Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MAJOROffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-07-2007 - 20:07
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 02-07-2007



Status: Offline
Poprawność polityczna jest czasem zła, czasem dobra. Moim zdaniem wszystko zależy od sytuacji i od tego z kim rozmawiasz. Szczerość jest bardzo dobra, ale czasami nie wypada, bądź też nie można być w 100% szczerym. Mam właśnie czasem taki dylemat, czy powiedzieć komuś prosto z mostu co sądzę na dany temat, ale jednocześnie raniąc czyjeś uczucia, czy się po prostu nie odzywać, lub kombinować aby to co mam do powiedzenia przekazać w jakiś delikatny sposób. Kurde, za "mientka" jestem Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-09-2007 - 01:47
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Ale offtop. Razz
No to jakie cechy jeszcze poza kolorem się dla Ciebie liczą Mike? Wink
Osobiście mam słabość do długich włosów - im dłuższe tym większą.

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LunarBirdOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-05-2008 - 10:54
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 10-08-2005



Status: Offline
Cytat:

Pozatym, jesli opowiadam o czymś i w ramach odpowiedzi słyszę "no cuż, de gustibus non est disputandum", to między wierszami przebija się "to jest do dupy i nie chce mi się z tobą nawet na ten temat gadać."

Podpisuję się obiema rękami. Mówię zawsze prosto z mostu. Oczywiście "prosto z mostu" nie znaczy młotkiem w łeb jeśli można i trzeba delikatniej ^^

A odnośnie dziewczyn. Nie przywiązuję wagi do jakichś cech wyglądu. Raczej jest tak, że wygląd dziewczyny mi się podoba, bo ONA SAMA mi się podoba, jej charakter, sposób mówienia czy co tam jeszcze. Ostatnio poznałem dziewczynę, która wcale nie jest olśniewająco piękna, ale lubię słuchać jak opowiada o różnych rzeczach, a poza tym ujęła mnie tym, jak bardzo troszczy się o innych ludzi ^^ I wcale nie obeszło mnie, że nie ma figury modelki itp. Nie zwracam wielkiej uwagi na takie detale jak kolor włosów czy rozmiar biustu, bo ważna jest dla mnie OSOBA, a nie jej wygląd. Oceniam osobę, wyglądu oceniać nie lubię. Jeśli nic o dziewczynie nie wiem, to może być ona olśniewająco piękna, a i tak nic dla mnie z tego nie wynika.

_________________
Meet me at AnimeCore Forum
BOW TO NO MAN, TRUST NO ONE
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlviesOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-05-2008 - 23:39
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 05-04-2007



Status: Offline
gdzie sie podziali inni tacy:P?

_________________
'Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
w ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
w godzinie – nieskończoność'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radical DreamerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2008 - 09:36
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-01-2003



Status: Offline
Są wszędzie tylko się do tego nie przyznają Rolling Eyes
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2008 - 10:01
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Nom, Ci inni tez sobie wmawiaja, ze nie interesuje ich wyglad dziewczyny tylko wnetrze ;P.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2008 - 10:34
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



Po pierwsze jesteśmy tylko ludźmi ; ).. Więc patrzymy jak ludzie, a właściwie jak ta część naszej natury która ma więcej wspólnego ze zwierzętami. Kwestia jest tylko tego, żeby nie dać się jej opanować i spojrzeć głębiej ; )..
Nie twierdzę że patrzę na moją Anię tylko jak na osobowość - jest oczywiście coś więcej, bo strasznie mi się podoba, ale to nie zmienia faktu, że to tylko wisienka na torcie ; ).

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2008 - 10:47
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
A mi w pale sie nie miesci, jak dziewczyny upraszczaja swoj wizerunek facetow ("zawsze leca na cycate blondies"), i jak wielkie poruszenie moze wzbudzic jeden sprytny facet opowiadajac na lewo i prawo, jaki to jest wyzwolony od poszukiwania fizycznego piekna. O.o

Jak juz bylo to mowione x razy, nie ma czegos takiego, jak uniwersalne kryterium urody. Uroda jest zawsze postrzegana subiektywnie. Nasz wyglad w tym czy w tamtym, ale zawsze w duzym stopniu odzwierciedla nasz charakter - a ze podobaja nam sie pewne cechy charakteru, szukamy wiec ludzi, ktorych wyglad sugeruje, ze te cechy posiadaja. Dlatego, moim zdaniem, mowic, ze podoba mu sie charakter, a nie wyglad, to truizm. Kazdy z nas moze powiedziec to samo.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2008 - 10:54
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
No ja bym nie powiedziala, ze faceci leca tylko na "cycate blondies"... niektorzy leca jeszcze na "plaskie chlopczyce", "filigranowe chinki" i inne takie rozne wyglady. Nie spotkalam jedynie facetow lecacych na "maciory" ;P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2008 - 11:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Dokladnie! Czyli jest wiele typow wygladu, ktore podobaja sie roznym facetom! Powod - cenimy rozne cechy, rozne elementy. A komu podobaja sie cycate blondynki, nie lubi filigranowych chinek. Choc obie bylyby bardzo ladne.

Czyli - nie ma uniwersalnej urody, a manifestowanie swego nieprzywiazania do czegos, co nie istnieje, to dobry motyw na zarywanie mniej bystrych lasek, a nie argument w powaznej dyskusji.

Na marginesie, zwalczajmy stereotypy. Mowic, ze faceci widza w kobietach tylko wyglad, to jak mowic, ze kobiety widza w facetach tylko ich portfele.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
elberethOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2008 - 12:35
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 23-11-2007



Status: Offline
A ja się zastanawiam, czemu dziewczyny tak pragną facetów, którym "nie zależy na urodzie"? (I to po tych wszystkich godzinach które spędzają w łazience Razz) Ja tam lubię usłyszeć, że ładnie wyglądam Smile

Tymczasem zdecydowanie nie podoba mi się wyrażenie "wcale nie jest olśniewająco piękna, ale..." Jeśli ktoś nie zwraca uwagi na wygląd, to jakim cudem zauważył, że coś z urodą jest nie tak? I, o czym już było wyżej, jak z urodą w ogóle może być coś nie tak, skoro nie ma żadnego uniwersalnego wzorca?! IMHO świadczy to jedynie, że taki facet ma bardzo wąskie pojęcie piękna, i nie będzie potrafił docenić np. uroczych piegów na dekolcie dziewczyny, czy czegoś takiego. Uzna to poprostu za wadę, która mu nie przeszkadza... Confused

Tego chcecie, dziewczyny? O.o
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2008 - 14:04
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dotknęłaś sedna - nie ma wzorca piękna, więc jak można uznać , że dziewczyna jest piękna lub brzydka?
Wydaje mi się, że jeśli się kogoś kocha, to zwraca się na drobiazgi uwagę (np. te piegi) jako na coś wyjątkowego, coś co ją wyróżnia.

[Dop. później] Dlaczego kobiety wolą facetów, którzy nie "lecą" na wygląd? Może dlatego, że zdecydowana większość dziewczyn nie czuje się pięknymi. Wynajdują w sobie rzeczy, które nie będą się facetom podobać, pielęgnują w sobie te kompleksy (najczęściej nie mówią o tym głośno). Być może, w towarzystwie chłopaka który "nie zwraca uwagi na wygląd" czują się bezpieczniej?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-05-2008 - 01:04
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Tak naprawdę to wydaje mi się, że jak chłopak/facet/mężczyzna nie mówi czy dana pani/kobieta/dziewczyna jest ładna czy brzydka; to my "głupie" zaczynamy sądzić, że może z nami jest coś nie tak i same sobie wynajdujemy jakieś wady. Myśląc "No tak, nic nie powie czy ładnie/brzydko dziś wyglądam - coś pewnie jest źle. Pewnie zauważył, że przytyłam!" <płacz> Smile
Jesteśmy zakapleksione. Dla Was chcemy być najpiekniejszymi, a oczy widzą pierwsze to co jest na zewnątrz. Dopiero po jakimś czasie, to co w Nas najcenniejsze - uczucie do Was Smile

Witam po przerwie ^^

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-05-2008 - 09:40
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Ale w sumie to wszyscy jestesmy zakompleksieni. Wszyscy mamy niedoscignione, wypromowane przez media wzory. Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-05-2008 - 20:46
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Racja.
Zniszczy wszystko!

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits