Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
konraddoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-10-2005 - 23:17
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 01-09-2005

Skąd: krakĂłw

Status: Offline
chyba sie jeszcze tu nie wypowiadałem, więc teraz Was oświecę Wink :
1) stary dobry Championship Manager (nad niczym innym nie zmarnowałe tyle czasu)
2) Might and Magic (grałem od 3 do 8 części wszystkie mi sie podobały choć 4-5 i 7 najlepsze)
3) Civilization (nie wymaga komentarza)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 21-10-2005 - 15:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



No ja juĹź od daaaawna rozwalam się w GTA 3 i VC. Jako Ĺźe przeszedłem juĹź wszystkie misje, aktualnie bawię się modami i kodami (stawianie nowych mostĂłw, robienie samochodĂłw jeĹźdżących po ścianach… ) Teraz lubuję się w uciekaniu przed latającymi radiowozami Wink Mam tu na myśli wpisanie kodĂłw na niską grawitację i na pływanie samochodem, potem wpisuję sobie czołg i do trzeciej gwiazdki, w mieście robie armagedon. Po dojściu do 3 gwiazdki, obracam działo do tyłu i robie uniki przez unoszącymi się w powietrze radiowozami i innymi pojazdami policyjnymi, albo wojskowymi. Jeśli jednak coś zajedzie mnie od tyłu, to aby się o mnie nie rozwalał, kasuje go z działka. Ale śmiesznie wyglądają FBIje ćwiczące piruety w powietrzu Wink (niska grawitacja)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-10-2005 - 23:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Ja się szykuję na premierę dodatku do Dawn of War: Winter Assault. Nareszcie będę mógł nasłać naprawdę ciężkie czołgi na plugawe mutanty Chaosu, ku większej chwale Imperium!

A pozatym nadal zagrywam się w Lineage 2, czasem też w Guild Wars.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GaaraOffline
Temat postu: Dungeons and Dragons  PostWysłany: 01-11-2005 - 19:19
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Siemka^^
Szukam Graczy lub MG do sesji D&D przez gg^^
niektórych już nawet tu polubiłem co się nieczęsto zdarza więc skoro szukam graczy a wy (niektórzy )jesteście fajni to może ktos z was by zagrałVery Happy jesli MG nie znaleźlibysmy to ja bym nim zosrtął w ostateczności:D
Szukam graczy ale takich którzy wiedza mniej więcej oco chodzi jeśli chodzi o MG to też lepiej jesli nie byłby zieloniutki^^
Pozdrawiam Gaara
PS:Ale lizusowski post ale dla rozpoczecia sesji wszystko^^

_________________

I say,have a nice day!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GaaraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-11-2005 - 20:13
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Dobijacie mnie;/ ja sie pytam :KTO GRA ZE MNA W DND a nie jakies młtoki:p młotki to najwyżej z was są,ja gram w Dnd bo innych gier nieznam,przyznam że jest to moja pierwsza gra fabularna w jaka gram i mi się podoba^^zaawansowany może nie jestem ale lubie pograć^^
myślałem ż ena tym forum jest ktoś kto by pograł,ale jak chceice to sobie grajcie w wasze młotki:P

_________________

I say,have a nice day!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radical DreamerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-11-2005 - 20:44
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-01-2003



Status: Offline
Eeee tam, za bardzo przeĹźywasz Gaara.
Możnaby zrobić sesję na forum, tzn jako temat (z zakazem offtopu - ciekawe ile by się utrzymał XD). Wtedy byłyby większe szanse, bo na GG się zgrać to trochę trudno. No i jakieś archiwum dla potomności by było Rolling Eyes
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-11-2005 - 20:50
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Gaara napisał/a:
Dobijacie mnie;/ ja sie pytam :KTO GRA ZE MNA W DND a nie jakies młtoki:p młotki to najwyżej z was są

Warmłotki?
Gaara napisał/a:
ja gram w Dnd bo innych gier nieznam,przyznam że jest to moja pierwsza gra fabularna w jaka gram i mi się podoba^^zaawansowany może nie jestem ale lubie pograć^^

Jak nie znasz młotka, to sam jesteś młotek.
Gaara napisał/a:
myślałem ż ena tym forum jest ktoś kto by pograł,ale jak chceice to sobie grajcie w wasze młotki:P

Gramy i nie narzekamy Smile. To ty nie możesz zebrać ekipy.
WFRP Rulez!!!

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-11-2005 - 20:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Heh, spoko, nie próbujemy się z Ciebie śmiać.

D&D może i są fajne, ale jakoś nie podchodzi mi klimat - jest zbyt bajkowy, niemniej jednak ten system znakomicie nadaje się dla początkujących graczy.
Polecałbym jednak Warhammera, zwłaszcza, że ostatnio wyszła druga edycja i gra naprawde zrobiła się ciekawa. Przedewszystkim jednak wielką zaletą Młotka jest ten klimat nadciągającej zguby, który najlepiej podsumowuje cytat z podręcznika:

“There are worlds where courageous heroes who stand for all that is good and righteous watch over populaces of decent folk who seek to enrich their own lives and better those of the people around them.

This isn’t one of those worlds.

The Old World is one of blood, pain, sacrifice, treachery, deceit, and malice. Many of the Empire’s ‘heroes’ are dangerous rogues and blood spattered butchers. The people of the Old World are superstitious and insular, swift to believe the worst of others and slow to trust, often with good reason. Corruption is the rule, honesty the exception. Those few bright souls who still manage to accomplish truly heroic tasks frequently have to act under cover of darkness, lest they be accused of being in league with the very forces they try to combat.

Sound like fun? Good.”
Mr. Green
Podręcznik, edycja II, strona 192.

btw: sesja przez gg?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-11-2005 - 21:08
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Sinner napisał/a:
Heh, spoko, nie próbujemy się z Ciebie śmiać.

To subiektywna opinia. Very Happy
Sinner napisał/a:
Polecałbym jednak Warhammera, zwłaszcza, że ostatnio wyszła druga edycja i gra naprawde zrobiła się ciekawa. Przedewszystkim jednak wielką zaletą Młotka jest ten klimat nadciągającej zguby

Kwestia gustu. Ja tam wolę pierwszą wersję. Druga jest jak dla mnie zbyt mroczna i nie utrzymuje klimatu z jedynki. Tam piętno Chaosu wisiało nad światem, ale było bardziej odległe. Dwójka wygląda jak gdyby Chaos już zakończył inwazję. Zwłaszcza te nowe ilustracje według mnie są koszmarne. Całość dopełnia nowy system rozwoju postaci, spowalniający kompletowanie profesji.
Sinner napisał/a:
btw: sesja przez gg?

Brzmi zachęcająco. Jakieś szczegóły?

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GaaraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2005 - 15:47
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Przez gg gra się tak:
MP zakłada konferencje ,w której skład wchodzą wszyscy gracze,MP i czasami jacys widzowie.
MP oprowadza po krainie i przybliża kampanie,rozpoczyna się gra jak normalnie w DnD tylko że wszystkie rzuty wykonuje MP,możeice myśleć że on by oszukiwał,może i tak ale zabawa jest Xtra,sam gram teraz kampanie przez gg^^
Ale ja musze znaleźc dobrego MP bo ja sam zbyt dobrym MP bym nie był;/
----------------------
Co do innych systemów,to ja zieloniutki jestem:P grąłem tylko w DnD i nieznam innych systemów,pdr do DnD mam na kompie więc nie musiałem ich kupowaćVery Happy
-----------------------
U mnie w okolicy to nzam tylko jedną osobe która gra w to ale ja go ucze w to graćVery Happy(mój kuzyn)Very Happy
ale żeby grac w realu to nas dwóch to za mało więc jestem zmuszony do gry przez gg bo jakos sesje na forum nie przypadaja mi do gustu,ale jakby taka była to pewnie zgodziłbym sięVery Happy

_________________

I say,have a nice day!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2005 - 15:58
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Cytat:
Kwestia gustu. Ja tam wolę pierwszą wersję. Druga jest jak dla mnie zbyt mroczna i nie utrzymuje klimatu z jedynki. Tam piętno Chaosu wisiało nad światem, ale było bardziej odległe. (...) Zwłaszcza te nowe ilustracje według mnie są koszmarne. Całość dopełnia nowy system rozwoju postaci, spowalniający kompletowanie profesji.

Właśnie ta mroczność mi się najbardziej podoba w WH - ten świat jest zły, brzydki i brudny i dlatego tak sie w nim świetnie gra... Nie miałem w rękach podręcznika do pierwszej edycji (grywało się, ale zawsze znajomy prowadził, całkiem z głowy i tylko ogólnie trzymając się zasad), więc nie wiem, jakie tam były ilustracje, ale każdy, kto miał twierdzi, że koszmarne... Za to w edycji drugiej obrazki są IMO fantastyczne (zwłaszcza krasnal na 93 stronie rozwala) i świetnie buduja klimat.
Pozatym warunki sesji dyktuje GM - może zrobić radosną sesję, bez śladu Chaosu, może też dawać więcej expa, coby gracze mogli szybciej awansować.

Cytat:
Dwójka wygląda jak gdyby Chaos już zakończył inwazję

Ale Chaos wygrał w momencie, gdy zawaliły się bramy... Zguba tego świata jest tylko kwestią czasu...

btw: czytałem kiedyś skrypt sesji, w której gracze spotkali pojedynczego Marine Chaosu, którego warpstorm rzucił do tego świata. Do musiało być coś Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GaaraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2005 - 20:12
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
są Podręczniki do Warharmera po PL?jak nie to ja już nawet nie zaczynam się w to bawić bo nawet nie rozumiem pdr po PL do DnD a co dopiero po angielsku do Warharmera:D

_________________

I say,have a nice day!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2005 - 20:19
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Jest polskie wydanie, ponoć nawet całkiem niezłe (nie wiem, sam wolę w oryginale).
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GaaraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2005 - 22:18
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
a ja tak cholernie bardzo bym sobie zagrał w DnD w realu:( a niemam zkim;/ bede chyba płakał;/Very Happy

_________________

I say,have a nice day!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-11-2005 - 00:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Szkoda, że nie mieszkasz w Wawie, bo ostatnio mamy z dwoma kumplami chęć na sesyjkę, tylko nam czwartego brakuje...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits