Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2003 - 21:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



hmmm - cos sie nam zbyt zamknieta dyskusja robi, wiec by WIN znow nie narzekala zadam nastepujace pytanie:

Jak winnien ksztaltowac sie czyjs nick?

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OdolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2003 - 21:14
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-08-2003

Skąd: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Jaczak napisał/a:

Jak winnien ksztaltowac sie czyjs nick?

OdpowiedĹş jest prosta: zaleĹźnie od potrzeb uĹźytkownika. I za uĹźytkownika nie uwaĹźam tu posiadacza ksywy, ale tego, kto jej konkretnie uĹźywa, czyli wszyscy inni.

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2003 - 21:23
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



czyli nick winien byc 'mobilny'. a kto niby ma wymyslic jego genesis? w moim przypadku powiem ze byla to samowolka - insporowana swoja droga pewna wypowiedzia mojego wujka -ale sie przyjela i wszyscy sa szczesliwi :]

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OdolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2003 - 21:27
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-08-2003

Skąd: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Jaczak napisał/a:
insporowana swoja droga pewna wypowiedzia mojego wujka

Mógłbyś mniej więcej zacytować, bo jestem jej strasznie ciekaw?

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2003 - 21:41
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



mowilismy o mailach i wuj powiedzial ze sam moglby miec jaczak@costamcostam, lecz mu sie nie chce Razz. jako ze juz wtedy bylem zaradna bestia zrobilem sobie takiego maila. a pozniej sie toto przyjelo, proste Razz

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2003 - 01:20
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
histroia nika- ciekawe, to ja też się przyłącze :] Jak można oczywiście ?
TIGRA- kumpel opowiedział mi kiedyś o pewnej legndzie, do tej pory nie wiem czy to prawdziwa legenda czy też może nie, ale jedno jest pewne bardzo mi się spodobała Smile kiedyś może ją opiszę Smile chyba, że chcecie teraz ??

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2003 - 02:09
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Kiedyś, gdy światem rządzili jeszcze bogowie, a człowiek był zjednany z naturą, w małej wiosce położonej wysoko w kukółczych górach mieszkała młoda dziewczyna. Nie wyróżniała się ona niczym specjalnym, oprócz tego, że miała niebieskie oczy. Ludzie z wioski widzieli jak dorastała i z każdym dniem obawiali się jej coraz bardziej, uważali bowiem, że owo dziewcze jest demonem. Dlatego pewnego deszczowego dnia, gdy niczego się nie spodziewała wygnali ją do niekończącego się wysoko w górach lasu. Przebywała tam przez bardzo długi czas, mając nadzieję, że ktoś ją odnajdzie, ale nikt nie słuchach jej płaczu. Jej egzystencja wyznaczana była przez księzyc i słońce na niebie. Aż pewnej nocy dzieczyna zapragneła umrzeć i wtedy zjawiła się tygrysica, która również się zgubiła. Zwierzę zapytało ją dlaczego nie chce żyć, dziewczyna zaś opowiedziała jej całą historię. Kot zapłakał i zapytał się czy zechciałaby być z nią za zawsze, aby rzadna z nich nie poczuła się samotna, niebieskooka się zgodziła. I od tej pory w dzień, przy łagodnych promieniach słońca, pośród mgły gór, podążają ze sobą przez las, by wieczorem, prz świtle księzyca stać się jednym- błękitnookim tygrysem.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OdolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2003 - 11:04
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-08-2003

Skąd: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Ciekawe... Jeszcze nie słyszałem tej legendy... Jak również wielu innych, ale to już zupełnie inna historia.

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2003 - 11:08
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Całkkiem ładna historyjka, chciaż nigdy nie słyszałam Smile

Ja mĂłj niczek ma od czasĂłw gry w karty z kolegami Smile

Co do samego powstawania nicka to nie ma na to reguły. Jednych któś przypadkowo raz nazwał w jakiś sposób i się przyjęło inny znów nagminnie powtarzał, że mają na niego mówic tak a nie inaczej (np. mój kolega "nie mów na mnie Sobek, mów Forest" Smile ) i też się przyjmuje.

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2003 - 11:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
ale do tej pory nie mam pojęcia czy to prawdziwa legenda, czy on może sobie ją wymyślił (jakbym utrzymuwała z nim jakiś kontakt to może bym się dowiedziała), jednak jedno jest pewne, bardzo mi się wtedy spodobała- i tak już zostało TIGRA Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2003 - 20:20
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Jak milam troche ponad 10 lat i sie dochrapalam netu (jupi, moglam wlazic 2 godziny miesiecznie, ale wypas, co nie? ;)))))))) to milam arcy wspanialy nick Kocia Mafia (juz mozecie przestac sie smiac) To byl taki jeden wielki, ogolny. Z takich mniejszych to jeszcze byla Scully86, ale se nie liczy. No a potem przyszedl czas DB, i mialam piekny i wspanialy nick VegitaSSJ (teraz tez mozecie sie przestac smiac ;))) ktora (dzieki Bogu, dosyc szybko) zostal zmieniony na w_miare_niekojarzacy_sie_z_DB i troche_bardziej_zenski_nick jakim jest Veg - przy nim jestem naprawde pare laaaaadnych latek, i tak juz zostanie :) Aczkolwiek w realu mogi tak d mnie tylko jedn osoba :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2003 - 22:19
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

TIGRA>> Niezła legenda Very Happy
Nigdy jej nie słyszałem, ale jest fajna Very Happy

A co do mojego nicka, to mam go od chyba roku.
Genesis nicka, hmm.... Jakoś sie przyjęło, nawet nie pamietam kiedy dokładnie, po prostu ktoś z klasy tak na mnie zaczął mówć i tak zostało.

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2003 - 12:48
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Historia mojego nicka jest opisana w Bractwie Czterech. Ciekawi mnie ile osób wpadnie ma pomysł kim były przedstawione tam postacie nadające mi moje pseudonimy.
Powiem jednak że na samym początku był Szczota. Od początku mojego życia w necie byłem Szczotą, ale okazało się że nie jednemu psu na imię Burek, tak więc dodałem końcówkę (PL) oznaczającą moją narodowość, jako że wybitnie uwielbiam łazić po zagranicznych stronach. Potem jak na czacie ludzie zaczęli mylić mnie z kobietą (Szczota to żeńska osoba) postanowiłem dodać jeszcze oznaczenie Mr. I tak narodził się ostateczny Mr. Szczota (PL)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2003 - 15:41
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



VegitaSSJ? Chyba kiedys z kims takim gadalem... Mowiac kiedys mam na mysli 2-3 lata temu O__O. Jaki ten swiat maly?

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2003 - 16:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
ja kiedyś byłam jako jumegari (i czasem jeszcze tego używam) btw Veg czy Ty nie byłaś kiedyś na kawaii-pl (ten czat na polchacie?) to chyba jakoś kawaii czasopismo się nazywało ?

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits