Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
VegOffline
Temat postu: Katana?  PostWysłany: 09-11-2003 - 20:04
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Latwo mi mowic, oj latwo :P Mnie nie stac ani na wyjazd na konwent, ani na katane ;PPPPPPP

A sciaganie mng wydanych u nas to proceder KARYGODNY ;p

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2003 - 16:08
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
hie hie. a ja juz mam katane ! Twisted Evil zbieralem pol roku ale mam...
i bylem juz z nia na asuconie 8 ! Razz
i nawet z kumplami dostalismy wyroznienie za 'scenke' ... Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2003 - 16:12
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



ale taka orginalna? serio? szczesciaz...

a umiesz tym walczyc Twisted Evil Laughing

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-11-2003 - 19:33
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Waqlczyc pewnie nie, ale udawac ze walczyc to napewno - juz sie troche rozwalila przez naparzanie na Asuconie :PPP

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-11-2003 - 16:16
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
nie jest to 'taka' 'orginalna' katana za ktora sie placi 2 tys zl. i wzwyz, tylko treningowa, ale tez fajnie wyglada Wink i jest wykuwana a nie zrobiona z resora od 'Stara' Razz
jak wspomnialem wczesniej zapisalem sie na Iaido i 'czesciowo' umiem juz walczyc.
co do rozwalania sie to tylko troche sie porysowala i nic wiecej, swoja droga to skad o tym wiesz Veg? tez tam bylas ?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-11-2003 - 13:48
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
KATANA- nio to ja sie pochwalę otórz jestem właścicieklą 1 katany normalnej "inaczej". jedego mieczka z drewna do ćwiczeń, całego komplety mieczy, w którego w skład wchodzą 3 miecze w tym jedna długa katana i co warto dodać umiem "prowizorycznie" się tym sprzętem posługiwać Very Happy

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 16-11-2003 - 14:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Najfajniejsze są mieczyki do kendo^^ Najbezpieczniejsze a jakie fajne dźwięki wydają ^o^

Po ile kupiłeś tą katanę, D??
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-11-2003 - 16:37
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
U mnie w domu leża katany. sztuk: dwie. Brat kiedys dał kowalowi projekt do zrobienia, a ten mu wykuł takie cos. Tzn ostrze. Nawet fajnie to wyglada, jest z porzadnej stali, ostre, Tylko ciezkie jak cholera. pokryte chromem...a moze niklem? ^^; nie wiem.... wygladaja naprawde ładnie. Tylko ze teraz nie chce sie nikomu dorabiac do tego rekojesci, wiec leza w kącie i czekają na lepsze czasy.....

Ale, kurka, takie sprzety sa ciężkie jak diabli!! 10 minut wymachiwania takim czyms i mozna dostać niezłej zadyszki! Współczuje samurajom, którzy cwiczyli tym kilka h dziennie....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-11-2003 - 17:16
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
katane kupilem za 448 zl + koszty wysylki ze stronki www.samuraj.canpol.pl (mozna kupic taniej ale mam troche za daleko do sklepu)
to jest katana 'dluga' - okolo 120 cm
co do poslugiwania sie to umiem juz 'cale dwie' kata !!! Smile
mialem na asuconie prawdziwa katane w reku to byle gdzies tak 2 kilo ciezsza od mojej treningowki...

p.s.
co do zmęczenia to rzeczywiscie masz racje, na treningu Iaido niby nic sie nie robi ale potem nogi mialem jak z waty Wink
acha i machalem tylko drewnianym Boken'em...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-11-2003 - 21:11
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
D napisał/a:
nie jest to 'taka' 'orginalna' katana za ktora sie placi 2 tys zl. i wzwyz, tylko treningowa, ale tez fajnie wyglada ;) i jest wykuwana a nie zrobiona z resora od 'Stara' :P
jak wspomnialem wczesniej zapisalem sie na Iaido i 'czesciowo' umiem juz walczyc.
co do rozwalania sie to tylko troche sie porysowala i nic wiecej, swoja droga to skad o tym wiesz Veg? tez tam bylas ?


Porysowana??? a ta mala wyrwa ktora dostrzegl Metatron???? Nie bylam, sam mowiles :PPPPPPPPPP

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2003 - 20:56
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



D napisał/a:
(...) za ktora sie placi 2 tys zl i wzwyz (...)


z tego co wiem za prawdziwa katane zaplaci sie przynajmniej 10 000zl...

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2003 - 09:50
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
to nie wiem skad masz te informacje ale moje sa prosto z sekcji Opolskiej Iaido, mowili mi na Asuconie od ilu kosztuje taka 'przyjemnosc' i sam sie ostro zdziwilem , na poczatku tez powiedzialem 10 tys.
'wyrwa to za duzo powiedziane , jest wyszczerbiona w jednym lub dwoch miejscach i to wszystko ale nadal wyglada SUUUPER ! Twisted Evil

chwila, chwila, kiedy mowilem cos takiego (male zacmienie mozgu Wink )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2003 - 14:12
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Za taką porządną, robioną na zamówienie, naprawdę można zapłacić koło 10 000tys. zł. A za taką importowaną z Japonii pewnie jeszcze wiecej.

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2003 - 16:06
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
moim marzeniem jest pojechac do japonii i nauczyc sie to robic od prawdziwego mistrza... ehhhh

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2003 - 22:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
jeśli chodzi o broń to też posiadam troche jej Very Happy w mojej kolekcji jeśli mozna tak to nazwać znajduje sie: zestaw 3 mieczy (tych ozdobnych nie oryginalnych), nunchaku (czy jak to sie tam pisze), Ton-fah (sztuk raz), boken (czyli wspomniany drewniany miecz) i to by było na tyle narazie... w planie mam kupienie repliki szably chińskiej coś w stylu tej z "przyczajonego" albo "hero" nie wiem czy kojarzycie...

co do cen mieczy samuraiskich to ceny sa różne... jeśli chodzi o miecz robiony tą technologią co japońscy kowale/płatnerzy nie wiem jak to nazwać to ceny sa w granicach 2000-8000 zł jeśli miecz jest nowy (powiedzmy do 20 lat Razz )... jeśli chodzi zaś o oryginalne miecze te STARE pamietające shoguna i nie wiadomo kogo jeszcze to są w granicach 10000 ale nie zł a USD ... kwestia tylko jak stary ma to byc miecz i przez kogo zrobiony... w kazdym bądź razie mało kogo jest stać na te prawdziwe oryginalne miecze....

a co do posługiwania sie mieczykiem to chyba jeszcze potrafie.. kiedyś trenowałem i mieliśmy zabawe z bronią ale teraz mało co pamietam nie ta zręczność... ale umiałem sie posługiwać (bedę pisał tak jak sie teoretycznie mówi Smile ) "nunczakiem" , "tonfą", bokenem, kijem i to by było na tyle Very Happy ale teraz sądze że szybciej bym sobie zrobił krzywde niz komuś Twisted Evil

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits