Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MAJOROffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-07-2007 - 20:07
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 02-07-2007

Status: Offline
Poprawno?? polityczna jest czasem z?a, czasem dobra. Moim zdaniem wszystko zale?y od sytuacji i od tego z kim rozmawiasz. Szczero?? jest bardzo dobra, ale czasami nie wypada, b?d? te? nie mo?na by? w 100% szczerym. Mam w?a?nie czasem taki dylemat, czy powiedzie? komu? prosto z mostu co s?dz? na dany temat, ale jednocze?nie rani?c czyje? uczucia, czy si? po prostu nie odzywa?, lub kombinowa? aby to co mam do powiedzenia przekaza? w jaki? delikatny sposób. Kurde, za "mientka" jestem Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-09-2007 - 01:47
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 25-10-2005

Ale offtop. Razz
No to jakie cechy jeszcze poza kolorem si? dla Ciebie licz? Mike? Wink
Osobi?cie mam s?abo?? do d?ugich w?osów - im d?u?sze tym wi?ksz?.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
LunarBirdOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-05-2008 - 10:54
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 10-08-2005

Cytat:

Pozatym, jesli opowiadam o czym? i w ramach odpowiedzi s?ysz? "no cu?, de gustibus non est disputandum", to mi?dzy wierszami przebija si? "to jest do dupy i nie chce mi si? z tob? nawet na ten temat gada?."

Podpisuj? si? obiema r?kami. Mówi? zawsze prosto z mostu. Oczywi?cie "prosto z mostu" nie znaczy m?otkiem w ?eb je?li mo?na i trzeba delikatniej ^^

A odno?nie dziewczyn. Nie przywi?zuj? wagi do jakich? cech wygl?du. Raczej jest tak, ?e wygl?d dziewczyny mi si? podoba, bo ONA SAMA mi si? podoba, jej charakter, sposób mówienia czy co tam jeszcze. Ostatnio pozna?em dziewczyn?, która wcale nie jest ol?niewaj?co pi?kna, ale lubi? s?ucha? jak opowiada o ró?nych rzeczach, a poza tym uj??a mnie tym, jak bardzo troszczy si? o innych ludzi ^^ I wcale nie obesz?o mnie, ?e nie ma figury modelki itp. Nie zwracam wielkiej uwagi na takie detale jak kolor w?osów czy rozmiar biustu, bo wa?na jest dla mnie OSOBA, a nie jej wygl?d. Oceniam osob?, wygl?du ocenia? nie lubi?. Je?li nic o dziewczynie nie wiem, to mo?e by? ona ol?niewaj?co pi?kna, a i tak nic dla mnie z tego nie wynika.

AlviesOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-05-2008 - 23:39
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 05-04-2007

gdzie sie podziali inni tacy:P?

w godzinie – niesko?czono??'

Radical DreamerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2008 - 09:36
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 27-01-2003

S? wsz?dzie tylko si? do tego nie przyznaj? Rolling Eyes

LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2008 - 10:01
Pisarz
Pisarz

Dołączył/a: 01-01-2006

Nom, Ci inni tez sobie wmawiaja, ze nie interesuje ich wyglad dziewczyny tylko wnetrze ;P.

Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2008 - 10:34
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 22-02-2005

Po pierwsze jeste?my tylko lud?mi ; ).. Wi?c patrzymy jak ludzie, a w?a?ciwie jak ta cz??? naszej natury która ma wi?cej wspólnego ze zwierz?tami. Kwestia jest tylko tego, ?eby nie da? si? jej opanowa? i spojrze? g??biej ; )..
Nie twierdz? ?e patrz? na moj? Ani? tylko jak na osobowo?? - jest oczywi?cie co? wi?cej, bo strasznie mi si? podoba, ale to nie zmienia faktu, ?e to tylko wisienka na torcie ; ).

MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2008 - 10:47
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 07-01-2005

A mi w pale sie nie miesci, jak dziewczyny upraszczaja swoj wizerunek facetow ("zawsze leca na cycate blondies"), i jak wielkie poruszenie moze wzbudzic jeden sprytny facet opowiadajac na lewo i prawo, jaki to jest wyzwolony od poszukiwania fizycznego piekna. O.o

Jak juz bylo to mowione x razy, nie ma czegos takiego, jak uniwersalne kryterium urody. Uroda jest zawsze postrzegana subiektywnie. Nasz wyglad w tym czy w tamtym, ale zawsze w duzym stopniu odzwierciedla nasz charakter - a ze podobaja nam sie pewne cechy charakteru, szukamy wiec ludzi, ktorych wyglad sugeruje, ze te cechy posiadaja. Dlatego, moim zdaniem, mowic, ze podoba mu sie charakter, a nie wyglad, to truizm. Kazdy z nas moze powiedziec to samo.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2008 - 10:54
Pisarz
Pisarz

Dołączył/a: 01-01-2006

No ja bym nie powiedziala, ze faceci leca tylko na "cycate blondies"... niektorzy leca jeszcze na "plaskie chlopczyce", "filigranowe chinki" i inne takie rozne wyglady. Nie spotkalam jedynie facetow lecacych na "maciory" ;P

MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2008 - 11:39
Elita forum
Elita forum

Dokladnie! Czyli jest wiele typow wygladu, ktore podobaja sie roznym facetom! Powod - cenimy rozne cechy, rozne elementy. A komu podobaja sie cycate blondynki, nie lubi filigranowych chinek. Choc obie bylyby bardzo ladne.

Czyli - nie ma uniwersalnej urody, a manifestowanie swego nieprzywiazania do czegos, co nie istnieje, to dobry motyw na zarywanie mniej bystrych lasek, a nie argument w powaznej dyskusji.

Na marginesie, zwalczajmy stereotypy. Mowic, ze faceci widza w kobietach tylko wyglad, to jak mowic, ze kobiety widza w facetach tylko ich portfele.

elberethOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2008 - 12:35
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 23-11-2007

A ja si? zastanawiam, czemu dziewczyny tak pragn? facetów, którym "nie zale?y na urodzie"? (I to po tych wszystkich godzinach które sp?dzaj? w ?azience Razz) Ja tam lubi? us?ysze?, ?e ?adnie wygl?dam Smile

Tymczasem zdecydowanie nie podoba mi si? wyra?enie "wcale nie jest ol?niewaj?co pi?kna, ale..." Je?li kto? nie zwraca uwagi na wygl?d, to jakim cudem zauwa?y?, ?e co? z urod? jest nie tak? I, o czym ju? by?o wy?ej, jak z urod? w ogóle mo?e by? co? nie tak, skoro nie ma ?adnego uniwersalnego wzorca?! IMHO ?wiadczy to jedynie, ?e taki facet ma bardzo w?skie poj?cie pi?kna, i nie b?dzie potrafi? doceni? np. uroczych piegów na dekolcie dziewczyny, czy czego? takiego. Uzna to poprostu za wad?, która mu nie przeszkadza... Confused

Tego chcecie, dziewczyny? O.o

RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2008 - 14:04
Admin Forum
Admin Forum

Dołączył/a: 05-01-2002

Dotkn??a? sedna - nie ma wzorca pi?kna, wi?c jak mo?na uzna? , ?e dziewczyna jest pi?kna lub brzydka?
Wydaje mi si?, ?e je?li si? kogo? kocha, to zwraca si? na drobiazgi uwag? (np. te piegi) jako na co? wyj?tkowego, co? co j? wyró?nia.

[Dop. pó?niej] Dlaczego kobiety wol? facetów, którzy nie "lec?" na wygl?d? Mo?e dlatego, ?e zdecydowana wi?kszo?? dziewczyn nie czuje si? pi?knymi. Wynajduj? w sobie rzeczy, które nie b?d? si? facetom podoba?, piel?gnuj? w sobie te kompleksy (najcz??ciej nie mówi? o tym g?o?no). By? mo?e, w towarzystwie ch?opaka który "nie zwraca uwagi na wygl?d" czuj? si? bezpieczniej?

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-05-2008 - 01:04
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 16-08-2003

Tak naprawd? to wydaje mi si?, ?e jak ch?opak/facet/m??czyzna nie mówi czy dana pani/kobieta/dziewczyna jest ?adna czy brzydka; to my "g?upie" zaczynamy s?dzi?, ?e mo?e z nami jest co? nie tak i same sobie wynajdujemy jakie? wady. My?l?c "No tak, nic nie powie czy ?adnie/brzydko dzi? wygl?dam - co? pewnie jest ?le. Pewnie zauwa?y?, ?e przyty?am!" <p?acz> Smile
Jeste?my zakapleksione. Dla Was chcemy by? najpiekniejszymi, a oczy widz? pierwsze to co jest na zewn?trz. Dopiero po jakim? czasie, to co w Nas najcenniejsze - uczucie do Was Smile

Witam po przerwie ^^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-05-2008 - 09:40
Elita forum
Elita forum

Ale w sumie to wszyscy jestesmy zakompleksieni. Wszyscy mamy niedoscignione, wypromowane przez media wzory. Wink

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-05-2008 - 20:46
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 16-08-2003

Racja.
Zniszczy wszystko!

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat