Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
HidekiiOffline
Temat postu: Claymore  PostWysłany: 16-05-2007 - 21:58
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-03-2007



Status: Offline
Az sie dziwie, ze nikt jeszcze nie napisal o tym wspanialym anime, co prawda wyszlo dopiero 6 odcinkow, ale czuje, ze szykuje sie nowy hicior. Pierwsze 3 odcinki nie byly az takie pasjonujace, ale po trzecim, fabula sie rozkreca i nabiera barw. Nie bede spoilerowal o czym to jest, poniewaz duzo osob tego nie lubi (np. ja) i bede tu zgodny z zasada nie czyn drugiemu co Tobie nie mile. Wypowiadajcie sie jak wam sie seria podoba Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kuririnOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-05-2007 - 13:14
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 12-03-2006



Status: Offline
Anime genialne bardzo podoba mi sie kreska i klimat dark fantsy.

_________________
-How can you be that strong and not like fighting
-Have fun!
-Death and pain are just the cost of fun!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2007 - 06:31
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
JuĹź 7 epĂłw Smile
Seria faktycznie zapowiada się dość dobrze. Szczególnie głowna bohaterka przypadła mi do gustu Smile
Kreska jest niesamowita - idealna wręcz można powiedzieć.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HidekiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-05-2007 - 18:30
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-03-2007



Status: Offline
Jak myslicie beda kontynuowac fabule z dalszymi poczynaniami Clare i Rakiego, czy cala seria przedstawiac bedzie historie Clare, a 3 pierwsze epki byly tylko takim wstepem?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sakura_89Offline
Temat postu:   PostWysłany: 19-05-2007 - 02:00
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-02-2006



Status: Offline
Kurde zachwalacie, więc chyba trzeba się brać za to anime... tylko te klimaty trochę mi nie pasują:-p

_________________
"Pepole cannot gain anything without sacrificing something. You must present something of equal value to gain something."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HidekiiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-05-2007 - 22:41
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-03-2007



Status: Offline
spodoba Ci sie, fabula z kazdym odcinkiem robi sie coraz ciekawsza Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KamalOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2007 - 15:14
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 08-10-2006

Skąd: Wrocław

Status: Offline
To anime jest na podstawie mangi "Claymore", czytam ją i wiem, że będzie się działo Wink
Glowną bohaterką przeważnie jest Clare, lecz w tym anime zobaczymy wiele różnych postaci oraz wiele mrocznych tajemnic owego świata z czasem będzie odkrywane. Walki są tutaj ciekawe i potrafią zaskakiwać swym obrotem. Nie mogę zdradzać za wiele z mangi, bo wielu nie lubi jak im się mowi, co będzie w anime, a będzie sporo ciekawych rzeczy.
Ja przynajmniej juz czekam z niecierpliwościa na kolejne odcinki anime (to anime się rozkręca Wink) jak i chaptery mangi.

_________________

~15.02.2007~ - data, na którą wielu czekało... -> Naruto: Shippuuden!!!
しのび
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-06-2007 - 18:05
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Z zalecenia znajomych obejrzałam, przeczytałam, podobało mi się, tylko zastanawiam się nad dwiema sprawami (nie jest to nic istotnego, ale może ktoś ma jakiś pomysł)
[spoiler:258f541be4]1) Dlaczego "Przebudzeni" (a już w szczególności Riful) nigdy nie próbowali tworzyć wojowników typu "Claymore" na własny użytek. Znają technikę (w końcu sami byli poddani temu procesowi), a z dostępem do ludzkich dzieci i Youm nie powinno być problemu Wink
2) Skąd w ogóle się biorą Youmy. Wszystkie szatkowane w serii wyglądają w miarę podobnie; nie ma rozróżnienia na młodsze i starsze albo męskie i żeńskie. Czy to znaczy, że mnożą się gdzieś na odludziu, a do miast przychodzą żerować już dojrzałe osobniki? Poza tym to dziwne, że większość Youm podszywa się pod dorosłych mężczyzn, kobiety i małe dzieci są z reguły mniej podejrzane (czyżby chodziło o "poprawność polityczną" Wink )[/spoiler:258f541be4]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kain00Offline
Temat postu:   PostWysłany: 26-06-2007 - 18:36
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 26-06-2007

Skąd: Obecnie Anglia

Status: Offline
Juz jest 12 ep. nie moge sie doczekac na 13 Smile Anime jak narazie bardzo mi sie podoba i chyba zdania nie zmienie ale zobczymy co sie stanie dalej.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 27-06-2007 - 09:13
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Ja naprawdę nie rozumiem po co wy wszyscy i prawie wszędzie oglądacie anime w trakcie wychodzenia poszczególnych odcinków. Przecież to nie ma sensu.
Powinno się poczekać aż będzie zakończone i dopiero wtedy oglądać. Przecież to cały nastrój się psuje jak trzeba czekać na kolejny odcinek i na polskie napisy.
Jak przeglądam te tematy to tylko gadacie o anime jak wychodzi a potem milczycie i ani słowa.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-06-2007 - 09:34
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Cytat:
Ja naprawdę nie rozumiem po co wy wszyscy i prawie wszędzie oglądacie anime w trakcie wychodzenia poszczególnych odcinków. Przecież to nie ma sensu.

A co w tym dziwnego? W ten sam sposób od dawien dawna ludzie oglądają np. seriale w telewizji. Czekanie na nowy odcinek ulubionej serii i spekulacje na jego temat mogą być równie przyjemne, co samo oglądanie. A dobra seria nie straci na tym klimatu.
Poza tym ile trzeba by było czekać na obejrzenie "One piece" Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 27-06-2007 - 09:55
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Nie mówię o tasiemcach...
Ale jest tak dużo anime że nie wiem po co pchać się za oglądanie tych które dopiero powstają.Zwłaszcza że później prawie wszyscy jakby wyparowali co oglądali dane anime. Chociażby w przypadku Blood+ gadali jak wychodziło a potem zamilkli.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-06-2007 - 10:20
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Nie wszyscy lubią klasykę... Poza tym ludzie zawsze lubili nowości (np. w przypadku książek; można kupować tylko w antykwariatach, ale od czasu do czasu każdy się skusi na jakąś nowość).
Jeśli chodzi o udzielanie się w starszych tematach, to nie lubię przerzucania się uwagami typu "dobre było", "tak dobre było" itd., więc odpowiadam tylko wtedy, kiedy ktoś poruszy jakiś ciekawy problem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 27-06-2007 - 10:27
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Ja lubię rozmawiać o szczegółach fabuły czy ogólnie anime więc zawsze jak coś napiszę to o to mi chodzi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KamalOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-07-2007 - 21:33
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 08-10-2006

Skąd: Wrocław

Status: Offline
pawel_322 napisał/a:
Ja lubię rozmawiać o szczegółach fabuły czy ogólnie anime więc zawsze jak coś napiszę to o to mi chodzi.

Ja to nie My Wink
Imo lepiej się dyskutuje na temat aktualnie emitowanych anime, o ktorych mozna spekulowac itp, niz o juz zakonczonych, bo juz wszystko wiadomo. Jesli anime jest dobre, to wole sobie ogladac na biezaco i czekac tydzien na kolejny epek niz 2 lata (bo w przypadku "Claymore" moze byc kilkadziesiat lub wiecej epków) sie nudzic, poki sie "może" skończy Smile Ogladam aktualnie kilka serii na biezaco i nie moge narzekac na to, ze musze czekac, bo prawie co dzien mam co poogladac :]

Osobiscie polecam tę serię, bo warto Smile

_________________

~15.02.2007~ - data, na którą wielu czekało... -> Naruto: Shippuuden!!!
しのび
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits