Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
GosunkugiOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 07-12-2009 - 21:36
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 11-03-2009

Status: Offline
Zacz??em bawi? si? GIMP-em (mi?dzy innymi w kolorowanie poci?gni?tch tuszem obrazków) i chyba ca?kiem nienajgorzej mi to idzie. Pierwsze kolorowe pracki:
http://img690.imageshack.us/img690/3610/jh98767554.jpg
http://img691.imageshack.us/img691/3571/beach001.jpg

A tutaj drugi obrazek - wersja bez t?a:
http://img706.imageshack.us/img706/3953/wtm005.jpg

Pozwoli?em sobie za?o?y? nowy temat. W starym b?d? dalej wrzuca? szkice, czyli tylko o?ówek.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 12-12-2009 - 09:47
Admin Forum
Admin Forum

Dołączył/a: 05-01-2002

Robisz du?e post?py Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
MikeOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 18-12-2009 - 00:53
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 07-01-2005

O, rly? A niby w czym? Wez mu nie klam tak w zywe oczy, bo sie kolega speszy.

Dude! Wady zostaja ciagle te same! Szablonowosc pomyslow, dwuwymiarowosc, niekontynuacja obrazkow, braki w anatomii. Ta z pierwszego obrazka chyba jest jakims kosmita, bo ma tylko po dwa palce na kazdej stopie czy dloni. No, OK, za to tylka juz nie ma sloniego i cyckow jak Zeppeliny, ale brak wad nie oznacza zalety. Ale tlo juz przepiles.

Ale moze i dobrze, bo tlo z kolejnego obrazka jest po prostu skradzione z jakiegos zdjecia. Efekt bardzo slaby! Lepiej zadne, niz takie! No i wrocily Zeppeliny za stanikiem i Beniamin Blumchen w roli tylka.

BTW, gosciowa musi miec niesamowitego powera w prawej dloni, skoro potrafi utrzymac w niej arbuza. Pewnie naprawde jest kosmitka? Sadzac po dwoch palcach u dloni?

Ach. I jeszcze jedna ko(s)miczna cecha anatomii - gosciowa ma chyba trzecia piers pod swoja lewa... lewa gorna.

GosunkugiOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 18-12-2009 - 21:34
Czytelnik
Czytelnik

Ohahahahaha! Beniamin! XD XD Nale?y Ci si? czteropak za poprawienie mi humoru. Genialne komentarze, bez dwóch zda?! Very Happy A teraz wyjawi? sekret: specjalnie wrzucam tu kolejne obrazki, ?eby czyta? wujkowe komenty! :3

A ja po prostu nie mam pomys?ów... T?o wstawi?em ze zdj?cia, bo bawi?em si? w przezroczysto??, kana?y alfa i takie tam, no i foto t?o jako? spodoba?o mi si?.

Obrazki s?abe, bo s?abe, wcale si? tego nie wypieram. Smile

USAGIOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 19-12-2009 - 23:15
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 08-09-2005

Ja w sumie te? najbardziej to czekam na komenty Mikeia ;p

MikeOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 21-12-2009 - 12:57
Elita forum
Elita forum

Cytat:
"specjalnie wrzucam tu kolejne obrazki, ?eby czyta? wujkowe komenty"

Tak wlasnie myslalem, ze wklejasz tylko najgorsze bloto, jakie wychodzi Ci spod reki. : ) To musial byc zart, w koncu kto by wklejal na powaznie tak nieudane obrazki!?

GosunkugiOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 10-02-2010 - 17:06
Czytelnik
Czytelnik

Dawno nic nie wrzuca?em... Ale ten obrazek chyba warto pokaza?:
http://img4.imageshack.us/img4/9219/ninjagirlz.jpg

Lineart robiony w GIMPie na bazie o?ówkowego szkicu. W GIMPie te? kolorowany. Jako?? strasznie spad?a przy konwersji do .jpg.

Jest to moje wyobra?enie hojnie obdarzonej przez Natur? kunoichi. Nie mia?em poj?cia, jakie kolory dobra?. Nie wiedzia?em nawet, czy ten strój pasuje. Heh. Gdybym mia? obrazowo przedstawi? swoje poj?cie o ?redniowiecznej Japonii, powinienem w tle dorysowa? dinozaura...

Ranko
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 10-02-2010 - 20:37
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 14-06-2005

Gosun, jestem pod wra?eniem Surprised
A dinozaura nie potrzeba
i bez tego si? powinno Mike'owi spodoba? Wink

MikeOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 01-03-2010 - 14:53
Elita forum
Elita forum

Khem...

Musisz ZDAC sobie WRESZCIE SPRAWE z glownej wady Twoich rysunkow. Ich tematem nie sa zbiorniki paliwa samolotu Antonow 224, nie projektujesz transoceanicznych supertankowcow, nie szkicujesz zbiornikow gazoportu w Kuwejcie, ale rysujesz LUDZI*. Ergo, niewazne, jakie postepy poczynisz - wszystko bedzie do rozbicia o kant cyca, jesli nie zredukujesz wrescie rozmiarow piersi tych potworow z Twoich rysunkow.

Nawet gdybysmy staneli na glowie i wysilajac nasze wyobraznie w skali gigantycznej zgodzili sie, ze fizycznie, jakims nieobliczalnym kaprysem natury, w pojedynczych przypadkach w skali populacji homo sapiens, taki rozmiar miseczek (czy raczej: misiorow? misiorzysk?)jest mozliwy, to w zadnym ze znanych ludzkosci wszechswiatow, powtarzam: w zadnym!, nie jest mozliwe, by kobieta o takich piersiach miala je luzem wrzucone za kimonko przy wysilku fizycznym!

Z innych bubli - jej miecz jest prosty, a o ile gosciowa nie jest bohaterka Krzyzakow lub innego sredniowiecznego europejskiego romansu rycerskiego, to powinien byc zakrzywiony. Nawet w Polsce od XVII wieku szable byly zakrzywione. Dude! Google!

No i lol roku - jej shiruken jest wepchniety za pas. Ale bedzie kupa smiechu, gdy gosciowa sie pochyli i wbije go sobie w brzuch. Nagroda i order Darwina jak w banku, i to z debowymi liscmi, mieczami i diamentami.

* kobiety to tez ludzie. Nie, naprawde!

GosunkugiOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 01-03-2010 - 18:20
Czytelnik
Czytelnik

Mike napisał/a:
No i lol roku - jej shiruken jest wepchniety za pas. Ale bedzie kupa smiechu, gdy gosciowa sie pochyli i wbije go sobie w brzuch. Nagroda i order Darwina jak w banku, i to z debowymi liscmi, mieczami i diamentami.

Gdyby? widzia? mój doublefacepalm, gdy to sobie u?wiadomi?em jaki? czas temu... Ale nie bardzo chce mi si? to poprawia?.

MikeOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 02-03-2010 - 16:46
Elita forum
Elita forum

Zwroc uwage, ze nikt Ci o tym nie powiedzial, choc to oczywiste. Wnioski sa proste - klakierzy, yes-mani i inni poklepywacze po plecach w ogole nie ogladaja Twoich rysunkow. Tylko wujek ma Twoje dobro na sercu!

USAGIOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 03-03-2010 - 09:19
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 08-09-2005

inni te? krytykowali Ma?gosiu [; Tylko robili to zbyt ma?o kontrowersyjnie, przez co zostali olani i tym samym si? zrewan?owali Very Happy

GosunkugiOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 03-03-2010 - 20:53
Czytelnik
Czytelnik

Ale co do piersi to przesadzasz, wuja... Ja i tak nie przekraczam granic dobrego smaku. Zdarzaj? si? w naszej rzeczywisto?ci naprawd? du?e rozmiary, kiedy to faktycznie mo?na mówi? o potworach. :>

O dziwo, postanowi?em jednak usun?? ten nieszcz?sny shuriken, a przy okazji zmieni? kolor jej stroju, bo tamten by? cokolwiek oczojebny.
http://goshi-kun.deviantart.com/art/Ninja-girl-2-0-156073730

A tutaj nowy obrazeczek... ?eby uprzedzi? ewentualne uwagi, od razu wyja?niam - tak naprwd? to skinhead z zaj?cz? warg?, kolczaste czerwone co? na jego g?owie to jedna z faz rozwoju Obcego, rzeczony skinhead nosi majtki na spodnie bo jest fanem Supermana, a w topiku przemyca granaty dla swojej bojówki.
http://goshi-kun.deviantart.com/art/Fumiko-in-gym-outfit-156074101

MikeOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 12-03-2010 - 13:45
Elita forum
Elita forum

No nie no, kto to Ci rysuje? O.o Ta ostatnia laska w getrach jest naprawde niezla. To znaczy dalej jest obrzydliwie cycasta, ale nie jest juz potworem z Loch Ness, jak inne stwory. Tylko chyba kradla w panstwach islamskich, bo obcieli jej nos i dolna polowe ucha. Cieniowanie tez masz selektywne - czasem cien jest, czasem nie ma...

Co do Ninja Girl, to podtrzymuje wszystkie zarzuty z wyjatkiem planowanego harakiri shirukenem. : )

Wolisz komenty tutaj, na dA czy w dwoch kopiach? Wujcio je duzo zelek i jest elastyczny, pojdzie Ci na reke.

kateOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 13-03-2010 - 00:32
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 25-12-2005

a ja mog? by? klakierem bo mi si? podobuj? rysunki :] fajnie kolorujesz, nawet jak nie jeste? konsekwentny z cieniowaniem - kwestia wyrobienia nawyku Wink
co do dwóch dyni na klacie - nom s? troch? du?e ^____^' ale widzia?am wi?ksze xD wi?c jeszcze a? tak ?le nie wygl?da Smile
I jak na razie faktycznie, ostatni rysunek jest jak do tej pory najlepszy Smile

Cytat:

rzeczony skinhead nosi majtki na spodnie bo jest fanem Supermana, a w topiku przemyca granaty dla swojej bojówki.

Szszszszszszaaale?stwo xD

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat