Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-01-2006 - 11:10
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-02-2003



Status: Offline
A moim zdaniem Usako sposób traktowania chłopaków, ich typów, nie jest tak znowu wiele. Zresztą dziewczyn tak samo. Albo są to bokserki pokroju Naru z LH, których filozofia to "dostaniesz w ryja jak tylko cię zobaczę, za to, że jesteś", albo obnoszące się ze swoim cierpieniem i traumatyczną przeszłością persony w stylu Suzuki z "Suzuki", świętoszki "do-serca-przyłóż-i-ofiay-dla-ukochanego-nie-żałujące" żyjące w błogiej nieświadomości, że chłopak może być na nie napalony... Zresztą trafiają przeważnie na kastratów, którzy wcale a wcale nie są nimi pod tym względem zainteresowani - w co osobiście nie chce mi się wierzyć. No i jeszcze takie, które nawet potrafią mówić o tym, że potrafia się dogłębnie zainteresować chłopakiem Smile . Chociaż jeśli nie jest to hentai, to chyba nigdy do niczego nie dochodzi.

Jeśli znacie anime w których postacie nie pasują, do żadnego z tych schematów to z chęcią poczytam.

A co do puszczania krwi z nosa to sprawa jest prosta Very Happy . Japończycy to jakieś wybryki natury i u nich podniecenie sprawia, że krew uderza im do głowy Very Happy . Ale to nie dotyczy tylko chłopaków, widziałem mangę, w której dziewczyna była tak napalona, że miała problemy z krwawieniem Smile .

_________________
Braki w sprzęcie? A co to takiego? Idziesz do najbliższej arabskiej chałupy, dajesz gospodarzowi w ryj i on uprzejmie otwiera piwnicę pytając: C3? F1? AK-47?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Usako
Temat postu:   PostWysłany: 06-01-2006 - 11:21
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



Jednym słowem twierdzisz, że schematy mają przewagę w m&a, czyli dziewczyna jest tam albo w typie Jagienki albo Danusi. Nieee...ja nadal zostaję przy wielu sposobach zachowań...

_________________
http://tsuki-no-odango.totalh.com/

Jeśli w niebie nie ma czekolady to ja tam nie idę...xD'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 06-01-2006 - 11:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Jest wiele sposobów zachowań, ale maja one podstawę: bije, bo jest kogo lub nie.

@ krew z nosa
tak samo jest z kilkoma innymi schematami, np. coś tam z przeziębieniem (chyba że jeśli się przeziębisz to nie możesz byc baka... albo na odwrót)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 06-01-2006 - 12:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Nie mówiłem że nie ma innych schematów zachowań. Są różne modele, ale przeważają jednak przypadki gnębienia facetów. Ponoć jest to tak pomyślane, że japońskie dziewczyny, oglądające animce, mają zostać przekonane że faceci nie są groźni i nawet jakby coś próbowali zrobić, to zawsze można takiego wyrzucić na dach pobliskiego budynku zadając jeden cios.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Usako
Temat postu:   PostWysłany: 06-01-2006 - 12:18
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



no dobrze dobrze, może źle zrozumiałam ...gomen^^'
"japońskie dziewczyny, oglądające animce, mają zostać przekonane że faceci nie są groźni i nawet jakby coś próbowali zrobić, to zawsze można takiego wyrzucić na dach pobliskiego budynku zadając jeden cios."
Hieh chciałabym tak twierdzić, jeden cios i chłopaczyna błaga o litość xP' hiehi nie nio żartowałam, aż tak wredna nie jestem xP chyba,...

_________________
http://tsuki-no-odango.totalh.com/

Jeśli w niebie nie ma czekolady to ja tam nie idę...xD'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-01-2006 - 12:18
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Co do krwi z nosa:
Cytat:
#40 - Prawo krwotoku nosowego (Marty Ryan i Jason Aylen)
Pobudzenie seksualne postaci męskiej w anime nie powoduje erekcji, ale krwotok z nosa. Nikt nie jest do końca pewien, dlaczego tak się dzieje, ale najnowsza teoria sugeruje, że większe oczy oznaczają mniejsze zatoki i cieńszą tkankę zatok (patrz prawo #3. Postacie żeńskie nie dostają krwotoków z nosa, ale rumienią się silnie wzdłuż policzków i nosa, co sugeruje silny przepływ krwi w tym rejonie.

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Usako
Temat postu:   PostWysłany: 06-01-2006 - 12:58
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



Hiehihi nic dodać nic ująć tylko się pośmiać xP' hiehihi

_________________
http://tsuki-no-odango.totalh.com/

Jeśli w niebie nie ma czekolady to ja tam nie idę...xD'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-01-2006 - 16:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Co do krwawienia z nosa...
Obejrzyjcie Karin... a zrozumiecie jak zabwanie to wygląda w damskiej wersji...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 06-01-2006 - 22:19
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Krzychu, wspomniane już Kare Kano jest właśnie tym anime, które do schematów nie pasuje. a co do Naru to ona nie biła go wcale za nic tylko za to, że poglądał etc.
wracając do ogólnej dyskusji: w anime, jak w życiu - różnorodnośc, choc postacie kobiece są w anime zwykle lepsze niż męskie - znacie jakąś naprawdę dobrą postac męską? chłopaka mądrego, dobrego, zdecydowanego, bez traumatycznych wspomnień z dzieciństwa, takiego, który nie pozwalałby sobą sterowac/pomiatac, nie zamieniającego się w kobietę etc.?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-01-2006 - 22:49
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Co do Naru, to ona go biła za wszystko, z reguły gdy sytuacja stawała się dla niej kłopotliwa, podglądanie było tylko wymówką. Wink
A w rzeczywistości ilu znasz takich? Very Happy

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu:   PostWysłany: 06-01-2006 - 23:44
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

Bo Naru to nieczuła, oziębła i wyrachowana męska bokserka, tak jak 50% innych pań z hotelu. Ja bym jej dał narupancz Very Happy A z tego Keitaro to też jakiś dziwak. Jak można zakochać się w kobiecie, która kilka razy bije go w jednym odcinku. A zresztą gdzie tu się dziwić, jak lamer nie umiał nawet porządku utrzymać w hotelu - Kto to widziała żeby gospodarzem pomiatały lokatorki. Ja już za pierwsze protesty Naru podniósłbym jej czynsz albo jakby się stawiała dalej - wyrzucił Very Happy. Co jak co, ale chociaż minimum szacunku musi być. XD .
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 06-01-2006 - 23:58
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

@Thondor: ale w m&a jest trochę kobiet tego typu np. Belldandy czy Kasumi

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-01-2006 - 12:38
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
@Nika
I know...Dobrze , że w rzeczywistości nie ma takich (bo nie ma, prawda?). Przy nich Iwona G. i Agnieszka R. odpadają w przedbiegach, fizycznie by nie podołały. Very Happy
@Yasiu777
Myślisz zbyt prosto. Jeśli wyrzuciłby Naru, to:
1. Reszta też by odeszła -> nie byłoby wpływów z czynszu -> nie miałby z czego żyć.
2. Nie miałby kto go uczyć ->oblałby egzaminy -> nie spełniłby obietnicy.
W ostatecznym rozrachunku Keitaro tylko by na tym stracił, nie zyskując nic w zamian. Nadal sądzisz, że to dobra decyzja? Wink
BTW: Ciekawi mnie jedna rzecz. Wszyscy uważają, że Kei był gnębiony, bity i poniżany, a jednocześnie wielu facetów mu zazdrości. Ciekawe dlaczego? Smile

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-01-2006 - 13:41
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
@yasiu to że ty nie postawiłbys się w roli Keitaro nie oznacza że jemu akurat sie to niepodoba.
Bycie zdominowanym przez kobietę to jedna z głównych męskich fantazji ... I w słowie "zdominowanym" nie chodzi tylko i wyłacznie o bicie... Wink
Pozatym pełna zgoda z racjami Thondora

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-01-2006 - 08:21
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Powiem tak: zdarzyło sie kilka anime, w których bohaterowie troche wyrwali sie schematom np. Ayashi no Ceres. Wprawdzie tam, dla wyrównania, niczym worek treningowy dla wszelkich mozliwych ciosów zadawanych przez życie potraktowano Yuuichiego, jednak mimo motywu rycerza i jego damy, kochaja sie dosyć normalnie. Wymyka się ze schematów także Hiro i Hikri z H2. Wprawdzie w anime obejrzałem tylko połowę z czterdziestu czterech odcinków, ale widziałem serie TV na podstawie anime cała. Ta dwójka szesnastolatków skupia sie na tym, zeby sobie płakać powtarzając: dla nas, naszej miłości, jest juz za późno. Wreszcie główny bohater Hiro mówi swojemu przyjacielowi Hideo, który akurat chodzi z Hikai: zbyt sie kochamy z Hikari, żeby byc razem z sobą, ja Ci jej więc nie odbiję. Hikari natomiast nie wie, co wybrać, więc wyjeżdża do Ameryki. Kiedy to obejrzałem, poczułem się zdołowany.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits