Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
YamanekoOffline
Temat postu: PSX - stara miłóść nie rdzewieje  PostWys³any: 29-08-2007 - 21:38
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 14-09-2005

Sk±d: ToruÅ„

Status: Offline
temat dla wszystkich, którzy kiedykolwiek mieli styczność ze starą PeeSką - interesuje mnie wszystko - od sposobu zdobycia po ulubione stringi ulubionej postaci z ulubionej gry, plus ewentualne szczegóły konfiguracji emulatora (jeżeli ktoś się jeszcze bawi w kochane starocie) - uprzedzam z góry adminów - używam emulatora, ale giery wyciągam od znajomych którzy jeszcze takowe posiadają - no lawbreaking here

_________________
Nie bierz życia zbyt poważnie, i tak nie wyjdziesz z niego żywy.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu: PSX - stara miłóść nie rdzewieje  PostWys³any: 29-08-2007 - 21:45
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 24-10-2005



Status: Offline
Z gier na psx to crash bash, crash 1 2 i 3 Wink no i obowiązkowo crash team racing. Emulatora nie używam psxa nie widziałem na oczy od dawna jedynym wspomnieniem po psx, jest pad w ps2 xD

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nodailOffline
Temat postu: PSX - stara miłóść nie rdzewieje  PostWys³any: 21-12-2007 - 13:54
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 15-12-2007



Status: Offline
Serie Final Fantasy, czyli VII, VIII, IX, Crashe, Tomb Raider, Tekken 3 i jest już zbyt wiele gier by je wszystkie wypisać Smile Ja mam PSX'a i PS2, ale niegdy nie sprzedam PSX, bo uwielbiam Play'a Very Happy Co do Tekkena, to dopiero w 5 zacząłem ćwiczyć na reala Smile i z tych best postaci, to: Marduk, Law, King, Hwoarang, Christie - z wielkim naciskiem na MARDUK, a z pobocznych, którymi umiem conieco, to: Nina, Steve, Kazuya, Devil Jin, Jin, Bryan, Beak, Asuka...noi kilkoma postaciami znam ciosy, by wiedzieć z kim się walczy Wink, bym wiedzial co i jak wygląda i jakie są juglle sartery Wink

_________________
I raised you. I loved you. I've given you weapons, taught you techniques, endowed you with knowlage. There is nothing more for me to give you. All that's left for you to take is my life. By your own hand.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DemonLordOffline
Temat postu: PSX - stara miłóść nie rdzewieje  PostWys³any: 30-06-2008 - 22:15
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 26-06-2008

Sk±d: Bochnia

Status: Offline
Jak ktoś lubi JRPG to seria Final Fantasy obowiązkowo i nie tylko te w 3d ale te starsze czyli 4,5,6 tactic które także są bardzo dobre, seria Chrono cross, Chrono Trigger , z innego rodzaju to Metal gear Solid , Ace Combat , Grand Turismo 2(najlepsza ścigałka na PSX) Co do gier t było ich więcej ale nie pamiętam Smile. O konfiguracji Emulatora też nic nie powiem bo grałem na szaraczku Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: PSX - stara miłóść nie rdzewieje  PostWys³any: 03-07-2008 - 10:06
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Ja dodam do tego Xenogears, dla fanow jrpg taktycznych Suikodeny.
Warto tez pograc w Brave Fencer Musashiden.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits