Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
issOffline
Temat postu: Co lubimy w dziewczynach (niekoniecznie w anime)  PostWysłany: 31-12-2005 - 02:05
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 16-02-2004

Status: Offline
Trwa w?a?nie licytacja w kwestii czy taki temat przejdzie, wi?c od s?ów do czynów abrakadabra i jest.
Prawem first-postera wymigam si? od natychmiastowej odpowiedzi odpowiedzi, a potem b?d? tylko przytakiwa?.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu: Co lubimy w dziewczynach (niekoniecznie w anime)  PostWysłany: 31-12-2005 - 02:29
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 20-03-2004

krotko i tresciwie

pieprz Wink

::J.korwin.m stylez epilogue::
ok teraz przygotujcie sie na spora dawke romantycznych bzdur ;D

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
ThondorOffline
Temat postu: Co lubimy w dziewczynach (niekoniecznie w anime)  PostWysłany: 31-12-2005 - 02:37
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 25-10-2005

Eee...a móg?by? rozwin?? swoj? wypowied?? Uzasadni? co rozumiesz pod has?em pieprz? I powiedzie? sk?d to negatywne podej?cie u Ciebie? Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
kitsuneOffline
Temat postu: Co lubimy w dziewczynach (niekoniecznie w anime)  PostWysłany: 31-12-2005 - 10:51
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 28-10-2005

Tak, te? si? zastanawiam.. u?y?e? rzeczownika specjalnie, czy mia?e? na my?li czasownik od tego.. a mo?e to tryb rozkazuj?cy..?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
iolaOffline
Temat postu: Re: Co lubimy w dziewczynach (niekoniecznie w anime)  PostWysłany: 31-12-2005 - 11:25
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 31-08-2002

ness napisał/a:
pieprz Wink

Ha ha dobrze uj?te Very Happy

Skoro nasi faceci boj? si? wyra?a? opinie to mo?e ja powiem. Facetem co prawda nie jestem ale chyba te? mog? powiedzie? co mi si? w dziewczynach podoba, bo na codzie? mam ich 74 na roku ( i 5 facetów, pora?ka =_=" )
Lubie przedewszystkim jak s? weso?e, zdolne do wariactw, ale te? powa?ne jak zachodzi potrzeba, nie s? dewotkami i wypij? piwo bez okazji, mog? z nimi pogada? ale nie s? przesadnie rozgadane...
A reszte zostawiam do wypowiedzenia naszym m??czyznaom :wiink:

- Nawet obcym nale?y si? godny pochówek...
- To nie s? obcy i zostan? tak jak le??

-----The last of the Mohicans------

ThondorOffline
Temat postu: Re: Co lubimy w dziewczynach (niekoniecznie w anime)  PostWysłany: 31-12-2005 - 11:30
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 25-10-2005

iola napisał/a:
Skoro nasi faceci boj? si? wyra?a? opinie to mo?e ja powiem. Facetem co prawda nie jestem ale chyba te? mog? powiedzie? co mi si? w dziewczynach podoba, bo na codzie? mam ich 74 na roku ( i 5 facetów, pora?ka =_=" )

Ja mam na roku dziewi?? dziewczyn i dwustu trzech facetów, to dopiero jest porazka Very Happy. Ja si? wypowiem jak Ness wyja?ni o co mu chodzi?o <Wstawaj ?piochu! Do której chcesz spa??!> Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 12:30
Moderator
Moderator

No co z was takie mi?czaki? Boicie si?, ?e zaraz która? zjedzie was z góry na dó??

Na pocz?tek co? w miar? b?ahego -- wzrost.
Musi by? powy?ej pewnego rozs?dnego minimum. Nic nie poradz?, ale trudno by?oby mi spotyka? si? z dziewczyn? przez któr? wiecznie bola?aby mnie szyja. Przyjmijmy, ?e maksymalna ró?nica mo?e wynosi? oko?o jednego stopnia w tramwaju.

Of koz nie mo?na ocenia? wy??cznie po wzro?cie, gdy? mo?e by? ma?a cia?em i wielka reszt? (Pozdro Nina). Ale szyja, szyja.

kitsuneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 13:00
Czytelnik
Czytelnik

czyli tak mi?dzy 160-170?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 13:18
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 22-02-2005

Ja lubi? u?miech - kiedy? kole?anki mnie zapyta?y na co najpierw zwracam uwag?, po g??bokiej analizie doszed??m do wniosku, ?e w?a?nie na to. Reszta to ju? detale (mówi? o wygl?dzie, bo osobowo?? to zupe?nie osobna sprawa), czasami mo?na si? przyczepi?, czasami popodziwia? zale?nie od potrzeb ; p. Co do wzrostu.. hmm - wol? chyba kiedy kobiety nie s? wysokie, ale z drugiej strony znam te? ze 100 wyj?tków ; ). Na pewno model koszykarki to niezupe?nie to co lubi? ; p.

Co do osobowo?ci - hmmm ; p ; p. Tutaj wogule jest zabawnie ; p, tego nie potrafi? dok?adnie okre?li?. Nie lubi? umys?owego poziomu ró?owej bywalczyni klubu Daytona/Dolmel (Wroc?aw wie o co chodzi ; p - powinni wymy?li? jak?? trucizn? na Nie ; p).
Delikatno?? - to chyba jest co? takiego.. hmm - macie na to par? sposobów, ci??ko to okre?li? dok?adniej, po prostu kobieca subtelno?? ^^'.
ok, to chyba tyle mi do g?owy przysz?o.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 13:47
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 31-08-2002

Ness ja za wyskoka nie jestem (a facetów zazwyczaj mam wysokich) wi?c z do?wiadczenia wiem ?e to szyja dziewczyny cierpi w takim zwi?zku xP

- Nawet obcym nale?y si? godny pochówek...
- To nie s? obcy i zostan? tak jak le??

-----The last of the Mohicans------

issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 13:53
Moderator
Moderator

@kitsune No, górn? granic? niech b?dzie mój wzrost (dla tych, którym nie chce si? szuka? w sieci - 185).
Zielonego poj?cia nie mam jakbym si? czu? przy wy?szej dziewczynie, gdy? ma?o takich. Krótko mówi?c -- jesli da si? spojrze? w oczy nie wysilaj?c szyi, to jest perfect.

@Losiul Ja tu ?agodnie zaczynam, a ty zaraz o u?miechu. To? to pot??na bro?. Przez ?adny u?miech nieraz wysiad?em na z?ym przystanku.

S?odkie idiotki, blachary itd. odpadaj? w przedbiegach.
Of koz wygl?d nie powinien przes?ania? wn?trza, a wr?cz na odwrót winno by?, ale pewnych granic nie da si? przekroczy?. Garbata, zezowata, gruba, zaro?ni?ta z jedn? nog? bardziej cho?by wn?trze idealne posiada?a, to jednak podzi?kowa?bym.
I czemu tyle o wygl?dzie (a to dopiero poczatek)? Mike ju? pisa?, ?e przy pierwszym kontakcie tego si? nie da przeskoczy? -- wiadomo, wygl?d nieteges, to nawet nie podejdziesz.

kitsuneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 14:06
Czytelnik
Czytelnik

185? o takie wysokie dziewczyny raczej trudno.. he he

MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 14:16
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 07-01-2005

Powyzej 160 jest OK. Wink Ale jeszcze a propos, zauwazylem ciekawa tendencje - wysocy faceci z wzajemnoscia lubia niskie dziewczyny. Kiedys jeden znajomy Szwed, facet doslownie jak skala, wkrecil sie w mila znajomosc z drobna Japoneczka... Pol metra roznicy wzrostu doslownie... Jak oni wygladali na ulicy... XD

Ale chwila, to w tym temacie mowimy o wygladzie, czy o charakterze? Wink

Hmmm... W sumie Iola dobrze pisze. Wink Od siebie dodam, ze cenie dodatkowo: pogode ducha (do nalogowych depresiarzy strzelam...), inteligencje (niezbedny skladnik prawdziwego partnerstwa), ruchliwosc (dzis Berlin, jutro Budapeszt - a czemu by nie...?), sile charakteru. Nie przywiazuje za to wielkiej wagi do, hmm, jakby to powiedziec, zewnetrznej serdecznosci? Wink Tygrysek a la Musierowicz jak najbardziej moze byc, ale za Roze to podziekuje...

A wyglad, tja... Wiadomo, jak sie czlowiek rozmarzy, to wszystkim dziewczynom wyjdzie Brad Pitt / Ben Afflec / Harrison Ford, a facetom tez cos w tym wyidealizowanym stylu, tyle, ze w druga strone. Wink Jest pare typow, ktore bym wykluczyl, ale poza tym to jestem otwarty na negocjacje...

issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 14:43
Moderator
Moderator

Dorzuc? jeszcze przyzwoite IQ, niebanaln? ortografi? i umiej?tno?ci techniczne na poziomie zaprogramowania magnetowidu nie zaszkodz?. Of koz z komputrem ?eby sobie radzi?a. Nic nie poradz?, ?e geekowaty jestem.

MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-12-2005 - 14:50
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 07-01-2005

Totz wlasnie. I tu widzicie, ze zaczynaja sie roznice - kazdy z nas chce by dziewczyna jednak dzielila z nami pasje. Przynajmniej niektore. Iss chce, by znala sie na kompie i technikaliach. Ja pisalem o otwartosci na podroze. Wink

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat