Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2004 - 11:37
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
oranz^: Powiem prosto z mostu. Dzieciaku (nie obchodzi mnie twój wiek i to, że masz napisane student) ty nie jesteś hakerem, nawet chakierem, jesteś zwyczajną lamą (do kwadratu). Myślisz, że zyskasz opinie półboga czy co? Wykazujesz się zwykłym chamstwem i brakiem szacunku dla innych graczy. Oszukiwać w grze online to największa hańba dla prawdziwego Gracza. Lepiej zrobisz jak popełnisz wirtualne seppuku i stąd znikniesz na wieki. Śmiało, bo nikt za tobą nie będzie płakał, wręcz przeciwnie -- uszczęśliwisz wielu.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2004 - 11:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Zastanawia mnie tylko po co w ogóle grasz? Nie lepiej od razu mieć najwyższy level, sam debeściarski sprzęt i wszystko naj? I od razu skończyć grę, bo po co się męczyć? Już lepiej nie siadaj do kompa!

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
oranz^Offline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2004 - 13:20
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: TarnĂłw rox!

Status: Offline
iss niewiem czy zrozumiales hakuje Sp nie poto by zebrac najlepszy sprzet i level bo jak sam zauwazyles to niema sensu (a czy ja powiedzialem ze ma? albo ze hakuje poto zeby przejsc gre w 1 dzien?) Hakuje bo mnie wkurza to ze np. ulepszajac magie na 6 poziom musze miec 400 elemntali i mam (jak dobrze pamietam) 30% szans ze sie to nie uda...i sie nie udaje! Pol biedy jak stanie sie to raz, ale jak probuje ulepszyc to drugi raz i znow mi nie wychodzi to krew mnie zalewa. Dlatego wole oszczedzic sobie tych calych nerwow. Sens natomiast ma przeszukiwanie kodu zrodlowego gry ktory zostal mniej wiecej zachowany w calosci przy przerabianiu SP z wersji koreanskiej na angielska i odkrywaniu rzeczy ktore nie sa dostepne w oficialnej angielkiej wersji choc kod zrodlowy na to pozwala (m.in.: zlote karty, premierowe postacie, questy od 6 do 8 <prawdopodobnie jest mozliwosc grania rowniez w 9 i 10 ale narazie nikt nie odnalazl wlasciwych rekordow>).

I w zaden sposob nie probuje robic z siebie polboga (robie z siebie calego Boga ;D) poprostu chcialem odmienic poglad niektorych ludzi na ta gre ktorzy stwierdzili ze gra jest nudna i niewarto juz do niej wracac, a to ze zaczeli wyzywac mnie od lamerow itp. to juz inna sprawa.

Nie uwazam ze hakowanie to to samo co uzywanie kodow czy tipsow gdyz roznica pomiedzy jednym a drugim polega na tym ze przy hakowaniu zaczynasz od podstaw - musisz szukac wartosci, roszyc glowa i pomyslec; a 'czitowanie" to wklepywanie bezmyslnie kodow. Przy hakowaniu czegokolwiek trzeba rowniez poswiecic troche czasu i wytezyc szare komorki (zakladajac ze kazdy takowe posiada).

Konczac chcialbym nadmienic, ze niemam nic do ludzi grajacych fair ale chcialbym zeby byli oni tolerancyjni w stosunku do innych graczy, grajacych w ich mniemaniu "not fair". I tyle by tego bylo....

Pozdrawiam, oranz^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2004 - 19:33
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Widzę, że jakbyś był kolarzem, to jechałbyś na koksie, bo po co się męczyć. Taka nuda, pedałować i pedałować tylko. Przecież to takie wkurzające, że do końca trasy jeszcze kilkaset kilosów. A może byś połowę drogi na lotni przebył? W grach online chakowanie (nie nazwę tego hakowaniem) i cheatowanie to to samo. Zwykłe oszustwo, a nie na tym gra polega. Jak chcesz grę do hakowania to masz http://www.ngsec.com/ (ngGames kliknij), ona na tym właśnie polega. Nie można być tolerancyjnym w stosunku do oszustów.
Chyba do ciebie coś niewiele dochodzi ze słów innych ludzi.
To mój ostatni post skierowany do ciebie, gdyż nie mam w zwyczaju karmić trolli.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 20-02-2004 - 16:15
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Jeśłi ktoś chce kupić przedmioty to ja mam trochę na zbytku ^_^

Angelic Staff
Bow +1
Brass Helm
Bronze Boots +2 (x2)
Bronze Gauntlets +3
Bronze Pants +1
Crossbow +1
Crossbow +1 +luck
Crossbow +4
Double Poleaxe +2
Flail +1
Halberd
Halberd +2 +12
Healing Orb (x2)
Ice Scroll
Kite Shield +2
Kopesh +1
Kris +3
Large Round Shield
Large Round Shield +Def. Skill
Leather Armor +3
Leather Armor +3 +4%
Leather Boots +2
Leather Gloves +3
Leather Helm +4 (x2)
Mace +3
Morning Star +3
Morning Star +4
Orb of Advanced Defense (x2)
Pad Boots +3 (x2)
Pad Boots +4 (x2)
Pad Gloves +2
Pad Gloves +3 (x2)
Pad Gloves +4
Pad Helm +2
Pad Helm +3 +12%
Pad Helm +4 (x2)
Pad Pants +1 +8%
Pad Pants +2 +4%
Pad Pants +3 (x2)
Power Wave Scroll
Rapier +3
Rapier +3 +4%
Rapier +3 +8
Round Shield +5 (x2)
Short Bow +3
Short Bow +5 (x2)
Silk Boots +1
Skull Staff +3
Skull Staff +4
Spiked Shield
Teleport Scroll
Vine Armor +2
Vine Armor +3
Vine Boots +2 (x2)
Vine Gloves +3
Vine Pants +1
Vine Pants +2
Vine Pants +3


Ceny zaproponujcie sami ^_^
Jestem głownie na Maya 15 ^_^
Aby się nie szukać to proponuje używanie Whisper.

Jeśli chcecie zobaczyć statystyki tych przedmiotów to w grze wciśnijcie Enter i wpiszcie: /<nazwa przedmiotu> i dajcie enter. Pojawi sie okienko ze ststystykami dla każdego poziomu broni.

Sinner> KtĂłry masz lv?

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 20-02-2004 - 16:41
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

A ja się nie bedę włączał w dyskusję o hakowaniu bo to i tak nie ma sensu.
Każdy ma swoje ideały i wartości, i nikt nikogo nie zmusi do ich zmianiy, a już tym bardziej przez intrnet.

oranz^ napisał/a:
Nudzi sie bo jest najwyzej 1/10 tego co w orginalnej wersji koreanskiej! W wersji koreanskiej jest 40 questow, ok50 ronych rodzajow walk, premierowe postacie, ukryte postacie, zlote i srebne karty i wiele wiele wiecej.

Premierowe postacie już są i srebrne kart też, ponieważ to one są pottrzebne do uzyskania tych postaci. A ukryte postacie = premierowe postacie. innych nie ma. Co do reszty mogę się zgodzić.

oranz^ napisał/a:
Predzej czy pozniej w tej wersji z ktorej korzystamy bedzie tez dostepne wszystko (zreszta juz teraz co jakis czas sa nowe ulepszenia).

Będzie, ale wtedy to najprawdopodobniej bedziegra typu: chcesz grać to płać.

MetAtroN napisał/a:
przerzucilem sie na MU i Gunbound chociaz w tym ostatnim najlepsze rzeczy sa platne

Wcale nie ^_^ Najlepsze rzeczy typu Golden Armor, Helmet itp. są dostępne TYLKO za Golda, a gold to jest kasa znajdowana w grze (darmowa). nie sa one dostępne za Cash(płatne) ^_^

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KwieciuOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-03-2004 - 22:59
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 04-03-2004



Status: Offline
Sciągnałem tą gierkę 2 dni temu i nie mogę sie oderwać (teraz mam przerwę na małe co nie co Smile). Mój nick to Ealendil. Jak ktoś chce pograc w druzynie to niech da znac.

_________________
Cyme we inne frid, fram the grip of deap to lif inne dis smylte land
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-03-2004 - 22:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Hmm... Wszedłem sobie przed chwilą na SP i jestem w szoku... Koleś sprzedał mi 250 wiatrów za 15k i twierdzi, że teraz takie ceny stoją Shocked
Chyba zacznę grać, podobno poradzili sobie z hakerami...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 29-03-2004 - 05:01
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



prawdopodobnie czasy się zmieniają... Wink

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-03-2004 - 15:29
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Sinner napisał/a:
Hmm... Wszedłem sobie przed chwilą na SP i jestem w szoku... Koleś sprzedał mi 250 wiatrów za 15k i twierdzi, że teraz takie ceny stoją :shock:
Chyba zacznę grać, podobno poradzili sobie z hakerami...


Serio teraz takie ceny? To moze nawet nowu grac zaczne ;P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-03-2004 - 16:00
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Nyoooo, muszę spróbować, gierka wygląda sympatycznie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 29-03-2004 - 20:01
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Ja miałem formata i znowu instalkę muszę ściągać... =="
No nic, pojawię się niedługo^^
[tylko czy ktoś będzie czekał...? T.T ]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-03-2004 - 20:55
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
a doszły jakies nowe questy?? jak nie to nie mam po co wchodzic bo co z tego że o broń łatwiej jak dalej bedzie monotonnie...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-03-2004 - 21:33
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Od strony technicznej nie widziałem żadnych nowości, ale nie siedziałem tam zbyt długo...
Ponadto zostałem nazwany "dinozaurem" Rolling Eyes
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 30-03-2004 - 19:57
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Czyli jednak nie warto?
Uff, to dobrze, bo jeszcze nie zacząłem ściągać^^"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits