Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
pawel_322Offline
Temat postu: Voices of a Distant Star  PostWysłany: 22-12-2006 - 13:23
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Jeśli ktoś nie widział to chciałbym polecić to anime .
Jest to zaledwie jeden odcinek stworzony przez jednego człowieka ale to anime jest niezwykłe i bardzo wzruszające.
Choć nie jestem pewien czy skończyło się dobrze czy źle.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zynkiel
Temat postu: Voices of a Distant Star  PostWysłany: 29-03-2007 - 02:05
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 28-03-2007



To po 1'st nie jest odcinek tylko taki short . Ale zgodze sie magiczny ,niesamowite co mozna zrobić z człwoiekiem oglądajacym anime w przeciagu 20-30? minut . . . chistoria jest śliczna .

W sumie to można by ja było nawet w skrucie strescic bo widze że nikt sie zbytnio nie kawapi do krotkiej recki Razz a że jestem lekko podpity i nie mam nic innego do roboty wiec pozwole sobie w skrocie opisac

W SKROCIE - aniem zaczyna sie od pieknej wstawki o teori bliźniąt w kosmosie mianowicie chodzi o załamanie czasu czy coś w tym gescie , poznajemy na poczatku urocza pare przyjaciuł (których imion niestety nie pamietam) ,po pewnym czasie ta żeńsdka część dowiaduje sie że zostaje wyznaczona na pilota mecha ktory ma bronic naszej piekenj planety przed najazdem obcych sił . . . . i co dalej ? obejżycie a sie dowiecie Razz Warto bo w tym anime jest dużo do przemyślenia . . . zostawi was po obejżeniu z nutką zadumki Wink polecam bardzo dobry tytuł
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits