Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
issOffline
Temat postu: K?cik rze?nika, czyli gdzie s? moje posty  PostWysłany: 30-04-2007 - 11:59
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 16-02-2004

Status: Offline
Jakie macie buty i z czego? -- Dwie, z czego jedn? w magazynie. Czyli wydzielony topic o butach (by?o w Wadach u m??czyzn (albo kobiet)).
O ekologii, rachunkach i ?yciu na koszt rodziców -- By?o w Wadach u kobiet i jest wiadomo o czym.
Czekolada -- by?a w Marudzeniu

A wydawa?o mi si?, ?e wi?cej poci??em. W ka?dym razie prawie wszystko jest i nic nie znik?o (poza kilkoma niewygodnymi wypowiedziami ;)

Nie wiem czy b?dzie mi si? zawsze chcia?o takie raporty robi?, wi?c trenujcie spostrzegawczo??.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu: K?cik rze?nika, czyli gdzie s? moje posty  PostWysłany: 06-07-2007 - 12:40
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 16-02-2004

Co?tam poci??em. Niewiele, ale zawsze. Z avatarków geje polecieli do ?mietnika, a z wad kobiet wady facetów przenios?y si? do wad facetów, czyli tam, gdzie by? powinny.
W topiku Co lubimy w dziewczynach okaza?o si?, ?e niektórzy preferuj? ?cie?ki pod latarni?, wi?c mog? ich poszuka? w ?mietniku. Pami?tajcie jedanak, ?e ?mietniki s? opró?niane ?rednio raz w tygodniu.

ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-10-2007 - 21:48
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 10-09-2005

Mam nadziej?, ?e pisz? to w odpowiednim temacie...
Zastanawiam si?, czy co? si? sta?o z postami tu? sprzed przeprowadzki.
Dok?adank? si? nie przejmuj?, na Claymora te? mog? ponarzeka? jeszcze raz, ale Mike`i wzi?li moj? rozmow? z diab?... znaczy si? diabli wzi?li moj? rozmow? z Mikiem o supermarketach z tematu "Uniewa?niamy swoje g?osy", a nie chce mi si? znowu pisa? tego samego...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-10-2007 - 18:39
Admin Forum
Admin Forum

Dołączył/a: 05-01-2002

Kiedy? musia?em poprosi? o backup bazy i wypad?o na pi?tek. Zapomnia?em wy??czy? strony w sobot?, dlatego cz??? postów wci??o. Przepraszam

ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-10-2007 - 21:38
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 10-09-2005

Uff, a ju? si? ba?am, ?e moje posty wyci?to za offtopowanie.... Wink

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat