Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 14-02-2004 - 15:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



Ale czy to jest taka wielka SZTUKA by coś hackować? I ile daje Ci to przyjemności, znaczy gra takową postacią? Czy z ukradzionego samochodu cieszyłbyś się tak samo jak z takiego na który sam zapracowałeś?

żałosne

_________________
hope you never grow old


Ostatnio zmieniony przez jaczak dnia 14-02-2004 - 17:14, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-02-2004 - 17:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Hackowanie to zwykłe lamerstwo i tyle ci powiem.

Żałosne.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-02-2004 - 19:02
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
hackowanie gier to 100% lamerstwo , jeżeli hackować to coś pożądnego systemy lub większe programy...

poza tym cheatowanie w grach jest bez sensu nie daje radości... a Jaczak to pieknie określił... jest najzwyczajniejszym oszustwem...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 14-02-2004 - 19:08
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



wracając do tematu, ;)

ja jeszcze czasami sobie włączam SP. mój jedyny problem to to, że nie mogę grać w questy. tylko na laptopie nie mam lagów, jednakże raz na jakiś czas wyskakują mi na nim pop-upy [ktoś kedyś musiał kliknąć magiczne "yes" i teraz nie mam spokoju, :?] - jak jeden wyskoczy to gra wychodzi do lobby - i punkty/kasa z questu lecą w plecy, brrr... :(

z chęcią przyjmę wszelkie earthowe darowizny od tych którzy już nie grają, ;)

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-02-2004 - 20:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Zainstaluj sobie jakiś programik blokujący popupy...
np toolbar.google.com <- tylko angielską wersję językową, bo polska nie blokuje.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 14-02-2004 - 22:04
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



ja z założenia tam już mam coś takiego zainstalowane... brrr, gupi laptop, pójdzie pod format, :]

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
oranz^Offline
Temat postu: lol  PostWysłany: 15-02-2004 - 00:34
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: TarnĂłw rox!

Status: Offline
Rozbawiacie mnie Wink
Cytat:
jeżeli hackować to coś pożądnego systemy lub większe programy...


Jadnak widze ze jednak polacy o niczym nie maja pojecia. Taa, hakowanie to lamerstwo - lol, lamerstwo to gadki typu: "z chęcią przyjmę wszelkie earthowe darowizny od tych którzy już nie grają, Wink", czy obgadywanie komu jakie elemntale oddam.

Nie macie zielonego pojecia na temat hakowania, dla was to tylko cos w stylu kodu na niesmiertoenosc albo nieskonczonosc kasy Razz Ja dzieki hakowaniu wyciagnolem z gry mozliwosc kupowania zlotych kart, otrzymywania premierowych postaci i wejscia do qestow od 5 wzwyz. Wy pewnie nawet niewiedzieliscie ze cos takiego istnieje Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu: Re: lol  PostWysłany: 15-02-2004 - 00:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

oranz^ napisał/a:
Rozbawiacie mnie Wink
Cytat:
jeżeli hackować to coś pożądnego systemy lub większe programy...


Jadnak widze ze jednak polacy o niczym nie maja pojecia. Taa, hakowanie to lamerstwo - lol, lamerstwo to gadki typu: "z chęcią przyjmę wszelkie earthowe darowizny od tych którzy już nie grają, Wink", czy obgadywanie komu jakie elemntale oddam.

Nie macie zielonego pojecia na temat hakowania, dla was to tylko cos w stylu kodu na niesmiertoenosc albo nieskonczonosc kasy Razz Ja dzieki hakowaniu wyciagnolem z gry mozliwosc kupowania zlotych kart, otrzymywania premierowych postaci i wejscia do qestow od 5 wzwyz. Wy pewnie nawet niewiedzieliscie ze cos takiego istnieje Wink


Eeee?? I co chcesz tym udowodnić?? Hm?? Bo jakoś nikomu się chyba przykro nie stanie, jeśli się dowie, co możesz Ty, a czego nie mogą osoby nie znające się na hacku....

Wychwalanie się czymś takim jest naprawdę godne politowania....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-02-2004 - 03:13
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
nie chce mi sie go cytować


ja ale ty jesteś boski, umiesz hakowac nie to co my... mistrzu przebacz nam bo niewiemy co piszemy... jestes boski o w ogole nie to co my takie kopciuszki...

no i co ci dalo takie hakowanie?? jakies bzdety i w ogole... nie wiesz co oznacza magia 4-5 poziomu , nie wiesz co oznacza dobry pancerz czy bron bo to dostales za darmo... nie wiesz co to oznacza siedziec 10 godzin nad gra by miec to co sie pragnie... i nigdy tego nie doswiadczysz... czujesz sie lepszy z tego powodu... bo ja czuje sie lepszy bo wypracowalem to sam bez oszustwa czy kradzierzy...

w chwili obecnej juz nie odpowiadam na twoje posty w tym temacie bo nie jestes osoba godna rozmowy... nie wiesz co to wspolzawodnictwo i dobra zabawa... takze kończe to i mówie tylko osiem liter NARA LAMO

(jak dla mnie nie istniejesz w tym temacie)

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-02-2004 - 10:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ja sie nie bede rozpisywac, bo wszystko co bylo do powiedzenia to powiedzial Magnus. Od siebie tylko dodam, ze nie tylko ty takie "cuda" :P robiles, i na szczescie ktos kompetentny sie znalazl i skuteznie wprowadzil upgrada (Bogu dzieki). Takze to tyle :P Chwalic sie naprawde nie ma czym.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu: Re: lol  PostWysłany: 15-02-2004 - 11:05
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



oranz^ napisał/a:
Rozbawiacie mnie Wink


ty nas jeszcze bardziej...

a jeżeli lamerstwem jest dla ciebie zwyczajna koleżeńska pomoc to cóż, bardzo, ale to bardzo Ci współczuję...

eot. przynajmniej na rozmowy z Tobą.

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Gry  PostWysłany: 15-02-2004 - 13:46
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Zgodnie z zapowiedzią wypadają starsze tematy dotyczące gier – tu drobne streszczenia tychĹźe oraz kontakt do osĂłb zainteresowanych, gdyby ktoś szukał partnerĂłw do gry:

Magna Carta: www.magnacarta.co.kr oraz War of Genesis III: www.genesis3.co.kr
Dehira: Gra jest w języku tylko i wyłacznie koreańskim. Postacie sa śliczne nie tylko na obrazkach ale w grze też. Całośc mocno kojarzy się (dehirze) z niezapomnianym ff8. W ogóle warto rzucic okiem, ale granie to udreka, bo rozmówek jest jednak wiecej niż w ff. A kiedy zlecają jakieś zadanie (np znalezienie czegoś) to mozna umrzeć ze starości zanim się wypełni misje. Wcale nie zadtuje^^. Ale to i tak nie zmienia faktu, ze gra jest śliczna^^
W razie zainteresowania kontakt: Magnus, MetAtroN

Sailor Moon
Chobit: Jeśli Ci chodzi o angielską wersję, to trzeba poprzeglądać jakieś zagraniczne stronki, poświęcone Sailor Moon...
Można też zajrzeć na http://emu.makii.pl i spróbować tam poszukać (mają też kilka innych gier z SM), ale nie wiem, czy już ich download działa, bo ostatnio nawalał.
Ostatnią (chyba) możliwością jest zajrzenie na stronę http://www.cin25.prv.pl i zamówienie sobie u właściciela 2CD z całym stuffem z jego (nie żyjącej już ,chlip) stronki za 12zł (bez kosztów wysyłki....albo z.....nie pamiętam , przeczytasz sobie) i na tych płytkach znajdziesz bijatyki z Sailor Moon po japońsku, jakieś tetrisopodobne cuś i właśnie "SMAS" po angielsku....

Gry muzyczne: Dance Dance Revolution, dance With Intensity (http://www.thomasscott.net/xstep/), Rez, Amplitude, DDR, ParaParaParadise^^, Bust-a-groove
Kontakt: Chobit, MetAtroN, Sora, Magnus

Final Fantasy VII-Advent Children: http://acn.waw.pl/vanyel/800/video.htm
Kontakt: Tigra, Sora, Odol, Hell_DS.

StarCraft oraz C&C
Kontakt: Norad, MetAtroN, Nicodemus, Sinner, Jaczak

Mechy: http://216.127.90.3/freegames/SK-Ver0.04E.LZH , http://homepage3.nifty.com/teshima0/sk-mdk/sk_mdk100.zip
Mr_Szczota: Grą o wielkich mechach jest „MechWarrior Vengeance”. To jest gra w pełni trĂłjwymiarowa. Siedzi się za sterami, i rozwala się wrogĂłw. Mamy tam do dyspozycji ogromną ilość broni, ale nie moĹźna korzystać ze wszystkich jednocześnie. Wybiera się odpowiednie typy, i jazda. Ponadto moĹźna wybierać sobie typ mecha. KaĹźde charakteryzują się czym innym, np. szybkością, pancerzem, liczbą i typem uzbrojenia... Plansze gry są dość ciekawe (nawet jak na demo) MoĹźna się ukrywać za budynkami, hangarami, rafineriami, a nawet wyrzutniami rakiet. Co ciekawe, niektĂłre modele maszyn umoĹźliwiają dość spore skoki, tak więc moĹźna na przykład wskoczyć na dach hangaru.
Dobrze też są zrobione efekty uszkodzeń. Mech jest tu podzielony na strefy, tak więc uszkodzenie jednej części, nie powoduje całkowitego zniszczenia mecha. Po rozwaleniu jednej nogi, mech zaczyna kuleć, a po rozwaleniu np. ramienia, nie jest dostępna broń w tej części.
W grze gracz wciela się w rolę dowódcy grupy. Poszczególnym członkom swojej grupy można wydawać polecenia. Można określić jakie umiejętności będą posiadać poszczególni członkowie grupy, a także jakimi maszynami będą się poruszać. To samo dotyczy wrogów.
Jeszcze jedną ciekawą funkcją jest efekt przegrzania. Jeśli strzela się z określonego typu broni, wytwarzającego dużo ciepła, to przy bardzo częstych strzałach, można przegrzać mecha. Wtedy mamy do dyspozycji chłodziwo, ale przy częstym używaniu może się skończyć. Wtedy jeśli niema chłodziwa, a mech się przegrzewa, to może nastąpić awaryjne wyłączenie.
Właśnie zauważyłem że bardzo się rozpisałem, tak więc na tym koniec.
Jeśli ktoś będzie mieś pełną wersję tej gry, to dajcie znać.
Kontakt: Anime_Maniac, Mr_Szczota, Magnus

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum


Ostatnio zmieniony przez nika dnia 19-02-2004 - 11:14, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
oranz^Offline
Temat postu: lol  PostWysłany: 19-02-2004 - 10:32
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: TarnĂłw rox!

Status: Offline
Czytajac wasze wypociny zaczynam sie zastanawiac czy wy wogole wiecie o czym piszecie. Juz pomijajac Magnusa ze swoimi bajkami na temat ciezkiego ulepszania broni bo nawet hacker to przezyl. Bo niestety wszystko nie jest takie bajkowe jak sie wydaje. Chcialbym natomiast zauwazyc pewna rzecz: zanim zaczalem wypowiadac sie na forum wy wszyswcy stwierdzaliscie ze gra jest monotonna i bardzo powolna w rozwoju dlatego ja zostawiliscie. Wiec Magnus wytlumacz mi jedno: opowiadasz o tym siedeniu 10 godzin nad SP zeby zdobyc 4-5poziom magii i ze nigdy tego nie doswiadcze bo jestem hackerem - czego mam doswadczac? bolu glowy? nieprzespanych nocy? irytacji i, w porownaniu do tego co wynienilem - niewielkiej euforii z powodu zdobycia w koncu tego N-tego (gdzie N nazlezy do zbioru od 1 do 9) levelu broni? A po kilku dniach gry rzucic gre w kat bo juz sie nie chce "doswiadczac" tego czegos. A gdy pojawi sie czlowiek ktoremu tez ta monotonnosc gry juz przeszkadzala ale on postanowil znalezc jakis sposob nby to zminic i przyznal sie publicznie do tego - zostal objechany z gory na dol i wyzywany od lameow (wy wogole wiecie to znaczy lamer? wytaczacie przeciwko mnie teksty typu "hakowanie to lamerstwo" - to tak jakbyscie powiedzieli ze czarne jest biale, normalnie kampania prezydencka Lecha Walesy).

Teraz cos do Veg-a, zacytuje:
Cytat:
Ja sie nie bede rozpisywac, bo wszystko co bylo do powiedzenia to powiedzial Magnus. Od siebie tylko dodam, ze nie tylko ty takie "cuda" Razz robiles, i na szczescie ktos kompetentny sie znalazl i skuteznie wprowadzil upgrada (Bogu dzieki). Takze to tyle Razz Chwalic sie naprawde nie ma czym.


no nie sadze, ja sam szukalem swoich hackow a nie bezczelnie kradlem je z seralabs albo kupowalem od frajerow co proponowali za nie po 50 elemntali. A co sie tyczy upgrada: ludzie co mysla znalezli sposob by to obejsc i do dzis jeszcze kilka osob hackuje SP (upgrade pozwolil pozbyc sie wlasnie tych lamerow co nie poszukali nic w sieci tylko kupili minimalizer albo wykradli go z archiwuw seralabsu).

Pozdrawiam, oranz^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2004 - 11:04
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
ja uważam że dochodzenie do pewnych rzeczy w inny sposób zwłaszcza przez oszukiwanie jest głupie... to że tobie hakowanie sie podoba i obnosisz sie tym że w krótszym czasie dostałeś to co chciałeś a nie jak inni pokolej to już twoja sprawa...

nazwijmy to jak chcemy hakowanie, chetowanie czy jak kto tam woli zostaje pewnego rodzejem oszustwa... ale nie lubie jak zjawia sie takich paru i robi borute w grze... jeżeli coś staje sie łatwe do dostania to juz psuje gre...

ale no cóż na każdym prawie online znajdą sie tacy...

a co można doświadczyć po przesiedzeniu tylu godzin prócz bólu głowy?? jeżeli nie wiesz to jednak miałem racje że sie nie dowiesz... zdobądź te poziomy które masz i te elementale wraz z kasą bez hakowania to będziesz wiedział o co chodzi... będzie to "więź" pomiedzy postacią a graczem oraz czysta nieskazitelna radość z tego że sie to dokonało...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2004 - 11:18
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Najnowszy temat to Need For Speed : Underground
Kamui:graliście? jak wrażenia? gra bardzo wymagająca ale bardzo fajna tylko nierealistyczna... a jakie są Wasze opinie?
Nika:podoba mi się ze względu na muzyczkę

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits