Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
RaulOffline
Temat postu: Projekt Kasumi a wasz czas wolny :D  PostWysłany: 25-06-2006 - 14:41
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Zaczęły się wakacje (lub niedługo zaczną dla studentów) a strona Kasumi (i ja) bardzo potrzebuje odrobinki pomocy. Jak dla mnie strona jest zaniedbana a chciałbym, żeby warto było na nia wchodzić.
1. Wygląd - od tego znalazlem juz chetnego i mam nadzieje, ze przez wakacje uda sie zmienic nie tylko sam wyglad stony glownej ale praktycznie kazdego modulu (byc moze i forum ..).
Wygląd wyglądem ale po cos trzeba na Kasumi wchodzić i chciałbym, żeby to nie tylko było forum.
Działy które wymagaja pomocy: [obiecuję każdego przeszkolić z zadań którymi się zajmie i zawsze służę pomoca w razie pytań].

1. Newsy - Dida i lady Magma pomagają mi jak mogą (są jeszcze dwie osoby które pisały mi newsy ale zajęte i nie wiem czy nadal będą), ale jest wiele rzeczy o których chciałbym aby były newsy na Kasumi a sam nie mam czasu aby znaleźć/przetłumaczyć newsy.
2. Przepisy - W tej chwili dział okrutnie zaniedbany. Ostatni przepis był napisany chyba w zeszłym roku.
3. Artykuły - są tylko te stare i nic więcej. Myslę, że dobrym pomysłem byłoby zebranie informacji z paneli od osób które je prowadziły w postaci artykułów.
Sam zapytam znajomych co oni na to Smile
4. Encyklopiedia (jest osoba która sie nią troszkę zajmuje, ale też zajęty).
5. Trzeba poprzenosic odnośniki ze strony.kasumi.pl do właściwego działu.
6. Galeria (jest osoba która pomaga mi pozmieniać napisy, przydałoby sie też wyszukać okładki mang wydanych w Polsce i uzupełnić braki.
7. Kalendarz wydarzeń. Przydałaby się osoba która wpisywałaby planowane większe wydarzenia i konwenty. + uzupełniała co jakiś czas wpisy.
8. Plikownia Smile Chciałbym, żeby nabrała trochę życia. Na necie mżna znaleźć duzo darmowych gierek z anime, dodatki (słowniki do nauki języka japonskiego czy wspomagające zapamiętywanie) itp.
9. Jeżeli chodzi o lekcje japońskiego to po sesji mam porozmawiać z moją dobrą koleżnka, może cos z tego wyjdzie Smile

Jest jeszcze z milion rzeczy które chciałbym zrobić a które wtej chwili nie przychodzą mi do głowy.

Ze swojej strony mogę zapewnić, że osoby chetne dostaną maila na Kasumi w postaci nick@kasumi.pl (moze to byc 50 mb konto lub przekierowanie na dowolny inny adres). Ktoś chętny? Smile


Ostatnio zmieniony przez Raul dnia 25-06-2006 - 15:01, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Odp: Projekt Kasumi a wasz czas wolny :D  PostWysłany: 25-06-2006 - 14:47
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Ja mam wolne... i móglbym się zająć np. encyklopedią, uzupełnić ją - tj. przetłumaczyć choć trochę streszczeń ze stron anglojęzycznych...
Prosże o priva to się dogadamy co do szczegółow...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Odp: Projekt Kasumi a wasz czas wolny :D  PostWysłany: 25-06-2006 - 14:58
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Juz napisalem Smile Odezwij sie jak bedziesz Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Odp: Projekt Kasumi a wasz czas wolny :D  PostWysłany: 27-06-2006 - 20:18
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Niebieska Lain pomaga mi przy Galerii. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu: Odp: Projekt Kasumi a wasz czas wolny :D  PostWysłany: 27-06-2006 - 21:03
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



mogłabym się do niej dołączyć ? Wink

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Odp: Projekt Kasumi a wasz czas wolny :D  PostWysłany: 27-06-2006 - 21:42
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Wiesz, ja bardzo chetnie dam Ci inne zajecie, jesli chcesz Smile Od Galerii juz mam dwie osoby Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Odp: Projekt Kasumi a wasz czas wolny :D  PostWysłany: 27-06-2006 - 23:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Jak chcesz to jak będę miał wakacje już mogę poszukać rzeczy do plikowni. Mam trochę rzeczy na płytach i znam pare stron z grami za free lub "komercyjnymi" które uzyskały status "Free".

Będę tylko potrzebował adresu gdzie mam wrzucać tego typu gry.

Odrazu mogę robić mini opisy o czym jest, skąd jest i możliwe screeny.

Jednak dopiero za tydzień najwczesniej.

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu: Projekt Kasumi a wasz czas wolny :D  PostWysłany: 28-06-2006 - 11:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Raul napisał/a:
2. Przepisy - W tej chwili dział okrutnie zaniedbany. Ostatni przepis był napisany chyba w zeszłym roku.

Ruszyło mnie sumienie Wink i podrzuciłam trzy przepisy. Zdjęć dań na razie nie będzie, bo Wingroza mi nie działa, a co za tym idzie nie mam dostepu do skanera. Confused

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu: Re: Odp: Projekt Kasumi a wasz czas wolny :D  PostWysłany: 28-06-2006 - 14:18
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



Raul napisał/a:
Wiesz, ja bardzo chetnie dam Ci inne zajecie, jesli chcesz Smile Od Galerii juz mam dwie osoby Smile

w tej chwili nie mogę się podjąć żadnego zadania... Sad
najwcześniej w lipcu Sad
chodziło mi właściwie o dodanie kilku obrazów mam bardzo pokaźną kolekcję [związaną z Kasumi oraz z Ranmą Wink ] i pomyślałam, że mogłaby się przydać stronce Wink

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu: Odp: Re: Odp: Projekt Kasumi a wasz czas wolny :D  PostWysłany: 28-06-2006 - 15:05
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-08-2003



Status: Offline
no wiesz ja jak mnie sumienie ruszy i zbiore troche czasu podam kilka przepisów( jak tylko znajde płyte z artykułami)

proponije takze by zrobic linki z podzialami na kategorie

np info, kuchnia, galerie, fora itp

oczywiscie oczywista sprawa jest Ĺźe oprĂłcz ogĂłlnych przepisĂłw podalabym kilka trickow , rad itp
no i dalabym linki do konkretnych ciekawych artykulĂłw (czytaj napisanych przeze mnie)

no i jeszcze moglabym w ramach nie wiem czego pomóc pouzupełniac encyklopedie ( w tym celu najpierw musialabym ja szczerze mówiac poczytac)
no i moglabym wyskrobac artykuły i recenzje ksiazek ( literatura piekna , kulinaria, poezja itp)

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Projekt Kasumi a wasz czas wolny :D  PostWysłany: 28-06-2006 - 15:17
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Ranko napisał/a:
najwcześniej w lipcu Sad
chodziło mi właściwie o dodanie kilku obrazów mam bardzo pokaźną kolekcję [związaną z Kasumi oraz z Ranmą Wink ] i pomyślałam, że mogłaby się przydać stronce Wink

Obrazki związane z Kasumi zawsze Smile
A co do zadan to jak bedziesz mogla to ja sie uciesze. Kazda pomoc sie przyda Smile


Ostatnio zmieniony przez Raul dnia 28-06-2006 - 15:37, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Projekt Kasumi a wasz czas wolny :D  PostWysłany: 28-06-2006 - 15:32
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
lady Magma napisał/a:
no wiesz ja jak mnie sumienie ruszy i zbiore troche czasu podam kilka przepisów( jak tylko znajde płyte z artykułami)

<rusza sumienie lady Magmy> Juz? Very Happy

lady Magma napisał/a:
proponije takze by zrobic linki z podzialami na kategorie
np info, kuchnia, galerie, fora itp

Chodzi Ci o linkownie? Smile Zgloszenie przyjete.

lady Magma napisał/a:
oczywiscie oczywista sprawa jest Ĺźe oprĂłcz ogĂłlnych przepisĂłw podalabym kilka trickow , rad itp

Moze w postaci artykułow? Smile

lady Magma napisał/a:
no i dalabym linki do konkretnych ciekawych artykulĂłw (czytaj napisanych przeze mnie)

Bardziej mi zalezy na zawartosci na Kasumi niz na linkach. Ale dziekuje za propozycje Smile

lady Magma napisał/a:
no i jeszcze moglabym w ramach nie wiem czego pomóc pouzupełniac encyklopedie ( w tym celu najpierw musialabym ja szczerze mówiac poczytac)

Moze skupmy sie na przepisach bo tam juz dawno nikt nie pisal. Jesli juz nie bedziesz miala pomyslow/przepisow to pomyslimy o encyklopedii.
Nie chcialbym, zebys sie rozdwajala Smile

lady Magma napisał/a:
no i moglabym wyskrobac artykuły i recenzje ksiazek ( literatura piekna , kulinaria, poezja itp)

Ja tylko moge powiedziec ze chce. Bo ktoz by nie chcial? Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu: Odp: Projekt Kasumi a wasz czas wolny :D  PostWysłany: 28-06-2006 - 19:21
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-08-2003



Status: Offline
wiesz moje sumienie potrzebuje kopniaka i burzy w upały nie pracuje ale nie poszukam wczesniej niz w pt lub sobote mam jeszcze egzaminy i dzien japonski w bukowcu

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Odp: Projekt Kasumi a wasz czas wolny :D  PostWysłany: 28-06-2006 - 19:24
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Oki, to najpierw uczelnia i bukowiec, a w poniedzialek witaj przepisie/artykule na Kasumi Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu: Odp: Projekt Kasumi a wasz czas wolny :D  PostWysłany: 28-06-2006 - 19:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Jak potrzeba mogę poszukac okładek mang (a może i dodać licencjonowane w Polsce anime?) o ile już ktoś się tym nie zajmuje. Ale to jest zajęcie na weekendy.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits