Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
SinnerOffline
Temat postu: First impact  PostWysłany: 29-01-2006 - 13:55
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Cytat:
(Rei ma w sobie geny Adama)

Ah, najbardziej bzdurna evngelionowa rewelacja, kursująca po Sieci, tuż przed duszą Kyoko w #00...

Rei jest klonem Yui Ikari, genetycznie 100% człowiekiem, niezwykła jest rezydująca w niej dusza Lillith.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HanzoSanOffline
Temat postu: First impact  PostWysłany: 29-01-2006 - 22:52
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 26-01-2006

Skąd: Tokio-3

Status: Offline
To są tematy na bardzo długie dyskusja za i przeciw na temam unita 00. Dzięki za wypowiedź. Mam kolejne pytanie...

Co to jest sprzet typu B (Equipment B) który posiadała Eva 02 w odcinku w którym ją przyworzono do Japonii. Czym jest ten sprzęt i czym sie różni od reszty (np od wyposarzenia Evy 01)??
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: First impact  PostWysłany: 29-01-2006 - 23:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Hmm... Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, co to jest Razz
Pierwsza róznicą jest nóż z zapasowym ostrzem.
Drugą - problemy z działaniem pod wodą.

Mogły to być różnice w budowie pancerza, układach zasilania, tudzież rozmaitych innych systemach związanych z ruchem i przewodzeniem sygnałów, na które środowisko wodne miało negatywny wpływ.
Pozatym osprzęt B mozna rozumieć jako rozwinięcie osprzętu A - #02 był modelem produkcyjnym, a więc wynikiem obserwacji i testów przeprowadzanych na prototypie (#00) i modelu testowym (#01) - zapewne nie omieszkano ulepszyć wszystkiego, co się dało.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HanzoSanOffline
Temat postu: First impact  PostWysłany: 30-01-2006 - 07:35
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 26-01-2006

Skąd: Tokio-3

Status: Offline
OK. No wiec teraz zupełnie nie mam pomysłu skąd u #00 berseski przy testach z Rei i raz przy testach zgodności gdy pilotował go Shinji.

Powtarzam pytanie z jednego z ostatnich postów: jak 11th anioł dostał sie do NERV'u??

Jak to sie stało że zniknął UNIT 04 razem z drógą bazą NERV'u??
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HanzoSanOffline
Temat postu: First impact  PostWysłany: 16-02-2006 - 16:57
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 26-01-2006

Skąd: Tokio-3

Status: Offline
Nom coś sie temat zastał.. ;p a ja nadal żądny wiedzy:D Nie prosimy tylko o odpowiedzi, ale też o pytania które was nurtują... postaram się odpowiedzieć, ja i inni znajomi z forum...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: First impact  PostWysłany: 16-02-2006 - 20:54
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
#04 zniknął z drugą ( Wink ) bazą zniknął, ponieważ tamci sknocili próbę zamontowania w nim S2. To jest akurat wyraźnie powiedziane w tamtym odcinku.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HanzoSanOffline
Temat postu: First impact  PostWysłany: 08-06-2006 - 16:28
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 26-01-2006

Skąd: Tokio-3

Status: Offline
Heh, dawno tu nie byłem ale prawie pozaliczałem wszystko w szkole... i powracam Smile Szkoda tylko, że ucichły wypowiedzi na temat mojego ukochanego anime Smile no cóż miejmy nadzieje, że sie to zmieni Smile Pozdrowienia dla Thondora i Sinnera. Mam nadzieje na dalsze konwsersacje na różne tamaty panowie Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: First impact  PostWysłany: 08-06-2006 - 17:19
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Zaproponuj coś Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HanzoSanOffline
Temat postu: First impact  PostWysłany: 08-06-2006 - 20:26
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 26-01-2006

Skąd: Tokio-3

Status: Offline
W ten weekend mam zamiar obejrzec jeszcze raz całego Evangeliona Smile Zapewne przypomne sobie pytania dręczocą moją głowe Smile lub poprostu bede chciał poznać wasze zdanie Smile Widze że kol. Sinner nadal śledzi powyzszy tamat Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HanzoSanOffline
Temat postu: First impact  PostWysłany: 08-06-2006 - 21:13
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 26-01-2006

Skąd: Tokio-3

Status: Offline
Dobra mam pytanie Very Happy co Rei robiła w tym śmisznym pomarańczowym płynie(np. odcinek 17)?? Jakieś teorie?? Sugestie?? Poprostu mnie to ciekawi Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: First impact  PostWysłany: 09-06-2006 - 12:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Jeśli dobrze kojażę, o czym mówisz, to ten "śmieszny pomarańczowy płyn" to nic innego, jak LCL, a proces to kopiowanie pamięci Rei - swoisty backup.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HanzoSanOffline
Temat postu: First impact  PostWysłany: 09-06-2006 - 19:35
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 26-01-2006

Skąd: Tokio-3

Status: Offline
hmm... rzeczywiście Smile co do LCL, to sie domyslałem, ale nei wyłapałem motywu kopiowania pamięci. Rzeczywiście logiczne... No nic. Very Happy Teraz lece kibicować Polskiej reprezentacji Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 12-07-2006 - 16:29
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 15-10-2005



Czy ludzie nie mają do roboty nic ciekawszego nież przepisywanie evangelionowej encyklopedii z kawajca?

_________________
Zrób mi jakąś krzywdę!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits