Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
Losiul
Temat postu: Przyszłość strony i forum Kasumi  PostWysany: 13-03-2007 - 23:04
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 22-02-2005



A mi się podoba pomysł z blogiem : ). Takie Twoje miejsce na kasumi o które dbasz : ).
Reszta to w sumie duperele, poza chyba designem, który nie jest zły - po prostu jest trochę nijaki. Niewiele więcej grafiki i kolorów mogłoby go trochę ożywić ; ).
Jeślibyś Raul potrzebował pomocy przy PHPowaniu, czy czymś w okolicy to mogę się polecić, teraz i tak robię to codziennie Very Happy ; ).
Co do świeżej krwi. Czy kasumi nie współpracuje z jakąś inną stronką, może jakiś banner tu i tam (na innych serwisach) by nie zaszkodził?
Zastanawiam się nad np powiadomieniami przez gg o tym, że ktoś dopisał post'a do obserwowanego przez kogoś tematu. Mam ambicje napisać bota, który by coś podobnego potrafił, ale póki co brakowało mi motywacji ; P - na jakim systemie chodzi kasumi? : )

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
RaulOffline
Temat postu: Przyszłość strony i forum Kasumi  PostWysany: 14-03-2007 - 11:02
Admin Forum
Admin Forum


Doczy/a: 05-01-2002



Status: Offline
Oki, Joshua, maila założę Ci jak najszybciej się da (może dziś ale nie obiecuję). Chcesz przekierowanie na jakiegoś maila, czy osobny na Kasumi?

Losiul napisa/a:
A mi się podoba pomysł z blogiem : ). Takie Twoje miejsce na kasumi o które dbasz : ).

Po za tym powinno to zachęcać do częstszego odwiedzania Kasumi.
Dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba będzie szukać blogów po necie, będą na Kasumi.

Losiul napisa/a:
Reszta to w sumie duperele, poza chyba designem, który nie jest zły - po prostu jest trochę nijaki. Niewiele więcej grafiki i kolorów mogłoby go trochę ożywić ; ).

Na pewno trzeba dodac jakiś obrazek, aby strona była rozpoznawalna.

Losiul napisa/a:
Jeślibyś Raul potrzebował pomocy przy PHPowaniu, czy czymś w okolicy to mogę się polecić, teraz i tak robię to codziennie Very Happy ; ).

Bardzo chętnie, każda pomoc się przyda. Na razie nie mam pomysłu ale kto wie Smile

Losiul napisa/a:
Co do świeżej krwi. Czy kasumi nie współpracuje z jakąś inną stronką, może jakiś banner tu i tam (na innych serwisach) by nie zaszkodził?

Wniosek - zabrać się za banery i wymianę linków.

Losiul napisa/a:
Zastanawiam się nad np powiadomieniami przez gg o tym, że ktoś dopisał post'a do obserwowanego przez kogoś tematu. Mam ambicje napisać bota, który by coś podobnego potrafił, ale póki co brakowało mi motywacji ; P - na jakim systemie chodzi kasumi? : )

Forum jest na pnphpbb (wersja Phpbb dla postnuke). Nie wiem czy aby takiego bota ktoś już nie napisał w wersji dla phpbb. Skoro jest opcja powiadamiania na maila , a w phpbb Przemo jest opcja powiadamiania na gg/smsem to myślę, że da się to zrobić.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
kateOffline
Temat postu: Przyszłość strony i forum Kasumi  PostWysany: 14-03-2007 - 16:02
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 25-12-2005



Status: Offline
Łoooooo, widzę, że cosik się ruszyło w celu poprawienia bytu Very Happy oj cieszy mnie to cieszy Very HappyVery HappyVery Happy
jeśli chodzi o grafikę to faktycznie... sugerowałabym jakiś obrazek tu, jakiś tam. Co do koloru to w sumie nie wiem, przywiązałam się do tego niebieskiego Smile
wymiana bannerów - świetny pomysł Very Happy więcej ludzików = więcej postów = więcej dyskusji Smile

_________________
taaaa....moje życie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
JoshuaOffline
Temat postu: Przyszłość strony i forum Kasumi  PostWysany: 14-03-2007 - 16:27
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 24-10-2005



Status: Offline
Za banner mogę ja się zabrać-tylko nakieruj mnie jak ma wyglądać mniej-więcej.
Raul maila osobno na kasumi mi zrób, będzie szybciej, bo z paska zakładek wejdę w kasumi, potem tylko rolką nacisnę link do maila i otworzy się w nowej kartce Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
RaulOffline
Temat postu: Przyszłość strony i forum Kasumi  PostWysany: 14-03-2007 - 17:55
Admin Forum
Admin Forum


Doczy/a: 05-01-2002



Status: Offline
Mike napisa/a:
...za ktora i tak ich zbanujemy i wyostujemy... ;-D

Mógłbyś coś wnieść do dyskusji? Rozmawialem z Iggim i próbowalem z Nika. Prosze, zostaw już to w spokoju, dobrze?

Kate: Przyda mi sie ktoś kto zachęci do wymiany linków/banerów gdy takowe powstaną. A obrazek z Kasumi na głównej stronie będzie na pewno.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
RaulOffline
Temat postu: Przyszłość strony i forum Kasumi  PostWysany: 15-03-2007 - 07:30
Admin Forum
Admin Forum


Doczy/a: 05-01-2002



Status: Offline
Joshua - masz już maila. Hasło prześlę ci pwką.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
JoshuaOffline
Temat postu: Przyszłość strony i forum Kasumi  PostWysany: 15-03-2007 - 07:39
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 24-10-2005



Status: Offline
Serdecznie dziękuję Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
RaulOffline
Temat postu: Przyszłość strony i forum Kasumi  PostWysany: 15-03-2007 - 09:40
Admin Forum
Admin Forum


Doczy/a: 05-01-2002



Status: Offline
Użytkownicy mogą zakładać własne prywatne blogi na Kasumi. Napisze nieco więcej o tym jak dodam linki Smile
Z każdego bloga można mieć najnowsze wiadomości dzięki RSS.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
DidaOffline
Temat postu: Przyszłość strony i forum Kasumi  PostWysany: 15-03-2007 - 11:40
Moderator
Moderator


Doczy/a: 24-02-2003



Status: Offline
Joshua napisa/a:
Za banner mogę ja się zabrać

A mógłbyś też zrobić userbary Kasumi? Smile Bannerów nie lubię, ale taki mały paseczek chętnie bym umieściła w swoich podpisach na innych forach.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
RaulOffline
Temat postu: Przyszłość strony i forum Kasumi  PostWysany: 15-03-2007 - 13:06
Admin Forum
Admin Forum


Doczy/a: 05-01-2002



Status: Offline
To dobry pomysł Smile Może jakiś konkurs na najlepsze banerki/userbary z Kasumi?
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
JoshuaOffline
Temat postu: Przyszłość strony i forum Kasumi  PostWysany: 15-03-2007 - 16:21
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 24-10-2005



Status: Offline
Oczywista sprawa. Tylko muszę się w jakiegoś gimpa zaopatrzyć, bo narazie z graficznych mam tylko painta Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
ThondorOffline
Temat postu: Przyszłość strony i forum Kasumi  PostWysany: 17-03-2007 - 00:53
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 25-10-2005

Skd: Bydgoszcz

Status: Offline
Myślę, że najlepszym "wabikiem" dla osób chcących się zarejestrować jest samo forum, poziom prowadzonych tu dyskusji i tego, co społeczność Kasumi sobą prezentuje. Wszelkie dodatki jakkolwiek ciekawe są jednak tylko, jak powiedział Mike, musztardą, nie zastąpią dania głównego. Biorąc pod uwagę specyfikę forum możnaby postawić na współpracę z serwisami tematycznymi - wydaje mi się, że to przez nie może tu dopłynąć sporo świeżej krwi. Ale przede wszystkim dyskusja, tego nam potrzeba. To o czym rozmawiać to już inna sprawa - osobiście nie widzę aktualnie nic ciekawego poza oklepaną już polityką i religią, ale nie ja jeden piszę na forum. Razz
BTW: O co chodzi MIke'owi z tymi ograniczeniami \swobody wypowiedzi? Chyba o czymś nie wiem...

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MikeOffline
Temat postu: Przyszłość strony i forum Kasumi  PostWysany: 18-03-2007 - 14:07
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 07-01-2005



Status: Offline
Totez wlasnie. Slusznie prawi. Wink

Znaczy sie powtarza moje slowa, ale to tylko potwierdza, ze slusznie prawi. xD

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
RaulOffline
Temat postu: Przyszłość strony i forum Kasumi  PostWysany: 20-03-2007 - 07:47
Admin Forum
Admin Forum


Doczy/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dodane prywatne blogi. Mój jest testowo Smile
Na razie linka można znaleźć w Modułach, później przeniosę na górę Smile

PS. Nie działa to do końca jak bym chciał, potestuję jeszcze.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
issOffline
Temat postu: Przyszłość strony i forum Kasumi  PostWysany: 20-03-2007 - 13:31
Moderator
Moderator


Doczy/a: 16-02-2004



Status: Offline
1. Emaile kasumi.pl - najlepsze chyba byłyby aliasy z opcją włączenia, wyłączenia i zmiany przez profil.
2. Blogi - średnio to widzę, bo kto ma na to ochotę, to pewnie bloga już jakiegoś ma. Ewentualnie widziałbym kasumiane blogi jako miejsce do opisywania obejrzanych/przeczytanych anime/mang, ale na to jest przecież miejsce na forum. Czyli IMO blogi to pomysł nietrafiony.
3. Shoutbox - mam mieszane uczucia co do tego wynalazku, ale userzy chyba to lubią. Oby tylko shout nie stał się jedynym miejscem aktywności.

Ogólnie nie ma chyba takiego killer-bajeru, który nagle przyciągnie kilka tuzinów aktywnych użytkowników. Tu raczej panuje zasada, że im więcej użytkowników, tym więcej użytkowników. Można to osiągnąć przez popularyzację forum wśród znajomych i na zaprzyjaźnionych serwisach M&A. Problemem kasumi jest odejście wielu wartościowych userów, którzy stanowili główną siłę napędową. Herbert West, Odol, Jaczak, Veg. TIGRA, Szczota, Dehira, MetAtroN, kiyubi, Nika & IggI nie pojawiają się wcale albo bardzo rzadko.
Poza tym topiki o M&A pokrywają się kurzem (sam się też nieco do tego przyczyniam). Największy ruch jest w Niezwiązanych i 071. Taka sytuacja trochę zniechęca nowych użytkowników.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits