Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Ankieta
Czy lubisz reklamy?
tak
17%
 17%  [ 4 ]
nie
65%
 65%  [ 15 ]
jest mi to obojętne
17%
 17%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 23


Autor Wiadomość
Refresh
Temat postu: reklamy ^o^  PostWysłany: 03-11-2005 - 11:08
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



No właśnie. Jakie reklamy lubicie (lub czy wogóle je tolerujecie) i tak dalej. Niech się samo rozwija. Cool
Ja osobiście przepadam jedynie za reklamami, co mają jakieś przesłanie, z humorem ale i z głębią. Rozchodzi mi się nie tylko o reklamy w TV, ale i o te na necie czy bilbordach.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu: reklamy ^o^  PostWysłany: 03-11-2005 - 12:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Nienawidzę reklam proszków do prania, podpasek, pieluch i tak dalej. Najlepsza jest tak aktualna reklama pożyczkowa, gdzie ludziki z papierowymi glowami, wskakuja do banknotów. A tak z innej beczki, to reklamy są coraz gorsze. Kiedyś podczas filmów były przerwy na reklamy, potem zapowiedzi filmowe i wznowienie filmu. Teraz jak robią przerwę na reklamy, to najpierw są reklamy, potem zapowiedzi, potem znowu reklamy i dopiero film. To się robi chore! Reklamy przerywane zapowiedziami? Tego geniusza, który wymyślił takie draństwo, to bym ze skóry obdarł! Przez to film 1,5 godzinny, trwa ponad 2:15. Nie wspominam co się dzieje w necie. Wyskakujące okienka można opanować, ale otwieram stronę, a tu na całą szerokość ekranu wywala mi reklamę, która gania za mną w trakcie przewijania ekranu!! Ciekawe jak jeszcze obrzydzą nam życie tymi reklamami.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
konraddoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2005 - 17:56
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 01-09-2005

Skąd: krakĂłw

Status: Offline
najfajniejsze są reklamy piwa, sieci komorkowych, i prezerwatyw, oprócz tego wymiatają Mc Donald's i Pepsi (szczegolnie te "piłkarskie") Smileżeby nie być gołoslownym Wink

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2005 - 18:25
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
Ciekawe jak jeszcze obrzydzą nam życie tymi reklamami.

Mam nadzieję że nie dojdzie do tego że filmyt w kinie będą przerywane reklamami. Dopóki sa na początku zawsze dają szansę spóźnialskim na dotarcie przed początkiem filmu... Wink

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2005 - 21:50
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

ale są reklamy które się przyjemnie ogląda przykładowo reklamy alfa romeo - była kiedyś taka z taką świetną muzyczką jak sobie alfa jeżdziała po takim wyimaginowanym świecie Very Happy Chciałem żeby leciała jak najczęsciej bo po prostu podobała mi się i to cholernie. Ostatnio podobała mi się reklama calsberga Very Happy

A propo reklam zauwazyliście nową reklame head&shoulders, skąd my to znamy ??? Tak tak - to anime Very Happy Very Happy Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2005 - 22:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Nienawidzę reklam w postaci, która osiągnęły na dzień dzisiejszy. Telewizji i tak nie oglądam, więc mi to zwisa, ale reklamy w necie to zbrodnia przecw ludzkości i tu zgodzę się w całej rozciągłości ze Szczotą.

Dzisiejsze reklamy są nachalne i głupie (to nie może być Dosia!), a do tego za długie - cholera mnie bierze, gdy raz na tydzień oglądam jakiś film w TV i mam dwudzeistominutowy blok reklam... Aż chce się wyrzcić telewizor przez okno.
Czytałem kiedyś opowiadanie SF, w którym na drugim planie ciągle leciały reklamy - jak wyjasnia autor, ludzie uzywali ściennych ekranów, króre były równocześnie telewizorami, komputerami i telefonami. Były bardzo drogie, więc ludzie obniżali ceny zamawiając reklamy, które leciały 24/7 - można je było conajwyżej wyciszyć, kiedy się szło spać, bądź pracowało. Takie ekrany montowane były w każdym pomieszczeniu mieszkania i wyposażone w jakieś fotokomórkopodobne cuś, co wykrywało, w którym pomieszczeniu sie jest i uaktywniało odpowiedni ekran. Ogólnie opowiadanko było w klimacie detektywistycznym i te ekrany były epizodem, ale jakoś taka wizja nie daje mi spokoju od tego czasu...

btw: ostatnio śniło mi sie, że amerykanie wystrzelili w kosmos planszę reklamową, widoczną z Ziemi jako wielka płachta, zasłaniająca kawał nieba napisem Coca-Cola...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2005 - 22:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Zimna wojna, wyscig na Księżyc.
Nagle Amerykanie oczą nie wierzą -- Ruscy pierwsi na Księżycu.
- Baza, mamy problem -- Ruscy są już na Księżycu i malują go na czerwono.
- OK, poczekajcie.
...
- Baza, oni już połowę Księżyca na czerwono pomalowali!
- OK, poczekajcie.
...
- Baza, juĹź 3/4 pomalowali na czerwono!
- OK, poczekajcie. Jak skończą, to białą farbą maźnijcie "Coca-Cola"

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 04-11-2005 - 09:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Nobel dla wynalazcy pilota - zbawienie moje, to dzięki tobie mogę w czasie reklam przełączyć na inny program Wink

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-11-2005 - 10:44
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Reklamy to niewątpliwie syf nieziemski, ale są konieczne. Bez reklam w sieci nie byłoby darmowych serwisów. Nie ma nic za darmo (prawie), jedynie forma opłaty jest różna -- raz płacisz gotówką, innym razem musisz spojrzec na reklamę. Rozumiem to i akceptuję, ale szczerze nienawidzę flashowych overlayów, pop-upów i mrugających bannerów (dlatego mam je zablokowane). Niemrugające i tekstowe reklamy mogą być.
W TV reklamy mnie nie ruszają, bo nie ogladam, ale jak raz na jakiś czas się zdarzy, to faktycznie denerwujące jest jak bloczek reklam jest przerywany filmem. Resztę moich błyskotliwych przemyśleń na ten temat spiszę później, bo mnie na shopping wyciągają.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 04-11-2005 - 12:08
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Ja ogólnie to reklamy jedynie w TV albo w gazetach widuję, bo stałki nie mam Sad
Po prostu irytują mnie reklamy typu "bielsze być nie może" itp. Reklama powinna być błyskotliwa, zabawna (np. reklama pasty do zębów o różnych smakach z tekstem "a jak!!"). NIektóre reklamy aż chce się oglądać, a inne to <piiiii>. Dobry był ten program na Polsacie, "Nie-Zakazane reklamy" bo w nim pokazywali adv'sy z pomysłem, mimo iż nie polskie, taki coś można było oglądać (no może bez kilku komentarzy prowadzącego).

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 04-11-2005 - 13:34
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



No i zgadzam się ze wszystkimi, poprzednimi wypowiedziami. Najszczęśliwszy bym był, gdyby reklam w ogĂłle nie było, ale to jest za piękne, aby było prawdziwe. Polskie reklamy proszkĂłw do prania albo innych tych wariactw, są najbardziej wykańczające. Takie teksty jak „bielsze być nie moĹźe” i tego typu (nie pamiętam tego, bo nie zawalam sobie pamięci śmieciami) to jest Ĺźenada. ChociaĹź zagraniczne reklamy teĹź mogą być wnerwiające. W kinie nie powinno być podczas filmu reklam, bo człowiek płaci za film i nie będzie sobie Ĺźyczyć przerywania filmu śmieciami, jeśli słono zapłacił za film.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-11-2005 - 20:36
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Wiekszośc reklam to syf, ale między nimi zdarzają sie perełki... Vide wspominanen niedawno "Kopytko" Smile

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-11-2005 - 20:47
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-05-2005



Status: Offline
a mnie kopytko nie smieszylo O_o nie wiem co ludzi w tym widzieli wogle ;D
juz Zaczrowany pierniczek byl lepszy:P
BTW mnie sie podobała reklama lotka z tymi dwoma gadającymi kulkami:P
"dwadziescia dwaaaa, dwadziescia dwaaaa" Very HappyVery Happy

_________________

****
"Chitty chitty baby
When your nose is in the nitty gritty
Life could be a little sweet
But life could be a little shitty "
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-11-2005 - 21:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Fakt mnie sie bardziej podobała ta z "trudnymi słowami"... często ja cytuje ucząc angielskiego Wink
A reklama z kulką u psychoanalityka jest fajna... Smile

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-11-2005 - 23:28
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Ja tam lubię reklamy, a przynajmniej wolę je od (większości) tego, co puszczają w naszej telewizji. Czasem, jak moja rodzina ogląda jakiś film, to przychodzę tylko na jeden taki przerywnik.
Drażnią mnie tylko reklamy puszczane ostatnio w kinach (dokładnie takie same, jak w telewizji). Mogliby się chociaż postarać i zrobić jakąś specjalną, kinową wersję Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits