Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 09:40
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Nooo, to teraz juz naprawde sie zbulwersuje... ><"

Tigra: a jakie wady sa u facetow najgorsze? Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 09:58
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Mike napisał/a:
a jakie wady sa u facetow najgorsze?

Wszystkie, a najbardziej brak pieniędzy! ;P
A na serio - to jest chyba temat o tym, co lubimy w dziewczynach, a nie czego nie lubimy u facetow Razz.

W sumie mogę napisać, że w dziewczynach lubię to, że zawsze szybciej mnie rozumieją niż faceci Smile. No i są ładne Smile. Żaden facet nie bedzie mial takich krągłości jak zgrabna dziewczyna Razz.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 16:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Jak facet ma krągłości, to raczej jest to wada. Chyba, że mówimy o sumitach.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 17:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Jakoś zazwyczaj trafiam na takich, którzy olewają wszystko, żyją dniem i nie martwią się o przyszłość- takie lekkoduchy. A jak pojawia się jakiś problem, to tylko milczą, nie nawiązując jakiejkolwiek rozmowy... i czekają (nie wiem na co).

Ale są tez tacy, którzy mówią miłe rzeczy, martwią się i troszczą, są prawie zawsze w razie potrzeby - gdy złapie nas jakiś dołeczek Razz

Cieszę się jednak, że mężczyźni istnieją, bo kto by nas przytulał w chłodny dzień, kto by martwił się o nas, gdy wracamy same do domu, kto by przwoził lody waniliowe, gdy jesteśmy chore, kto by dzwonił w nocy i mówił "Wiesz upiłem się... a tak naprawdę chciałem z Tobą porozmawiać" albo "Jestem porywaczem i za 5 minut wywioze Cię do lasu"...

Są chwile, kiedy nie daje sobie z Wami rady - naprawdę. Jednak żyć bez Was jest ciężko - nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak bardzo.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...


Ostatnio zmieniony przez TIGRA dnia 23-04-2007 - 17:25, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 17:20
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Nie mam takich problemów - żyję blisko tylko z jednym facetem, a nie z całym tabunem, co pozwala mi mieć dystans do tego tabunu ;P. Więc nie skarżę się na problemy z facetami Razz.

Kuba - zgadzam się, facet nie powinien mieć krągłości, dlatego to właśnie podoba mi się u dziewczyn - u nich krągłości wyglądają super Smile. I ogólnie mówiąc, uważam, że facet nigdy tak naprawdę nie będzie zgrabny, bo zgrabna i powabna może być tylko kobieta Razz.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 17:36
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Whoa! Mocne, Tigra! Tekst Tigry powinien w kamieniu byc wyryty...

Ale jednak jest tak, ze lekkoduchy jakos sa popularniejsze. ;-P Chyba dlatego, ze sa... lzejsi. Wink Bycie z nimi to na co dzien wieksza przyjemnosc. Tak, musisz nosic go przez zycie na rekach, ale dziewczyny czesto tak lubia. Odpowiada to ich instynktowi maciezynskiemu - maja sie kim opiekowac i dla kogo sie poswiecac...

"Są chwile, kiedy nie daje sobie z Wami rady - naprawdę."

A jakie to sa chwile? Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 17:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Mike - Tych chwil jest wiele, powiedziałabym, że o wiele za wiele Smile

Instynkt macierzyński? Nie dość, że Matka Natura pokarała Nas (kobiety) opcją rodzenia to jeszcze mam wychowywać faceta? Niedoczekanie!!! Od tego męzczyzna ma Mame ^^" Ja chciałabym (jak znajde odpowiedni materiał genetyczny) przeżyć z Nim życie a nie niańczyć jak bobaska Very Happy Ale coś w tym jest - My opiekowanie się Wami w róznym stopniu mamy zapisane chyba w DNA. Ciekawa tylko jestem czy Wam to odpowiada.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LunasOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 17:50
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-09-2006



Status: Offline
Te lekkoduchy zwykle maja czas na inne sprawy, a co bedzie to bedzie. Dobrzy na romans lub krotka przygode.
Zwykle jak juz kobieta che sie ustatkowac szuka czego innego albo uparcie probuje lekkoducha zmienic.

_________________
0x5 0xA 0xF
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 17:54
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Mike napisał/a:
Whoa! Mocne, Tigra!Tekst Tigry powinien w kamieniu byc wyryty...

czemu mocne? nie napisała nic, co nie byłoby prawdą znaną wszem i wobec Razz Trochę może uogólniła, bo nie dzieliłabym facetów na takie dwie kategorie, wbrew pozorom to nie sa takie proste istoty, jakimi kobiety chcialyby je widziec Razz. Oprocz tego

Lekkoduchy popularniejsze? Chyba na krotka mete Smile.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 18:02
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Cytat:
Ciekawa tylko jestem czy Wam to odpowiada.


To znaczy mi raczej nie... Wink Instynkt opiekunczy nie moze byc przesadny, bo wywoluje odrzut i ucioeczke ku wolnosci... ale znajdz tu teraz wlasciwy punkt, gdzie nie jest tej opiekunczosci ani za duzo, ani za malo...

Ale czy nie jest tak, ze i kobiety-lekkoduchy sa nieco popularniejsze? Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 18:04
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Cytat:
czemu mocne? nie napisała nic, co nie byłoby prawdą znaną wszem i wobec


Owszem, napisala cos, o czym sie raczej nie mowi - ze i kobietom czasem brakuje faceta. Wink Tego sie nie slyszy czesto. Wlasciwie w ogole...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 18:14
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Mike napisał/a:
Tego sie nie slyszy czesto. Wlasciwie w ogole...

To chyba tylko Ty mogles tak napisac O_O. Nie slyszy sie czesto? Wiesz, moze jednak nie wygladasz na osobe, ktorej mozna takie rzeczy mowic. Mozesz mi wierzyc, dziewczyny czesto mowia, ze brakuje im faceta, ze tesknia (jesli juz maja) albo ze chcialyby miec (jesli nie maja). I nie raz slyszalam zdanie, Ĺźe "z facetem zle, ale bez jeszcze gorzej". Michal, Ty po prostu nie sluchasz kobiet Razz Albo nie dajesz im tego powiedziec Razz.

Mike napisał/a:
Ale czy nie jest tak, ze i kobiety-lekkoduchy sa nieco popularniejsze?

Sa, poniewaz zwykle mają "magie" i nie mozna się z nimi nudzic Smile. I na to nabieraja sie faceci Razz. A potem marudza, jak dziewczyna zacznie pokazywac rogi Razz.

Mike napisał/a:
To znaczy mi raczej nie... Instynkt opiekunczy nie moze byc przesadny, bo wywoluje odrzut i ucioeczke ku wolnosci... ale znajdz tu teraz wlasciwy punkt, gdzie nie jest tej opiekunczosci ani za duzo, ani za malo...

Hehe, czemu sie nie dziwie, ze Ty to napisales?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 18:17
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Dzizas, nie, nieeee, niech ktos Loanie da bana! xD

;-P Kurcze, ja sie juz nie odzywam... Very Happy

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 18:23
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Kobiety lekkoduchy są "pociągające" (imo) ale tylko na krótką chwile, potem facet dochodzi do wniosku, że to nie to czego chciał do końca i szukał; więc zaczyna polowanie na nową owieczkę, może tym razem bardziej spokojniejszą Smile

Btw. przypomina mi się film pt: "Pamięć złotej rybki" - oglądał ktoś może z Was? Doskonale odzwierciedla kwestie polowania ^^

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 18:25
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Mike napisał/a:
Dzizas, nie, nieeee, niech ktos Loanie da bana! xD


Eeee, a dlaczego??? Przeciez jak zwykle pisze tylko prawde, wielka prawde i g*** prawde ;P.
Oprocz tego lubisz byc dreczonym Razz Tak sie staram, a tu zadnej wdziecznosci!!! ;P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits