Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2007 - 15:12
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 25-12-2005

Status: Offline
Usa, chyba, ?e by? sobie potem liftinga fundn??a Very HappyVery Happy...ale cosik mi sie wydaje, ?e to raczej nie wiele pomo?e :/
tatua? owszem, fajna rzecz, ale faktycznie na ca?e ?ycie :/

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2007 - 19:50
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 08-09-2005

potem to ju? tylko przeszczep skóry ;]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 13-06-2007 - 17:38
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 08-06-2003

to ?le, ?e na ca?e? oO

RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-06-2007 - 18:33
Admin Forum
Admin Forum

Dołączył/a: 05-01-2002

Mi te? sie wydawa?o, ?e tatua? ma by? na ca?e ?ycie. Je?li sie nie chc?, ?eby to by?o na d?u?ej to mo?na si? pomalowa? pisakiem.

JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-06-2007 - 19:04
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 24-10-2005

Osobi?cie nie chc? robi? tatua?u, IMO to bezsens k?u? sobie skór? i potem nosi? co? co podoba?o nam si? przez jaki? miesi?c, a zostanie na ca?e ?ycie.
Rok starsza kuzynka(strasznie rozpieszczona) ostatnio za?o?y?a si? ze swoj? mam?, ?e zrobi tatua?. Zrobi?a-ale potem pewnie b?dzie ?a?owa?.

VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-06-2007 - 22:44
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 25-01-2003

Ja zgodnie z zasad? - wszystko jest dla ludzi...

Sama nie mam takowych ci?got, cho? bywa?y chwile ?e si? zastanawia?am, ale to raczej taki lu?ny pomys? ;P

IMO jak ka?da ozdoba - nieg?upie, je?eli pomo?e to danej osobie sie dowarto?ciowa?, bardziej podoba? sobie, etc etc. Niekoniecznie musi si? znudzi?, czy? nie?

USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 01:10
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 08-09-2005

@ Raul - dla tego jak bede sobie robi? tatoska to raczej co? ma?ego ;] Bo taki wielki na pomarszczonej skórze i jeszcze wyblak?y b?dzie raczej ma?o fajnie wygl?da? -_- cho? jak bede stara to raczej b?dzie mi to ju? w sumie zwisa? dos?ownie i w przeno?ni xD a i taki ma?y zawsze ?atwiej zas?oni? jak by co Smile

@ Jo - dla tego te? najlepiej wybra? jaki? powiedzmy ,ze neutralny wzorek a ne np. nazwe zespo?u albo posta? z anime xD i zastanowi? si? nad tym d?u?ej ni? 10 minut siedz?c ju? na fotelu w salonie Wink
Wa?ne ?eby w ?yciu niczego ne ?a?owa? Wink A ?eby tak by?o cza po?wi?ci? troch? czasu jak sie go ma na zastanowienie si? czy jeste?my pewni swej decyzji Smile

@ Veg - heh jeste? chyba pierwsz? osob? co w ogóle pomy?la?a ,ze co? takiego mo?e sie ne znudzi? xD gratuluje Very Happy bo kurcze jak ju? podejmujemy tak? decyzj? w sumie na ca?e ?ycie to raczej zak?adaj?c ,ze to nam si? ne znudzi Wink heh bior?c ?lub zak?adamy ,ze 2ga osoba nam si? ne znudzi Wink raczej... tu jest nawet podobnie Smile

JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 08:35
Elita forum
Elita forum

Cytat:

heh bior?c ?lub zak?adamy ,ze 2ga osoba nam si? ne znudzi Wink raczej... tu jest nawet podobnie Smile

Jest ma?a ró?nica, z tatua?em rozwodu nie we?miesz.

LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 09:01
Pisarz
Pisarz

Dołączył/a: 01-01-2006

Ingerencja w skór? jest naprawd? niepotrzebna. Ze wzgl?du na du?e promieniowanie szkodliwych promieni s?onecznych oraz du?e nagromadzenie chemicznych z?ogów w naszych organizmach uwa?am tatua? za niepotrzebne podra?nianie skóry, które mo?e doprowadzi? do problemów z t? skór?. I ceni? sobie naturalno??, a tatua? to mi raczej przypomina ludzi, którzy chc? pokaza? swoj? indywidualno?? w sposób do?? nietypowy, np. wi??niowie Razz.
IMHO tatua? to tylko ciekawostka na skórze, nie dodaje wdzi?ku ani urody. Ju? bardziej podobaj? mi si? malunki henn?, te przynajmniej maj? jakie? pod?o?e religijne Razz. A i tak naj?adniejsza jest g?adka, jednolita, jasna skóra Razz. Bez wzorków! Jako osoba posiadaj?ca plamki jak dalmaty?czyk, doceniam to, czego nie mam, czyli jednokolorow? cer? Smile.

VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 15:41
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 25-01-2003

Z tego co s?ysza?am, ale mog? si? myli? - mog?o mi si? co? ubzdura?, JEST ju? opracowany zabieg usuwania tatua?y... Od ?adnych kilku lat. Ale pewno?ci nie mam w tej kwestii, a nawet nie chce mi sie googla? :]

Primo - nie porównujmy tatua?u do partnera ?yciowego... Rozwód to IMHO taka skrajno??, jak odci?cie sobie r?ki z tatua?em. Nic nie jest na ca?e ?ycie je?eli bierzemy pod uwag? skrajne wyj?cia z sytuacji.

Secundo - nie wszystko si? w ?yciu nudzi, nawet z tych rzeczy materialnych. W sensie... S? osoby którym zrobiony tatua? mo?e si? podoba? a? do ko?ca ?ycia, tak jak s? osoby które gdy zaczn? si? malowa? w wieku, powiedzmy, 15 lat - nie przestan? a? do ?mierci. Bo lubi? i tyle. A to w pewnym sensie rzecz podobna - ozdoba na skórze, poprawianie jakich? tam swoich wyobra?e? o sobie. Z t? ró?nic? ?e jedno nale?y powtarza?, a drugie si? robi raz a dobrze Wink

Jako ciekawostk? dodam, ?e pr?dzej zrobi?abym sobie tatua? (rami? lub po?ladek, zale?y co by to mia?o by? i kto by mia? o tym wiedzie? i go ogl?da? :>) ni? zacz??abym si? malowa? w dni powszednie. (za niepowszednie uwa?am te 6 czy 7 okazji w moim ?yciu kiedy si? pomalowa?am XD ?luby, studniówki, bale na zako?czenie studiów no i raz jeden na koncert bo mia?am ochot? by? ZUA i MROCZNA :>)

MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 16:29
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 07-01-2005

Kto ogladal Gladiatora, ten zauwazyl, ze juz w czasach starozytnych Rzymian usuwano tatuaze - Maximus starl ostrym kamieniem tatuaz legionowy z ramienia. Wink

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 18:31
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 16-08-2003

S?uszna uwaga. Za kilka lat bezproblemowo mozna b?dzie usun?? niechcian? zachciank?. Zreszt? ju? s? metody na to- tylko drogie.

Osobi?cie zamierzam sobie zrobi? ma?y taua?, mo?e jeszcze w tym roku, jak pojad? do Japan Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 19:45
Elita forum
Elita forum

Masz na my?li zrobienia sobie jakiego? kanji na ?opatce? Razz

jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 22:21
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 08-06-2003

Joshua napisał/a:

Jest ma?a ró?nica, z tatua?em rozwodu nie we?miesz.

eh, my?l?c od razu o rozwodzie po co w ogóle zaczyna??

JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 22:29
Elita forum
Elita forum

Nie napisa?em, ?e bior?c z kim? ?lub jestem z góry nastawiony na rozwód. Patrz
Cytat:
heh bior?c ?lub zak?adamy ,ze 2ga osoba nam si? ne znudzi Wink raczej

Je?li si? jednak "znudzi"(wola?bym inne okre?lenie np. przestanie nas kocha? etc.) to bierzesz rozwód.
Patrz dalej:
Cytat:
Tu jest nawet podobnie

Robi?c tatua?, równie? nie zak?adamy, ?e nam si? znudzi, no ale có?, nie zawsze jest tak jak chcemy, ?eby by?o.
Je?li nam si? znudzi, to bulimy bulimy...

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat