Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Damian_pozOffline
Temat postu: Evangelion Live Action Movie  PostWysłany: 03-03-2006 - 16:56
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 03-03-2006



Status: Offline
Cześć wszystkim Very Happy
Czy wie ktoś kiedy wyjdzie "Evangelion Live Action Movie"
i czy wogóle wyjdzie. Znalazłem stronkę o evangelionie z której można ściągnąć krótkie 2-5 minutowe filmiki.Evangeliony są podobne do tych -> http://eva.trivialbeing.net/images.php <-
--> http://www.aintitcool.com/display.cgi?id=16790 <--
link tej strony z filmikami -->http://www.eva-r.com/<-- Very Happy
[po kliknięciu tego ostatniego linka trzeba wejść w "multimedia", następnie na górze strony znajduje się 5 kwadratów z białą kreską]
potem już chyba wiadomo jak dolej odpalić filmiki.

Moje pierwsze opinie po obejrzeniu tych szkiców, filmików nie są za dobre. to już nie będzie to samo, te Evy nie przypominają tych starych, a Rei i Asuka, to są 14-latki???. Amerykanie zrobili to po swojemu, przedobrzyli, przypomina to Bionicla(roboty z klocków Lego Very Happy) ciemne kolory, Tokio 3 przypomina miasto z Batmana.
Na jednym filmiku jest widoczna coś jakby drzewo, z którym walczą Evy, sposób ich poruszania się, co to jest film miał powstać na pierwszych 10(nie jestem pewny czy 10, ale na pierwszych) odcinkach Evangeliona Gainax- u, a tego czegoś tam nie było. Sądzę, że to będzie klapa ten nowy Evangelion Live Action Movie Very Happy.

Mam nadzieje że ten temat "utyje "Very Happy i dożo osób się na nim wypowie.zapraszam do wypowiadania swoich opinii na ten temat Very Happy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-03-2006 - 21:51
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Po obejrzeniu paru obrazków ze strony skojarzyło mi się z fabularną wersją Sailor Moon... Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Damian_pozOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-03-2006 - 22:43
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 03-03-2006



Status: Offline
Hmm... Nie widziałem Sailor Moon, więc nie wiem czy jest to podobne a to co widziałem w google (Grafika) Very Happy nie za bardzo przypomina tego " nowego" Evangeliona. Ale dzięki za posta ;] zawsze lepsze to niż nic.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-03-2006 - 23:34
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Z tym porównaniem chodziło mi o poziom beznadziejności... Wink
Obie serie różnią się atmosferą, stylem rysowania i docelową grupą odbiorców. Jedyną cechą wspólną może zostać (bo w końcu fabularna Eva jeszcze nie powstała... Wink ) kiepski film fabularny na ich podstawie. Tak przykładowo..
Postacie z Sailor Moon były chude i długonogie, więc nawet w najdziwniejszych strojach prezentowały się zwiewnie i kobieco. W tych samych strojach (+ duża ilość plastikowych gadżetów Wink ) japońskie aktorki były już znacznie mniej atrakcyjne...
Podobne zagrożenie widzę w tym filmie. Rei nie przypomina swojego pierwowzoru z anime...
http://www.madcaps.pwp.blueyonder.co.uk/evaimgtemp/dvdconceptart-ray.jpg
Moim zdaniem akurat w przypadku tej postaci wygląd odgrywał dość ważną rolę...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Damian_pozOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-03-2006 - 11:38
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 03-03-2006



Status: Offline
Popieram cię Very Happy ale nie jestem pewien czy oni powinni robić ten film w Ameryce, bo to będzie BEZNADZIEJNE(obym się mylił:]). Może powinni całe siano przekazać komuś z Gainax-u, i żeby oni zrobili nowy film o "Evach";], a ludzie z Hollywood-u, mieli większą część zysków, czy jak by tam chcieli. tak było by najlepiej, ponieważ zdaje mi się, że Japończycy robią lepsze anime i była by większa oglądalność ;]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-03-2006 - 11:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Codo tej oglądalności to bym dyskutował. NGE jest trudnym filmem i gdyby przeniesiono go żywcem do kin to raczej oglądalnośc ograniczyłaby się do fanów anime i dość wąskiego grona spoza nich. Niestety, żeby zarobic na filmie trzeba go spłaszczyc i sprowadzić do mordobicia i efektów specjalnych, inaczej zapomnij o zyskach. O Amerykanach można powiedzieć wiele przykrych rzeczy, ale tak się akurat głupio skłąda, że umieją robić pieniądze. Ile z zarabiających fortunę flmów nie wyszło z Hollywood? A przecież na przykąłd w Indiach robi się sporo więcej produkcji tego typu, a ja do tej pory tylko raz widziałem pudełko Boolywoodzkiego filmu.
A że potem wszyscy będziemy mieli mord w oczach to inna sprawa. Tez jestem dość sceptycznie nastawiony do tego filmu, bo niestety doświadczenie mówi, że Hollywood psuje większośc rzeczy, za które się bierze. Flinstonowie, Mario Bros (to chyba też z H wyszło), Godzilla (OMG, co za porażka), X-men... Nie widziałem Spidermana i Fantastic 4, ale słyszałem, że też marne :/
Martwi mnie coś innego. Już teraz Evangelionowy fandom (jak ja niecierpię tego słowa) jest podzielony na miłośników mangio i miłośników anime, jak do tego dojdzie jeszcze okrojony i prawdopodobnie nie mający z serią wiele wspólnego film, to Evangelionowym dinozaurom nie pozostanie nic, jak tylko wziąć pistolet i się powiesić...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LinDOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-03-2006 - 20:00
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 05-11-2005

Skąd: Boring Town

Status: Offline
Heh, Unit01 wygląda jak Freedy Kruger: http://www.madcaps.pwp.blueyonder.co.uk/evaimgtemp/res/01backlite.jpg

Dobrze wygląda hangar Evangelionów, choć za cholerę nie podobny.

A te postacie... Asuka i Rei wyglądają jak bohaterki amerykańskich komiksów, lat 60'tych.

Pójdę na to, żeby zobaczyć osiągnięcia grafiki komputerowej...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-03-2006 - 18:25
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Hangar kojaży mi się z Gwiazdą Śmierci Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2006 - 10:17
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 15-10-2005



Obawiam sie,ze to nie jest scenariusz,z ktoreko mozna zrobic dobry film aktorki...Jest po prostu tak komiksowy,ze chyba tylko cudem da sie uniknac pojscia w kicz.

_________________
Zrób mi jakąś krzywdę!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2006 - 10:28
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Ja bym za bardzo na ten cud nie liczył. Sad

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2006 - 10:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Mimo wszystko jak do kin wpadnie to i ja tam wpadnę. Sprawdzić czy się wszystko zgadza.
BTW to będzie na podstawie całości anime tv czy tylko EoE?

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LinDOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2006 - 11:53
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 05-11-2005

Skąd: Boring Town

Status: Offline
Ramiel jest z serii TV. Jednakże jankesi na pewno zrobią jakieś wybuchowe zakończenie, więc sądzę, że film będzie zlepkiem kilku epizodów z serii i albo oprą się na EoE, albo sami coś wymyślą.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2006 - 16:51
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 15-10-2005



Hehehe...Przecież musi być wybuchowy Happy End,mówię wam,wszystko się sończy dobrze,nikt nie zginie,a Shinji i Asuka,khem,przepraszam,Kate Rose oczywiście,będą mieć wesołą gromadkę rudych,zdołowanych dzieci.

_________________
Zrób mi jakąś krzywdę!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2006 - 16:57
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Pewnie skończy się tym, że dzięki nim zapanuje pokój na świecie. Razz

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2006 - 17:06
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 15-10-2005



Acha,macie:
http://video.google.com/videoplay?docid=-2639796763351106487&q=evangelion
RazzRazzRazz

_________________
Zrób mi jakąś krzywdę!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits