Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-06-2007 - 00:17
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 08-09-2005



Status: Offline
Joshua napisał/a:
To w sumie dzięki, że mnie zjechałaś Wink
ale ale ale... mi chodziło o mojego posta xD co sie tak o rozpisałam ;P a ne o Twojego Wink Wybacz ,ze napisałam to tak ,ze opacznie to zrozumiałeś Wink
ostatnio coĹ› zbyt wiele osĂłb opacznie interpretuje moje wypowiedzi... -_-

Mike'an ;P napisał/a:
Oho! Wink Bedzie polemika!
na pole to sie sieje fasole ;P
Polemika = czyli pole (fasoli) Mika ;P Kolega sie ne chwalił ,ze ma własne pole ;P i to jeszcze fasoli Very Happy

Mikei napisał/a:
Tak. Kiedys tatuaze podkreslaly przynaleznosc do zwartej, bliskiej sobie grupy. Dzis taka role pelnia przede wszystkim mundury i insygnia. Tatutaz rzadziej, ale tez.
Ne samym wojem człowiek żyje, ne samym mundurem się ubiera, ne samym insygniem zdobi Wink
Spoglądając na mnie ubraną codziennie czy zgadniesz po mych mundurach oraz insygniach do jakich grup należę? Wink Gdybyś ne znał mnie prywatnie na ile znasz, ne odgadł byś co najmniej 70% gryp tych po insygniach mych ;P
bo ich po prost zwykle brak Wink Ale jednak widzÄ™ ,ze racje przyznajesz ,ze rzadziej ale Wink

Mikeuszszsz napisał/a:
OK, taki tatuaz akceptuje. Wink Ale tatuaz robiony tylko po to, by udawac, ze jest sie kims, by kopiowac innych, lepszych - takie cos nie budzi mojego szacunku.
są tacy co się zdobią z zamiłowania a i tacy co robią to w innych celach Wink
To tak jak z malowaniem sie kobiet Smile Są takie co robią to dla lepszego własnego samopoczucia, by lepiej wyglądać, upodobnić się do kogoś lub po prostu by kimś manipulować (po przez wygląd) i kogoś poderwać Wink
heh faceci czasem kupują na tej zasadzie auta Wink np.lepsze by udawać ,ze jest się z wyższej klasy, lub ,ze jest się kimś konkretniejszym, konkretne auto by upodobnić sie do kogoś np. znanej osoby lub kolegi z pracy któremu zazdroszczą ;P Ale są też tacy co kupują to konkretne wypasione auto z miłości do modelu i auta i ne obchodzi ich to kto też tym śmiga lub czy ktoś zwróci uwagę na fakt posiadania takiego wypasa Wink

Gosia lat 12 xP napisał/a:
Ale co do ma do rzeczy, w ilu grupach sie obracam? Wink Mowimy o tatuazach, nie o moim obracaniu sie.
z boku na bok ;P
to to ma ,ze wcześniej pisałeś "Poprawic wizerunek w grupie?! To dobre w gimnazjum raczej... Wizerunek poprawia sie charakterem i czynami, a nie rysunkiem na skorze. Wink IMO. " co raczej miało by znaczyć ,ze według CIe ne ma grup wśród dorosłych/starszych osób gdzie taki rysunek miał by większe znaczenie ale skąd wiedzieć skoro ne jesteś w takiej grupie Wink Znaczy sie to ,ze w niej ne jesteś bynajmniej ne znaczyć ma ,ze ne wiesz jak tam jest (: aczkolwiek każda grupa charakteryzuje sie tym ,ze mimo iż należy do jakiejś tam grupy grup to w swej indywidualności często posiada własne uwarunkowania i zwyczaje/zasady Wink Tak więc to ,ze w grupach społecznych które znacz, tatuaż ne ma takiego znaczenia, ne znaczy bynajmniej ,ze ne ma grup w których ma znaczenie Smile może po prostu Ty o tych grupach ni wiesz Wink

ten co ciÄ…gle voode pije napisał/a:
Sa. Smile Ale to nie tatuaz dodaje prestizu - tylko to, co ten tatuaz wyraza.
czasem sam tatuaż starczy nawet gdy ne jest konkretnym symbolem Smile np. taki wyrąbany smok na całe plecy i pół klaty, wijący się jeszcze po nodze może ne mieć żadnej symboliki - po prostu wzór podobał sie kolesiowi - ale za to jak inni zobaczą tego smoka to kolesiowi od razu punkty prestiżu lecą jak krople wody w wodospadzie Wink

pan pilot ;P napisał/a:
Jesli dziesieciu najlepszych pilotow zrobi sobie takie same tatuaze - to prestiz pochodzi nie z tatuazu, ale z tego, ze wyrazaja one to, ze jest sie jednym z dziesieciu najlepszych. A jesli potem jakis kolo znajdzie wzor na necie i tez sobie zrobi taki tatuaz, choc nigdy w zyciu nawet roweru nie prowadzil - no to sorry. Wink To jest tanie i plytkie. Owszem, zaszpanuje przed kolegami spod bramy. Ale nie przede mna.
ale On ne chce zaszpanować przed Tobą tylko przed kolegami Wink tak więc cel osiągnie tak czy siak Smile
A podchodząc do tego tym sposobem to każdy medal, odznaczenie wojskowe , logo jest płytkie jak dno mojego prywatnego jachtu bo można z nim zrobić to samo co z takim tatoskiem Wink taki zwykły przykład to np. loga służb np. marines sprzedawać na koszulkach. I Ty możesz zostać częścią tej grupy tak jak tamten koleś "został" pilotem tylko Ty masz koszulkę a On dziare Smile

miĹ‚oĹ›nik dinozaurĂłw napisał/a:
True. Smile Inna jednak kwestia, czy im sie udaje - i przed kim sie udaje. Smile Zaimponowac mozna wszystkim, nawet pobiciem staruszki. Ale czy o to chodzi? I jak to swiadczy o osobie, ktorej to imponuje? ;-P
to czy sie udaje czy ne i przed kim to już inna sprawa Wink Bo sie mały offfff robi ;P
A co jest złego w osobie której można zaimponować tatuażem? Jest prostakiem przez to czy jak O_o?

myszka Mikei napisał/a:
Oczywiscie, ze potrafi. Wink Potrafi dac cholernie wiele charakteru! O ile tylko cos sie za nim kryje, a nie tylko to, ze spedzilo sie dwie godziny w salonie tatuazu z panem Zdzisiem.
coś tak czuje ,ze zaraz Loana CIe pojedzie bo najpierw pisałeś na wszystko na ne a teraz sie ze wszystkim zgadzasz xD no ne ze wszystkim ale z większościa ;P

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-06-2007 - 01:18
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 07-01-2005



Status: Offline
"Ne samym wojem człowiek żyje, ne samym mundurem się ubiera, ne samym insygniem zdobi"

True. Ale to najbardziej oczywisty przyklad na ludzi korzystajacych z tych samych symboli w celu podkreslenia przynaleznosci do tej samej, zintegrowanej grupy. Smile

"SpoglÄ…dajÄ…c na mnie ubranÄ… codziennie czy zgadniesz po mych mundurach oraz insygniach do jakich grup naleĹĽÄ™?"

Insygni zadnych nie nosisz. Wink A mundur rowna sie w Twym przypadku kurtka moro, ktorej teraz i tak nie nosisz, bo jest za goraco.

Poza tym o ile wiem (ale moge sie mylic, nie orientuje sie przeciez), to Twoje grupy nie korzystaja tak na powaznie z zadnych insygni. ;-P Nawet Swat nosi te swoje plakietki tylko na konwentach. Wink

"To tak jak z malowaniem sie kobiet Są takie co robią to dla lepszego własnego samopoczucia, by lepiej wyglądać, upodobnić się do kogoś lub po prostu by kimś manipulować [...] faceci czasem kupują na tej zasadzie auta np.lepsze by udawać ,ze jest się z wyższej klasy"

True. Ale ja nie mowie, ze tak nie jest. Ja mowie, ze jest to udawanie kogos, kim sie nie jest. Wink I ze nie jest to sposob na zdobycie prawdziwego szacunku. Wink Najwyzej - jakiejs tam akceptacji.

Ale OK, to w sumie subiektywny wybor. Osobiscie, chrzanie akceptacje. Wink 100 x bardziej liczy sie szacunek. Dlatego wlasnie - nie akceptuje robienia tatuazy tylko dla zdobycia akceptacji czy uznania grupy lub jednostek. ;-P ALe powtarzam, to subiektywna opinia.

"Ale są też tacy co kupują to konkretne wypasione auto z miłości do modelu i auta i ne obchodzi ich to kto też tym śmiga lub czy ktoś zwróci uwagę na fakt posiadania takiego wypasa"

To prawda. Tak samo jak niektorzy nosza insygnia dlatego, ze chca byc cool, a inni - bo naprawde chca cos przez to wyrazic. Ja mam do kurtki zimowej przypieta replike odznaki policyjnej. ;-P To tez manifestacja, cos jak tatuaz. Ale mam ja nie dlatego, ze to fajna broszka, ale dlatego, ze chce cos przez to powiedzic.

I taki motyw tatuazu - czyli zewnetrzny wyraz wlasnej osobowosci, a nie pusty szpan na zewnatrz - jestem gotow uznac za do przyjecia. Wink

"co raczej miało by znaczyć ,ze według CIe ne ma grup wśród dorosłych/starszych osób gdzie taki rysunek miał by większe znaczenie"

Alez oczywiscie, ze sa takie grupy. Ale jesli zadowalaja sie tatuazem, by szanowac kogos - to tak, mimo starszego wieku nadal sa na poziomie gimnazjum. ;-P

"czasem sam tatuaż starczy nawet gdy ne jest konkretnym symbolem np. taki wyrąbany smok na całe plecy i pół klaty, wijący się jeszcze po nodze może ne mieć żadnej symboliki - po prostu wzór podobał sie kolesiowi - ale za to jak inni zobaczą tego smoka to kolesiowi od razu punkty prestiżu lecą jak krople wody w wodospadzie"

True. Ale na tej samej zasadzie, sa ludzie, ktorym imponuje lykanie zyletek. Ale czego to niby dowodzi? Wink Jak sie dobrze poszuka, to wszystko komus zaimponuje.

"ale On ne chce zaszpanować przed Tobą tylko przed kolegami"

True. Wink Ale jesli mu sie uda - to gratuluje tym kolegom kryteriow oceny ich znajomego. ;-P I tyle.

"A podchodząc do tego tym sposobem to każdy medal, odznaczenie wojskowe , logo jest płytkie jak dno mojego prywatnego jachtu bo można z nim zrobić to samo co z takim tatoskiem "

To, ze mozesz zrobic sobie kopie medalu nie oznacza, ze sam medal jest plytki. Plytkie jest noszenie jego kopii dla pustego szpanu. True, ze czesto pewne symbole sa naduzywane. Wink Sam mam koszulke (oliwkowa, tak a propos Ill Nino) z godlem Marines. Ale nosze ja nie dla szpanu u innych, ale dla siebie.

W takim ukladzie, jesli kolo skopiuje tatuaz tamtych 10 pilotow dlatego, ze mu imponuja i ze chce nasladowac ich wartosci i w ogole chetnie w nastepnym zyciu zostanie pilotem - OK, niech ma ten tatuaz. Bo nie jest to pusty szpan, to wyraz pewnej filozofii zycia.

"A co jest złego w osobie której można zaimponować tatuażem?"

A co jest zlego w osobie, ktorej mozna zaimponowac makijazem lub obcisla bluzeczka, lub dresiarskim samochodem? Wink

"coś tak czuje ,ze zaraz Loana CIe pojedzie bo najpierw pisałeś na wszystko na ne a teraz sie ze wszystkim zgadzasz"

Bo jest przeciez kilka roznych sytuacji. Podsumujmy:
1/ Nie zgadzam sie z tym, ze tatuaz jest sam w sobie powodem do prestizu. Nadziargalem sobie skore, patrzcie jaki jestem twardy/a. Nic z tego.
2/ Zdecydowanie jest powodem, natomiast, gdy zaznacza jakas ceche lub umiejetnosc, ktora kwalifikuje osobe do elity - ale wtedy podziwiamy nie tatuaz, ale ceche.
3/ Do przyjecia jest rowniez tatuaz bedacy demonstracja swiadomego przyjecia pewnych wartosci. Czyli nosisz 666 nie dlatego, ze chcesz wkurzyc rodzicow czy sasiadke, ale dlatego, ze naprawde czujesz potrzebe chlastania nocami kotow na cmentarzu. Albo nosisz koszulke z logo Marines, bo haslo "semper fi" podrwywa Twe zmysly, a nie dlatego, ze kotwica szpanersko wyglada. Wtedy tak.
4/ OK, jest tez sytuacja, gdy tatuaz sam w sobie jest dzielem sztuki, np. wielki kolorowy rysunek na 75% ciala. OK. Ale wtedy to przynosi prestiz nie osobie noszacej tatuaz - ale jego autorowi. To, ze mam na scianie obraz Picassa - nie oznacza, ze jestem zarabistym hiszpanskim malarzem. Patrzac na obraz, podziwiace Picassa, a nie mnie.

A Mikan to nick samochodu, Aligatorze. ;-P

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-06-2007 - 22:52
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 08-09-2005



Status: Offline
Mikei napisał/a:
Insygni zadnych nie nosisz. Wink A mundur rowna sie w Twym przypadku kurtka moro, ktorej teraz i tak nie nosisz, bo jest za goraco.
insygnia mam pochowane O! ;P pfff ne bede z koroną latać po mieście xD (żartuje ;P)
Ne nosze go, ne ,ze za gorąco tylko to jest mimo wszystko troche ne wygodne ^^ a ,ze w tym roku mam spodnie z kieszeniami (bojówki) to mogę tam sobie rzeczy napchać tak by mieć je pod ręką więc ne muszę mieć kieszeni moro ;P aczkolwiek czasem mi go brak ;P
A tak wracając do offtopa ;P to jak widać ne można poznać po tych czynnikach ale gdybym miała tatosa posiadającego znaczenie i był by on widoczny (ne zakryty przez np.ubranie) to by sie dało ;P mimo ,ze on insygniem ne jest Smile

Mikei napisał/a:
Poza tym o ile wiem (ale moge sie mylic, nie orientuje sie przeciez), to Twoje grupy nie korzystaja tak na powaznie z zadnych insygni. ;-P Nawet Swat nosi te swoje plakietki tylko na konwentach. Wink
moje znajome grupy ASG korzystają i traktują swoje naszywki całkiem serio Wink poza tym są pojedyncze przypadki ;P
lol chyba ne chcesz żebym chodziła z tarczą SWATu po mieście xD gdyby był to metal or coś w tym stylu to bym chodziła ale laminowany papier xD to sie rozmoknie T_T

Mikei napisał/a:
True. Ale ja nie mowie, ze tak nie jest. Ja mowie, ze jest to udawanie kogos, kim sie nie jest. Wink I ze nie jest to sposob na zdobycie prawdziwego szacunku. Wink Najwyzej - jakiejs tam akceptacji.
każdy z nas w jakimś stopniu udaje... ;P i do tego ne cza mieć tatosa Wink Bo i to prawda ,ze prawdziwego szacunu sobie tym ne wyrobisz. Prawdą jest też ,że są osoby którym taka zwykła akceptacja wystarczy Smile a jest ich dużo szczególnie w młodym wieku ;P

Mikei napisał/a:
Osobiscie, chrzanie akceptacje. Wink 100 x bardziej liczy sie szacunek. Dlatego wlasnie - nie akceptuje robienia tatuazy tylko dla zdobycia akceptacji czy uznania grupy lub jednostek. ;-P ALe powtarzam, to subiektywna opinia.
taaa zawsze sie mówi ,ze ne musi sie być akceptowanym przez otoczenie ale zwykle jednak to w głębi boli jak jest się ne akceptowanym -_- ;P
Akceptacja a szacunek to dwie różne sprawy. Można kogoś ne akceptować ale mino to darzyć szacunkiem Smile
No OK, Twoje zdanie i wielu sie z Tobą zgodzi ;P ja po części też ;P

Mikei napisał/a:
Ja mam do kurtki zimowej przypieta replike odznaki policyjnej. ;-P To tez manifestacja, cos jak tatuaz. Ale mam ja nie dlatego, ze to fajna broszka, ale dlatego, ze chce cos przez to powiedzic.
a co chcesz przez to powiedzieć Wink?

Mikey ;P napisał/a:
I taki motyw tatuazu - czyli zewnetrzny wyraz wlasnej osobowosci, a nie pusty szpan na zewnatrz - jestem gotow uznac za do przyjecia. Wink
ufff a już sie bałam ,ze jak sobie tatosa zrobię to mnie z auta wywalisz i karzesz biec za ;P a potem zakopiesz w mrowisku żeby mrówki wygryzły xD

Mikei napisał/a:
Ale jesli zadowalaja sie tatuazem, by szanowac kogos - to tak, mimo starszego wieku nadal sa na poziomie gimnazjum. ;-P
a jak taki tatuaĹĽ jest symbolem rangi w grupie Wink? ;P

Mikei napisał/a:
True. Ale na tej samej zasadzie, sa ludzie, ktorym imponuje lykanie zyletek. Ale czego to niby dowodzi? Wink Jak sie dobrze poszuka, to wszystko komus zaimponuje.
ej no, łykanie żyletek generalnie raczej szkodzi bardziej ;P każdemu dowodzie co innego Wink ano racja więc skoro wszystkim można zaimponować i nikt sie tego faktu przy innych rzeczach ne czepia to czemu czepiać sie tego w odniesieniu do tatuażu ;P?
Jak kobieta sie maluje żeby poprawić wygląd i nim potem imponować to jest OK Wink ale jak sobie zrobi dziare dla lansu to już jest zła tak? ;P

Mikei napisał/a:
W takim ukladzie, jesli kolo skopiuje tatuaz tamtych 10 pilotow dlatego, ze mu imponuja i ze chce nasladowac ich wartosci i w ogole chetnie w nastepnym zyciu zostanie pilotem - OK, niech ma ten tatuaz. Bo nie jest to pusty szpan, to wyraz pewnej filozofii zycia.
ano widzisz, to teraz układamy testy z pytaniami zamknięto otwartymi i wręczamy je każdemu napotkanemu istotowi z tatosem żeby wiedzieć czy on ma go z zamiłowania czy dla lansu Wink to tak żeby wiedzieć co można o nim pomyśleć Wink Bo broń cie boginko jeszcze pomyślisz ,ze ma go z zamiłowania i podejdziesz do kolesia z sympatią a tu sie okazuje ,ze sie koleś tylko lansuje Wink ;P

pan co sie miga od odpowiedzi napisał/a:
A co jest zlego w osobie, ktorej mozna zaimponowac makijazem lub obcisla bluzeczka, lub dresiarskim samochodem? Wink
Ne ładnie odpowiadać pytaniem na pytanie Wink ;P Pan sie panie kolego ne miga od odpowiedzi tylko odpowiada Wink no proszsz proszsz ;P

Mikei napisał/a:
4/ OK, jest tez sytuacja, gdy tatuaz sam w sobie jest dzielem sztuki, np. wielki kolorowy rysunek na 75% ciala. OK. Ale wtedy to przynosi prestiz nie osobie noszacej tatuaz - ale jego autorowi. To, ze mam na scianie obraz Picassa - nie oznacza, ze jestem zarabistym hiszpanskim malarzem. Patrzac na obraz, podziwiace Picassa, a nie mnie.
ta, ale jak sie widzi kolesia z tatosem to mało komu do głowy przychodzi pochwalić wykonawce Wink zwykle chwali się posiadacza za to ,ze ma fajny rysunek Wink a jak sie spyta o autora to tak czy siak sie raczej go ne zna wiec po chwili sie o nim zapomina ale osobę noszącą się pamięta Wink

Mikan napisał/a:
A Mikan to nick samochodu, Aligatorze. ;-P
Przeca Ty i Twoje auto jesteście jednością Wink HA! ;P A ja i mój aligator ne więc bez takich mi tu O! ;P

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-06-2007 - 23:42
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 07-01-2005



Status: Offline
to jak widać ne można poznać po tych czynnikach ale gdybym miała tatosa posiadającego znaczenie i był by on widoczny (ne zakryty przez np.ubranie) to by sie dało

Tak.

"moje znajome grupy ASG korzystają i traktują swoje naszywki całkiem serio"

OK. I gdyby ktorys sobie zrobil tatuaz z takiej naszywki - to prosze bardzo. Wink

"kaĹĽdy z nas w jakimĹ› stopniu udaje..."

True. Ale jedni mniej, drudzy wiecej.

"Prawdą jest też ,że są osoby którym taka zwykła akceptacja wystarczy a jest ich dużo szczególnie w młodym wieku ;P "

No, to troche juz inny temat, ale tak, to prawda. Potrzeba akceptacji to w mlodym wieku - dlatego pisalem, ze gimnazjum - rzecz szczegolnie silna...

"taaa zawsze sie mówi ,ze ne musi sie być akceptowanym przez otoczenie ale zwykle jednak to w głębi boli jak jest się ne akceptowanym"

True. Ale jednym zalezy na tym bardziej, innym mniej. I jedni sa gotowi w imie akceptacji na wiecej, inni na mniej.

"Akceptacja a szacunek to dwie różne sprawy."

Oczywiscie! Zupelnie rozne! Ja wole szacunek. Wink Ale to juz kazdy sam wybiera swego pokemona...

"a już sie bałam ,ze jak sobie tatosa zrobię to mnie z auta wywalisz i karzesz biec za ;P a potem zakopiesz w mrowisku żeby mrówki wygryzły xD "

Czemu piszesz w czasie przeszlym? Wink A gdzie napisalem, ze nie zakopie? ;-P

"a jak taki tatuaĹĽ jest symbolem rangi w grupie ?"

Wtedy nic mi do tego. Smile To wewnetrzna sprawa tej grupy.

"skoro wszystkim można zaimponować i nikt sie tego faktu przy innych rzeczach ne czepia to czemu czepiać sie tego w odniesieniu do tatuażu ;P? "

Jak sie nie czepia, jak sie czepia? Wink A co ja tu caly czas robie?

"Jak kobieta sie maluje żeby poprawić wygląd i nim potem imponować to jest OK ale jak sobie zrobi dziare dla lansu to już jest zła tak? ;P"

Nie jest zla. Smile Jest plytka. Ale OK, to powierzchowna opinia, i bardzo mozliwe, ze niesprawiedliwa.

"ta, ale jak sie widzi kolesia z tatosem to mało komu do głowy przychodzi pochwalić wykonawce"

U mnie to by byla pierwsza mysl. Smile I druga tez.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-06-2007 - 00:25
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 08-09-2005



Status: Offline
ja jeszcze wczeĹ›niej napisał/a:
A co jest złego w osobie której można zaimponować tatuażem?"

ja w poprzednim poĹ›cie napisał/a:
Migacz napisał/a:
A co jest zlego w osobie, ktorej mozna zaimponowac makijazem lub obcisla bluzeczka, lub dresiarskim samochodem? Wink

Ne ładnie odpowiadać pytaniem na pytanie Wink ;P Pan sie panie kolego ne miga od odpowiedzi tylko odpowiada Wink no proszsz proszsz ;P
Co sie tak migasz przed odpowiedzią na to pytanie Wink? Bo na owe ne odpowiedziałeś jeszcze ;P

ja w poprzednim poĹ›cie napisał/a:
Mikei napisał/a:
Ja mam do kurtki zimowej przypieta replike odznaki policyjnej. ;-P To tez manifestacja, cos jak tatuaz. Ale mam ja nie dlatego, ze to fajna broszka, ale dlatego, ze chce cos przez to powiedzic.
a co chcesz przez to powiedzieć Wink?
a tu tez brak odpowiedzi ;P

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-06-2007 - 01:07
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 07-01-2005



Status: Offline
1/ Pytanie bylo odpowiedzia. Wink

2/ Bo tu message nie jest mowiony slowami... Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-06-2007 - 10:58
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 08-09-2005



Status: Offline
1/ Wiesz ,ze każdy na to odpowiadające pytanie odpowie sobie inaczej Wink Moja odpowiedz będzie inna od Twojej tak więc chciała bym poznać Twoja ;p
A jak ne o to chodzi to ja ne wiem o co więc prosze mnie ożarówkować Wink

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-01-2008 - 13:31
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 08-09-2005



Status: Offline
HA! Juz wiem jaki zrobie sobie tatosik Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-01-2008 - 14:50
Admin Forum
Admin Forum


Doł±czył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Na ramieniu? Na czole? Smile
Zeby to mialo sens to musi byc widoczne.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-01-2008 - 18:37
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 08-09-2005



Status: Offline
wiem ;P właśnie się zastanawiam gdzie by tu...
Aczkolwiek to musi być miejsce w miarę widoczne i łatwe do zakrycia w razie czego, jak np. do pracy stałej będe chodzić i szef ne będzie miał poczucia humoru Very Happy

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-06-2009 - 21:38
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 18-10-2003



Status: Offline
http://www.wiking.internetdsl.pl/cienie/jarek%20szulc%20116.jpg

Ja mam cos takiego na lewej rece Smile Zdjecie zrobione w dniu ukonczenia - teraz usiluje zarobic na poprawke Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-06-2009 - 22:28
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Raju, musze przyznac, ze jak dla mnie niezbyt ladne Razz. Ale na szczescie nie ja mam to na rece ;P
A na serio, to co tam bedziesz poprawial?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2009 - 00:54
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 18-10-2003



Status: Offline
Cytat:
Raju, musze przyznac, ze jak dla mnie niezbyt ladne Razz. Ale na szczescie nie ja mam to na rece ;P


Dokladnie Very Happy To mi ma sie podobac Razz
Inaczej to wyglada "na zywo" i w pelni wygojone Smile

Tatuaz nie tylko ma "byc ladny" ale miec tez znaczenie Wink

A poprawiac bede calosc zeby byl czarny tj. "wyrazny" bo ten byl robiony tylko raz i czesc barwnika po prostu "wyszla" podczas gojenia co normalne.

W planach sa juz kolejne - ale wiekszosc z nich to odlegla przyszlosc Wink W najlblizszym czasie - ta sama reka podobny waz z "kilkoma" innymi detalami Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2009 - 09:32
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Ale nie będziesz sobie gwiazdek na twarzy robił?
Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2009 - 18:13
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 18-10-2003



Status: Offline
Noo jasne - tysiac od razu Razz
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits