Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 06-11-2006 - 17:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



tak lipa że na integracji mnie nie było :/ Mike i Raula poznałem na Doji, ale resztę tez chciałbym (a z tą dwójką tez za dużo nie byłem). Najbliższy kon na jaki można się wybrać i ludzie od nas będą mogli?

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 06-11-2006 - 17:34
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 15-10-2005



Ja jadę na Asucon...Może tam ktoś będzie...
Mike,co do ciebie to powiedzmy sobie szczerze-jesteś najbardziej złośliwą osobą jaką znam.xDAle tak to jest z facetami zbliżającymi się do czterdziestki,prawda?

_________________
Zrób mi jakąś krzywdę!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Usako
Temat postu:   PostWysłany: 06-11-2006 - 19:22
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



Łooo rany, Lain, coś Ty... ja nie wiem, ale najzłośliwszą osobą to On z pewnością nie jest xP albo mi się obraz zaciera, bo już za bardzo się przyzwyczaiłam ^^. W gruncie rzeczy więcej śmiechu niż powagi w tych żartach Smile

btw... dziekuje Wszystkim za to, że mogłam poznać, chociaż szkoda, że mało czasu miałam na dokładniejsze poznanie w indywidualnych rozmowach...co mam nadzieję nadrobic:)

Raul, moje uchachanie to norma xP

Losiul, za przyjęcie Ciebie nie trzeba dziękowaćSmile W końcu nie jesteśmy grupą zamkniętą ^^

_________________
http://tsuki-no-odango.totalh.com/

Jeśli w niebie nie ma czekolady to ja tam nie idę...xD'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-11-2006 - 21:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Wiecie co, po prostu spalcie mnie na stosie... >_<

Asucon mamy 25-26 listopada 2006... Dzizas, to za 2 tygodnie...? O_o

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 06-11-2006 - 21:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Prawie trzy ^^
BTW albo cię nie poznałem albo na doji byłeś po czymś, bo ani jednego złośliwego słowa nie słyszałem a nawet w kolejkę mnie wpuścił w sklepie :]

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2006 - 14:39
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



Hmm - BL, o ile dobrze pamiętam twoja koleżanka (nick "Pusia" czy jakoś tak), robiła zdjęcia na konwencie : ) - czy istnieje możliwość, żeby je umieścić na necie jakoś? : ) (miejsce się znajdzie, jak coś to daj znać na gg ; )).

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Usako
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2006 - 15:11
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



Ja sie na te zdjątka nie załapałam xP
Ale Raul robił pojedyncze zdjęcia komórką, więc również trzeba Jego poprosićSmile *uśmiech numer 5* plooosimm:D

_________________
http://tsuki-no-odango.totalh.com/

Jeśli w niebie nie ma czekolady to ja tam nie idę...xD'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2006 - 16:08
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 15-10-2005



Dobra,pogadam z Puśkiem,chociaż ona marudzi,że nie będzie tego nigdzie wrzucać,bo zdięcia są rozmazane O.o

_________________
Zrób mi jakąś krzywdę!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2006 - 17:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Mikeuszu, AFAIR na Doji nie mialem jak dotrzec, bo 5k mil to jednak kawal drogi.
Asucon moglby byc fajny, ale 2 tygodnie, to troche szybko. Nawet z jetlaga sie nie otrzasne.
Pozdro dla wszystkich z NY bez bagazu.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2006 - 18:36
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
"Osobny credits dla czlowieka-instytucji, czyli Loany, ktora zna wszystkich i ktora wszyscy znaja. Wink Ale tamten konkurs Raula i tam my (moralnie) wygralismy! Ha!"

Dziekuje Smile. Ale niestety Mike, nie znam wszystkich i tym bardziej juz malo kto mnie zna - a juz na pewno Kasiumianie, ktorych nie mialam okazji doglebnie poznac na panelu, bo akurat robilam za taksowke. Ale przynajmniej Ninka nie marzla, wiec mam jakas tam satysfakcje, ze nie zmarnowalam az tak czasu, ktory moglam spedzic z Wami.
Moralnie jak moralnie - po tym konkursie zweryfikowalam jedna opinie o facetach - okropnie sie klocicie - GORZEJ NIZ BABY!!! ;P
Konwent bardzo mi sie podobal, mimo wielu brakow. Troche sie czulam wyobcowana z grupy fanzinowej, bo w sumie nikomu nie pomagalam i czulam sie lekko zbedna, ale moze na przyszlosc zglosze sie w koncu do pomocy i bede miala jakas misje Razz.
Dziekuje wszystkim za Wasza obecnosc na konwencie - szalenie milo bylo Was poznac i spedzic z Wami troche czasu. Kasiumian spoza Wrocka goraca sciskam i mam nadzieje, ze zobaczymy sie na nastepnych konwentach Smile. Blue Lain - ciastka byly pyszne Smile.
Dziekuje Pulkownikowi za panel o Japonii (ten o samoobronie tez byl dobry, mimo ze juz go raz slyszalam) - wiem, ze to smieszne, ale ja naprawde prawie nic nie wiem o Japonii (chyba ze pod wzgledem gospodarczym, tu cos wiem Razz) i jej historii, wiec panel byl dla mnie szalenie ciekawy i po prostu fascynujacy Smile. I ja naprawde jak trzeba to nie gadam AZ tak duzo - obraz mnie, to sie przekonasz Razz.
Dziekuje Lady Magmie za panel o bajkach i za ksiazeczki - lubie czytac bajki, wiec bylo to dla mnie mile przezycie przeczytac oryginalna japonska bajeczke (nawet jesli byla przetlumaczona Razz). I naprawde polecam bajki rosyjskie - sa super Smile.
Dziekuje rowniez Raulowi za konkurso-panel (w sumie sama nie wiem, co to bylo Razz), ktory pechowo przegapilam na poczatek. Sam pomysl dyskusji i zbierania argumentow byl super - zwlaszcza ze czasami mozna zauwazyc tez zalety tego, co sie zwykle potepia ;P. Tylko pechowo ekipy byly bardzo ciete na siebie, wiec wyszla niezla przekrzykiwanka Razz (dla nieobeznanych w temacie - z Pulkownikiem nie da sie chyba wygrac w dyskusji, nie pamietam, zeby kiedykolwiek zmienil zdanie jak sie na cos uparl ;P). Ale i tak dobrze sie bawilam - zadanka-karanka byly zabawne, szkoda, ze nie mozna bylo ogladac co robi ofiara, bo trzeba bylo szukac argumentow Razz.
Dziekuje rowniez Kate i Usako za muzyczny panel (bylo za malo chinskiej piosenkarki ;P), chociaz w sumie sie zdziwilam, czemu ludzie tak reagowali - fajna muza, fajne lachony, fajne stroje, fajne kolorki, fajne uklady taneczne - co jest zlego w kiczu japonskim??? ;P Troche Was zagluszaly niektore osobniki na sali, ale dyskusje wywolalyscie niezla Smile. Gratulacje Smile.
Na koniec dziekuje za panel Issowi i Rin - pechowo dla mnie na waszym panelu wylaczyly mi sie szare komorki i nie bylam w stanie zapamietac trudniejszych ukladow. Ale cwiczenia na tyle mnie rozbudzily, ze jeszcze dlugo wytrzymalam Smile. I juz wiem co mam robic jak mnie jakis zbol bedzie chcial meczyc (nie zeby mi to grozilo Razz).
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!! Smile
(mam w domu chyba z setke balonow, moze przywiezc na jakies spotkanie?)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Mahado
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2006 - 18:43
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 06-11-2006

Skąd: Zabrze

Lain: przekup Pusie xDDD...łapówka >_> a konwent był fajny tylko ze zostałem brutalnie pogryziony za to ze chciałem ciacho ;_;

_________________
The light that shines in the face of courage - Brit Silver
The darkness that devours in the face of destruction - Destroy Black
Forcing the road of extinactionin a flash of an instant - Steel Grey
Summon creature ODIN!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2006 - 19:29
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Usako napisał/a:
Ja sie na te zdjątka nie załapałam xP
Ale Raul robił pojedyncze zdjęcia komórką, więc również trzeba Jego poprosićSmile *uśmiech numer 5* plooosimm:D

Racja, wrzucę je jak tylko będę mógł. Postaram się szybko Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2006 - 21:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Szkoda, że w ostaniej chwili zrezygnowałam z wzięcia własnego aparatu. Teraz żałuję.

Mahado napisał/a:
a konwent był fajny

Tak głównie jako miejsce spotkań towarzystkich. Razz Uściski i pozdrowienia dla wszystkich znajomych konwentowiczów. #Kiss Chyba tylko Kasumianie nie zawiedli jako prowadzący atrkacje, ukłony w kierunku Raula, Mike'a, Usako i Kate. Byłam świadkiem dyskusji na temat Mike'a w WC. Trzy dziewczyny zastanawiały sie, co to za człowiek, że taki wszechstronny. Mr. Green Raul za to minął się z powołaniem. Sądząc po niedzielnym panelo-konkursie powinien zostać nauczycielem. Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2006 - 21:36
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-08-2003



Status: Offline
loana ja ciem znam
chyba gema
a mike na diji byl wyjatkowo mily
ale jak dla mnie i tak ciut docinal - robil docinki dla glupich Very Happy
gema

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2006 - 21:37
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Dzizas, dopiero teraz skojarzylem Mahado! XD Przeciez my sie znamy z Baki, man! A ja juz bralem sie do topienia Twoich rybek... Sorry, man! Very Happy Rybki sa bezpieczne. Wink

Cytat:
Byłam świadkiem dyskusji na temat Mike'a w WC.


XD Na Allaha... W WC? Pewnie z nudow dostaly nudnosci... Very Happy

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits