Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
RaulOffline
Temat postu: Baka 2005 - nie odbÄ™dzie siÄ™ (komentarz)  PostWys³any: 11-09-2005 - 00:54
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Proszę komentować ten artykuł poniżej:

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Baka 2005 - nie odbÄ™dzie siÄ™ (komentarz)  PostWys³any: 13-09-2005 - 09:33
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Wroclawianie gremialnie wyrazaja swoje rozczarowanie oraz niezadowolenie. Moim zdaniem, lepszy konwent sredni, niz zaden. Argument o tym, ze w br. nie udaloby sie utrzymac poziomu z lat poprzednich, osobiscie do mnie nie przemawia. To, ze w restauracji nie podaja samego kawioru i szampana nie oznacza, ze trzeba ja od razu zamykac...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu: Baka 2005 - nie odbÄ™dzie siÄ™ (komentarz)  PostWys³any: 13-09-2005 - 13:22
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 20-08-2003



Status: Offline
nie trzeba zamykac ale jesli w restauracji brakuje kucharza , kelnerów i magazynu z zywnoscia to nie ma restauracji

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Baka 2005 - nie odbÄ™dzie siÄ™ (komentarz)  PostWys³any: 13-09-2005 - 13:39
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Patrz oficjalny komunikat.
http://***********/news.php?id=vTydaSQa

Motywacja jest wiec nie brak ludzi w zespole, ale brak przekonania zespolu co do jakosci imprezy.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu: Baka 2005 - nie odbÄ™dzie siÄ™ (komentarz)  PostWys³any: 13-09-2005 - 18:14
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-02-2004



Status: Offline
Ej, no bez jajec. Po Teleporcie moze byc tylko lepiej.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
richieOffline
Temat postu: Re: Baka 2005 - nie odbÄ™dzie siÄ™ (komentarz)  PostWys³any: 13-09-2005 - 20:13
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 10-09-2005



Status: Offline
Mike napisa³/a:
Wroclawianie gremialnie wyrazaja swoje rozczarowanie oraz niezadowolenie. Moim zdaniem, lepszy konwent sredni, niz zaden. Argument o tym, ze w br. nie udaloby sie utrzymac poziomu z lat poprzednich, osobiscie do mnie nie przemawia. To, ze w restauracji nie podaja samego kawioru i szampana nie oznacza, ze trzeba ja od razu zamykac...


Cóż, spekuluje się sympatycznie, ale podejmuje decyzje - zdziebko trudniej. No to może teraz ja pospekuluję, i stwierdzę że moim zdaniem - po wysoce-średniej-takiej-sobie BACE - otrzymalibyśmy mnóstwo "przyjacielskich rad" że lepiej byłoby taki konwent odwołać zamiast chałturę odwalać.

iss napisa³/a:

Ej, no bez jajec. Po Teleporcie moze byc tylko lepiej.


A co ma piernik...
Teleport to teleport, baka to baka.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Re: Baka 2005 - nie odbÄ™dzie siÄ™ (komentarz)  PostWys³any: 14-09-2005 - 10:09
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Jako samozwanczy reprezentant rozczarowanych mas, wlaczam polemika mode on.

"Cóż, spekuluje się sympatycznie, ale podejmuje decyzje - zdziebko trudniej"

Ja mowilem raczej o kiepskim uzasadnieniu decyzji raczej niz o samej decyzji. Nikt na sile nie zmusi Was do robienia BAKI. Ale jesli motywacja do takiej decyzji jest rzekomo oczekiwana negatywna reakcja uzytkownikow, to czemu nikt sie uzytkownikow nie spytal o zdanie? O ich gotowosc do kompromisu?

"stwierdzę że moim zdaniem - po wysoce-średniej-takiej-sobie BACE - otrzymalibyśmy mnóstwo "przyjacielskich rad" że lepiej byłoby taki konwent odwołać zamiast chałturę odwalać"

Chocbys byl organizatorem Gali Oskarow, chocbys mial doswiadczenie logistyka na skale organizatora przeprawy Hannibala przez Alpy, i tak znalazlaby sie Loza Szydercow dajacych Ci "przyjacielskie rady". Psy szczekaja, karawana idzie dalej. A przynajmniej powinna...

Osmiele sie tez postawic pytanie: co ma / mialoby bardziej negatywny wplyw na reputacje organizatorow: odwolanie BAKI czy jej sredni przebieg? Moim zdaniem, wskazac trzeba opcje 1.

"A co ma piernik..."

Porownanie to podstawa do wyrobienia sobie opinii.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
richieOffline
Temat postu: Re: Baka 2005 - nie odbÄ™dzie siÄ™ (komentarz)  PostWys³any: 14-09-2005 - 11:53
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 10-09-2005



Status: Offline
Mike napisa³/a:
Jako samozwanczy reprezentant rozczarowanych mas, wlaczam polemika mode on.


Jako samozwańczy reprezentant ciemnej strony mocy, od rzuconej rękawicy uchylać się nie będę.

Cytat:
"Cóż, spekuluje się sympatycznie, ale podejmuje decyzje - zdziebko trudniej"

Ja mowilem raczej o kiepskim uzasadnieniu decyzji raczej niz o samej decyzji. Nikt na sile nie zmusi Was do robienia BAKI. Ale jesli motywacja do takiej decyzji jest rzekomo oczekiwana negatywna reakcja uzytkownikow,


Dzizas. To jest tylko jedna z przyczyn - vide oficjalny komunikat [tm]. Czy teraz lepiej?

Cytat:
"stwierdzę że moim zdaniem - po wysoce-średniej-takiej-sobie BACE - otrzymalibyśmy mnóstwo "przyjacielskich rad" że lepiej byłoby taki konwent odwołać zamiast chałturę odwalać"

Chocbys byl organizatorem Gali Oskarow, chocbys mial doswiadczenie logistyka na skale organizatora przeprawy Hannibala przez Alpy, i tak znalazlaby sie Loza Szydercow dajacych Ci "przyjacielskie rady". Psy szczekaja, karawana idzie dalej. A przynajmniej powinna...


A to akurat święta prawda, ale wszystko zależy od skali i rozmiarów (przedsięwzięcia oraz ewentualnej klapy)

Cytat:
Osmiele sie tez postawic pytanie: co ma / mialoby bardziej negatywny wplyw na reputacje organizatorow: odwolanie BAKI czy jej sredni przebieg? Moim zdaniem, wskazac trzeba opcje 1.


To ja odpowiem na to pytanie pytaniem: czy uważasz że w takim razie zostaliśmy (organizatorzy) niewolnikami swojego konwentu? No bo skoro odwołanie BAKI zawsze byłoby złe...

Cytat:
"A co ma piernik..."

Porownanie to podstawa do wyrobienia sobie opinii.


Może inaczej: w mojej analizie porównawczej starałem się uwzględniać kolejne edycje BAKI. Zawsze jakoś wychodziło tak że następna edycja była przynajmniej na tym samym poziomie co poprzednie - jeśli nie lepsza. W tym roku wyglądało na to że dalibyśmy wyraźny krok do tyłu.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Re: Baka 2005 - nie odbÄ™dzie siÄ™ (komentarz)  PostWys³any: 14-09-2005 - 13:48
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
"To jest tylko jedna z przyczyn - vide oficjalny komunikat [tm]. Czy teraz lepiej?"

Oho, wiedze odwolanie do dokumentacji. A wiec dobrze, rzucmy okiem... Oto kluczowy cytat:

"Zdecydowaliśmy się podjąć taką decyzję, ponieważ wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, iż nie bylibyśmy w stanie sprostać waszym oczekiwaniom zrobienia konwentu na poziomie przynajmniej tak dobrym jak poprzednie edycje."

To jest jedyny konkretny powod podany w komunikacie uzasadniajacy odwlanie BAKI. Jesli Richie ma inne informacje - to opiera je na zrodlach niedostepnych ogolowi.

"To ja odpowiem na to pytanie pytaniem: czy uważasz że w takim razie zostaliśmy (organizatorzy) niewolnikami swojego konwentu? No bo skoro odwołanie BAKI zawsze byłoby złe..."

Zwracam uwage, ze moje stanowisko reprezentuje poglady mas, a nie organizatorow. [W tle dzwieki Marsylianki, powiewa sztandar...] Z punktu widzenia mas, tak, odwolanie Baki jest zle. Natomiast kwestia niewolnictwa po pierwsze mas nie dotyczy, a po drugie jest ona w sposob oczywisty do rozwiazania - transfer sprawy w rece mlodszej kadry. A jesli nie ma takiej kadry, to zastanowmy sie, dlaczego o tym nie pomyslano trzy lata temu... Smile

"Zawsze jakoś wychodziło tak że następna edycja była przynajmniej na tym samym poziomie co poprzednie - jeśli nie lepsza. W tym roku wyglądało na to że dalibyśmy wyraźny krok do tyłu"

Tylko stalinowska nauka ekonomii przewidywala staly wzrost ilosci i jakosci. Tymczasem wszysty wiedza, ze efekt jest raczej podobny do sinusoidy - raz jest lepiej, raz jest gorzej. Po raz kolejny wyrazam zdanie, ze masy bylyby gotowe zniesc pewne skrocenia czy uproszczenia konwentu. Tymczasem mamy tu do czynienia z pretekstami - niby, ze to masy i ich nierealne oczekiwania sa przyczyna sytuacji...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu: Re: Baka 2005 - nie odbÄ™dzie siÄ™ (komentarz)  PostWys³any: 14-09-2005 - 17:40
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 20-08-2003



Status: Offline
Widziałam co sie w zeszłym roku działo w pokoju oranizatorów i przy takich kucharzach nie chciałabym płacic za poczestunek
swoja droga nie naleze do swatu i szczerze mówiac do mych uszu dolecialo tyle złego na temat poprzedniej baki i nie chodzi mi o krytyke tylko opis błedów dosc znacznych popełnionych przez organizatorów
sorka ale ja sie nie dziwie ze baka is canceled

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Re: Baka 2005 - nie odbÄ™dzie siÄ™ (komentarz)  PostWys³any: 14-09-2005 - 22:40
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
BAKA byla organizowana z rozmachem, fantazja oraz wielkim uczuciem i poswieceniem ze strony orgow, ktorym wszyscy jestesmy winni wielka wdziecznosc i szacunek. Nie wiem, co negatywnego zdaniem lady Magmy dzialo sie w pokoju orgow (bylem tam wiele razy i zadnych zbrodni nie zauwazylem, wrecz przeciwnie - spotkalem tam samych milych i pomocnych ludzi), ale wiem, ze nawet jesli, to wole odebrac milion dolarow w okienku z opryskliwym kasjerem niz sto tysiecy w okienku z przymilnym usmiechnietym panem w zabawnej czapeczce...

Nie wiem tez, co negatywnego lady Magma uslyszala o ostatniej Bace (czy mozemy prosic o jakies konkrety?). Ale z tresci wnioskuje - ze tylko slyszala. A ja tam bylem. I bardzo mi sie podobalo. Zwlaszcza panele... ;-P Tak, zdecydowanie! Panele byly naprawde dobre!

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
richieOffline
Temat postu: Re: Baka 2005 - nie odbÄ™dzie siÄ™ (komentarz)  PostWys³any: 14-09-2005 - 22:54
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 10-09-2005



Status: Offline
Mike napisa³/a:
"To jest tylko jedna z przyczyn - vide oficjalny komunikat [tm]. Czy teraz lepiej?"

Oho, wiedze odwolanie do dokumentacji. A wiec dobrze, rzucmy okiem... Oto kluczowy cytat:

"Zdecydowaliśmy się podjąć taką decyzję, ponieważ wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, iż nie bylibyśmy w stanie sprostać waszym oczekiwaniom zrobienia konwentu na poziomie przynajmniej tak dobrym jak poprzednie edycje."

To jest jedyny konkretny powod podany w komunikacie uzasadniajacy odwlanie BAKI. Jesli Richie ma inne informacje - to opiera je na zrodlach niedostepnych ogolowi.


Właśnie awansowałeś na mojego nowego idola w kategorii skillów wybiórczego czytania. Kluczowy cytat, to masz tu - na samym początku:

"W związku z problemami personalnymi, lokalowymi oraz wszelakimi innymi w naszej organizacji ogłaszamy wszem i wobec, że konwent BAKA w roku 2005 się NIE ODBĘDZIE!!!!"

Co z mojej strony kończy dyskusję, bo z tego co widzę wynikała ona wyłącznie z nie doczytania przez ciebie oryginalnego newsa w całości
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Re: Baka 2005 - nie odbÄ™dzie siÄ™ (komentarz)  PostWys³any: 14-09-2005 - 23:14
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Zastanawialem sie, czy wpadniesz w te pulapke... Smile To nie ja nie doczytalem do konca. To Ty nie znasz sie na interpretacji znaczenia slowa pisanego - albo moze starasz sie nimi manipulowac. Jesli to pierwsze - to Google, albo raczej: SJP, Richi! Jesli to drugie - to trafiles na niewlasciwa osobe...
:-] Nie z nami te numery...

Napisane jest to, co jest napisane. Przeczytajmy jeszcze raz. Fakty sa nastepujace:

1/ Jako powod odwolania Baki, komunikat podaje tylko i wylacznie "iż nie bylibyśmy w stanie sprostać waszym oczekiwaniom". Tak jest wlasnie napisane - czarno na bialym, i kto twierdzi inaczej, nie zna literek.

2/ Wskazany przez Ciebie cytat odnosi sie do zwiazku z odwolaniem. Zwiazek to nie przyczyna. Zwiazek to powiazanie. Przyklad: ja tu pisze te slowa w zwiazku z opublikowanym komunikatem. Ale przyczyna moich postow jest niezgoda na rodzaj pretekstu, jaki zostal uzyty.

Kumasz te subtelna roznice? Jesli nie, to przeczytaj ulotke albo skonsultuj sie z najblizszym filologiem lub polonista...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
richieOffline
Temat postu: Re: Baka 2005 - nie odbÄ™dzie siÄ™ (komentarz)  PostWys³any: 15-09-2005 - 17:04
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 10-09-2005



Status: Offline
Mike napisa³/a:

Kumasz te subtelna roznice? Jesli nie, to przeczytaj ulotke albo skonsultuj sie z najblizszym filologiem lub polonista...


"Bill Clinton palił trawę, ale się nie zaciągał"
I tylko te 90% gospodyń wiejskich które nie widzą różnicy. Czy we Wrocku ostatnio padła komunikacja tramwajowa, że nie ma się już czego czepiać?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Re: Baka 2005 - nie odbÄ™dzie siÄ™ (komentarz)  PostWys³any: 15-09-2005 - 20:53
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Hipokryta. No i zmieniles temat z "Dlaczego odwolano Bake" na "Richie jako gospodyni domowa nie odrozniajaca zwiazku od przyczyny". I jeszcze refleksje o tramwajach sie tu pojawiaja, cos o trawie, cos o polityce wewnetrznej USA...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits