Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
issOffline
Temat postu: Re: MFF Era Nowe Horyzonty (27.07 - 02.08)  PostWysłany: 27-05-2009 - 07:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Wy tu gadu gadu, a patrzcie jaki film dodają do PCW Extra HDTV

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: MFF Era Nowe Horyzonty (27.07 - 02.08)  PostWysłany: 27-05-2009 - 08:13
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
My tu gadu gadu bo może wiemy co dodają Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu: Re: MFF Era Nowe Horyzonty (27.07 - 02.08)  PostWysłany: 31-05-2009 - 15:31
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
Jeśli chodzi o Sweeney Todda to mi się podobało Smile zwłaszcza muzyka Very Happy i ulubieńszym utworkiem jest właśnie piosnka gdzie śpiewają o ciastkach Very Happy (czyli ta co się pojawiła w nieszczęsnym, aczkolwiek miłym filmie z Kafelkiem Affleckiem Very Happy) a że nudny na początku... każdy film tak ma gdy wprowadza o co chodzi....
nie to, że jestem uszczypliwa, ale ja się śmiertelnie wynudziłam przez pierwsze dwa odcinki dumy ;P, większość filmów tak ma...albo ja je tak odbieram xD

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu: Re: MFF Era Nowe Horyzonty (27.07 - 02.08)  PostWysłany: 31-05-2009 - 15:41
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Sweeney Todd wlokl sie na poczatku okropnie, a muzyka to zgadza sie, ze mogla zostac lepiej wykonana. Utwory byly ciezkie i srednio wypadly, mi ta muzyka nie wpadla w ucho, mimo ze zwykle lubie Bartona.
Moment to Remember czy jak to sie nazywalo tez sie wlokl na poczatku, cos w tym jest Razz.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Re: MFF Era Nowe Horyzonty (27.07 - 02.08)  PostWysłany: 03-06-2009 - 22:12
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
A ja tam wlasnie wolalem pierwsza polowe Moment to remember. Moze akcji bylo mniej, nizw Jamesie Bondzie, ale przynajmniej zadna ladka Koreanka nie umierala. Neutral

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu: Re: MFF Era Nowe Horyzonty (27.07 - 02.08)  PostWysłany: 03-06-2009 - 23:31
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Jedna Azjatka w ta czy w tamta to mala roznica, duzo ich jest ;P
W tym filmie w ogole bylo malo akcji, on byl wzruszajacy, romantyczny i grajacy na uczuciach, a nie trzymajacy w napieciu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Re: MFF Era Nowe Horyzonty (27.07 - 02.08)  PostWysłany: 04-06-2009 - 18:32
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Dlatego wlasnie mowie, ze pierwsza polowa byla lepsza. Bo patrz:

Pierwsza polowa: wzruszajaca, romantyczna i grajaca na uczuciach
Druga polowa: wzruszajaca, romantyczna i grajaca na uczuciach, umiera Koreanka.

Wnioski sa proste... Smile

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu: Re: MFF Era Nowe Horyzonty (27.07 - 02.08)  PostWysłany: 06-06-2009 - 20:46
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
Mike....jaki Twój świat jest prosty....
a poaz tym trudno mówić o jakiejś akcji w dramacie typu AMtR... to tak jakbyś mówił, że Moda na sukces to film akcji xD różnica polega na tym, że to pierwsze wciąga i wzrusza, a to drugie....no cóż...gdzieś tam sobie bytuje od kilkudziesięciu lat w tv xD

Cytat:

Druga polowa: wzruszajaca, romantyczna i grajaca na uczuciach, umiera Koreanka.

Wnioski sa proste... Smile

wiesz, teoretycznie film nie zakończył się jej śmiercią... równie dobrze mogła żyć jeszcze przez kilkadziesiąt lat...tyle że w nieco odmiennym stanie fizycznym i duchowym :/

Cytat:

Moment to Remember czy jak to sie nazywalo tez sie wlokl na poczatku, cos w tym jest Razz.


nom dokładnie jak "Waterboys", też na początku było nudnawe, ale potem moim zdaniem fajnie się rozkręciło Wink

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu: Re: MFF Era Nowe Horyzonty (27.07 - 02.08)  PostWysłany: 07-06-2009 - 09:48
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Film akcji wciaga, ale czy wzrusza to bym sie klocila. Szklana Pulapka to film akcji, a ja sie nie wzruszylam na nim Razz.

Obejrzalam wczoraj z mezem film "Ciekawy przypadek Benjamina Burtona". Calkiem, calkiem - podobal mi sie mimo pewnych niejasnosci, nielogicznosci i amerykanskiego patosu Razz. Nawet sie poplakalam na nim, ale pewnie bede odosobniona w tym przypadku Razz. Polecam!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Re: MFF Era Nowe Horyzonty (27.07 - 02.08)  PostWysłany: 07-06-2009 - 20:58
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Die Hard nie jest od wzruszania sie. Die Hard jest od zapierajacej dech w piersiach akcji. Smile

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: MFF Era Nowe Horyzonty (27.07 - 02.08)  PostWysłany: 08-06-2009 - 00:20
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Coralina - własnie sobie pooglądałem i jakoś Wam powiem, że to coś w rodzaju "co pierwsze zobaczysz/przeczytasz" to będzie się Tobie bardziej podobało". Bajka (o ile można tak to nazwać) jest naprawdę fajna i klimatyczna choć w 3D jakoś tego nie widzę... Mamy ten klimacik z książki... animacja i efekty nie budziły zastrzeżeń... jednak, tak jest "jednak" - książka jest lepsza. Design postaci jednak choć naprawdę dobry to w czasie czytania książki troszeczkę inaczej sobie wyobrażałem.

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu: Re: MFF Era Nowe Horyzonty (27.07 - 02.08)  PostWysłany: 08-06-2009 - 06:04
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
N. Gaiman tak ma? Bo ja najpierw ogladalam Gwiezdny Pyl, a dopiero potem czytalam ksiazke i film mi sie bardziej podobal Razz.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: MFF Era Nowe Horyzonty (27.07 - 02.08)  PostWysłany: 08-06-2009 - 10:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Nie wiem czy tak ma.. Gaiman ma styl pisania taki "filmowy" więc to tak jak byśmy ogladali oryginał i remake - nie ma szans że oba nam się spodobają Wink

W każdym badź razie wiem, że w sumie filmek i książka jest warta uwagi. Polecam zaczynać od książki ponieważ nie będzie tego narzuconego sposobu odbierania postaci.

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu: Re: MFF Era Nowe Horyzonty (27.07 - 02.08)  PostWysłany: 10-06-2009 - 15:44
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
a mi wczoraj matula fundnęła bilet do kina na "Potwory kontra obcy" Smile powiem tak
fajne toto, ale jeśli ktoś liczy na humor jak w Shreku to siem trochu zawiedzie :/ generalnie ogląda się przyjemnie i jest zabawne, ale kierowane głównie do dzieci. Niemniej jednak godne obejrzenia moim zdaniem Smile

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu: Re: MFF Era Nowe Horyzonty (27.07 - 02.08)  PostWysłany: 15-06-2009 - 01:30
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 08-09-2005



Status: Offline
Terminator - wyjmij mózg i idź się odprężyć Very Happy
Generalnie film warty zobaczenia dla ludzi co lubią takie klimaty i facetów w mundurach :3
Aczkolwiek różnego rodzaju panujące prawa fizyki i tym podobne tam... jak widać tracą byt [;
Podobało mi sie bardzo kadrowanie (: Kamera spoglądała z przeróżnego kąta widzenia, przez
co kadry są ciekawsze. Aczkolwiek ostatnimi czasy zauważyłam,iż aby dodać chyba dynamiki i
hm cool stylu kadrom x_X kamera często lata podczas scen statycznych x_X Koleś stoi, zero
akcji a obraz miast być statycznym kadrem na postać, to lata to w prawo to w lewo jak by
operator kamery chciał kręcić kółka dookoła postaci albo rysować na owej wzorki /; A to już
mi się ni podoba p; Film jak na takie produkcje dość przewidywalny, ale mimo to ciekawy w
odbiorze (: Mnie na pewno ne znudził p: A i co mnie zdziwiło, wątek "miłosno-romantyczny"
ne jest tak przesadzony jak we wszystkich filmach teraz, co tym bardziej sprzyja odbiorowi (:
Czy warto iść do kina? Moim zdaniem warto, szczególnie jak chcemy odczuć ,że te wielkie
roboty są naprawdę wielkie (: to samo statki latające.

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits