Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-01-2006 - 22:32
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Losiul: HEJ! To nie ja chcialem programistki, tylko Iss! Wink

Wiecie co, zaczynacie wchodzic w zbyt duze detale, I think... Marchewki czy kiwi, ananasy czy banany... Nie moja sprawa wnikac i decydowac, co bedzie jadla i czy bedzie chodzila na aerobic czy na calanetic (czymkolwiek sie to rozni) czy na ping-pong. To wszystko juz jest zawarte w punkcie "inteligencja" i "odpowiedzialnosc za siebie". Sterowanie reczne partnerka? Nigdy w zyciu! Ma byc sojusz, a nie poddanstwo...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 01-01-2006 - 23:50
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



Mówiłem we własnym kontekście Mike ; P

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2006 - 01:26
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
@Yasiu777
Czy według Ciebie muszę coś proponować? Dla mnie zaradność życiowa nie jest kryterium, to czy dziewczyna jest zaradna czy nie ma dla mnie drugo- albo nawet trzeciorzędne znaczenie. Co więcej gdybym stosował takie kryterium czułbym się jak padalec, to wbrew moim zasadom.
Co do marchewki podajesz przykład skrajny, ale co tam. Z mojego punktu widzenia to nie jest przeszkoda, śmiesznym by było gdyby marchewka zwyciężyła z miłością. Jeśli to miałoby dla dziewczyny znaczenie, to mógłbym się na marchewkę przestawić. I bynajmniej nie jestem wegetarianinem, moja dieta opiera się raczej na wieprzowinie Very Happy. Ale dyskwalifikować dziewczynę, bo nie lubi schabowego? Ostatecznie królik też człowiek...
Z drugiej strony...ostatnio rozmawiałem z kolegami na uczelni, w pewnym momencie jeden napomknął o młodszej siostrze wzbudzając pewne zainteresowanie grupy. Pierwsze pytanie brzmiało: Dobrze gotuje?
W każdym razie ocenie sympatii po stosunku do kotleta mówię nie i raczej pozostanę przy tej opinii.
@Losiul
Masz rację, życie potrafi zaskoczyć i nigdy nie wiemy kogo pokochamy, toteż staram się podawać cechy konieczne bądź uniemożliwiające związek. W życiu jak w piosence:
"Wielka Miłość nie wybiera, czy jej chcemy nie pyta nas wcale."
I może się stać tak, że Iss zakocha się w dziewczynie mierzącej nieco ponad półtora metra, a Yasiu z miłości przejdzie na wegetarianizm. Wink
@Kitsune
To był raczej dość szczególny przypadek, większość zaskakuje bardziej pozytywnie. Mam nadzieję, że się nie zraziłaś do przedstawicieli naszej jakże niedoskonałej płci.
@Mike
Zasadniczo się z Tobą zgadzam, tylko określenia typu sojusz kojarzą mi się raczej ze skalkulowanym na zimno wyborem niż z uczuciem. Faktem natomiast jest zbytnie wchodzenie w szczegóły: Ma lubić groszek czy nie? A jeśli nie to dlaczego? Smile

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2006 - 02:38
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 20-03-2004

Skąd: spod 69

Status: Offline
blablabla la blabla ;D

macie kosmiczne wymagania ale jak przyjdzie co do czego to
bedzie sie liczyl wyglad + pare podstawowych:
sladowy intelekt, zeby bylo to dowcipne i lapalo wasze dowcipy a nie robilo 'eee?'
styl hmm bycia - zachowania
a) uroczo-slodki (w polaczeniu z ponadprzecietna uroda 95% facectow z jajami na swoim miejscu na takie leci ;D)
b) kocica (niah wiadomo Very Happy)
jesli a) lub b) w zaleznosci od sytuacji to odbija kompletnie na pukncie takiej ;>
Reszte niezbednych cech waszej 'dziewczyny marzen' sobie wyidealizujecie Wink

trust ness Very Happy

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2006 - 03:58
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Uroczo-słodki kojarzy mi się z dziewczyną dla dresa.
Jak widzę jakąś "super laskę", to zazwyczaj trybiki w mojej maszynie losujacej wybierają odpowiedź -- Może i ładnie wygląda, ale w kolorowym magazynie, bo w domu bym takiej nie pokazał.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2006 - 05:00
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 20-03-2004

Skąd: spod 69

Status: Offline
stereotypy - bo dla dresa (daj definicje dresa od razu)

kompleksy - jak ladna i slodka to glupia, ja wole brzydsze bo sa madrzejsze i maja wiecej oleju w glowie.

a to wszystko na rzut oka nawet nie zamieniajac z nia slowa...

aha i powiedz co rozumiesz przez "super laska".
taka na ktora kazdy sie slini czy przecietna ale wypindrzona jak j.lo?
czy moze jeszcze cos innego...?

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Usako
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2006 - 09:38
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



ło ho ho...przeczytałam to wszystko i strach się starać o zrealizowanie niektórych kryteriów x.X'
I Ness ma rację, jeżeli Wasze dziewczyny miałyby być takie jak opisywaliście, to hmm...raczej byście nie wytrzymali z nimi długo. Z resztą to samo gdybym miała być z idealnym facetem...było i minęło szybko bo się szło zanudzić...
"Ostatecznie królik też człowiek... " -->ktoś coś ma do królików? bitwa na poduszki?

_________________
http://tsuki-no-odango.totalh.com/

Jeśli w niebie nie ma czekolady to ja tam nie idę...xD'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2006 - 09:59
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
...no i od razu przemoc w rodzinie, bo zupa za slona... Wink

Natomiast Thondor ma sporo racji mowiac, ze milosc nie wybiera. Wink My tu sobie gadu gadu o idealach, ale idealy sobie, a zycie sobie. Spytajcie sie dziewczyn - wrzuca opis ksiecia z bajki w lsniacej zbroi, a potem wychodza za lysych gadulow z brzuszkiem. ;-P

Ja tam jestem gotowy na pewne kompromisy, ale nie w kazdej dziedzinie... Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2006 - 10:30
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 20-03-2004

Skąd: spod 69

Status: Offline
btw zmien ktos (iss?) temat z (niekoniecznie w anime) na (anime nie ten dzial) czy cos.
bez fantastyki plz Wink

mike za kogo wychodza to z uczuciem czesto ma niewiele wspolnego

100%cynizm
im starsze baby tym bardziej wyrachowane (wg mike'a pewnie madrzejsze ;D)
idealny maz - przynajmniej sredni w lozku (bank spermy), duzo zer na koncie (sponsor), dobry ojciec (nie bije za mocno i zbyt czesto)
ofkoz mowa o 'kobietach z poczuciem wlasnej wartosci' i 'kobieca duma' na wysokim lvlu, a nie takich ktore z braku wyboru lapia co przypadkiem w sieci wpadnie.

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2006 - 13:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Większość ma iście drakońskie wymagania co do wyglądu dziewczyny. No oczywiście im ładniejsza, tym lepiej, ale można powiedzieć że takich ideałów jakimi są przepełnione animce, nie ma aż tak wiele. W animcach ciężko dostrzec jakąś brzydką dziewczynę, ale to chyba dla tego że jest to Japońska koncepcja, a jak wiadomo, Japońce przekładają pracę nad życie towarzyskie,tak więc jak już sobie wymyślają jakieś partnerki, to oczywiście muszą być idealne.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2006 - 15:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Szczota napisał/a:
Większość ma iście drakońskie wymagania co do wyglądu dziewczyny.

Możemy sobie na to pozwolić, przecież żyjemy w Polsce (a wiadomo z czego nasz kraj słynie). Dziewczynę, której wygląd mieści się w moich ramkach widzę każdego dnia (o ile z domu wyjdę).

@ness
Temat jest nawiązaniem do innego wątku, który większość zapewne kojarzy. Zostaje jaki jest, chyba, że będzie więcej głosów za zmianą.
ness napisał/a:
taka na ktora kazdy sie slini czy przecietna ale wypindrzona jak j.lo?

A na widok J.Lo się nie ślinią?
Dres jak wygląda kazdy wie i nie udawaj, że jesteś w tym względzie wyjątkiem

Dla rozładowania atmosfery zarzucę komiksem. W zabawnych chyba już dawałem, ale może nie wszyscy znają.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2006 - 16:24
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



Ness - bullshit, jak przyjdzie co do czego, to zupełnie nie będziesz wiedział co się tak naprawdę liczy ; p.
Pewnie że takie kobiety istnieją i nie ma co się czaić - z drugiej strony fakt jest faktem, że żadna nie jest tak naprawdę do końca wyrachowana i 100% cyniczne podejście też można zapisać w bajkach (rozumiem że napisałeś tak dla równowagi ; p), czyli każda ma też tą odrobię kobiecej naiwności ; ) (to pojęcie też jest urocze, mogę je rozszeżyć na życzenie ; ) ).
Od strony męskiej też można być cynicznym, ale zastanów się: oglądałeś Nikitę Luca Besson (nie ten amerykański gniot)? Jesteś zupełnie obojętny?
Anyway, topic brzmi co lubię w dziewczynach, gdyby ktoś nie pytał, to nie rozpisywalibyśmy się na ten temat. Prywatnie nie mam nic przeciwko kiedy nie spałeniają żadnego z założeń - liczy się oryginalność, a najlepsze jest to co zaskakuje, nawet swoją zwyczjnością. Pozatym wierzę w kobiety - żadna z Nich nie jest wyrachowana z natury ; ).

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
_Annea_Offline
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2006 - 16:40
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-12-2005

Skąd: TarnĂłw

Status: Offline
Cytat:
mike za kogo wychodza to z uczuciem czesto ma niewiele wspolnego


Oj Ness zdziwiłbyś się w kim dziewczyna może się zakochać (i to do szaleństwa) jeśli tylko jest on dla niej miły, szarmancki i pokazuje że mu na niej zależy... Wtedy nawet to czy jest łysy i z brzuszkiem nie ma znaczenia (tłuszczyk zawsze można przecież usunąć) Smile .

_________________

U i vethed na i onnad. Si boe u-dhannathach
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2006 - 16:55
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Totez wlasnie... Wink Zgadzam sie z Annea. Milosc u kobiet jest bardzo czesto nieobliczalna. Smile Skrajnie skomentowal to chyba Korwin Mikke, cos w tonie, ze kobiety nie kochaja facetow, ktorzy ich nie bija - to bzdura, ale wiecie o co chodzi...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
_Annea_Offline
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2006 - 17:01
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-12-2005

Skąd: TarnĂłw

Status: Offline
Ja po prostu znam to z autopsji... Embarassed ... No może nie aż tak skrajny przypadek, ale w ogóle nie był zgodny z moim ideałem faceta...
A Korwin Mikke jest jakiś inny... Confused

_________________

U i vethed na i onnad. Si boe u-dhannathach
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits