Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Refresh
Temat postu: girl vs boy  PostWysłany: 04-01-2006 - 13:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Zainspirowany listem jakieś chłopaka do Anime Inside'a z grudnia zakładam temat o traktowaniu chłopaków w animcach.
Pierwsze dwa tytuły: Love Hina i FMP? Fumoffu. Aktualnie muszę stąd mykać, więc sami coś o tym napiszcie XP

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kitsuneOffline
Temat postu: girl vs boy  PostWysłany: 04-01-2006 - 14:26
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-10-2005



Status: Offline
dobrze są traktowani ...

_________________
Reflection of fear makes shadows of nothing, shadows of nothing.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: girl vs boy  PostWysłany: 04-01-2006 - 14:27
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
...raz na sto stron mangi i czternascie odcinkow anime...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu: girl vs boy  PostWysłany: 04-01-2006 - 14:48
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Ogólnie to nie sądzę - szczególnie z LH (Naru-punch co najmniej 2 razy na odcinek).

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2006 - 14:52
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-02-2003



Status: Offline
Są traktowani tak jak na to zasługują. Jeśli koleś jest kompletnym pierdołą, który ma dwie lewe ręcę, to lepiej, żeby jakaś charakterna lala lała go kiedy przyjdzie jej ochota. Przynajmniej nie będzie zapaskudzał widoku bardziej niż to jest rzeczywiście konieczne. Zresztą podobne gnojki spędzają przeważnie swoje dotychczasowe życie na marsie i o dziewczynach wiedzą tylko tyle że istnieją, ale w ogóle sobie z nimi nie radzą. I patrząc na to robią podobne indywidua, to są ogromnym zagrożeniem dla normalnych facetów, gdyż jak się zdaje dysponują mocą, która sprawia, że każdą dziewczynę w łózku przekonają do zostania lesbijką Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .

_________________
Braki w sprzęcie? A co to takiego? Idziesz do najbliższej arabskiej chałupy, dajesz gospodarzowi w ryj i on uprzejmie otwiera piwnicę pytając: C3? F1? AK-47?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2006 - 15:12
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
A na tych co naormalniejszych spada obowiązek przekonania swojej że tak nie jest Wink słodkie jarzmo Smile

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2006 - 19:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

ja akurat ostatnio naczytałam się sporo mang, w których faceci generalnie kiepsko traktują dziewczyny, nawet te, które darzą uczuciem, ale w anime to też dośc częsty motyw (Fruits Basket, Kamikaze Kaito Jeanne, Kare Kano, Aishiteruze Baby, Midori no Hibi). co do odwrotnej sytuacji - może jakieś inne przykłady poza Love Hiną? ale takich biednych i gnębionych, nie dostających za swoje, bo tu generalnie zgadzam się z Krzychem. co do FMP to tu Sagara dostaje to, na co w pełni zasłużył, ale chyba jest mu z tym dobrze podobnie Inuyasha, czy Gourry. może żal mi trochę było tego chłopaka z Mahoraby czy Keichiego z Goddesek, ale wszelkie cierpienia rekompensowało im odwzajemnione uczucie plus mogliby się kurcze postawic!

częsty jest motyw dziewczyny ochraniającej ukochanego (Wedding Peach, Sailor Moon, CCS i wszelkiej maści magical girls) oraz chłopaka "prześladowanego" przez zakochane w nim dziewczęta (głównie serie ecchi harem)

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2006 - 20:43
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-02-2003



Status: Offline
W przypadku Kippeja z "Kocham cię Dziecino" (Aishiteruze Baby) to pozwole sobie stanąć w jego obronie. On ma na głowie małą - i opieka nad nią świetnie mu wychodzi. Zaś związek z Kokoro... Może nie układa się to idealnie i to częściowo z jego winy... Ale jest chłopakiem. A my faceci mamy to do siebie, że jak nam się nie powie czegoś wprost - to sami się nie domyślimy że coś jest nie w porządku. Zwłaszcza jak dziewczyna nie ma w zwyczaju okazywać uczuć... Co z kolei jest kompletnie przegięte w Suzuce, ale to już inna sprawa.
Może Kippei nie jest aniołem, bo to byłoby już nudne - ale nie mam mu wiele do zarzucenia.

A co do K1ego z Boginek... Jedyne co mi się wydaje mało prawdopodobne, to żeby w całym tym towarzystwie tylu pięknych kobiet, nie próbował statować do sypilani żadnej z nich Very Happy .

_________________
Braki w sprzęcie? A co to takiego? Idziesz do najbliższej arabskiej chałupy, dajesz gospodarzowi w ryj i on uprzejmie otwiera piwnicę pytając: C3? F1? AK-47?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2006 - 21:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
my faceci mamy to do siebie, że jak nam się nie powie czegoś wprost - to sami się nie domyślimy że coś jest nie w porządku

Święte słowa... Właśnie chyba to nas tak fascynuje w kobietach ze min. potrafia prawić sobie komplementy nad stołem a pod stołem szukać noża. Wink
Co do anime pokazujących to polecam Kare Kano.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 05-01-2006 - 09:58
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Sądzę że można podzielić zachwanie chłopaków na kilka grup:
1/ są deczeni przez dziewczyny bez powodu
2/ są dręczeni przez dziewczyny bo są tępakami
3/ sami dręczą dziewczyny (Green Green - 3ka chłopaków)
4/ są wobec dziewczyn obojętni
5/ próbują bronić dziewczyny jak mogą najlepiej choć nie zawsze im to wychodzi...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Usako
Temat postu:   PostWysłany: 05-01-2006 - 12:42
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



Refresh a co to ma wspólnego z tym jak są traktowani faceci w mangach? xP dobra nevermind, dzisiaj jestem trochę niekumata ...
Moim zdaniem, co manga to inne traktowanie...i nie ma tutaj specjalnego miejsca na uogĂłlnienia.

_________________
http://tsuki-no-odango.totalh.com/

Jeśli w niebie nie ma czekolady to ja tam nie idę...xD'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-01-2006 - 15:36
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Zgadzam się z tobą Usako, bo poza kilkoma schematami które zaprezentowałes refresh znajdziemy X połaczeń między nimi. Czasami nawet sprzecznych.
Np. Inuyasha który wpierw nie lubi Kagome ale jest jej wdzięczny więc jej broni a potem (w miarę znajomości) coraz bardziej się w mniej zakochuje. A wszystko to z uwagi na swoje tępactwo przypłaca częstym: OSUWARI....

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Usako
Temat postu:   PostWysłany: 05-01-2006 - 16:23
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



Hiehihi O---Suu--Waaa-Riii hiehihi zawsze mi się to podobało xD gdyby jeszcze takie coś faktycznie mogło istnieć xD

_________________
http://tsuki-no-odango.totalh.com/

Jeśli w niebie nie ma czekolady to ja tam nie idę...xD'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-01-2006 - 21:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
W większości przypadków miłość działa tu lepiej niż buddyjski różaniec i zaklęcie Wink... bo nadaje się jeszcze do czegoś, poza zemstą.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 06-01-2006 - 10:43
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



No ogólnie w większości animcach, (między innymi te dwa tytuły na początku) jako coś do rozładowania emocji, w co można uderzyć albo coś, czym można rzucić. Ogólnie dziewczyny w animcach górują nad facetami a faceci, jak nie są gnębieni przez dziewczyny, to tryskają krwią z nosa. Kolejna ciekawa sprawa, czemu faceci w animcach, jak są podnieceni, ro puszczają krew z nosa? Było to nawet w prawach anime.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits