Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci Zobacz nastŕpny temat
Autor WiadomoŠ
nika
Temat postu: Powitania  PostWys│any: 20-09-2004 - 14:27
Moderator
Moderator

Do│▒czy│/a: 26-08-2002

Sk▒d: Warszawa

W tym temacie mo┼╝esz si─Ö przywita─ç z innymi forumowiczami i opowiedzie─ç troch─Ö o sobie, je┼╝eli masz na to ochot─Ö.

Reguły:
1. Nie wolno umieszczać w postach linków do innych forów czy reklamowac własnej strony. Informacje o swojej stronce mozesz mieć w podpisie.
2. Posty w tym temacie (tzn. wszystkie "cze┼Ť─ç" i "witam serdecznie") b─Öd─ů sukcesywnie (np. po miesi─ůcu) kasowane - zostan─ů tylko informacje na temat nowego u┼╝ytkownika.

Forum powita┼ä przesta┼éo istnie─ç (patrz temat: Propozycje i zmiany) - wszystkie powitania znalaz┼éy si─Ö teraz w dziale Nie zwi─ůzane - zostawiam tylko te najnowsze oraz os├│b, kt├│re wci─ů┼╝ udzielaj─ů si─Ö na kasumi. Interesuj─ůce w─ůtki przerzuc─Ö do innych temat├│w lub wklej─Ö tu.

Zobacz profil autora WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ WyÂlij email  
Odpowiedz z cytatem Powrˇt do gˇry
nika
Temat postu:   PostWys│any: 20-09-2004 - 16:26
Moderator
Moderator

Powitanka:
-Sora- napisa│/a:
Chciałbym przywitać sie ze wszystkimi użytkownikami tego zacnego forum mam nadzieje ze czas spędzony z wami zapadnie mi na zawsze w pamieci.

Vasco napisa│/a:
Kucze , wypada si─Ö przywita─ç jak jest si─Ö nowym ;D A wi─Öc witam wszystkich ( ale oryginalne przywitanie co nie ??Very Happy) !!! Mam na imie Dave . Interesuj─Ö si─Ö jak nie trudno zgadn─ů─ç m&a , chociaz w ┼╝yciu obejrza┼éem tylko 3 filmy anime i mia┼éem w r─Öku 2 mangi ;D Japonia te┼╝ mi si─Ö podoba Very Happy Lubi─Ö azjatyckie filmy (szczeg├│lnie te made in Hong kong/ China ) a reszt─Ö o mnie dowiecie si─Ö wybieraj─ůc bramk─Ö numer 3 ;D

no c├│┼╝ ja si─Ö zbyt cz─Östo udzielac nie mog─Ö poniewa┼╝ po przekroczeniu pewnego limitu odcinaj─ů nam telefon ;D a wi─Öc moja przygoda z netem ko┼äczy si─Ö ok. 20 , 25 ;D ale jako┼Ť z tym ┼╝yj─Ö

Kamui napisa│/a:
Mam na imie Konrad.
Mam 15 latek.Interesuje sie M&A , fotografi─ů , komputerami , metalem&rock'iem a tak┼╝e chemi─ů i dobrym filmem Razz
Jestem ze stolicy czyli z Warszawy ( Confused ) Obecnie chodz─Ö do klasy 3 gimnazjum nr. 12. Ucze si─Ö ┼Ťrednio, ale te┼╝ nie┼║le Cool
P.S. Czuje się jakbym pisał życiorys !! Rolling Eyes
Tak wi─Öc witam Was i mam nadziej─Ö ┼╝e si─Ö zakumplujemy !! Wink

Kas-chan napisa│/a:
Mam 15 lat. Interesuj─Ö si─Ö mang─ů, anime, og├│lnie japoni─ůSmile.
Moim ulubionym rysownikiem jest Satoshi Urushihara.
Miło mi Was wszytkich poznać!
avik: To jest żółw, którego narysował Mar, jak był jeszcze dzieckiem:)

Sakura_san_ napisa│/a:
To wi─Öc na pocz ─ůtek ja.
Imi─Ö : Dorota
Nick : Sakura_san_
Data urodzenia : 01,09,1988r.
Znak zodiaku : Panna
Chiński znak zodiaku : Smok
Żywioł : Ziemia
Ulubione anime : Gundam Wing
Ulubiona manga : Naruto
Zinteresowania : M&A oczywi┼Ťcie, lae opr├│cz tego to jeszcze zwierz─Öta. Mam w domciu : 2 koty, psa, tch├│rzofretk─Ö oraz ptasznika z gatunku Blachypelma Shmithi.

Norad napisa│/a:
Witam wszystkich...sam si─Ö dziwie, ┼╝e wcze┼Ťniej tu nie trafi┼éem ;p
Niekt├│rzy mog─ů mnie zna─ç inni nie ;p
W ka┼╝dym b─ůd┼║ razie, ciesze si─Ö, ┼╝e tu trafi┼éem Very Happy

Aradiel napisa│/a:
Jako nowicjusz tu┼╝ po inicjacji-rejestracji pragn─Ö, zgodnie z og├│lnie przyj─Ötym tu zwyczajem, powita─ç wszystkich i ┼╝yczy─ç przyjemno┼Ťci p┼éyn─ůcej z czytania mych przysz┼éych wypocin.
Niech Imperator, ostoja ludzko┼Ťci, prowadzi was, a jego ┼Ťwiat┼éo┼Ť─ç pomaga wam w zachowaniu zasad ortografii i interpunkcji!
Lubi─Ö M┼éotka fantasy, ale go nie zbieram. A co do 40k, to moja przygoda z nim przypomina na razie gor─ůce acz niespe┼énione uczucie - nie mam ani kasy ani czasu na figurki, ale nadal mog─Ö czyta─ç powie┼Ťci, artyku┼éy, siedzie─ç godzinami w EMPIKu z White Dwarfem na kolanach, zachwyca─ç si─Ö tym niesamowitym klimatem i modli─ç o to, by dane mi by┼éo stoczy─ç bitw─Ö za wi─Öcej ni┼╝ 2000 punkt├│w w┼éasn─ů dobrze pomalowan─ů armi─ů Blood Angels.
Oddajmy cze┼Ť─ç wiecznemu obro┼äcy, kt├│ry spoczywa na Z┼éotym Tronie, on jest nadziej─ů, on jest ┼Ťwiat┼éem w mroku.
To z jego imieniem na ustach gin─ů co dzie┼ä miliony zbrojnych, by po wsze czasy mog┼éo trwa─ç wsp├│lne dzie┼éo ludzko┼Ťci - Imperium.
Chwa┼éa Imperium, ┼Ťmier─ç jego wrogom!

┼Üpi─ůca z R'leh napisa│/a:
Nowa si─Ö przyb┼é─ůka┼éa. Jestem ┼Üpi─ůca. Z nicka i obecnego stanu. Cze┼Ť┼Ť─ç!!
Obiecuje na honor wszystkiego co mroczne, nieludzkie i plugawe że nie będę was zażucać tonami spamu ani głupich postów.

Varda napisa│/a:
Zapisalam sie na to forum ze dwa lata temu... i wypadaloby wreszcie cos napisac Wink
Wlasciwie to Raul przed chwila mnie powiadomil, ze kara za niepisanie postow jest wyrzucenie z forum... Wink
Imie: Varda
Miejsce zam.: Opole
Zawod: aktualnie studentka germanistyki na UO w Opolu Wink
Zainteresowania: ojej, duzo tego. Najwazniejsze: manga, anime, RPG, tlumaczenia. Oprocz tego inne bardziej lub mniej stale, np. aktualnie projekt-Napoleon Wink
Pozdrowienia dla wszystkich uzytkownikow forum. Oraz specjalne dla Raula Wink

lam napisa│/a:
Witam i ja za┼Ť ;>
Zainteresowania: m&a, Japonia, j-pop i rock, kickboxing Smile

Wanilia napisa│/a:
To wypadałoby się mi przywitać i napisać parę zdań o sobie.
...Moja mi┼éo┼Ť─ç do Japonii, mangi i anime powsta┼éa w ostatniej klasie podstaw├│wki, gdy zacz─Ö┼éam ogl─ůda─ç „Czarodziejk─Ö z ksi─Ö┼╝yca”. Potem pocz─ůtkiem liceum (jakie┼Ť 8 lat temu) za┼éo┼╝y┼éam w bibliotece w Bielsku-Bia┼éej klub Mangi i anime. Klub podobno nadal istnieje, ale ja niestety musia┼éam si─Ö z nim po┼╝egna─ç po wyje┼║dzie z miasta na studia. Od tej pory moje zainteresowania mimo, ┼╝e nie os┼éab┼éy przybra┼éy troszk─Ö inn─ů posta─ç... Z powod├│w zmiany ┼Ťrodowiska i pieni─ů┼╝k├│w mam powa┼╝ne braki w ulubionej tematyce, ale mam nadziej─Ö, ┼╝e uda mi si─Ö je nadrobi─ç. Ciesz─Ö, si─Ö ┼╝e znalaz┼éam to forum i wszystkich serdecznie pozdrawiam na powitanie!

dr-saper napisa│/a:
Witam wszystkich..
zainteresowania : m&a, webdesign
dlaczego sie zapisalem? zapachnialo mila atmosfera.
powiedzmy ze witam sie po raz drugi

Louise napisa│/a:
Troch─Ö sp├│┼║nione to moje przywitanie... Embarassed
Cze┼Ť─ç wszystkim ***u┼Ťmiecha si─Ö i macha ┼éapk─ů***
Trafiłam na to forum przez przypadek i już się zadomowiłam. Fajnie tu Razz

Pysiol napisa│/a:
Nyo jako┼Ť si─Ö w koncu zapisa┼éam na to forum. Mia┼éam z tym ma┼ée problemy, ale si─Ö uda┼éo (nie pytajcie tylko jakie^-^). Tylko jedno mnie dziwi, dlaeczgo avatarki musz─ů by─ç takie ma┼ée?

Limin napisa│/a:
hey jestem tu od 6 dni i dopiero teraz zuweazylem te forum wiec od razu pisze Very Happy oki to powiedzmy ze anime interesuje sie od praktycznie zawsze pamietam poczatki Yataman Kapitan Tsubasa itp hehe a magna zaczela sie od wieku 11 lat kiedy bylem na koloni tam mialek kumpla ktory mial orginalne mangi z japoni i mnie sie tak spodobaly ze teraz je uwuielnbiam fajne byly klopoty z czytaniem na poczatku bo zawsze sie bierze i czyta jak od poczatku a nie od tylu dlugo do tego dochodziem taki tempak ze mnei ale no coz teraz daje sobie jakos z tym rade i chyab dobrze

ness napisa│/a:
Jak wielu przede mna i po mnie najpewniej zabladzilem (ech te literowki w adresie xxx www)
i znalazlem sie w tym magicznym miejscu wsrod tak szacownego grona Cool
Witam i z gory przepraszam za szkody jakie wyrzadze swoja wywrotowa dzialalnoscia Wink
Coz moge jeszcze dodac... o wlasnie moze sie przedstawie^^ bo wiele osob ma do mnie pretensje
o to ze bawie sie w "zgadnij kto to" albo dzejmsa bonda online :] *
I'm ness and I'm here to mess Wink parafrazujac kogo albo postac z jakiego filmu ?
(kto zgadnie dostanie co tam sobie zazyczy Wink )
Dla jasnosci i zeby uruchomic odpowiednia "klapke" n e s s = 14 5 19 19
jako ze w moim alfabecie nie figuruja dziwolagi typu "e┼ü" czy "─ů"
ktore imo szpeca smukle i proste w swojej formie wersje podstawowe naszych kochanych literek
Ufff czesc oficjalna mamy za soba czas na caluski i takie tam Wink
Bede bardzo zdegustowany ble tfu szczesliwy jesli dacie wyraz waszym
skrajnie pozytywnym odczuciom towarzyszacym czytaniu tego
skromnego powitania (gniew, furia, dozywotni uraz psychiczny etc...)
* tudziez maja 9cio calowe monitory i chce im oszczedzic przewijania obrazu 10 razy w kazda strone
PS: Zastanawialem sie czy nie dac przy okazji ankiety
"czy ktos kto napisal takiego posta jest w pelni sprawny umyslowo?"
ale sobie darowalem bylaby zbyt tendencyjna Smile
obywatelstwo hmm skromnie powiem ze jestem kosmopolita
obywatelem swiata i wszedzie mi dobrze Smile
Taaak wszedzie tylko musi byc spelnionych pare banalnych warunkow:
- willa z 7 sypialniami 11 basenami olimpijskimi krytym polem golfowym sala kinowa IMAX
i piwniczka z rocznym zapasem Don Peri... Heinekena Wink
- mile towarzystwo plci pieknej najlepiej zeby zagadywaly mnie po francusku
(bo kompletnie tego jezyka nie rozumiem) zreszta czy to wazne co mowia...
czyny nie slowa swiadcza o czlowieku Razz
- no i najwazniejsze ale banalne powszechnie i dla kazdego dostepne
(jak to powyzej) pare waznych osob bez ktorych trudno mi sie obejsc
(nie chodzi o nianie pania od masazu szofer(ke) i specjalist(ke) od Public Relations)
Nie widze zadnych przeszkod zebym w groCie Kasumi czul sie jak u siebie w domu Wink
Przyjme obywatelstwo i godnie ze wszystkimi honorami umieszcze pomiedzy innymi
w 3 szafach i 5 szufladach na nie przeznaczonych.
A moj nick taaak Loch Ness troche tak jestem gleboki wewnetrznie oczywiscie
i mam w sobie bestie ale poki co jest na urlopie bedzie 24ego.
Eliott Ness no tez prawda nietykalny taki jestem o!
A tak na powaznie NIE POWIEM hihi Razz

cdn.

nika
Temat postu:   PostWys│any: 21-09-2004 - 12:02
Moderator
Moderator

BlackOmen napisa│/a:
No i dotarlem az tutaj :> aby bardziej dac sie we znaki ludnosci z tego forum to sie przywitam Wink mam nadzieje ze nuda tutaj nie bedzie mi grozic Twisted Evil 3majcie sie ^^
'Nie dajcie gnusniec umyslom grajcie w Go' Razz

RinMajin napisa│/a:
Haro~
mam na imi─Ö rin i nie pij─Ö od dw├│ch miesi─Öcy Razz
a earl greya nie pij─Ö w og├│le
W tej fili┼╝ance mam oczywi┼Ťcie earl greya. I dlatego na g┼éowie, ┼╝e nie w r─Öce. I po to tam w┼éa┼Ťnie, ┼╝e mam za kr├│tkie ┼éapki ┼╝eby dosta─ç nimi do fili┼╝anki, a wi─Öc zanim dostan─Ö, to si─Ö rozleje. Wi─Öc nawet je┼Ťli mi przyjdzie do g┼éowy ┼╝eby si─Ö napi─ç earl greya, to si─Ö nie napij─Ö.
Czy to ma sens?

iss napisa│/a:
Czytam i czytam, więc w końcu wypadałoby się zapisać. Tak też czynię. Za wiele pisać może nie będę, bo leń ze mnie, ale spróbuję się postarać.
Prepare to be assimilated. We will add your biological and technological distinctives to our own. You will adapt to service us. Resistance is futile.

Moe napisa│/a:
Witam wszytskich mi┼éo┼Ťnik├│w m&a ^^
Dopiero teraz się zorientowałam,że jest takie, forum, więc na nie piszę Razz
A wi─Öc jestem Moe... Moje ulubione mangi to X i Mars, a anime Noir, GW oraz Gravitation. Ehm, i tyle ^^`
W ka┼╝dym razie ciesz─Ö si─Ö, ┼╝e trafi┼éam na to forum, bo zd─ůzy┼éam ju┼╝ zauwa┼╝y─ç, ┼╝e panuje na nim bardzo mi┼éa atmosfera ^^

Armitage19 napisa│/a:
witam !!! nareszcie znalazlam porzadne forum dotyczace mojej ukochanej japonii a zwlaszcza mangi & anime Very Happy wlasnie zauwazylam temat o Alicie Razz cos mi ise wydaje ze dzisiejszej nocy nie ebde spac Razz pozdraiwam!!!!!!!! Twisted Evil

Nachebet napisa│/a:
Ok, jestem tu dzi─Öki Dehirze, za co jej dzi─Ökuj─Ö stokrotnie i za pomoc te┼╝ :***
Mamy sie tu przedstawia─ç tak? No dobra, to jedziemy.
Cze┼Ť─ç wszystkim, kt├│rzy mnie nie znaj─ů [tym kt├│rzy znaj─ů te┼╝ ^^;], jestem Nachebet [mo┼╝na skraca─ç na Nache], mam szesna┼Ťcie lat, mieszkam w Poznaniu, mam brata i siostr─Ö [m┼éodszych], mam─Ö, tat─Ö, babci─Ö, dziadka, i od groma kuzynek i kuzyn├│w, ciotek, w├│jk├│w i s─ůsiad├│w. Zwierzak├│w ju┼╝ nie posiadam.
Kocham: mojego psa, Shinyę, amerykańskie żarcie, Justynkę, wolny czas, swoje nowe spodnie, Shinyę, Cheetos ketchupowe, taniec, czyste jeziora, dobre opowiadania yaoi, Seishirou Sakurazukamori, Cini Minis, góry, Shinyę, Midare Somenishi, swoje kredki, czarny jedwab i Shinyę.
Niekocham: francuskiego j─Özyka, niemieckiego akcentu, japo┼äskiej gramatyki, chi┼äskiej kuchni, polskich horyzont├│w, mang Yuu Watase, hentai├│w, pozor├│w, r├│┼╝owego [poza g┼éow─ů hide], Piotra Rybackiego, polskiego kina komediowego, zup, hip hopu, techna, papieros├│w, swoich b┼é─Öd├│w, reklam proszk├│w do prania, but├│w na szpilkach i z czubkami, nietolerancji, stereotyp├│w, zapachu benzyny, brudu.
Ulubiony film: Lalki
Ulubiona ksi─ů┼╝ka: Potop
Ulubiony przedmiot: historia
Ulubione zaj─Öcie: zbijanie b─ůk├│w na ┼Ťwierzym powietrzu
Ulubiony zespół: zalerzy od nastroju
Ulubione anime: Ai no kusabi, Fruits Basket i Wolf's Rain
Ulubiona manga: wi─Ökszo┼Ť─ç mang Kazumy Kodaki
Ulubiony obiekt do wzdychania: Shinya
Jestem uczulona na: pyłki traw i Brytney Spears
Moje ┼╝ycowe motto: "nigdy nie daj si─Ö zwie┼Ť─ç pozorom"
Oto ja.
Nic już nie przychodzi mi do głowy, koniec wyliczanki ^.~
Witam wszystkich serdecznie *graba bracie*

Otajcio napisa│/a:
Otaj asatofsky chcia┼é si─Ö przywita─ç... No wi─Öc nazywam si─Ö Otaj Asato, ale po konwentach wo┼éaja mnie bardzo r├│┼╝nie (np. sushi, albo Edzia-kocham kospleje ><) a tak wog├│le to trzeba na┼Ťciemnia─ç co┼Ť o sobie Razz
Urodzi┼éem si─Ö w tym wcieleniu w japo┼äskie ┼Ťwieto krawiectwa w roku kota/zaj─ůca... w ka┼╝dym razie 8 lutego b─Öd─Ö obchodzi─ç przekl─Öte ┼Ťwi─Öto zwane osiemnastk─ů... Jestem organizatorem nowos─ůdeckich konwent├│w, kiedy┼Ť b─Öd─Ö s┼éawniejsz─ů rysowniczka od Naoko Takeuchi i b─Öd─Ö lepsz─ů seiyu od Tomokazu Sekiego....
Very Happy gothic lolita, konwenty, kospleje, karaoke, Final Fantasy, spa─ç, je┼Ť─ç, shonen ai, rysowa─ç, niemiecki, wszystko co baka, nowe stworzonka na mojej drodze, wszystko i wszystkich co da si─Ö wcze┼Ťniej czy p├│┼║niej ugotowa─ç i zje┼Ť─ç
Sad przeklinania, papieros├│w, braku entuzjazmu, k┼éiz├│w w kt├│rych wychodzi mi, ┼╝e jestem zazdro┼Ťnic─ů , samowystarczaln─ů osob─ů i rozsiewam wok├│┼é empati─Ö...
Ulubiona manga: One Piece, Color, Yami no Matsuei, Paradise Kiss, Mars, Zetsuai, Dimon Dilajt, Eden, Evangelion,
Ulubione anime: One Piece Yami no Matsuei, Gravitation, Kodomo no Omocha, Cowboy Bepop, Excel Saga....
wiecie co - nie chc─Ö mi sie wszystkich wymienia─ç...
Ulubione zespoły; najtłisz !!!!, L'arc en Ciel X-Japan Do as Infinity
Ulubione xia┼╝ki: Siewca Wiatru, Tam gdzie spadaj─ů anio┼éy
eeee.... nie chc─Ö mi si─Ö pisa─ç...

Razzin napisa│/a:
Cholibka zapomniałem się przywitać... no nic...
Witam wszystkich "poszcz─ůcych" na tym forum!!!

Okita_Souji napisa│/a:
Wlasciwie zarejestrowalam sie tu ze wzgledu na temat o Peace Makerze, mojej absolutnie ukochanej mandze/anime Very Happy Tak wi─Öc uwielbiam WSZYSTKO co zwi─ůzane z Shinsengumi, jestem wr─Öcz maniaczk─ů samurajskich mang/anime. Poza tym lubi─Ö troch─Ö yaoi/shounen ai, mam obsesj─Ö na punkcie dobrych teledysk├│w z anime i DDRa Very Happy Moja druga mi┼éo┼Ť─ç to gry konsolowe (GBA/PSX/PS2/DC) w szczeg├│lno┼Ťci RPG i bijatyki Smile
Witam wszystkich i mam nadzieję, że będę mogła miło spędzić tu czas Very Happy
aktualnie jestem w zaawansowanej fazie tworzenia strony o Shinsengumi i samurajskich anime, wi─Öc je┼Ťli kto┼Ť by┼éby zainteresowany wsp├│┼éprac─ů to pomoc b─Ödzie mile widziana

des napisa│/a:
wrocilem Smile
ech.. a wszystko przez t─ů pani Goto..
ale tak czy inaczej, milo byc znowu z wami Very Happy

des
Rycerz Xentaru - obronca smokow i pogromca dziewic.

treeze napisa│/a:
imie - - > Maciek
sk─ůd - - > Tarn├│w
wiek - - > 18 latek
znak zodiaq - - > byk
ulubione anime - - > hack - Legend of Twilight Bracelet

Nichrome napisa│/a:
Cze┼Ť─ç jestem tu nowa, wprost uwielbiam mang─Ö i anime, interesuje si─Ö tym od 6 lat(jak ten czas leci^^).lubi─Ö poznawa─ç nowe tytu┼éu i innych fan├│w.mam nadzieje ┼╝e znajde tu nowych przyjaci├│┼é^^
Sama zrobi┼éam w sensie avatar, a to jest Screen z Shaman Kinga. Anna jest the best jeste┼Ťmy nawet podobne tyle tylko ┼╝e ja mam br─ůzowe i d┼éu┼╝sze w┼éosy ale chuste to te┼╝ tak nosze, kiecke mam niebiesk─ů w podobnym kroju...a ch┼éodna jestem zawsze wi─Öc...tylko koralik├│w mi brakuje

Evangeline napisa│/a:
Cze┼Ť─ç trafi┼éam na to forum szukaj─ůc czegos ciekawego no i znalaz┼éam.
Kocham M&A i nic na to nie poradz─Ö.
Og├│lnie to mam 16 lat i jestem z Krakowa.
Mam nadzieje ┼╝e przyjmiecie mnie cieplutko...

Yunna napisa│/a:
Hej...dotar┼éam na to forum dzi─Öki Evangeline (thx Eva) i my┼Ťl─Ö, ze jest tu bardzo fajnie. Nie znam sie bardzo na M&A. Ale jak mi co┼Ť wpadnie w ┼éapki (albo w oczka - szceg├│lnie na p├│┼éce Evy) to czytam...no i co tam jeszcze...mam 17 latek. No to cze┼Ť─ç. Very Happy

Jurichi napisa│/a:
Cze┼Ť─ç!... jak widac jestem tu nowy xD... wiec chcem si─Ö przywita─ç ^.~" interesuje sie azjatyck─ů muzyk─ů... lubie bezgra─ç w Photoshopie o.O oraz leniuchowa─ç (w tym ostatnim jestem najlepszy _ _")

Chrono napisa│/a:
witam wszytkich pojawilem sie niedano i wypadalo by powiedziec pare slow o sobie interesuje sie muzyka rozna takze azjatycka a pozatym to grafika komputerowa rysunkiem w karzdej postaci a takze w moich zainteresowaniach leza podroze Smile
gdzie bylem najdalej to :
USA
Japonia
to sa chyba najdalsze miejsca ktore zwiedzileme ale innych tez bylo troche
w Japoni bylem okolo 30 dni i to dwa razy w swoim zyciu jak na razie
mam tam rodzine i bylem w Tokyo tylko jak narazie
mam 20 lat

Avandrell napisa│/a:
W┼éa┼Ťnie zapisa┼éem si─Ö na forum.
Widzę ,że całkiem tu u was fajnie.
Jestem z opolskiego. Interesuj─Ö si─Ö (opr├│cz M&A) komputerami, internetem, okultyzmem, i fantasyk─ů.

nika
Temat postu:   PostWys│any: 29-09-2004 - 15:28
Moderator
Moderator

raznarok napisa│/a:
WItajcie witajcie ,
nie wiedzielam gdzie za bardzo sie przedstawic ,ale nie przedstawic sie nie wypada Exclamation Smile

WIec nazywam sie Mateusz i jestem z krakowa i jestem z tego dumny Smile

Juz troche czasu "siedze" w anime , ale jakos dopiero teraz mnie naszlo zeby sie na jakies forum ,,zaregisterowac :")
(Ale frajda moj pierwszy post Cool )

Jak na razie moim ulubiponym anime (z tych duuuuzych serii)
jest Inuysha ,

to chyba tyle ,na razie Smile

Pozdrawiam Mateusz

panKracyOffline
Temat postu:   PostWys│any: 04-10-2004 - 04:49
Debiutant
Debiutant

Do│▒czy│/a: 04-10-2004

Status: Offline
panKracy mowi wam wsztstkim dobry wieczor, a moze raczej dzien dobry...
a tak na marginesie pisze sie "co najmniej" a nie "conajmniej"...
ps. nika, zostalas kliknieta

Zobacz profil autora WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ  
najaOffline
Temat postu:   PostWys│any: 28-12-2004 - 21:50
Debiutant
Debiutant

Do│▒czy│/a: 28-12-2004

Sk▒d: Rzesz├│w

Cze┼Ť─ç wszystkim. Mam nadziej─Ö, ┼╝e dobrze trafi┼éam i ┼╝e to tu trzeba si─Ö przedstawia─ç. Ja dopiero zaczynam moj─ů "podr├│┼╝”, z anime bo nie znam ich za du┼╝o a jeszcze mniej ogl─ůda┼éam. Zaczn─Ö od tego, ┼╝e mam na imi─Ö Agnieszka i jak na razie to mam 15 lat. Hymmm nie b─Öd─Ö pisa┼éa, czym si─Ö interesuje, bo to nudne, mam nadziej─Ö, ┼╝e cz─Östo b─Öd─Ö tu wpada┼éa i pisa┼éa ciekawe posty. Pozdrawiam wszystkich... Smile Smile Smile Smile

Zobacz profil autora WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ Odwied╝ stronŕ autora  
[nerd]Offline
Temat postu:   PostWys│any: 03-01-2005 - 23:35
Debiutant
Debiutant

Do│▒czy│/a: 02-01-2005

Cze┼Ť─ç! Nie dawno znalaz┼éem si─Ö tu... Interesuj─Ö si─Ö anime i manga od d┼éuszego czasu, moja ulubiona manga to Battle Angel Alita (lub "Gunnm") a ulubiona anime to Cowboy Bebop. Mam na imi─Ö Marcin, mieszkam w Kanadzie i mam 16 lat. Opr├│cz anime i manga, to interesuj─Ö si─Ö komputerami i internetem Very Happy

Ostatnio zmieniony przez [nerd] dnia 04-01-2005 - 04:05, w ca│oÂci zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ Odwied╝ stronŕ autora MSN Messenger  
MiyuOffline
Temat postu:   PostWys│any: 04-01-2005 - 14:44
Debiutant
Debiutant

Do│▒czy│/a: 03-01-2005

Cze┼Ť─ç wszystkim! Jestem tu nowa i bardzo si─Ö ciesz─Ö ┼╝e tu trafi┼éam Very Happy . Moje pse┼édo jak sami widzicie to Miyu. Mieszkam w Bogatyni i uwielbiam zwierz─Öta. Moje hobby to manga i anime. Moj─ů ulubion─ů mang─ů jest Hamtaro oraz Mars.

olkaOffline
Temat postu:   PostWys│any: 06-03-2005 - 16:40
Debiutant
Debiutant

Do│▒czy│/a: 06-03-2005

Witam wszystkim Very Happy Very Happy Bardzo lubie M&A a najbardziej FY, Marsa, WR i Paradise Kiss

MomoOffline
Temat postu:   PostWys│any: 09-03-2005 - 14:08
Nowicjusz
Nowicjusz

Do│▒czy│/a: 09-03-2005

Sk▒d: Olsztyn

Hej wszystkim! Jestem z Olsztyna i mam dopiero 16 lat (nawet nieca┼ée Smile) Mang─ů zainteresowa┼éam si─Ö dawno,ale jako┼Ť nie mia┼éam czasu na rozwini─Öcie swoich zainteresowa┼ä Smile Kilka dni demu postanowi┼éam powr├│ci─ç do ┼Ťwiata Mangi i w ten spos├│b znalaz┼éam si─Ö tutaj. Mam nadziej─Ö,┼╝e mi┼éo sp─Ödz─Ö z Wami czas Smile

Ostatnio zmieniony przez Momo dnia 10-03-2005 - 22:27, w ca│oÂci zmieniany 1 raz

AtaruOffline
Temat postu:   PostWys│any: 12-03-2005 - 18:22
Nowicjusz
Nowicjusz

Do│▒czy│/a: 12-03-2005

Sk▒d: NeoLublin

Dzień dobry. Jestem dwudziestoletnim fanem mangi i anime z Lublina. Jestem tu nowy, więc jak wymaga tego dobre wychowaniei odgórnie wyznaczone zasady chcę się przywitać ze wszystkimi użytkownikami tego forum. Napewno będzie nam się miło gawędziło.
Pozdrawiam^^

Equally absorbed their sigh
And I need my chemicals
I need your chemicals
Are my dreams gone?
Are my words forgiven?
Are my deeds undone?
Am I now forgiven?

Zobacz profil autora WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ WyÂlij email Numer ICQ 
Medea
Temat postu:   PostWys│any: 25-04-2005 - 14:54
Nowicjusz
Nowicjusz

Do│▒czy│/a: 25-04-2005

Witam wszystkich. W kosmicznym skr├│cie: Medea, dwadzie┼Ťciaco┼Ťtam lat ^^, dziennikarstwo, piwo, erystyka, manga/anime, Machiavelli & Schopenhauer, herbata, fanlistingi, photoshop & html.
Ulubione serie: Juuni Kokki, BLEACH, RG Veda, Trinity Blood, Dogs, X, hagaren, Blame!, a z korea┼äskich produkcji Shin Angyo Onshi. Mi┼éo mi go┼Ťci─ç na forum. *k┼éania si─Ö*

>Lilith<
Temat postu:   PostWys│any: 30-04-2005 - 09:21
Debiutant
Debiutant

Do│▒czy│/a: 30-04-2005

Sk▒d: ┼ü├│d┼║

KONNICHIWA!! I┼╝ jestem nowym u┼╝ytkownikiem na tym forum, pragn─Ö ciep┼éo i serdecznie przywita─ç si─Ö ze wszystkimi ^^ Jestem wieloletni─ů, nieustaj─ůc─ů fank─ů mangi i anime. Mam nadziej─Ö i┼╝ b─Ödzie nam mi┼éo si─Ö dyskutowa┼éo na r├│┼╝ne tematy, jak i r├│wnie┼╝ czyta┼éo moje posty. Mi┼éo mi go┼Ťci─ç na tym forum ^^

wrzosekOffline
Temat postu:   PostWys│any: 30-04-2005 - 10:29
Debiutant
Debiutant

Do│▒czy│/a: 04-04-2005

Sk▒d: ┼ü├│d┼║

Witam!
wrzosek do┼é─ůczy┼é do grona tego forum, mam nadziej─Ö ┼╝e ciep┼éo b─Ödzie mi si─Ö siedzia┼éo na tym forum, zarajestrowa┼éem si─Öjaki┼Ť czas, temu, jednak nie udziela┼éem si─Ö, czas to zmieni─ç Razz i napisa─ç kilka post├│w. Oczywi┼Ťcie poznaj─ůc przy tym wiele nowych ciekawych ludzi - a chybe nie ma lepszej spo┼éeczno┼Ť─çi od fan├│w m&a.
Z powa┼╝aniem Wrzosk ^.^

-
www.wrzosek.go.pl
www.a-h.prv.pl/
www.lpzion.org

Zobacz profil autora WyÂlij prywatn▒ wiadomoŠ Odwied╝ stronŕ autora Numer ICQ 
RevvOffline
Temat postu:   PostWys│any: 30-04-2005 - 16:27
Nowicjusz
Nowicjusz

Do│▒czy│/a: 22-04-2005

Sk▒d: Zawiercie

Ot├│┼╝ i ja jestem ┼Ťwierzo upieczon─ů forumowiczk─ů skuszon─ů dyskusj─ůo Naruto itp., niestety dyskusje te umieraj─ů ┼Ťmierci─ů naturaln─ů, a ja sama pisa─ç tam nie b─Öd─Ö, wi─Öc gor─ůco zach─Öcam do pisania - nie tylko tam - wsz─Ödzie, gdzie ostatni post jest M├ôJWink nie ma nic nardziej denerwuj─ůcego, jak ignorancja. Nie ignorujcie m┼éodej fanki, b┼éagam;( A tak w og├│le to wiatm wszystkich;)

WyÂwietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci Zobacz nastŕpny temat