Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
RevOffline
Temat postu: "Inkwizycja" i translacje Bleacha  PostWysłany: 08-04-2006 - 19:48
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 08-04-2006



Status: Offline
hello!
Chciałem poinformować, że parę dni temu powstała polska grupa tłumacząca mangę Bleacha z angielskiego: "Inkwizycja" (mamy trzech tłumaczy - dwóch studentów filologii angielskiej i maturzystę).
W dziedzinie edycji (którą zajmuję się ja) dopiero raczkujemy, więc nie spodziewajcie się wielkiego profesjonalizmu (choć staramy się ; P).
Na razie przetłumaczyliśmy rozdziały 219-221. 222 pojawi się tylko, gdy Ju-Ni (od nich mamy pozwolenie na korzystanie z ich skanów oraz tłumaczeń) wypuści swoją wersję (M7 nie odpowiedziało jeszcze na naszego maila).
Tutaj znajdziecie nasze chaptery: http://rev.nag.pl/manga/bleach.pl/
Pzdr.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: "Inkwizycja" i translacje Bleacha  PostWysłany: 09-04-2006 - 00:07
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Osuwari team jest już w piątym tomie... Pozatym wydaje mi się ze oni to tłumaczą z japońskiego, nie angielskiego. Niby nieiwelka róznica ale zawsze.
Życzę powodzenia.
Pozatym podając linka w poście złamałes regulamin. Smile

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RevOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-04-2006 - 09:52
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 08-04-2006



Status: Offline
2. Zabrania się umieszczania odnośników do darmowych anime i mang (subów, dubingów, skanlacji) wydanych w Polsce lub o których wiadomo, że zostały zlicencjonowane na Polskę.
3. Można umieszczać odnośniki do stron z tłumaczeniami bądź same tłumaczone napisy do anime/tłumaczenia mang o ile nie narusza to praw autorskich osób trzecich.
4. Zabrania się spamowania i reklamy stron internetowych. Można natomiast mieć adres/baner do strony w podpisie.

Cytat:
Osuwari team jest już w piątym tomie... Pozatym wydaje mi się ze oni to tłumaczą z japońskiego, nie angielskiego. Niby nieiwelka róznica ale zawsze.

Z angielskiego. Piszą, że swoje skany mają od Toriyama World, którzy to nie wypuścili nigdy RAW'ów Bleacha Smile.
Cytat:
Pozatym podając linka w poście złamałes regulamin.

Hmm... który dokładnie? Wydaje mi się, że ani 2. ani 3. nie złamałem (praktycznie rzecz biorąc każdą traslacją naruszamy prawo autorskie). Jeśli chodzi o 4., mam dodać link do podpisu i zedytować post pisząc 'link w podpisie' Wink?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-04-2006 - 14:18
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
4. Zabrania się (...) reklamy stron internetowych.

Owszem. Rev, jesli to ty jesteś maturzystą to radzę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem bo matura za miesiąc.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits