Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kateOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2007 - 15:12
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
Usa, chyba, że byś sobie potem liftinga fundnęła Very HappyVery Happy...ale cosik mi sie wydaje, że to raczej nie wiele pomoże :/
tatuaż owszem, fajna rzecz, ale faktycznie na całe życie :/

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-06-2007 - 19:50
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 08-09-2005



Status: Offline
potem to juĹź tylko przeszczep skĂłry ;]

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 13-06-2007 - 17:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



to źle, że na całe? oO

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-06-2007 - 18:33
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Mi też sie wydawało, że tatuaż ma być na całe życie. Jeśli sie nie chcę, żeby to było na dłużej to można się pomalować pisakiem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-06-2007 - 19:04
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Osobiście nie chcę robić tatuażu, IMO to bezsens kłuć sobie skórę i potem nosić coś co podobało nam się przez jakiś miesiąc, a zostanie na całe życie.
Rok starsza kuzynka(strasznie rozpieszczona) ostatnio założyła się ze swoją mamą, że zrobi tatuaż. Zrobiła-ale potem pewnie będzie żałować.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-06-2007 - 22:44
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ja zgodnie z zasadą - wszystko jest dla ludzi...

Sama nie mam takowych ciągot, choć bywały chwile że się zastanawiałam, ale to raczej taki luźny pomysł ;P

IMO jak każda ozdoba - niegłupie, jeżeli pomoże to danej osobie sie dowartościować, bardziej podobać sobie, etc etc. Niekoniecznie musi się znudzić, czyż nie?

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 01:10
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 08-09-2005



Status: Offline
@ Raul - dla tego jak bede sobie robić tatoska to raczej coś małego ;] Bo taki wielki na pomarszczonej skórze i jeszcze wyblakły będzie raczej mało fajnie wyglądał -_- choć jak bede stara to raczej będzie mi to już w sumie zwisać dosłownie i w przenośni xD a i taki mały zawsze łatwiej zasłonić jak by co Smile

@ Jo - dla tego też najlepiej wybrać jakiś powiedzmy ,ze neutralny wzorek a ne np. nazwe zespołu albo postać z anime xD i zastanowić się nad tym dłużej niż 10 minut siedząc już na fotelu w salonie Wink
Ważne żeby w życiu niczego ne żałować Wink A żeby tak było cza poświęcić trochę czasu jak sie go ma na zastanowienie się czy jesteśmy pewni swej decyzji Smile

@ Veg - heh jesteś chyba pierwszą osobą co w ogóle pomyślała ,ze coś takiego może sie ne znudzić xD gratuluje Very Happy bo kurcze jak już podejmujemy taką decyzję w sumie na całe życie to raczej zakładając ,ze to nam się ne znudzi Wink heh biorąc ślub zakładamy ,ze 2ga osoba nam się ne znudzi Wink raczej... tu jest nawet podobnie Smile

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 08:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Cytat:

heh biorąc ślub zakładamy ,ze 2ga osoba nam się ne znudzi Wink raczej... tu jest nawet podobnie Smile


Jest mała różnica, z tatuażem rozwodu nie weźmiesz.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 09:01
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Ingerencja w skórę jest naprawdę niepotrzebna. Ze względu na duże promieniowanie szkodliwych promieni słonecznych oraz duże nagromadzenie chemicznych złogów w naszych organizmach uważam tatuaż za niepotrzebne podrażnianie skóry, które może doprowadzić do problemów z tą skórą. I cenię sobie naturalność, a tatuaż to mi raczej przypomina ludzi, którzy chcą pokazać swoją indywidualność w sposób dość nietypowy, np. więźniowie Razz.
IMHO tatuaż to tylko ciekawostka na skórze, nie dodaje wdzięku ani urody. Już bardziej podobają mi się malunki henną, te przynajmniej mają jakieś podłoże religijne Razz. A i tak najładniejsza jest gładka, jednolita, jasna skóra Razz. Bez wzorków! Jako osoba posiadająca plamki jak dalmatyńczyk, doceniam to, czego nie mam, czyli jednokolorową cerę Smile.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 15:41
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Z tego co słyszałam, ale mogę się mylić - mogło mi się coś ubzdurać, JEST już opracowany zabieg usuwania tatuaży... Od ładnych kilku lat. Ale pewności nie mam w tej kwestii, a nawet nie chce mi sie googlać :]

Primo - nie porównujmy tatuażu do partnera życiowego... Rozwód to IMHO taka skrajność, jak odcięcie sobie ręki z tatuażem. Nic nie jest na całe życie jeżeli bierzemy pod uwagę skrajne wyjścia z sytuacji.

Secundo - nie wszystko się w życiu nudzi, nawet z tych rzeczy materialnych. W sensie... Są osoby którym zrobiony tatuaż może się podobać aż do końca życia, tak jak są osoby które gdy zaczną się malować w wieku, powiedzmy, 15 lat - nie przestaną aż do śmierci. Bo lubią i tyle. A to w pewnym sensie rzecz podobna - ozdoba na skórze, poprawianie jakichś tam swoich wyobrażeń o sobie. Z tą różnicą że jedno należy powtarzać, a drugie się robi raz a dobrze Wink

Jako ciekawostkę dodam, że prędzej zrobiłabym sobie tatuaż (ramię lub pośladek, zależy co by to miało być i kto by miał o tym wiedzieć i go oglądać :>) niż zaczęłabym się malować w dni powszednie. (za niepowszednie uważam te 6 czy 7 okazji w moim życiu kiedy się pomalowałam XD Śluby, studniówki, bale na zakończenie studiów no i raz jeden na koncert bo miałam ochotę być ZUA i MROCZNA :>)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 16:29
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Kto ogladal Gladiatora, ten zauwazyl, ze juz w czasach starozytnych Rzymian usuwano tatuaze - Maximus starl ostrym kamieniem tatuaz legionowy z ramienia. Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 18:31
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Słuszna uwaga. Za kilka lat bezproblemowo mozna będzie usunąć niechcianą zachciankę. Zresztą już są metody na to- tylko drogie.

Osobiście zamierzam sobie zrobić mały tauaż, może jeszcze w tym roku, jak pojadę do Japan Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 19:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Masz na myśli zrobienia sobie jakiegoś kanji na łopatce? Razz

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 22:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



Joshua napisał/a:

Jest mała różnica, z tatuażem rozwodu nie weźmiesz.


eh, myśląc od razu o rozwodzie po co w ogóle zaczynać?

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-06-2007 - 22:29
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Nie napisałem, że biorąc z kimś ślub jestem z góry nastawiony na rozwód. Patrz
Cytat:
heh biorąc ślub zakładamy ,ze 2ga osoba nam się ne znudzi Wink raczej

Jeśli się jednak "znudzi"(wolałbym inne określenie np. przestanie nas kochać etc.) to bierzesz rozwód.
Patrz dalej:
Cytat:
Tu jest nawet podobnie

Robiąc tatuaż, również nie zakładamy, że nam się znudzi, no ale cóż, nie zawsze jest tak jak chcemy, żeby było.
Jeśli nam się znudzi, to bulimy bulimy...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits