Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Ankieta
Czy oddasz swoje ciało (po śmierci) na przeszczepy dla chorych?
Tak - oczywiście
75%
 75%  [ 15 ]
Nie - potrzeba mi żołądka nawet w trumnie
25%
 25%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 20


Autor Wiadomość
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 26-01-2006 - 11:10
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



...na zaszycie i wepchanie byle czego do środka (rękawiczki...).

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-01-2006 - 11:17
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
Cytat:

Cicho, ja udowadniam, ze jestem idiota, a Ty mi przeszkadzasz... ;-P


och, przepraszam...kontynuuj Very Happy

Cytat:

No jeśli chorowałeś przed śmiercią na jaskrę, gróżlicę, marskość wątroby, białaczkę, raka wielonarządowego z przerzutami i dodatkowo progerię, to nie wiem czy by się coś przydało do przeszczepu.


emm, ostatnio modne są też przeszczepy włosów Very Happy

Cytat:

Jak zbyt wiele z niego wymontują, to chyba lepiej by było spalić, bo nie wiem czy byłby sens chować takie marne kawałki na pożarcie dla robali.


kwestia gustu zmarłego i jego rodziny..
mój brat stwierdził, że po jego śmierci mamy go spalić i spuścić w klozecie, bo i tak przecież zleci do oceanu Wink o organach nic nie wspominał, ale to kwestia rozmowy Very Happy

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 26-01-2006 - 11:18
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Ostatecznie mogą go napchać nawozem. Wtedy cmentarze byłyby bardziej żyzne i jaka by tam była roślinność.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-01-2006 - 21:56
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
"to byłby IMHO szczyta chamstwa... "

Mike poćwicz czytanie ze zrozumieniem okej, a potem zaczynaj kłótnię.
In My Humble Oppinion..... oznacza.... moim skromnym zdaniem. Taka jest moja opinia i mam do niej prawo tak jak i ty do swojej. Nie podoba ci się? Okropne... Pozwij mnie... Tylko wpierw zajżyj do takiej małej książeczki co sie Konstytucja RP nazywa. Wink

Cytat:
Jeden zbiera dla WOSP, a inny dla Caritasu.

Sorki ale według mnie lepsze porównanie dla ludzi którzy się nie zgadzają na oddanie swoich nażądów to raczej...
Jeden zbiera na WOŚP a drugi nic nie daje ani na WOŚP ani na Caritas.

Dlatego napisałem że taka postawa jest wg. mnie chamska bo jesli już nie żyjesz (czyli twoje narządy nie przydadzą ci się już WOGÓLE) a mimo to nie chcesz uratowac komus życia czy uwolnić go od kalectwa to nalezy ci się współczucie. takie samo jakie należy się tym bogatym którzy nigdy nikomu nic nie dali, a pytani zasłaniają się frazesami w stylu " Tu dam, tam dam i mnie nic nie zostanie."

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2006 - 10:05
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Mike napisał/a:
Tigra
"No o chyba akurat się troszke mylisz hehe ^^"

Ha! Il Duce ha sempre raggione. Wink Dowody ponizej.

"Owszem ciało musiało być poddane procesowi mumifikacji, jelita ok usuwano"

Skoro usunieto jelita (i inne wnetrznosci, i spuszczano rzecz jasna cala krew, ect), serce usuwano i wkladano gdzies tam indziej, i w ogole, to cialo nie bylo juz kompletne. Wnioski: ja mam racje, Wink i niescisloscia jest twierdzic, ze "w religi egiptu ciało musiało byc kompletne". Widzimy na maxa wyraznie, ze nie musialo - i nie moglo.

"ale serce, serce to zostawało i faktycznie było wkładane do specjalnie wypalanych pojemników przedstawiających poszególnych bogów"

Ale przeciez wlasnie tak napisalem, o, prosze, jak byk stoi: "Z ciala usuwano wszystkie organy wewnetrzne i czesc z nich wyrzucano (np mozg, jelita), a czesc wkladano do osobnych naczyn (serce)".

Tak wiec kurcze blade, skoro wszystko sie zgadza, to az bardzo pokornie prosze o wskazanie, gdzie sie "troszke myle". ;-P

Refresh:
"Tak samo Żydzi. Oni wierzą, że nie będą zbawieni o ile nie zostaną pochowani. Jednak co do Iggiego, to muszę mu przyznac rację - nie pomagasz w imię szacunku do siebie, tylko aby innym pomóc. "

To powiedz to wprost. Wg Ciebie wszyscy hinduisci, wszyscy Zydzi, wszyscy swiadkowie Jehowy i inni kremujacy zwloki i nie zezwalajacy na przeszczepy to chamy! Tak?


Skoro nie portafisz zrozumiec co do Ciebie mówie, to polecam do przeczytania ksiązki do mumifikacji- jak będziesz po, to pogadamy Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2006 - 18:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Konstruktywna odpowiedz. Wlasnie dlatego lubie warszawiakow. Ale macie pecha. Wink Jestem w wojowniczym nastroju, wiec beda rozliczenia... Pare slow do Was:

Tigra: "Skoro nie portafisz zrozumiec co do Ciebie mĂłwie"
Iggi: "Mike poćwicz czytanie ze zrozumieniem "

OK. Racja. Nie rozumiem. Przyznaje. Naprawde nie rozumiem.

Ale zastanowmy sie teraz, czyja to wina. Moja, ze nie jestem w stanie rozszyfrowac Twoich skrytych mysli na postawie tego, co piszesz, czy Twoja, bo nie umiesz wyrazic swoich mysli w sposob zrozumialy dla czytelnika?

Kiedys recenzowalem opowiadanie pewnej dziewczyny, ktorej bohaterka w jednej ze scen jednoczesnie dobywala noza, strzelala z pistoletu, przewracala stol, dawala w pysk jakiemus facetowi i kopala w krocze trzech facetow obok. Jednoczesnie. W tym samym ulamku sekundy. Tak a propos, tuz przedtem spadla w przepasc i szla 30 km przez pustnie. No doslownie Chuck Norris. Gdy zwrocilem jej na to uwage, uslyszalem, (czy raczej przeczytalem), ze sie czepiam i nie rozumiem, co sie do mnie pisze... Deja vu mam teraz...

Wiktor Suworow slusznie zauwazyl, ze nie jest sztuka pisac w sposob niezrozumialy, metny i niekonkretny. Ludzie patrza, kiwaja glowami... Nikt nie zaprzeczy, bo jak tu cos z tego zakumac? Z czym polemizowac? No, z czym? A autor rosnie (czy raczej puchnie) jak na drozdzach, dumny, ze nie ma opozycji...

Wnioski sa takie, ze jesli ktos Cie nie rozumie, to zamiast uruchamiac program Primadonna Beta 4.12, napisz jeszcze raz i wyjasnij. IMHO.

OK. Tyle ogolnego komentarza. Teraz konkrety. Najpierw Tigra. OK... Rzucmy jeszcze raz okiem na przebieg rozmowy.

Post z 25-01-2006 - 09:58
Piszesz: "No o chyba akurat się troszke mylisz hehe". Zgoda. OK. Myle sie. Jakze gleboko sie myle! Ale gdzie? Bo Ty powtorzylas moje slowa. No to albo oboje sie mylimy, albo oboje mamy racje.

Dowody: Przedstawiajac w skrocie Twoje tezy z tego posta: 1/ w czasie mumifikacji usuwano wnetrznosci. 2/ czesc wyrzucano, czesc trzymano w pojemnikach obok.
To wszystko to powtorzenie tego, co napisalem 24-01-2006 - 21:42 , czyli: "Musialo byc zmumifikowane. A to nie oznacza kompletne. Z ciala usuwano wszystkie organy wewnetrzne i czesc z nich wyrzucano (np mozg, jelita), a czesc wkladano do osobnych naczyn (serce)"

Ale OK. Mylimy sie. Ale... myliMY sie. Smile

Iggi:

"Mike poćwicz czytanie ze zrozumieniem"

Smile Mistrzu! Laski! Milosierdzia! I patrz wyzej na komentarz co do niezrozumialego pisania.

"In My Humble Oppinion..... oznacza.... moim skromnym zdaniem."

Wiem. Mam CPE. Nie musisz mi tlumaczyc. Wink

"Taka jest moja opinia i mam do niej prawo tak jak i ty do swojej"

Wiem. I nie pamietam, bym postulowal dawanie Ci osta za opinie, czy bana za polemike. Po prostu ciekawi mnie uzasadnienie Twoich radykalnych opinii o hinduistach i zydach. Coz, szkoda, ze zamiast dawania odpowiedzi, zadowalasz sie stwierdzeniem a la "jak smiesz watplic w moja nieomylnosc"...

"Sorki ale według mnie lepsze porównanie dla ludzi którzy się nie zgadzają na oddanie swoich nażądów to raczej...
Jeden zbiera na WOŚP a drugi nic nie daje ani na WOŚP ani na Caritas."


Sorry, ale sie mylisz. IMHO. IMHO mozna pomagac nie tylko dajac narzady. Mozna np. wspierac rodzinny dom dziecka. A teraz zalozmy taka sytuacje: ktos w testamencie zostawil cala kase na taki dom, ale kazal sie skremowac, bo pechowo dla siebie, byl hinduista. I co, nadal jest "szczytowym chamem"? Ja uwazam, ze nie. Oceniac ludzi na postawie tego, czy oddaja organy, czy nie, to raczej, coz, nieuczciwy sposob... I niespecjalnie szeroki intelektualnie. IMHO.

"Dlatego napisałem że taka postawa jest wg. mnie chamska bo jesli już nie żyjesz (czyli twoje narządy nie przydadzą ci się już WOGÓLE)"

Czyli napisales, ze jest chamska. I jesli uwazasz, ze jest tak takze wtedy gdy zakaz zezwalania na przeszczepy wynika z religii lub osobistch przekonan, to coz, jestes fanatykiem. IMHO.

Ale jesli nie uwazasz, to coz, moze i nie jestes. Wink IMHO.

...rzecz jasna, IMHO...

_________________
Smile or Die!


Ostatnio zmieniony przez Mike dnia 27-01-2006 - 19:37, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2006 - 19:15
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Cytat:
Sorry, ale sie mylisz. IMHO. IMHO mozna pomagac nie tylko dajac narzady. Mozna np. wspierac rodzinny dom dziecka. A teraz zalozmy taka sytuacje: ktos w testamencie zostawil cala kase na taki dom, ale kazal sie skremowac, bo pechowo dla siebie, byl hinduista. I co, nadal jest "szczytowym chamem"? Ja uwazam, ze nie. Oceniac ludzi na postawie tego, czy oddaja organy, czy nie, to raczej, coz, nieuczciwy sposob... I niespecjalnie szeroki intelektualnie. IMHO.

A ja uważam, że to Ty się mylisz. Według mnie porównanie IggIego było trafne, w przeciwieństwie do Twojego. Oczywiście, że można pomagać w inny sposób, ale nie tego dotyczy ten temat. Poza tym (IMHO) jak zwykle przękręcasz wypowiedź rozmówcy - w tym wypadku IggIego. IggIemu chodziło o to, że chamstwem jest nie oddanie narządów bez dostatecznego powodu, przez rzekomy szacunek dla swojego ciała. IMHO.

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2006 - 19:26
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Ja nie wiem, co mial na mysli - skad mam wiedziec? Ale coz - jesli mial na mysli akurat to - to moze faktycznie mial racje. IMHO.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2006 - 19:36
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 20-03-2004

Skąd: spod 69

Status: Offline
No to czasami przeczytaj przynajmniej cala strone tematu, a nie wybierasz sobie posta i bawisz sie w obalanie argumentow xP
Co oni ci zrobili na tych studiach? Very Happy
Piszac o chamstwie cytowal posta szczoty ktory ma wlasnie takie poglady.
Popieram go w pelni, szczotexa ofkoz Smile
Jesli mam umrzec to przynajmniej zabiore kogos ze soba do grobu.

stay evil Very Happy

PS: IMHO
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2006 - 19:37
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
I to właśnie IggI nazwał chamstwem. Wink

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2006 - 19:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
...nie powiedzialbym, IMHO, ze Iggi zrobil az tak krystalicznie ostre rozroznienie, raczej zapakowal wiecej kotow do tego worka, ale co tam... Przynajmniej sie dowiedzialem, co to znaczy IMHO... Rzecz jasna, IMHO...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2006 - 19:42
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
To wrzuć je sobie (IMHO) do podpisu. Very Happy

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2006 - 19:44
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 20-03-2004

Skąd: spod 69

Status: Offline
ahahha ja wlasnie o tym myslalem Wink

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2006 - 23:02
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Sugerujecie, bym przeszczepil IMHO w zywa tkanke mojego podpisu? Wink Ale... ale... musialbym chyba "H" usunac... a "O" zmienic na "D" jak "dogma"... Wink A tak w ogole, to chyba lepiej by pasowalo... "Il Duce ha sempre raggione". Wink A jeszcze lepiej by bylo, jakby jakis mod wykasowal te wszystkie offtopy. Z moimi na czele. Juz sie uspokoilem i nie bede za nimi tesknil. Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-01-2006 - 00:36
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Chodzi Ci o tego offa czy masz na myśli wszystkie OTy? To drugie zabiłoby forum...Very Happy

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits