^_^
Nie byłam w trollu juz chyba od miesiąca, ale w ogóle zauważyłam, ze jest sporo ubranek przynajmniej lekko podstylizowanych. W rzeczowie wypatrzyłam juz kilka miejsc, w które warto od czasu do czasu zagladac.
tylko te ceny ;_;
well, niewazne, przeciez i tak chce sie nauczyć szyć, a wspominanych wyżej spodni i tak nie znajde ;P
Tak, takui na pewno był w kerze, w 51 numerze. Przejrzałam to w całości, tam jest sporo ubranek "wlóczkowych", robionych na drutach sweterków itepe. Hyhyhy, ciesze sie, ze kyo tam (chyli w kerze) był ^0^ to jedna z jego najlepszych sesji zdjęciowych.

Co sadzicie o zespole Kagrra? podoba się Wam ich muzyka? O stroje nie spytam Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2003 - 20:49
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Ostatnio natknęłam sie na nowy clip miyaviego - coo quack cluck
i dalej sie nie moge do niego przekonać. Miyavi ma taki głos...kompletnie nie rzucajacy sie w uszy.
Uwazam, ze na wokaliste to on sie nie bardzo nadaje........lepiej mu wychodzilo z gitarą.
XD juz odszczekuje^^
niektĂłrym wokalistom wystarczy wyglad ;}~~~~
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2003 - 18:24
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
wracając do tematu ciuchów - zauważyłam plakat - chyba jakaś nowa płytka kayah, i niezłe buty na nim :]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GreahtorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2003 - 19:18
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 27-10-2002



Status: Offline
dehira napisał/a:
Uwazam, ze na wokaliste to on sie nie bardzo nadaje........lepiej mu wychodzilo z gitarą.
XD juz odszczekuje^^
niektĂłrym wokalistom wystarczy wyglad ;}~~~~

wiekszosc osob sluchajacych Miyaviego tak uwaza ,nawet jego najbardziej zagorzali fani :] ,on po prostu nie ma glosu.

Coo quack cluck jest calkiem ciekawe jednak da sie wyczuc popowe akcenty ,a jak moj gust to nie przejdzie i jesli plyta zapowiedziana na grudzien bedzie kontynuowac ten nowy styl to ja chyba podziekuje i pozostane przy starych dobrych kawalkach pokroju Son of a bitch :]

_________________
하지원
加藤ローサ
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits