Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
DidaOffline
Temat postu: Les Bijoux  PostWysłany: 09-05-2005 - 15:57
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Co sÄ…dzicie o Les Bijoux? Smile Kupuje/ czyta to ktoĹ› z Was w ogĂłle? Mr. Green
Wg mnie ta manga jest taka sobie. Kreska ładna, choć sposób rysowania ust może denerwować. Dominują bishoneni, powiewajacy długimi włosami. Razz Mnie jednak szczególnie podobają się tła, zwłaszcza zamki. Smile Historia niezbyt wciągająca. #Sleep Przynajmniej u mnie, nie wywołuje chęci natychmiastowego poznania, co będzie dalej. Z drugiej strony również nie odrzuca. Razz

PS: Jak się czyta ten tytuł?

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
simakoOffline
12 Temat postu: Czy przeczytalas/les juz Les Bijoux?  PostWysłany: 12-03-2006 - 15:13
Debiutant
Debiutant


Doł±czył/a: 12-03-2006



Status: Offline
Czytalam ostatnio 1-3 vol. Les Bijoux i nie mam mozliwosci przeczytac 2 koncowych. Czy moglby KTOS krotko strescic co sie potem wydarzylo i jak sie to wszystko skonczylo! Bede wdzieczna ;)
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu: Czy przeczytalas/les juz Les Bijoux?  PostWysłany: 08-07-2006 - 12:08
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Mogłabym streścić tomy 4 i 5, bo w końcu je przeczytałam, ale nie chce mi się tego robić (zbyt gorąco jak na taki wysiłek Razz). Pojawia się Karneol i nowa postać lady Esmeralda - władczyni ostatniej kopalni do podbicia przez Diamenta, wiedźma, która zachowuje młodość pijąc krew dzieci i umie przewidywać przyszłość. Trup się ściele gęsto. SPOILER! A Lapis i Diament giną na końcu. Najlepiej sama się zabierz do lektury. Mr. Green

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-07-2006 - 19:18
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 10-09-2005



Status: Offline
A, moim zdaniem, te 2 ostatnie tomy zepsuły serię... Nagle, dosłownie znikąd, pojawiają się stada dodatkowych postaci... Poza tym 5 tomów to trochę za mało jak na taką historię...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LeafOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-07-2006 - 19:36
Debiutant
Debiutant


Doł±czył/a: 08-07-2006



Status: Offline
Cytat:
Co sÄ…dzicie o Les Bijoux? Kupuje/ czyta to ktoĹ› z Was w ogĂłle?
Wg mnie ta manga jest taka sobie. Kreska ładna, choć sposób rysowania ust może denerwować. Dominują bishoneni, powiewajacy długimi włosami. Mnie jednak szczególnie podobają się tła, zwłaszcza zamki. Historia niezbyt wciągająca. Przynajmniej u mnie, nie wywołuje chęci natychmiastowego poznania, co będzie dalej. Z drugiej strony również nie odrzuca.

Cytat:
, moim zdaniem, te 2 ostatnie tomy zepsuły serię... Nagle, dosłownie znikąd, pojawiają się stada dodatkowych postaci... Poza tym 5 tomów to trochę za mało jak na taką historię...

Stoję w empiku.Mam kasę.Patrzę-Les Bijoux.Biorę do ręki-przeglądam.Mama mnie woła żebym się pośpieszyła-no,suma sumarum,nie kupiłam.Ale z przeczytanych tutaj opisów,to widzę,że żałować nie mam czego.

_________________
Leaf: Ale te niby fotki to są...!!! windosowskie przykładowe obrazki!!!!! XDDD <lol>
Io: <turla się po podłodze>
Nekoi: To co ona w krainie Windowsa na wakacjach była? x"D
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-07-2006 - 20:15
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 24-02-2003



Status: Offline
I do tego jakość wydania nie jest za rewelacyjna. Dobrze, że chociaż od 3 tomu cena spadła z 19 zł na 16 zł. Smile

Impos napisał/a:
Nagle, dosłownie znikąd, pojawiają się stada dodatkowych postaci...

O których nie ma ani słowa, tylko widać je na kilku kadrach. To duża wada. Ja np. chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej o przyrodnim bracie Diamenta i o tym jak został kamieniem opiekuńczym Lapisa.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-07-2006 - 23:34
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 10-09-2005



Status: Offline
To skoro tak juĹĽ siÄ™ czepiam.... Wink
Niektóre postacie zachowują się nielogicznie... Np. Pirop najpierw stwierdza, że musi uciec (bo jeśli król przetrwa, to potem i królestwo się odbuduje), a pare stron dalej zostaje, żeby walczyć z Diamentem (bo w końcu co to za król, co zostawia własnych poddanych)... Rolling Eyes
Poza tym panowie wydają się znacznie ładniejsi od pań... Wink
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits