Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
P-chanOffline
Temat postu:   PostWys³any: 17-01-2009 - 19:36
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 31-07-2007



Status: Offline
Ano są, nawet w ostatnim PSX Extreme zrecenzowali kilka klasyków z PS Store, ale ja nie ukrywam, że najbardziej bodajże cieszył bym się z możliwości kupienia klasyków z PSX'a, które nie opuściły granic Japonii (a znalazło by się kilka gier), i Stanów.
Choć jak się komuś ostały jeszcze jakieś gry z czasów panowania PSX'a, to taki zakup jest raczej zbędny.
Natomiast plusem takiego podejścia jest to, że da się te gry również odpalić na PSP.

Druga sprawa jest taka, że chodzą słuchy, że Sony taki sam patent chce zrobić w przypadku gier z PS2, czyli jednak da się w kolejnym update'cie systemu wprowadzić z powrotem emulator PS2 - tylko trzeba chcieć.

_________________

P-chan' s fan site
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 18-01-2009 - 01:10
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
A ja właśnie zakupiłem Final Fantasy Fables: Chocobo Dungeon na Wii. Czekam z niecierpliwością aż się zjawi pan listonosz z kopertą Very Happy Ta seria niczym wielkim nie była/jest jednak ma coś w sobie co mnie do niej skłoniło. Tylko najgorsze jest że to gier tego typu potrzebuje tak ze cztery godzinki by sobie pograć a ostatnio coś kiepsko z czasem. Jednak jak się wszystko dobrze ułoży to będzie go więcej niedługo i będzie można sobie nadrobić tytuły (czytaj - w końcu je skończyć).

Grałem też przez chwilę w "manhunt" i stwierdzam że jakoś nie przypadła mi ta gra do gustu. Takie mordowanie dla mordowania i w dodatku ocenzurowane. W sumie jak bym zakupił to bym był niepocieszony.

Co innego natomiast jeżeli chodzi o "trauma center:new blood". Te medyczne puzzle są lepsze niż poprzednia część. Grałem tylko w pierwszy epizod i to wystarczyło by poczuć klimat gry Very Happy Jednak nie zdążyłem skorzystać z trybu kooperacji a ogółem brzmi smakowicie Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
P-chanOffline
Temat postu:   PostWys³any: 18-01-2009 - 12:06
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 31-07-2007



Status: Offline
Magnus napisa³/a:
A ja właśnie zakupiłem Final Fantasy Fables: Chocobo Dungeon na Wii. Czekam z niecierpliwością aż się zjawi pan listonosz z kopertą Very Happy Ta seria niczym wielkim nie była/jest jednak ma coś w sobie co mnie do niej skłoniło. Tylko najgorsze jest że to gier tego typu potrzebuje tak ze cztery godzinki by sobie pograć a ostatnio coś kiepsko z czasem. Jednak jak się wszystko dobrze ułoży to będzie go więcej niedługo i będzie można sobie nadrobić tytuły (czytaj - w końcu je skończyć).


To to już wyszło w Europie ?
To wygląda, że coś musiałem przegapić, jestem ciekaw jak ta gra wyszła Square w praniu.

Co do Manhunt'a, to powiem wprost nie lubię tej gry, jak dla mnie gdyby ją obedrzeć z tej całej brutalności (która i tak została ocenzurowana), to tak naprawdę ta gra nie miała by nic do zaprezentowania. O ile w ogóle ma coś do pokazania.

Co do Traumy Center, to kupiłem obydwie części (na razie tylko na Wii), i mogę powiedzieć, że się nie zawiodłem, bowiem gra jest tym co się po niej spodziewałem, a gdzieś od połowy robi się naprawdę trudna, i żeby dostać najwyższą ocenę, trzeba się nieźle napocić. Mam nadzieje, że trzecia odsłona powstanie.

Co do gier, które przyszło mi ostatnio nadrabiać (i które czekają aż z kończę Valkyria Chronicles), to ostatnio zakupiłem w raz z bratem choćby Lego Indiana Jones w zestawie dodatkowo była jeszcze Kung Fu Panda i Jericho (w promocyjnej cenie). Do tego kupiło się jeszcze Fatal Frame 3 (czekam na czwóreczkę), Condemned 2, i Sega SuperStar Tennis.

Ciekawi mnie tylko czy do Europy dotrze gra, z którą obecnie wiąże największe nadziej czyli Fragile. Gra naprawdę zapowiada się strasznie ciekawie, szczególnie po tym co ostatnio ujrzałem (gdy bym tylko z tego japońskiego nie co więcej rozumiał).

http://www.gametrailers.com/player/44515.html

_________________

P-chan' s fan site
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AreinuOffline
Temat postu:   PostWys³any: 18-01-2009 - 21:37
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 19-02-2008



Status: Offline
Pierwszy Trauma Center na DSie w pewnym momencie robił się tak trudny że przejście do następnej misji graniczyło z cudem Wink W drugim Trauma Center są 3 poziomy trudności które można zmieniać przed wyborem każdej misji, więc tam udało mi się przejść grę, ale wciąż kupa trudnych rzeczy przede mną.

_________________

Jeśli nie włączę DSa co najmniej raz w ciągu dnia nie mogę spać spokojnie.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 19-01-2009 - 01:24
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
To to już wyszło w Europie ?
To wygląda, że coś musiałem przegapić, jestem ciekaw jak ta gra wyszła Square w praniu.


Ja byłem w szoku z 2 powodów - że wyszło tak szybko i że w ogóle wyszło Very Happy Pare dni temu otworzyłem allegro i oczom nie wierzyłem Wink 2 dni namysłu brać to czy RRR TV Party, no i wygrał "kurczak" Wink

Cytat:
Co do Manhunt'a, to powiem wprost nie lubię tej gry, jak dla mnie gdyby ją obedrzeć z tej całej brutalności (która i tak została ocenzurowana), to tak naprawdę ta gra nie miała by nic do zaprezentowania. O ile w ogóle ma coś do pokazania.


Ja się czasem dziwie dlaczego takie debilne gry robią... przecież to monotonne i zero dynamiki ma.

Cytat:
Ciekawi mnie tylko czy do Europy dotrze gra, z którą obecnie wiąże największe nadziej czyli Fragile. Gra naprawdę zapowiada się strasznie ciekawie, szczególnie po tym co ostatnio ujrzałem (gdy bym tylko z tego japońskiego nie co więcej rozumiał).


No zwiastun jest ciekawy, choć czasem (nie wiem dlaczego) kojarzyło mi sie z takim silent hillem dla dzieci Wink oczywiście to jak najbardziej komplement.

Obecnie czekam "Tales of Symphonia: Dawn of the New World". Nie grałem w pierwszą część na GaCku (nigdy mnie na nia nie stać jak jest na allegro :/ ) jednak ma coś w sobie co kusi by zapoznać się z tym tytułem a premiera już niedługo.

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
P-chanOffline
Temat postu:   PostWys³any: 21-01-2009 - 20:06
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 31-07-2007



Status: Offline
Mi się Fragile, bardziej kojarzy z Ico, jak i nie wiem czemu, ale z filmami ze studia Ghibli, niż z SH, ale trzeba przyznać, że gierka ma klimat.

Co do Tales of Symphonia, to też czekam, i to bardzo mając nadzieje, że długo nam nie będzie dane czekać. A tym bardziej czekam, bo odsłona na GaCka mi się bardzo podobała.

W miedzy czasie szukam Fire Emblem'a (jestem fanem tej serii) na GaCka, głownie na zagranicznych aukcjach, jak i Baten Kaitos (przy tej grze maczali twórcy Eternal Sonaty i Fragile), szkoda tylko, że dwójka nie dotarła do Europy.

Choć osobiście liczę też na szybkie uruchomienie pre-orderów na Persone 4, która u nas ma mieć premierę 13 marca, na poprzedniej odsłonie się nie zawiodłem, więc na tej też się zapewne nie zawiodę. Szczególnie, że ci co grali mówią, że jest nawet lepsza od trójki.

_________________

P-chan' s fan site
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-01-2009 - 15:23
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
Już jestem po zaczepnej grze w podziemia chocobo... gra jest podobna w rozgrywce jak wersja z PS1. Gra jest trudna w sumie bo trzeba się czasem natrudzić by dostać się na dany poziom lochu. Niby mozna od razu schodzić piętro niżej ale bez levelowania czasem jest to równe z samobójstwem. No i każda utrata życia pozbawia nas uzbieranego ekwipunku.

Grafika jest przecudna jak dla mnie, bajkowa i kolorowa Smile dubbing angielski przy niektórych postaciach jest irytujący jednak nie jest aż tak źle jak zapowiadali w recenzjach.

Co do ogólnego podejścia do gry to jest to taki fabularny hack'n'Slash w świecie Finala.

No i mozna zbierać karty znane z wersji na DS'a oraz grać za pomocą wifi z innymi "człowiekami" Very Happy co daje duży plus grze.

Po pierwszych 5 godzinach grania jestem zadowolony z wydania tych ~140zeta Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 05-02-2009 - 02:26
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
Właśnie zachorowałem na tą gre.... pierwszy raz żałuje że mam nie przerobioną konsole Wink

http://www.youtube.com/watch?v=SoXzjR2Lc1s

Normalnie, che to mieć Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWys³any: 05-02-2009 - 09:44
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 14-09-2005



ja grałem niedawno w little big planet na ps3 w trójkę - świeeetna zabawa, a sama gra jest piękna i cukierkowa, a jednocześnie creepy (nie ma w polskim odpowiedniego zamiennika : P), polecam każdemu ^^

btw - Karas? *_*

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
drakoOffline
Temat postu:   PostWys³any: 07-05-2009 - 13:35
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 07-05-2009



Status: Offline
Ja kupiłem konsole PS3 z Little Big Planet , gra jest naprawdę powalająca i również polecam!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 07-05-2009 - 23:08
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
O czym jest ta gra?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWys³any: 08-05-2009 - 12:39
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 18-10-2003



Status: Offline
wikipedia napisa³/a:
W grze gracz kontroluje małą postać tzw. Sackboy, która może biegać, skakać i chwytać przedmioty. Gracze mogą współpracować ze sobą tworząc własne plansze lub przechodząc plansze umieszczone w internecie, stworzone przez innych graczy.

Aby ukończyć dany poziom gracz musi rozwiązywać zagadki i odnajdywać sposoby na pokonanie przeszkód. Gra posiada zaawansowany silnik fizyki: każdy obiekt w grze poddawany jest zasadom grawitacji i sprężystości.

Sackboy

Postać, którą kierujemy w grze - Sackboy jest to dosłownie rzecz biorąc laleczka wykonana z worka na ziemniaki, wypchanego w środku gąbką. Gracz może go ucharakteryzować na swój sposób wykorzystując dodatki zawarte w grze lub ściągnięte z PlayStation Network.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
P-chanOffline
Temat postu:   PostWys³any: 08-05-2009 - 16:27
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 31-07-2007



Status: Offline
A już za nie długo posiadacze PSP'ka będą mogli również zagrać w ten tytuł^^.

Ja za to najprawdopodobniej na wakacje kupie sobie właśnie PSP'ka do kolekcji, choćby dla remake'u Persony (pierwowzór nigdy nie opuścił granic Japonii). Choć kusi mnie też ta konsola, również z powodu paru innych gier.

Za to w dalszych planach czekam z niecierpliwością na PS3 w wersji slim (o ile takowa wyjdzie), lub jak PS3 potanieje do sumki poniżej tysiaka, bo chcem kupić jeszcze jeden egzemplarz, który będzie mi potrzebny:P.

_________________

P-chan' s fan site
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu:   PostWys³any: 08-05-2009 - 22:11
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 18-10-2003



Status: Offline
Za to w dalszych planach czekam z niecierpliwością na PS3 w wersji slim (o ile takowa wyjdzie), lub jak PS3 potanieje do sumki poniżej tysiaka, bo chcem kupić jeszcze jeden egzemplarz, który będzie mi potrzebny:P.

Slim raczej nie wyjdzie - chyba ze bedzie jakis przelom w technologii Wink Lub zdecyduja sie wydac psa w wersji bez dysku i kilku innych rzeczy - w co watpie - bo od tego jest PSP Wink

A konsola ponizej tysiaca nie zejdzie - beda co najwyzej dokladac do niej rozne rzeczy tak jak teraz i tak jak bylo z poprzednimi wersjami.

No chyba ze zlotowka bedzie drozsza od dolara to wtedy stanieje Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWys³any: 08-05-2009 - 23:15
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
no i trzeba dodać że technologia "niebieskiego lasera" jest jeszcze droga... stąd też utrzymująca się cena powyżej tysiaka.

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits