Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 28-01-2006 - 21:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



mi osobiście wszystko jedno gdzie takowe lekcje są - i tak mi raczej na dużo by się aktualnie nie przydaly. ale nie lubię jak cokolwiek robione jest z błędami - a już szczególnie, gdy chodzi o materiały, z których mają korzystać inni.

mea culpa?

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 28-01-2006 - 22:50
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



Widzisz Lain, Jaczak krytukuje, bo się zna ; ) i ma do tego prawo, a Raul ma zwyczajnie żal, że Ewelcia miała zrobić lekcje na kasumi i w końcu tego nie zrobiła - samo z siebie nie byłoby to złe, gdyby poinformowała kogokolwiek na forum. Myślę, że Ewelciu niepotrzebnie się irytujesz, nikt nie ma zamiaru się mścić na tobie czy robić złośliwości.

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-01-2006 - 00:01
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Ja nie objezdzam nikogo za "nie u nas". Ludzie sie mnie pytali co z lekcjami a ja sie tlumaczylem. Dlaczego ja?
Ja nikogo nie zmuszalem i nie zmuszam do pomocy.

Dla mnie to koniec tematu - mam nadzieje ze strona bedzie sie rozwijala i jak najwiecej osob z niej
skorzysta.
A sam poszukam kogos kto poprowadzi lekcje na Kasumi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EwelciaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-01-2006 - 18:42
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 20-10-2005

Skąd: Warszawa

Status: Offline
Jaczak z pewnoscia sie zna a ja nie. Widzicie, ja tylko koordynuje tym projektem. Nawiazalam obecnie wspolprace z kilkoma nauczycielami z Japonii. Specjalistami od zdalnego nauczania. Beda tam lekcje roznych nauczycieli i to juz niebawem.
Ja rozumiem, ze ktos sie moze znac, ale te zarzuty nie sa zbyt wiele warte dla mnie, poniewaz tak jak juz mowilam, programy sa rozne i to czy nie wspomnialam o tym albo o tamtym to jest akurat kwestia nieistotna. Ja nie wydaje siedmiotomowego podrecznia do nauki japonskiego. Zreszta, program sie bedzie jeszcze dlugo rozwijal, az osiagnie zadowalajacy poziom. Nie da sie wszystkiego powiedziec w pierszej lekcji. Na chwile obecna 2 profesorow z Japonii obiecalo pomoc w przygotowaniach merytorycznych i jest to tylko i wylacznie zasluga mojej ciezkiej pracy. Od dawna staralam sie dotrzec do odpowiednich osob. Nawet nie macie pojecia, jak Japonczycy sa przemili i chetni do pomocy. Nie wspomne juz o polskich placowkach, bo szkoda sobie jezyk strzepic... Az mnie dziwi, ze pomagaja mi ludzie z tak odleglych miejsc, a nauczyciele w Polski zazwyczaj nie maja czasu i nie zrobia nic za darmo.
Mam nadzieje, ze wspolpraca z Japonia bedzie sie rozwijala.
Tak wiec... prosze o wiecej wyrozumialosci.
Moi studenci przysylaja mi na prv swoje uwagi, np. ze jest literowka, albo cos przekrecilam, a post na tym forum wyraznie podwaza moje umiejetnosci i nie byl taktowny. Ja lubie krytyke, ale wszystko w granicy rozsadku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-01-2006 - 19:24
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Ewelcia napisał/a:
Jaczak z pewnoscia sie zna a ja nie.

Ty to powiedziałaś... i jak dotąd tylko Ty. Naprawdę nie rozumiem czym się denerwujesz - przecież nikt nie zarzuca Ci niekompetencji i nie naskakuje na Ciebie, zaś krytyka Jaczaka była IMHO jak najbardziej rzeczowa i nieukierowana na "zgnojenie" autora stronki. Czy nie jest przypadkiem tak, że jesteś przewrażliwiona bo obawiasz się, że forumowicze mają do Ciebie żal?

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EwelciaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-01-2006 - 20:49
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 20-10-2005

Skąd: Warszawa

Status: Offline
nie.. nie obawiam sie, ze maja do mnie zal.
Zal mogli by miec, gdybym cos obiecala i tego nie zrobila. A ja sie mocno przygotowuje i robie co w mojej mocy.
Zal mogli by miec takze wtedy, gdyby sie okazalo, ze wcale nie znam japonskiego a te obiecanki to byly ot tak sobie.
To ze zdecydowalam sie zrobic to gdzie indziej, nie wynika z braku szacunku do ludzi z tej strony. Po prostu chce zrobic strone, ktora by cala dotyczyla jezyka japonskiego. Baze szkol, nauczycieli, tlumaczy, materialow. Jest wiele do zrobienia....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-02-2006 - 13:49
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Ewelcia napisał/a:
To ze zdecydowalam sie zrobic to gdzie indziej, nie wynika z braku szacunku do ludzi z tej strony.

A ja nie jestem czlowiekiem z tej strony? Bo mi okazalas brak szacunku.

Ewelcia napisał/a:
Po prostu chce zrobic strone, ktora by cala dotyczyla jezyka japonskiego. Baze szkol, nauczycieli, tlumaczy, materialow. Jest wiele do zrobienia....

Czeka Cie duzo pracy. Sama sobie chyba nie poradzisz.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 05-02-2006 - 19:15
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 15-10-2005



Ehh,Raul.Ewelcia przecież napisała,ze nie pracuje sama Wink

_________________
Zrób mi jakąś krzywdę!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-02-2006 - 01:30
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Mi chodzilo o co innego niz przygotowanie materialu do nauki. Ale nie wazne.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-02-2006 - 02:07
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Raul chyba mówił z punktu widzenia admina.

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EwelciaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-02-2006 - 23:10
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 20-10-2005

Skąd: Warszawa

Status: Offline
Strona sie rozwija. Ciagle przygotowuje usilnie kolejne dzialy... W planach niebawem podstrona dotyczaca NIHONGO NORYOKU SHIKEN. Mam nadzieje, ze uda mi sie przygotowac cwiczenia, gdzie bedzie mozna sobie troche pocwiczyc do wszystkich poziomow...
Mysle, ze kazdy zainteresowany odrobine skorzysta na istnieniu tej strony... Staram sie jak moge Embarassed Dodalam troche dzwiekow, dzieki pomocy dzieciakow ze szkoly przygotowawczej w Japonii.... Bedzie coraz lepiej... Obiecuje!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-02-2006 - 16:34
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Mialas nie obiecywac Very Happy Nie przejmuj sie innymi i rob ile masz czasu. Najwazniejsze ze strona sie rozwija.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EwelciaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-02-2006 - 14:48
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 20-10-2005

Skąd: Warszawa

Status: Offline
Miales nie zaczynac Embarassed
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-02-2006 - 20:49
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Ale co zaczalem? :>
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
EwelciaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-02-2006 - 13:19
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 20-10-2005

Skąd: Warszawa

Status: Offline
Miales juz do tego wszystkiego nie wracac Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits