Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-06-2007 - 02:54
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 16-08-2003

Status: Offline
Joshua napisał/a:
Masz na my?li zrobienia sobie jakiego? kanji na ?opatce? Razz

Kto wie, mo?e jakiego? tygryska... albo onigiri? Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 15-06-2007 - 03:18
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 08-06-2003

hmmm... tygrysek? Mr. Green

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-06-2007 - 08:26
Pisarz
Pisarz

Dołączył/a: 01-01-2006

Abstrahuj?c, ?e bardzo ?adny obrazek, to fakt, ?e znajduje si? na skórze powoduje, ?e od razu traci urok. Pomy?l, ?e mieszkasz sobie z kim? takim - mieszkasz z cz?owiekiem czy z obrazem??? ;P
A na serio, to ka?de usuwanie tatua?u (cho?by tym kamieniem) jest okropn? ingerencj? w skór? - ponown?. Po co si? kaleczy? i niszczy? sobie warstw? ochronn?, jak? stanowi nasza skóra?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-06-2007 - 10:47
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 16-02-2004

IMO tatua? najbardziej pasuje przedstawicielom yakuzy. Ich tatua?e s? naprawd? wypasione (rozmiarowo, tre?ciowo i w ogóle). Poza tym okre?laj? do?? jednoznacznie, ?e kto? nale?y do yakuzy. Yakuz? si? nie przestaje by?, wi?c tu trwa?o?? tatua?u to podkre?la.
Takie ma?e bazgro?ki s? do?? nijakie. A ju? zupe?nie bezsensowne s? wzorki niby plemienne - takie gupie zawijasy - najcz??ciej na ?ydce.

USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-06-2007 - 10:50
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 08-09-2005

Woooah O___O tygrys wymioto O:
kolczyki to te? ingerencja w organizm ;P
Wszelkie operacje np. serca to w ogóle taka ingerencja ,ze ach -_-
Tak wi?c... (zgodnie ze s?owami piosenki) "nie uciekniesz od tego" ;P
A taka ingerencja jest przynajmniej powiedzmy ,ze przyjemna bo robisz to np. by poprawi? sobie samopoczucie albo w?asny wizerunek w grupie w której si? obracasz Smile zaimponowa? komu? i takie tam Wink
A wszczepy i jakie? tam zastawki i tym podobne to ju? w ogóle <?apie sie za g?owe> taka ingerencja ,ze szkoda gada? ;P
ta, niby to dla zdrowia i ratowania ?ycia ale mimo wszystko Wink

[Loana! Mam tego z pieskiem, chyba Asterikas z KinderNiespodziewajki Very HappyVery HappyVery Happy wi?c jak chcesz to Ci w sobote przyniose ^__^]

LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-06-2007 - 11:04
Pisarz
Pisarz

Dołączył/a: 01-01-2006

Eeee, nie porównywa?abym ingerencji w serce w celu ratowania ?ycia z ingerencj? w skór? w celu poprawienia sobie samopoczucia. Inny kaliber.
Kolczyki te? s? ingerencj?, zgadza si?, ale mimo wszystko w tym wypadku nie wczepiasz pod skór? barwników, czyli obcej rzeczy dla Twojego cia?a. Co nie zmienia faktu, ?e uwa?am za du?o kolczyków za równie g?upi sposób na psucie sobie wizerunku jak tatua?. W ka?dym razie trzeba zachowa? umiar.
I to, co sprawia przyjemno?? Tobie (Twojemu samopoczuciu) niekoniecznie jest przyjemne dla Twojego organizmu Smile.

[ooo, super, pewnie, ze chce Smile]

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-06-2007 - 13:18
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 07-01-2005

"taka ingerencja jest przynajmniej powiedzmy ,ze przyjemna bo robisz to np. by poprawi? sobie samopoczucie albo w?asny wizerunek w grupie w której si? obracasz zaimponowa? komu? i takie tam"

Eee... Zaimponowac?! O_o Poprawic wizerunek w grupie?! To dobre w gimnazjum raczej... Wizerunek poprawia sie charakterem i czynami, a nie rysunkiem na skorze. Wink IMO. A jak ktos ocenia Ciebie po tym, czy i jaki masz rysunek na tatuazu, to dziekuje bardzo...

issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-06-2007 - 22:11
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 16-02-2004

Kolczyki s? drobn? ingerencj? i nie raczej maj? negatywnego wp?ywu na organizm. Ale jeszcze zale?y gdzie, bo taki gorsecik to potrafi si? potem paskudnie goi? (albo nawet i nie).
Wszystko zale?y czy dany bajer mo?e zaszkodzi?, czy nie.

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-06-2007 - 01:35
Moderator
Moderator

jaczak - no mo?e nie konicznie taki Smile Kobiety yakuzy chyba maj? tatua?e troch? innego typu, znaczy chodzi mi o tematke (?) Mnie by do yakuzy nie przyjeli... chyba ^^"

Tatua? to kwestia wyboru, albo go chcesz albo nie. Osobi?cie podobaja mi si? mauryta?skie- maj? ciekaw? form?.

Widzisz Loana, ju? dawno temu ludzie okaleczali swoje cia?o, by podre?li? przynalezno?c do gupy, b?d? naznaczy? delikwenta, który co? przeskroba?. To by?a forma wyró?nienia. Obecnie po cz??ci te? tak jest.

W sumie i tak cia?o si? samo starzeje, kiedy? zostanie z niego tylko kupka popio?u i nic wi?cej. Gdy cia?o szpec? szramy albo blizny, to niech chociaz tatua? b?dzie form? upi?knienia cia?a. Bior?c pod uwag?, ?e jest dobrze zrobiony.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-06-2007 - 01:49
Elita forum
Elita forum

Ej, blizna tez potrafi dodac charakteru! Wink Czasem bardziej niz tatuaz!

I to nie tylko u facetow. Kiedys w liceum mialem taka znajoma, ktora po wypadku samochodowym miala mocna blizne w poprzek twarzy. Ale nosila ja z taka godnoscia - ze jakos zupelnie jej to nie szpecilo... O_o

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-06-2007 - 03:07
Moderator
Moderator

No to faktycznie wyj?tek. Wiesz, ale ja mia?am na my?li, takie które fatycznie szpec? (notabene sama takowe posiadam- nic przyjemnego).

JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-06-2007 - 09:35
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 24-10-2005

Cytat:

Mike sied? cicho, bo jeszcze banda napalonych dwunastolatków przez Ciebie b?dzie sobie szramy na pó? twarzy wycina? rozpalonym ?elazem, ?eby bardziej m?sko wygl?da?.
Co do blizn-posiadam, ale w miejscach niezbyt widocznych, wi?c nie mam problemu Smile

USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-06-2007 - 20:54
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 08-09-2005

Loana napisał/a:
Kolczyki te? s? ingerencj?, zgadza si?, ale mimo wszystko w tym wypadku nie wczepiasz pod skór? barwników, czyli obcej rzeczy dla Twojego cia?a.
taaa bo taki kawa?ek ?elastwa wsadzony pod skór? wcaaaale ne jest obc? rzecz? Wink tym bardziej jak kto? robi sobie gorsecik albo ca?? mas? kolczyków Wink Ne wiem czy wiesz co to gorsety i haki w tym wykonaniu... ale jak dla mnie to nic fajnego ;P jak dla Cie taki tatua? fajnym ne jest Smile

Loana napisał/a:
I to, co sprawia przyjemno?? Tobie (Twojemu samopoczuciu) niekoniecznie jest przyjemne dla Twojego organizmu Smile.
Jedzenie du?ej ilo?ci t?ustego, s?odkiego, s?onego i tak dalej tez ne jest przyjemne dla organizmu ;P Ale jako? ma?o kto na to spogl?da, tym bardziej gdy chodzi o s?odkie xD

Miki myszka ;P napisał/a:
Eee... Zaimponowac?! O_o Poprawic wizerunek w grupie?! To dobre w gimnazjum raczej... Wizerunek poprawia sie charakterem i czynami, a nie rysunkiem na skorze. Wink IMO. A jak ktos ocenia Ciebie po tym, czy i jaki masz rysunek na tatuazu, to dziekuje bardzo...
To prosz? bardzo... ;P
Kiedy? (phy kiedy?... od wieków O_o) faceci ( i w sumie ne tylko faceci) w ró?nych kulturach robili sobie tatua?e i to nawet ca?e ich masy ?eby zaimponowa? ne tylko kobiecie i w sumie to sie mimo wszystko ne zmieni?o.
Twoje zdanie jest Twoim zdaniem ale mimo wszystko ne obracasz sie we wszystkich grupach spo?ecznych a sa takie gdzie tatua? dodaje presti?u i poprawia wizerunek Smile i ne mam tu na my?li gimnazjum ani wi?zienia O_o
Poza tym no sorrrry Mikei ale chyb ne mówisz serio ,ze my?lisz ,ze tatua?u ne robi si? by zaimponowa? O_o masa ludzi po to robi sobie tatosy... reszta robi je z zami?owania ale s? masy takich co robi? je by zaimponowa? i sie z nim pokaza? takim no hm np. lachonom ;P co by je ?atwiej poderwa?... jak np. na samochód -_-
A to ,ze wizerunek robi sie na charakterze i czynach to ju? inna sprawa. To jak kogo? cenisz zale?y od tego jak dobrze go znasz. Jak ne znasz kogo? ale widzisz ,ze ma tatua? wielkiego smoka na plecach to cenisz go inaczej ni? te sama osob? bez takiego... rysunku... No OK mo?e Ty tak do tego ne podchodzisz albo sie do takiego podej?cia ne przyznajesz, ale masa ludzi tak do innych podchodzi...

TIGRA napisał/a:
W sumie i tak cia?o si? samo starzeje, kiedy? zostanie z niego tylko kupka popio?u i nic wi?cej
masz ca?kowit? racj?!! Wink

"...bo wiecznie trwac nie bede,
czas sie kurczy,czas umyka..."

?ycie ne trwa wiecznie... tak jak i cia?o. Szkodzimy mu na mas? sposobów ca?kiem ?wiadomie, jemy chemie i wci?gamy ró?ne dymki lub proszki, czemu wi?c ne zaszkodzi? cia?u w sposób który przynajmniej co? mi da... Bo gdyby ne dawa?o to bym tego przeca ne robi?a Wink Jedzenie daje smak, proszki [taaaa Ty Mikei co? o tym wiesz Wink te tomy proszku do prania które wci?gasz co rana do ?niadania daj? si? Ci juz we znaki Wink] daj? ucieczk? od rzeczywisto?ci, tak jak i tatua? osobie która go robi daje co? na tyle warto?ciowego by go zrobi?...

TIGRA napisał/a:
Gdy cia?o szpec? szramy albo blizny
to mo?na spróbow? wkomponowa? je jako? w tatua? tak by sta?y si? cz??ci? pi?kna miast pi?tna Wink HA! wkomponuje sobie moje nowo nabyte blizny na r?kach w jaki? fajny wzorek o ile mi owe blizny ostan? xD

Mikeusz napisał/a:
HA! A jednak tatua? dodaje charakteru! ;P Wink

Joshua napisał/a:
Mike sied? cicho, bo jeszcze banda napalonych dwunastolatków przez Ciebie b?dzie sobie szramy na pó? twarzy wycina? rozpalonym ?elazem, ?eby bardziej m?sko wygl?da?.
kurcze no... i wyda?o sie czemu ostatnio chodz? z takimi poci?tymi r?kami Wink

Po takim po?cie to mo?na zosta? tylko albo zjechanym albo olanym Very Happy Very Happy Very Happy
[EDIT] chodzi mi tu o tego o o mojego posta ;P

Ostatnio zmieniony przez USAGI dnia 17-06-2007 - 22:23, w całości zmieniany 1 raz

JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-06-2007 - 21:19
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 24-10-2005

To w sumie dzi?ki, ?e mnie zjecha?a? Wink

MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-06-2007 - 21:34
Elita forum
Elita forum

Oho! Wink Bedzie polemika!

"Kiedy? (phy kiedy?... od wieków O_o) faceci ( i w sumie ne tylko faceci) w ró?nych kulturach robili sobie tatua?e i to nawet ca?e ich masy ?eby zaimponowa? ne tylko kobiecie i w sumie to sie mimo wszystko ne zmieni?o."

Tak. Kiedys tatuaze podkreslaly przynaleznosc do zwartej, bliskiej sobie grupy. Dzis taka role pelnia przede wszystkim mundury i insygnia. Tatutaz rzadziej, ale tez.

OK, taki tatuaz akceptuje. Wink Ale tatuaz robiony tylko po to, by udawac, ze jest sie kims, by kopiowac innych, lepszych - takie cos nie budzi mojego szacunku.

"Twoje zdanie jest Twoim zdaniem ale mimo wszystko ne obracasz sie we wszystkich grupach"

Ale co do ma do rzeczy, w ilu grupach sie obracam? Wink Mowimy o tatuazach, nie o moim obracaniu sie.

"a sa takie gdzie tatua? dodaje presti?u i poprawia wizerunek i ne mam tu na my?li gimnazjum ani wi?zienia O_o "

Sa. Smile Ale to nie tatuaz dodaje prestizu - tylko to, co ten tatuaz wyraza. Jesli dziesieciu najlepszych pilotow zrobi sobie takie same tatuaze - to prestiz pochodzi nie z tatuazu, ale z tego, ze wyrazaja one to, ze jest sie jednym z dziesieciu najlepszych. A jesli potem jakis kolo znajdzie wzor na necie i tez sobie zrobi taki tatuaz, choc nigdy w zyciu nawet roweru nie prowadzil - no to sorry. Wink To jest tanie i plytkie. Owszem, zaszpanuje przed kolegami spod bramy. Ale nie przede mna.

"Poza tym no sorrrry Mikei ale chyb ne mówisz serio ,ze my?lisz ,ze tatua?u ne robi si? by zaimponowa? O_o masa ludzi po to robi sobie tatosy..."

True. Smile Inna jednak kwestia, czy im sie udaje - i przed kim sie udaje. Smile Zaimponowac mozna wszystkim, nawet pobiciem staruszki. Ale czy o to chodzi? I jak to swiadczy o osobie, ktorej to imponuje? ;-P

"Jak ne znasz kogo? ale widzisz ,ze ma tatua? wielkiego smoka na plecach to cenisz go inaczej ni? te sama osob? bez takiego... rysunku... No OK mo?e Ty tak do tego ne podchodzisz albo sie do takiego podej?cia ne przyznajesz, ale masa ludzi tak do innych podchodzi..."

Kazdy ma jakies skroty myslowe, jakies pojedyncze rzeczy, ktore automatycznie uruchamiaja kredyt szacunku i prestizu. OK, moze dla jednych jest to tatuaz. Smile To kwestia subiektywna. Ale dla mnie - nie. Juz predzej ta blizna. Wink

"HA! A jednak tatua? dodaje charakteru! ;P"

Oczywiscie, ze potrafi. Wink Potrafi dac cholernie wiele charakteru! O ile tylko cos sie za nim kryje, a nie tylko to, ze spedzilo sie dwie godziny w salonie tatuazu z panem Zdzisiem.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat