Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
KellyOffline
Temat postu: Hana Yori Dango  PostWysłany: 17-11-2003 - 16:20
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Wiecie, może to trochę śmieszne, ale naprawdę mnie wciągnęło. Mimo, że nie podoba mi się grafika przypominajaca rysunki akwarelowe. Dodatkowo, przecież to typowe shoujo. Główna bohaterka przeżywająca rozterki miłosne, dużo bishounenów. Przestałem sam siebie rozumieć.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu: Re: Hana Yori Dango  PostWysłany: 17-11-2003 - 19:02
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Kelly napisał/a:
...duĹźo bishounenĂłw...

tia to opowiedz cosik więcej- jak możesz oczywiście Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-11-2003 - 22:56
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Przypuszczam, że w ciągu kilku dni napiszę coś w encyklopedii.
Tak skrótowo, to historia biednej dziewczyny, którą uczy się w szkole dla snobów. Wysłali ją tam rodzice z jednym zadaniem: ma wyjść bogato za mąż i zdobyć majątek dla swoich bliskich. Przy tym główna bohaterka, przy całym swoim lekko romantycznym spojrzeniu na swiat, nie ma specjalnie złudzeń, ani co o siebie, ani co do swoich znajomych. Typowy Kopciuszek.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2003 - 07:34
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Który potrafi nieźle dokopać, kiedy się wkurzy. Very Happy
Anime nie oglądałam (chociaż widziałam kilka obrazków i grafika wydaje mi się raczej odpychająca), manga za to należy do moich ulubionych. Jeden jedyny problem - jest koszmaaaarnie długa i szczerze wątpię, żebym kiedyś przeczytała ją do końca.
Makino ma wprawdzie sporo momentów, kiedy tradycyjnie, po szojcowemu się rozkleja, ale to, co wyrabia przez resztę czasu, nadrabia z nawiązką za te chwile słabości... Przebrnąć przez pierwsze kilka tomów (kiepska kreska) = wsiąknąć. Mr. Green

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2003 - 11:47
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Oglądając Hana Yori Dango dochodzę do wniosku, ze jeżeli sie kogoś kocha, to nalezy okreslac go terminem BAKA, czyli Idiota. To znakomicie cementuje uczucia. Zresztą to samo można powiedzieć o bohaterach Love Hina.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2003 - 23:44
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Tigra, tak jak wspomniałem napisałem dość obszerną recenzj, którą Raul wrzucił do Encyklopedii. Zapraszam tam, jeżeli chcesz sie dowiedzieć czegoś więcej o tym tytule.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2003 - 13:06
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
ja jestem po 2 pierwszych epizodach, i klasycznie nie chce mi si sciagnac reszta :P Po 2 odcinkach moge powiedziec, ze mily przerywnik przy ogladabiu Marmalade Boya (kolejny szojec, a co :) Dziewczyna jestem, i nic co... Zaraz, to chyba nie tak bylo ;))))) Ogolnie czekam z niecierpliwoscia na dalsze odcinki - podoba mi sie glowna bohaterka :)))))) (pomijajac sposob rysowania jej oczu :P)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2003 - 16:14
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Ja zaś jestem facet i ... no własnie. Też mi sie podoba. Zwłaszcza to, jak przedstawili główną bohaterkę. Po prostu ona jest normalna! Poza tym bardzo kobieca, a przy tym madra, rozsądna i całkiem ładna. Jednak najwazniejsze jest to, że to osoba, którą można logicznie zrozumieć. Bardzo przemawia do mnie jej autoironia.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2003 - 17:43
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Nie wiem. Po dwoch odcinkach wiele stwierdzic nie moge. Jest ladne - nie podoba mi sie jednak sposob rysownaia oczu... No i ladniej jej moim zdaniem w rozpuszczonych wlosach :) Poza tym, fajnie dokopala im :) Tak powinno byc - wkurzyla sie i wziela do roboty. natomiast ej jej "przyjaciolki" co jej nagrania do lapki wciska, to w ogole nie rozumiem! Co z niej za przyjaciolka :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2003 - 21:02
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Zobaczysz Veg w dalszych odcinkach, co dzieje się w tej szkole. Zresztą wiesz już, że Eitoku jest sponsorowana przez rodziców najbogatszych uczniów, czyli F4, i ci mogą wiele, niemal to, co im sie spodoba. Spokojnie są w stanie pobic kogoś tak, ze ląduje w szpitalu. Robią to całkiem jawnie, a dyrektorzy i nauczyciele nie śmią im podskoczyć. Uczniowie się im podlizują. Jeśli F4 nie lubi kogoś, to nie jest lubiany. Odwrotnie również. Tamta dziewczyna była sparalizowana strachem, a główna bohaterka? Odwazna z niej, po prostu, panienka. Teże uważam, że lepiej jej z rozpuszczonymi wlosami, a jeszcze lepiej w fryzurze krótszej, którą zacznie nosic od jednego z późniejszych odcinków. A co do oczu? Mi się w ogóle nie podoba taki styl rysowania, ale przyznam, ze się przyzwyczaiłem i zalety samego filmu przesłoniły grafikę.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-11-2003 - 17:30
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Obejrzalam juz "cale" 4 odcinki - malo osob na DC to ma, i sie wlecze.... Heh, nie jest lubiany to malo powiedzine - rzucanie w kogos smieciami i jajkami to przegiecie :P Ale przeciez nikt z F4 dziewczyny by nie pobil ... (nie mowie tu o tym plasknieciu w policzek, to sie nie liczy). Mam bardzo podobne odczucia co do stylu rysowania, faceci sa po prostu OKROPNI. I strasznie niepodoba mi sie ta babka co z Francji wrocila :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 26-07-2007 - 09:14
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Powiem wam tak że fabularnie dużo lepsze jest Kimagure Orange Road live action. Co prawda w anime kreska jest ładna chociaż nie każdemu się spodoba ale to co się dzieje jest takie dziecinne i głupie. W serialu Live to wszystko jest trochę brutalniejsze a anime jest po prostu dla dzieci. Ogólnie to jeden z najlepszych seriali live action jakie widziałem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits