Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
KellyOffline
Temat postu: Niewypały anime (d.Kiczowaty Ragnarok)  PostWysłany: 10-01-2005 - 18:18
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Jednym z największych zawodów w oglądanych anime okazał się, niestety, Ragnarok. Według mnie wszyscy w owym filmie zachowywali się, niczym gracze role playing na pierwszej sesji. Bohaterowie wszyscy, może poza ta łuczniczka, powinni poszukać naprawdę topowych psychiatrów. Wtedy byłaby jakaś szansa. Powinni z niej także skorzystać twórcy scenariusz filmu. Tak kretyńskich dialogów, przy których sapanie przypominało szczyt inteligencji, trudno znaleźć gdzie indziej. Nawet w idiotycznym Tokio Underground. Jednym Natomiast zachowania przypisane postaciom, nagłe napady sklerozy zatrącają o Teletubisie, gdyż poziom jest identyczny. Tyle, że Teletubisie przeznaczone są dla przedszkolaków.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Kiczowaty Ragnarok  PostWysłany: 10-01-2005 - 20:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Kelly temat o ragnaroku już jest... poza tym Ragnarok jako gra sama w sobie nie ma fabuły wiec trudno wymyśłić coś konkretnego... MMORPG nie zrobisz anime trzeba naprawde meić talent by sie to komuś udało

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: Kiczowaty Ragnarok  PostWysłany: 10-01-2005 - 20:25
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
No i wlasnie im nie wyszlo Very Happy Ale jako wielka fanka gry radosc sprawialo mi ogladanie poringow latajacych po ekranie/innych potworkow/atakow/miejsc/klas itd. Natomiast manhwa - to jest dopiero zawod stulecia. Nie dosyc ze kicha fabularna, to jeszcze z Ragnarokiem na wspolne nazy (mniej wiecej bo Fayon a nie Payon) miast. Kaszanka

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu: Kiczowaty Ragnarok  PostWysłany: 10-01-2005 - 21:10
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Owszem, Magnus, podobnie, jak o Full Metallu. Jednak zwyczajnie nie wytrzymałem i na początku chciałem założyć temat o niewypałach anime, tyle, że własnie niedawno obejrzałem Ragnarok, no i samo się napisało.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Asuran-kunOffline
Temat postu: Kiczowaty Ragnarok  PostWysłany: 31-01-2005 - 16:01
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-11-2004



Status: Offline
Jako wielki fan Ragnaroka musze powiedzieć że animka nie jest na zbyt wysokim poziomie.Jednak dla mnie ratował ja sam klimat gry,czy wspominałem już jak wielkim fanem jestem Razz??Zresztą miło było zobaczyć jak to ładnie określiła Veg latających po ekranie potwory, klasy itd.Jednak dla kogoś kto nie grał w Ragnarok online będzie to denna rozrywka.

_________________
If you only knew the power of the dark side
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DeiwosOffline
Temat postu: Kiczowaty Ragnarok  PostWysłany: 31-01-2005 - 16:38
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 28-01-2005

Skąd: N 50°48'35" E 19°06'37"

Status: Offline
Ja gralem w RO okolo 4 miesiecy w zeszlym roku.
Anime fakt, nie bylo na wysokim poziomie, ale milo bylo popatrzec.
Obejrzalem tylko 23 odcinki, jakos nie mialem checi obejrzenia do konca Wink

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: Kiczowaty Ragnarok  PostWysłany: 31-01-2005 - 20:48
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Kiczowate anime? Saber Marionette. Di Gi Charat Panyo Panyo (zgroza, wezcie to ode mnie, tylko kotek byl fajny). Lodoss-to Senki OAV (wybaczcie, nie trawie jakos...) Mouse (co to mialo byc? hentaj? minelo sie z powolaniem) Peach Girl - chyba kicz nr 1 Razz

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu: Kiczowaty Ragnarok  PostWysłany: 31-01-2005 - 20:57
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



Saber Marionette? Lodoss? Mouse? Nie-wy-pa-ły? Ki-czo-wa-te? Oo

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Kiczowaty Ragnarok  PostWysłany: 31-01-2005 - 21:32
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Mouse był fajny, o wiele fajniejszy niż taki Tenjou Tenge gdzie, jak wielokrotnie już podkreślałem, rozmiar biustu miał zastąpić sympatyczność i zdrowy rozsadek bohaterek. Jedyna fajną postacią w tej serii jest ten senpaj o siwej czuprynie (walki też choć tylko czasem, bo bioracy w nich udział zawsze na poącżtku wykrzykiwali TERAZ ZGINIECIE! albo ZABIJEMY WAS! a gdy było po wszystkim pytali pokonanych, z troską, zerżniętą z jakiejś purenonsensowej komedii, HEJ, NIC WAM NIE JEST? PRZECIEZ TO NIE WALKA NA SMIERĆ I ŻYCIE, PRAWDA?
Tydzień po obejrzeniu wciąż zastanawiałem się czy z wyrazem "zabić" nie jest po japońsku jak ze "ski", bo albo to albo głupota (ewentualnie ciężkie haluny piszących scenariusz i dialogi) dają w miare logiczne wytłumaczenie.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: Re: Kiczowaty Ragnarok  PostWysłany: 31-01-2005 - 21:38
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Jaczak napisał/a:
Saber Marionette? Lodoss? Mouse? Nie-wy-pa-ły? Ki-czo-wa-te? Oo


No dla mnie tak :D

Kazdy ma inny gust, ne?

SM mnie tak strasznie nudzi, ze dobrnelam do 13 odcink (cud) i stanelam. Lodoss - nie wiem nawet co, ale akcja jakos mi nie podchodzi, o dziwo manga podoba mi sie bardzo, bohaterowie tez, ale jakies niestrawne dla mnie toto. Mouse - w ogole nie moj typ, te panienki w kazdym odcinku itp (lateksowe wdzianka :P) - imho kicz niesamowity.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Kiczowaty Ragnarok  PostWysłany: 31-01-2005 - 21:41
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
największy niewypał 2004 roku to "konocośtam minikuku no sekaj" przy tym anime ragnarok to dzieło sztuki... bo o ile ragnarok z góry nie ma fabuły tak przy "Minikuku" zrobili kuku i im nie wyszło ... pierwszy epizod był bajer a potem tylko w dół i dół i końca nie było....

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu: Kiczowaty Ragnarok  PostWysłany: 31-01-2005 - 21:49
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-02-2003



Status: Offline
U mnie królem szmiry jest Airmaster. Beznadzieja jakich mało.
Oprucz tego Negima TV - nie wiem co to miało być, ale wiem, ze anime jest oo luftu.
I Evangelion.
Więcej na razie nie pamiętam.

_________________
Braki w sprzęcie? A co to takiego? Idziesz do najbliższej arabskiej chałupy, dajesz gospodarzowi w ryj i on uprzejmie otwiera piwnicę pytając: C3? F1? AK-47?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-01-2005 - 22:25
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Airmaster owszem, Saber Marionette po prostu dosyć głupie, aczkolwiek trzecia seria czasem prezentuje lepsze momenty. Kretynizmem jest także Tokyo Underground, gdzie scenariusz cechuje kwadratowy infantylizm nie nadrobiony innymi elementami. Jeżeli chodzi o Mouse, jakoś nie udało mi się obejrzec całosci nawet na podglądzie, nudziła mnie po prostu. Nie lubię tez anime z cyklu killer-girl ubierająca spódniczkę długosci 10 cm. Tutaj przykładowym tytułem, którego nie obejrzałem całego jest Najica Blitz Tactic.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DeiwosOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-01-2005 - 22:47
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 28-01-2005

Skąd: N 50°48'35" E 19°06'37"

Status: Offline
Krzychu Ty jestes pewien tego " I Evangelion "?
Wytlumacz mi prosze na czym polega kicz w NGE, jestem tego niezmiernie ciekaw.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 01-02-2005 - 00:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

a ja tam lubię te kiczowate: i Mouse'a, i SMJ, natomiast nie trawię nudnych - największe niewypały to - w tym punkcie zgadzam się 100% z Kellym - cholernie nudny Ragnarok oraz Love Hina i ekranizacje mang Ariny Tanemury - zrobić taki gniot z tak świetnego materiału to woła o pomste do nieba! Widzę, że Negima idzie w ślady Hiny - widocznie ten autor też nie ma szczęścia...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits