Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-02-2016 - 22:30
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 26-08-2002

Status: Offline
Zesz?o 10 miesi?cy, ale sko?czy?am ogl?da? Kuragehime XD. Jaka? marudna si? zrobi?am bo egzaltowane przerysowane reakcje bohaterów na wszystko przesta?o mnie bawi? i sprawi?o, ?e d?ugo mi zesz?o, ale dzielna jestem XD
Jedna scena by?a boska: szycia na maszynie w superszybkim tempie. Normalnie nie mog?am powstrzyma? chichotu Very Happy
Zabieram si? teraz za Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin, bo napisa?a?, ?e powa?niejszy tytu? i chwyta za serce. Chyba mam ochot? na co? takiego Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2016 - 20:40
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 14-06-2005

Ciesz? si?, ?e si?gasz po Rainbow. Seria jest do?? ci??ka, ale warta obejrzenia.

Przy okazji, poza 'Boku dake ga inai machi', które ju? poleci? Raul (i które chyba lepiej by?oby obejrze? po emisji ca?o?ci, bo po ka?dym odcinku czuje si? niedosyt), zacieram r?ce na 'Orange'. Niedawno sko?czy?am mang? i wie?? o anime mnie bardzo ucieszy?a (nie ukrywam, ?e ucieszy?o mnie te? to, ?e zajmuj? si? jego produkcj? ludzie od dobrych serii) Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-02-2016 - 23:44
Elita forum
Elita forum

Zwróci?am uwag? na Raulowe polecenie, bo "szarpie dusz?" czy jako? tak Wink
O takie co? mi chodzi, ale ...w?a?nie! poczekam na ca?o??, bo nie jestem zbyt dobra w czekaniu na kropelki fabu?y Smile

RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-02-2016 - 23:46
Admin Forum
Admin Forum

Dołączył/a: 05-01-2002

A pó?niej obejrzysz w jeden dzie?. W razie czego upewnij sie ze masz wolne 5h Very Happy

Ranko
Temat postu:   PostWysłany: 04-07-2016 - 21:54
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Po pierwszym odcinku Orange musz? z przykro?ci? stwierdzi?, ?e zaoszcz?dzili na animacji. Jednak mam nadziej?, ?e wybroni si? histori?, bo to ona najbardziej mnie urzek?a w wersji mangowej.
Z innej beczki, sko?czyli?my HunterxHunter. Jak kto? jeszcze nie ogl?da?, a ma du?o wolnego czasu, to polecam. Historia si? rozwija, pierwsze odcinki wygl?daj?, jakby to by?a seria dla dzieci z podstawówki, ale pó?niej robi si? coraz ciekawiej.

dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-07-2016 - 23:02
Elita forum
Elita forum

Bardzo dobrze wspominam HunterxHunter z dawnych czasów - oczywi?cie mang?. Czy anime jest wierne?
Mam potworne zaleg?o?ci w ogl?daniu anime. Chomicz? tytu?y warte obejrzenia, ale poniewa? dopu?ci?am do powstania wielkich zaleg?o?ci mangowych, które staram si? uzupe?ni? (na regale zalegaj? mi stosy nieprzeczytanych tomików z kilku miesi?cy) to chyba nie si?gn? po anime tak szybko. I wakacje niczego nie zmieniaj? - niby czasu du?o a wcale nie tak du?o Smile
Pogoda do bani w Rzeszowie, bo inaczej by?oby jeszcze gorzej Razz

Ranko
Temat postu:   PostWysłany: 24-07-2016 - 09:49
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

My?l?, ?e anime jest wierne mandze. Pisz? "my?l?", bo manga nie jest w moim gu?cie pod wzgl?dem kreski. To, co przeczyta?am by?o bardzo podobne. Natomiast grafika w anime jest ?wietna. Anime polecam.

SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-07-2016 - 22:36
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 29-11-2002

Wtr?c? dwa grosze od siebie, je?li mo?na. Obej?a?em ostatnio pierwszy (z dwóch) odcinek "Little Witch Academia" i polecam bezwarunkowo - znakomicie sp?dzone 20 minut. Tytu? zdradza w zasadzie wszystko, co trzeba wiedzie?, jest bardzo klasyczne i przewidywalne, ale równocze?nie urocze, fantastycznie animowane i pe?ne nienachalnego humoru. Ciekawostk? jest, ?e zosta?o ufundowane na kickstarterze.

Ranko
Temat postu:   PostWysłany: 29-10-2016 - 12:37
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Sinner- 'Little Witch Academia' ma wyj?? jako serial, z tego co si? orientuj?. Obieca?am sobie ?e obejrz? to co do tej pory wysz?o pod tym tytu?em ale ci?gle co? mi wypada?o. Mo?e dzi? nadrobi?.
Z mojej strony mog? poleci? '3gatsu no lion'. Seria dopiero wychodzi ale jest tej samej autorki, która stworzy?a 'Hachimitsu to clover' i na razie zapowiada si? nie?le.
Dla fanów shounenów dobr? pozycj? b?dzie 'Mob psycho 100'. Mi nie podszed?, no nie by?o rozwini?tego w?tku mi?osnego. Ale wszystkim lubi?cym akcj? i sceny walki na pewno podpasuje.
Zacz?li?my teraz te? ogl?da? 'udon no kiniro kemari' o dziecku-szopie i jego przyszywanym rodzicu. Podobno jest to anime maj?ce promowa? region Japonii w którym rozgrywa si? akcja. Na razie wygl?da na kolejne anime z serii rodzicielskiej. W sumie nie mam nic przeciwko. Humor jest w moim gu?cie Smile

dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2017 - 00:00
Elita forum
Elita forum

Niespodziewanie dla samej siebie obejrza?am "Yuri on ice". By?am w szoku, bo w ka?dym odcinku s? praktycznie te same sekwencje ta?ca, uk?ady taneczne s? tylko 2, bohater nic innego nie zata?czy? przez ca?? seri?. Troszk? takie infantylno-g?upiutkie z wytartymi gagami, a mimo to obejrza?am seri? w 2 dni i fajnie by?o Smile

Ranko
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2017 - 10:52
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Najcz??ciej anime ogl?damy razem, a Raul niestety nie da? si? przekona? na ten tytu?. Mo?e kiedy?, jak b?d? mia?a du?o czasu, to obejrz? sama Smile
W tej chwili ogl?damy 'Kami nomi zo shiru sekai'. Taka troch? nietypowa haremówka. Ch?opak, zapalony gracz, ma podbija? serca dziewczyn w realnym ?wiecie, ?eby wygoni? z ich serc z?e demony, po z?apaniu demona, dziewczyna zapomina o tym, ?e dla niej co? znaczy?. Gdy zaczynali?my to ogl?da?, nie wiedzia?am, co ludziom si? w tym podoba, bo by?o przewidywalne. Ciekawszy w?tek zosta? poruszony dopiero w ostatnim odcinku pierwszego sezonu. Teraz jeste?my w trakcie ogl?dania drugiego i mam nadziej?, ?e to co mnie interesuje zostanie wyja?nione.

dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2017 - 20:51
Elita forum
Elita forum

Troch? Wam zazdroszcz? tego, ?e ogl?dacie razem animki - bardzo lubi? ogl?da? w towarzystwie. Niestety moja druga po?owa niedawno dosz?a do wniosku, ?e stare anime by?y lepsze, nowe mu si? nie podobaj?, woli inne rzeczy ogl?da?, 1 seria anime na rok ca?kowicie zaspokaja jego potrzeby. No to pozosta?o mi ogl?danie samotne ale to takie niesocjalne XD

RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-04-2017 - 18:22
Admin Forum
Admin Forum

Dołączył/a: 05-01-2002

Nowe s? i tak lepsze ni? 90% tego co lrci w TV. Zrozumie i wróci.

Ranko
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2017 - 14:37
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Sko?czyli?my ogl?da? KamiNomi. Gdyby studio zajmuj?ce si? tym anime nie zbankrutowa?o i powsta?a fina?owa seria, to by?aby to historia plasuj?ca si? w moim top 5. Wci?gn??o mnie tak bardzo, ?e doczyta?am mang?, bo nie mog?am si? pogodzi? z zako?czeniem. Rzadko mnie co? a? tak rusza, ?e robi? dalsze dochodzenie Very Happy
Je?eli jest na sali kto?, kto lubi komedie romantyczne, to polecam zapozna? si? z mang? Smile
@dehira: zawsze mo?esz tutaj podzieli? si? swoj? opini?, a my si? z Tob? posocjalizujemy Wink

dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2017 - 00:40
Elita forum
Elita forum

Mam netflixa! Smile I s? tam ró?ne animasy. Obejrza?am ju? takie co?, czego tytu?u nie zapami?ta?am, ale jest o szkole dla ma?ych wied?m oraz..... zaliczy?am dzisiaj prawdziwy maraton Mushishi, czyli obejrza?am po?ow? pierwszego sezonu. Bardzo wierne mandze, ale manga podoba?a mi si? na tyle, ?e z przyjemno?ci? ogl?dam animk?. Tym bardziej , ?e kolory s? dok?adnie takiej jak na ok?adkach - pastelowo-akwarelowe.
Jakie to straszliwie wygodne! (netflixa mam na my?li). Mo?na sobie od niechcenia pu?ci? jakie? anime czy zreszt? cokolwiek, bez szukania, sprawdzania opinii, zastanawiania si? czy warto.. po prostu pilot w ?apk? i co?tam leci jak jem. Jestem maniaczk? ogl?dania podczas posi?ków Razz

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat