Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
ThondorOffline
Temat postu:   PostWys³any: 31-12-2005 - 15:04
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 25-10-2005

Sk±d: Bydgoszcz

Status: Offline
Po namyśle nie będę czekał do piątej aż Ness się obudzi Razz.
Odpowiem teraz:
1. Wzrost
Ja jakoś szczególnie wybredny nie jestem, bo przy wzroście zbliżonym do Issa (186cm) różnica stopnia tramwajowego daje rozsądny przedział. Co do dziewczyn wyższych ode mnie to nie znam, więc się nie wypowiem. Myślę jednak, że niewielka różnica wzrostu nie przeszkadzałaby mi pod warunkiem, że nie nazywałaby mnie kurduplem. Wink Nie roztrząsałem nigdy kwestii wzrostu z powodów dość prozaicznych - nie znam dziewczyn niższych niż 160cm, a taki wzrost mi nie przeszkadza. Poza tym nie sądzę by wzrost był dla mnie kryterium przy doborze partnerki, bardziej zwracam uwagę na osobowość.
2. Inteligencja
Jest to coś do czego przywiązuję duże znaczenie, aczkolwiek chodzi raczej o to, czy intelekt dziewczyny przekraca pewne minimum. Z miejsca dyskwalifikuję osoby ograniczone, o ciasnych horyzontach itd. Nie znaczy to rzecz jasna, że ma się znać na rachunku różniczkowym, czy literaturze mongolskiej, chodzi mi raczej o to by nie wywoływała we mnie obrzydzenia jakie żywię do prostaków i idiotów. Krótko mówiąc wymagania moje w tej dziedzinie nie są duże, aczkolwiek nie spełnienie ich grozi banem Wink.
3. Wygląd zewnętrzny
Nie chodzi mi o typ urody, a raczej o jej obecność. Staram się nie przywiązywać wagi do wyglądu, chociaż obawiam się, że są granice, których bym nie przeskoczył. Sad Z drugiej strony nie spotkałem jeszcze dziewczyny o pięknym wnętrzu, której wygląd by mnie odpychał. Pogoda ducha i uśmiech potrafią zdziałać więcej niż najlepsze kosmetyki.
4. Uśmiech
Uśmiech to jedna z dwóch rzeczy przy których miękną mi nogi. Dodam tylko, że nie każdy. Zresztą wszyscy mężczyźni na forum wiedzą o czym mówię. Powiem tylko, że dla posiadaczki takiego uśmiechu zrobiłbym niemal wszystko. Uśmiech jest odbiciem wewnętrznego piękna, zabiłbym tego kto spróbowałby ten blask przyćmić. I mówię całkiem poważnie.
Gdy zobaczę w drodze na uczelnię uśmiechniętą dziewczynę, to właściwie do końca dnia mam dobry humor, aż chce się żyć! No, ale może nie piszmy zbyt wiele na ten temat, bo jak powiedział Iss uśmiech to potężna broń, a ja nie chciałbym się pomylić w ocenie i polec z jej powodu.

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kitsuneOffline
Temat postu:   PostWys³any: 31-12-2005 - 17:02
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 28-10-2005



Status: Offline
(Z dziedziny medycyny mogę wam wspomnieć, że człowiek nie ma naturalnie białych zębów, lecz w kolorze kości słoniowej. Lśniąco białe oznaczają chorobę i osłabienie szkliwa-to taka ciekawostka dla tych co nie wiedzieli....) Faktycznie inteligencja to chyba jedna z najważniejszych rzeczy, o których słyszę rozmawiając na ten temat ze znajomymi... Jakbym była facetem pewnie wzrost byłby ostatnią cechą na którą bym zwróciła uwagę.. Wiadomo, ze nikt nie lata z centymetrem krawieckim mówiąc "stań prosto, ściągnij łopatki i wyciągnij szyję"

_________________
Reflection of fear makes shadows of nothing, shadows of nothing.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWys³any: 01-01-2006 - 14:53
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 22-02-2005



@Mike - czy ja wiem, czy to byłby dobry pomysł? ; p - dziewczyna programistka to nic zdrowego.. i dla dziewczyny i dla otoczenia ; p. Jak dla mnie mogą się nawet prawie nie znać (może za wyjątkiem: jak włązyć stronę, gg ; p - to podstawa życia przecież ; p ; p), resztą ja się zajmę ; p.

Co do tego uśmiechu - jest pewien jego specyficzny rodzaj, który udaje się tylko jego posiadaczkom, a którego nawet nie będę usiłował opisać. Nie każdy wygląda jak ten i myślę że reszta mnie tak naprawdę mniej interesuje. Natomiast ogólnie - tak, można mieć o czym myśleć kiedy się takim "dostanie" ; p.

O wyglądzie zewnętrznym chciałem dodać tylko, że czasami nie jest istotne czy dziewczyna jest naturalnie ładna czy nie, liczy się bardziej jak dba o siebie - to od rarzu widać i można poznać. Nie mówię o tonie makijażu na twarzy oczywiście. Dziewczyna która zwyczjanie nie dba o siebie może być nawet ładna, ale straci na tyle że nie zwróci się na nią uwagi. Odwrotnie też.

(to tyle, bo mam po dzisiejszej nocy dziwne problemy ze skupieniem.. ; p)

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWys³any: 01-01-2006 - 15:42
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-02-2004



Status: Offline
Zwracanie uwagi na wzrost jest całkiem naturalne. Przyzwoity wzrost kojarzy się ze zdrowiem.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWys³any: 01-01-2006 - 15:48
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 22-02-2005



tak samo tłumaczy się zainteresowanie dużym buistem itd.. ; p - wzrost tłumaczyłbym naturalnym instynktem, mężczyzna ochrania swoją kobietę, czyli jeśli jest od niego wyższa, czuje się niepotrzebny ; p. Oczywiście są różne wypadki, ale wyjątek potwierdza regułę ; ).

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWys³any: 01-01-2006 - 16:31
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 08-08-2004

Sk±d: 127.0.0.1

Co powinna mieć dziewczyna Wink Pozwolę wymienić to sobie w punktach:
1. Na mój gust powinna nosić tylko minimalny - podkreÅ›lajÄ…cy naturalna urodÄ™ makijaż - a nie tapetÄ™, w która palec wchodzi do pierwszego stawu, lub co gorsza jakieÅ› operacje plastyczne brrrrrrrrrrrrrrrrr…..
2. Nie mieć ograniczonego słownictwa, typu "o k..., to Ty k.... ja p....., chodź k... zatańczyć" oraz horyzontów.
3. Mieć umiarkowanie w piciu alkoholu, żeby przypadkiem nie zarzygała auta i robiła wiochy u znajomych.
4. Obracać się w jakimś miarę porządnym towarzystwie, żeby na urodziny nie przyszli jacyś menele którzy umieją tylko gadać i chwalić ile to wódki potrafią wypić i jak daleko po niej rzygają.
5. Nie paliła, jest to coś co skutecznie zniechęciłoby mnie do niej.
6. Z palaczkami różnego rodzaju środków odurzających nawet nie rozmawiam.
7. Żeby umiała radzić sobie w życiu i nie chodzi tu o IQ i świadectwa z czerwonym paskiem, tylko o obrotność i spryt. Na cóż komu geniuszka jak np. nie potrafi załatwić prostych czynności, tudzież małej walki na argumenty.
8. Żeby dowiedziała się ode mnie jaki mam samochód, a nie odwrotnie, za pomocą swojego wywiadu Very Happy.
9. Nie może być fanatyczką, feministką, mieć jakieś dziwne ponad przesadne poglądy. Także dążenie do podporządkowania sobie drugiej osoby, wpadania w samo zachwyt, przemądrzania się, ponad przesadnej krytyki i chęci udowodnienia "To ja jestem lepsza od Ciebie".
10. Nie przesadnie uczuciowo realistka, subtelna i otwarta, racjonalnie myśląca.
11. Tolerancyjna, żeby w domu jakiegoś "kukluxklanu" nie założyła Wink.
12. Często się uśmiechała.
13. Nie była plotkarą, umiała dochować tajemnicy.
14. Jadła normalne jedzenie, a nie np. 0,5 kg marchewek na śniadanie tak jak moje koleżanki.
15. Nie miała nic, przeciwko współżyciu - oczywiście w odpowiednim czasie.

Te 15 punktów jest wymaganych obowiązkowo Wink Spełniacie je ??? Wink
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
_Annea_Offline
Temat postu:   PostWys³any: 01-01-2006 - 16:53
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-12-2005

Sk±d: Tarnów

Status: Offline
Ale litania... Ale nawet sensowne te wymagania. Marchewki również należą do normalnego jedzenia Wink przynajmniej twoje koleżanki zdrowo się odżywiają. Oczywiście nie można przesadzać.

_________________

U i vethed na i onnad. Si boe u-dhannathach
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWys³any: 01-01-2006 - 17:09
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 22-02-2005



Heh - z tymi marchewkami to trzeba uważać, słyszałem o kolesiu, który postanowił się odżywiać zdrowo i zaczął pić 2l soku marchewkowego dziennie. Po 3 latach zmarł na marskość wątroby (choroba alkoholików), bo okazało się że sok fermentował mu w jelitach... ; p ; p. Żadna skrajność nie jest do końca dobra ; ).

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWys³any: 01-01-2006 - 17:14
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 25-10-2005

Sk±d: Bydgoszcz

Status: Offline
Yasiu, ale listę strzeliłeś... Wink
1. Zgadzam się, dziewczyna wygląda najlepiej, gdy wygląda naturalnie. Makijaż służy podkreśleniu urody, nie powinien jej zastępować. Dobry makijaż to taki, którego nie widać.
2. Amen. Gdy dziewczyna klnie, automatycznie przestaje mnie interesować.
3 -6. Jak wyżej.
7. Ja do tego nie przywiązuję takiej wagi, nigdy nie przyjmowałem takiego kryterium.
8. Czy to nie kłóci się z poprzednim punktem?
9. Amen.
10. A dla mnie nie. Criterion not found.
11. Tu siÄ™ zgodzÄ™
12. Może, ale nie musi. Wywołanie u niej uśmiechu biorę na siebie. Wink
13. Jak kocha to chyba ne plotkuje Confused.
14. Nigdy nad tym nie myślałem, ale po namyśle lubi8ę marchewki Very Happy.
15. I znowu: Criterion not found.

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
_Annea_Offline
Temat postu:   PostWys³any: 01-01-2006 - 17:58
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-12-2005

Sk±d: Tarnów

Status: Offline
Marchewki podobno są dobre na cerę tak w każdym razie słyszałam... Hmm...Marskość wątroby mówisz? Muszę to powiedzieć mojej koleżance, bo ona zawsze tylko marchewkowy soczek pije. Trzeba ją ostrzec przed złym wpływem marchewek Wink

_________________

U i vethed na i onnad. Si boe u-dhannathach
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ciobanOffline
Temat postu:   PostWys³any: 01-01-2006 - 18:17
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 21-12-2005

Sk±d: gdzieÅ› tam koÅ‚o Warszawy...

Status: Offline
Jak dla mnie powinna wyglądać naturalnie, powinna być wesoła, mieć długie włosy (kolor nie ma znaczenia), no i poczucie humoru też ważna rzecz Razz
Wygląd jest razczej nie ważny, ale nie powinna nim straszyć dzieci na ulicy Razz no i jakaś kultura w języku też mile widziana... Niech ma też trochę podobnych do mnie zainteresowań... Fajnie by było jak by słuchała podobnej muzyki co ja... chociaż może lepiej nie Razz
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWys³any: 01-01-2006 - 20:09
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 08-08-2004

Sk±d: 127.0.0.1

Thondor bardzo dobre spostrzeżenie jeśli chodzi o punkty 7 i 8, co proponujesz zatem.
Co do marchewek. JeÅ›li dziewczyna waży 3 razy mniej ode mnie i zamiast normalnie jeść wcina marchewki, tudzież inne surowe warzywa, to nie jest to do zaakceptowania. Warzywa jak najbardziej akceptuje np taka marchewka do obiadu jako dodatek saÅ‚atka, surówka - ok, ale nie jako podstawowy skÅ‚adnik diety. Co ja królik jestem. A jak taka dieta wpÅ‚ywa na wyglÄ…d mÅ‚odej dziewczyny to chyba nie musze mówić (dobra powiem 40-40-40 Very Happy). A nie można wykluczyć że taka „przyszÅ‚a” żona bÄ™dzie coÅ› takiego serwowaÅ‚a jakiemuÅ› biedakowi na Å›niadanie - zaÅ‚amka po pierwszym dniu. A trzeba przyznać że rzadko komu podoba siÄ™ wegetarianka, weganka lub inne skrajne postawy. Jak już ktoÅ› pakuje siÄ™ w jakiÅ› zwiÄ…zek musi zrobić dokÅ‚adne „rozpoznanie terenu” Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWys³any: 01-01-2006 - 20:27
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 22-02-2005



Yasiu - odnoszę wrażenie że masz już cholernie dokładnie określone jak twoja dziewczyna powinna wyglądać i jaki mieć charakter ; p ; p.
Osobiście nastawiam się raczej na zaskoczenie (pozytywne oczywiście), stąd nie mam jakichś dokładniejszych wyznaczników, myślę że nie może się nudzić przy mnie jak i ja przy niej. Zresztą wydaje mi się że kiedyś opowiesz nam o kimś tobie bliskim a zupełnie odmiennym od tego opisu ; ) - życie też potrafi zaskakiwać ; ).

Tak wogule to mam wrażenie że dyskusja zeszła trochę z "co lubię w dziewczynach" na "mój kobiecy ideał" - różnicę pomiędzy tymi dwoma pozostawiam dyskusji ; ). Z drugiej strony to chyba trochę wina męskiego podejścia ; P.

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kitsuneOffline
Temat postu:   PostWys³any: 01-01-2006 - 21:36
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 28-10-2005



Status: Offline
fakt.. ale temat nadal jest na temat kobiet... Uważam, że partner powinien zawsze zaskakiwa czymś nowym.. wtedy nie nastaje monotonia.. choć nie wiem dokładnie... jedyny chłopak z jakim byłam był aż zbyt....zaskakujący..

_________________
Reflection of fear makes shadows of nothing, shadows of nothing.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWys³any: 01-01-2006 - 22:28
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 08-08-2004

Sk±d: 127.0.0.1

Losiul dziwisz się że odnosisz takie wrażenie ??? Każdy ma jakieś przemyślania co do przyszłej partnerki i stara się jakoś ją wyobrazić. Lecz nie jest tak, że mam "cholernie dokładnie określone jak moja dziewczyna powinna wyglądać i jaki mieć charakter". Wiesz nie jestem konserwatywny ona musi być taka, taka i taka. To co napisałem wcześniej to jest raczej określenie jak ją sobie wyobrażam na "starcie", a co będzie dalej - któż to wie Very Happy.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits